23:2800
SON DAKİKA ALMANYA HABERLERİ

Son Dakika Almanya Haberleri

   

  Tazyikli Su Davası Düştü

  Tazyikli Su Davası Düştü

  Almanya'nın Stuttgart kentinde tazyikli suyla müdahale ederken protestocuların yaralanmasına neden olduğu belirtilen iki polis hakkındaki dava düştü. (Bugün 20:50)

   

  Sırp Tacizci Tarafından Darp Edilen Tuğçe Hayatını Kaybetti

  Sırp Tacizci Tarafından Darp Edilen Tuğçe Hayatını Kaybetti

  Almanya’da Sırp tacizcilerin yumruklu saldırısı sonucu hayatını kaybeden Tuğçe Albayrak’ın babası Ali Albayrak, “Kızım haksızlığıma karşı mücadele verdiği bir anda aldığı darbe ile komaya ve daha sonrada buna bağlı olarak vefat etti. (Bugün 20:49)

   

  Danimarka'dan Bir Sağlık Skandalı Daha!

  (SNA) Danimarka'da son yıllarda yaşanan sağlık sistemine bağlı akıl almaz hatalar bu sefer ise 17 yaşındaki Youssef Ismail adlı gencin hayatına mal oldu. (Bugün 20:46)

   

  Cenin Organize Sanayi Mutabakat Zaptı" İmzalandı

  Türkiye ile Filistin arasındaki "Cenin Organize Sanayi Mutabakat Zaptı", Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık ile Filistin Başbakan Yardımcısı ve Ulusal Ekonomi Bakanı Mustafa tarafından imzalandı Türkiye’nin 281. Organize Sanayi Bölgesi Filistin’de kurulmuş olacak TOBB BİS Organize Sanayi ve Teknoloji Bölgeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şekeroğlu: "Burada yatırım yapacak hem Türk hem yabancı hem de Filistinli yatırımcılar için diğer organize bölgelerde olmayan avantajlar söz konusu. (Bugün 20:42)

   

  Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası

  NSU üyelerinin son kaldıkları evde kimliği bulunan aşırı sağcı Ralph H, o dönem kimliğinin de içinde bulunduğu cüzdanını kaybettiğini iddia etti. (Bugün 20:21)

   

  Almanya'da Türk Genç Kızın Saldırıya Uğraması

  Offenbach'ta Sırp gençlerinin saldırısı sonucu beyin kanaması geçiren Tuğçe Albayrak'ın beyin ölümü gerçekleşti Tuğçe'nin amcası Yasin Albayrak: "Tuğçe'nin cuma günü doğum günü. Biz de o güne kadar yeğenimin yaşam ünitesine bağlı kalmasını istiyoruz" (Bugün 20:16)

   

  Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması

  Almanya Hükümet Sözcüsü Seibert: "Rusya, Gürcistan'dan ayrılmak isteyen Abhazya ile ittifak ve stratejik ortaklık anlaşması imzalayarak, Abhazya ve Güney Osetya ile anlaşmazlığa barışçıl çözüm bulma amaçlı Cenevre'de yapılan görüşmeleri zora sokmuştur" (Bugün 20:04)

   

  Fabregas'tan Ramos'a Sert Yanıt

  Cesc Fabregas, Sergio Ramos'un, kendisinin İspanya Milli Takımı'na yeterince bağlılık göstermediği yönündeki açıklamalarına tepki gösterdi. (Bugün 20:01)

   

  Avrupa Kulüpler Şampiyonası Sona Erdi

  Avrupa Kulüpler Şampiyonası Sona Erdi

  Avrupa Tekvando Birliği tarafından Antalya'da düzenlenen Avrupa Kulüpler Şampiyonası sona erdi. (Bugün 19:58)

   

  Tekvando: Avrupa Kulüpler Şampiyonası

  Şampiyona'da, Rus kulübü Rostov On Don SC Grandmaster 9 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya ile ilk sırada yer aldı. (Bugün 19:54)

   

  Fabregas'tan Ramos'a Tepki

  İspanyol futbolcu Fabregas, milli takıma bağlılığını sorgulayan Sergio Ramos'un açıklamalarına tepki gösterdi. (Bugün 19:50)

   

  Türkiye'den Sigortalı Olanlar Almanya'da Diyaliz Hizmetinden Yararlanabilecek

  T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı ile Almanya Yabancı Ülkelerde Hastalık Sigortası (DVKA ) kurumu arasında yapılan görüşmeler sonucunda Türk sigortalılarına yapılan diyaliz tedavisinin A/T 11 formüllerine istinaden sağlanması hususunda karara varıldı. (Bugün 19:22)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 23:28:49. #1.12#