07:0100
SON DAKİKA ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Emniyet Müdürlüğü Haberleri

   

  Başkentteki Tapu Operasyonu

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: ''Söz konusu haber ve yorumlar eksik ve yanlış bilgiler içermektedir'' ''Devletin önemli kurumlarından birisi olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünü yıpratmaya ve vatandaşlarımızı taşınmazları konusunda endişeye sevk edici haber ve yorumlar olarak. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ankara Emniyeti'nden 2 İlde Uyuşturucu Operasyonu

  Ankara polisinin Başkent ve Diyarbakır’da düzenlediği operasyonda piyasa değeri 750 bin lira olan 36 bin 850 adet ecstasy hap ele geçirildi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başkentteki Tapu Operasyonu

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: "Gözaltına alındığı belirtilen kişiler, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü görevlileri değildir" "İnceleme yapmak üzere, 19 Kasım'da Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünce bir müfettiş görevlendirilmiştir" (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ankara Emniyeti'nden Narkotik Operasyonu

  Ankara polisinin düzenlediği uyuşturucu operasyonundabin 500 adet ecstasy hap ve 2 kilogram esrar ele geçirilirken 5 kişi gözaltına alındı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'da Toprağa Gömülü Sandıktan Cephanelik Çıktı

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri tarafından yapılan operasyonda bir gecekonduda toprağa gömülü haldeki sandık içerisinde adeta cephanelik çıktı. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  Başkanlar Ankara'yı Termal Turizmin Başkent'i Yapacak

  ASİAD Başkanı ve beraberindeki heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Van'da Kaybolan Afgan Kız

  Van Emniyet Müdürlüğü'nce yürütülen çalışma sonucu, Merziye Hüseyni'nin, Ankara Gazi Yetiştirme Yurdu'nda bir süre barındığı ardından buradan kaçtığı belirlendi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyeti Uyuşturucu Satıcılarına Göz Açtırmıyor

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, 2014 yılının ilk 10 ayında uyuşturucuya karşı gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile 993 kilo 750 gram uyuşturucu ile 32 bin adet extacy, 9 bin 900 adet sentetik uyuşturucu maddesi ’bonzai’ ele geçirdi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ankara'da Uyuşturucu Operasyonu

  12 kişinin gözaltına alındığı operasyonda 1 ruhsatsız tabanca, 10 mermi, 7 kilo 800 gram esrar, bonzai ve 75 kök hintkeneviri ele geçirildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

  Hdp Genel Merkezi'ndeki Bıçaklı Saldırı

  Hdp Genel Merkezi'ndeki Bıçaklı Saldırı

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Ankara İl Binası’ndaki bıçaklı saldırı ile ilgili gözaltına alınan E.A.’nın sorgusu sürüyor. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Hdp'li Yöneticiye Yapılan Bıçaklı Saldırı

  Hdp'li Yöneticiye Yapılan Bıçaklı Saldırı

  HDP'li Ahmet Karataş'ı bıçakla yaralayan zanlı E.A yakalandı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Hdp Genel Merkezi'ndeki Bıçaklı Saldırı

  ANKARA (İHA) – HDP Ankara İl Başkanı Orhan Çelebi, HDP Parti Meclisi Üyesi Ahmet Karataş’ın bıçaklı saldırıya uğraması ile ilgili olarak, “Saldırganı tanımıyor. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Kız Arkadaşını Dövüp Sosyal Medyada Paylaşan Gencin Akıbeti Belli Oldu

  Ankara'da kız arkadaşını dövüp videosunu internette paylaşan Hasan K. tutuklandı. Yanındaki 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. (03 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kız Arkadaşını Dövüp Videosunu İnternete Atan Genç Tutuklandı

  Kız Arkadaşını Dövüp Videosunu İnternete Atan Genç Tutuklandı

  Ankara'da kız arkadaşını dövüp videosunu internette paylaşan Hasan K. tutuklandı. Yanındaki 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Keçiören'de 2 Kızın Darbedilmesi

  Gözaltına alınan 3 kişiden biri tutuklandı. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ankara Emniyeti'nden Darp Edilen Kızlarla İlgili Açıklama

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, Keçiören’de iki kız kardeşin darp edilmesi olayıyla ilgili basın açıklaması yayımladı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Keçiören'de İki Kızın Darp Edilmesi

  Keçiören'de İki Kızın Darp Edilmesi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü: "Görüntülerde şahısların isminin geçmesinden yola çıkılarak yapılan araştırma sonucu, olayı gerçekleştiren H.K. ve yaşları küçük olan D.V , S.O , B.Y. isimli şahıslar, görüntülerin kayıtlı olduğu telefon ile yakalandı" "Şahısların ifadesinden olayın, kız kardeşlerden birisinin. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Keçiören'de 2 Kızın Darp Edilmesi

  Kız arkadaşı ile ablasını darp eden genç ve 2 arkadaşı gözaltına alındı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'da Otomobil Hırsızlarına Operasyon

  Ankara'da polis, otomobil hırsızlarına düzenlediği operasyonda 14 şüpheliyi gözaltına aldı. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara Emniyeti Oto Hırsızlarının Kovanına Çomak Soktu

  Ankara Emniyeti Oto Hırsızlarının Kovanına Çomak Soktu

  Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği ‘Kovan’ operasyonunda, çaldıkları araçların şase numaralarını değiştirerek pazarlayan 13 kişi gözaltına alındı. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  İşadamının Gasp İddiası Tezgah Çıktı

  İşadamının Gasp İddiası Tezgah Çıktı

  ANKARA (İHA) – Başkent’te bir işadamının 200 bin TL parasının gasp edildiği iddiasının, alacaklılarından kurtulmak için kardeşiyle yaptığı bir plan olduğu ortaya çıktı. (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Thk'deki Operasyon - Kurumdaki Arama Sona Erdi

  Thk'deki Operasyon - Kurumdaki Arama Sona Erdi

  THK'deki operasyon-Kurumdaki arama sona erdi-Bir bilgisayarın hard diskine incelenmek üzere el koyan polis, THK Başkanı Yıldırım ile kurumdan ayrıldı-THK Basın Yayın Müdürü Çanak: "Soruşturma devam ediyor, herhangi bir şey söylememiz mümkün değil. Ancak, Türk Kuşu Uçağı'nın üretim planlarının sosyal medyaya sızması iddialar arasında"ANKARA (AA) - Ankara Cumhuriyet Savcılığının, "bazı usulsüz işlemler yapıldığı" iddiasıyla başlatılan operasyon kapsamında, Türk Hava Kurumundaki (THK) polis (28 Ekim 2014 Salı )

   

  THK'ya Yönelik Operasyon: 9 Gözaltı

  THK'ya Yönelik Operasyon: 9 Gözaltı

  THK Başkanı Osman Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 9 kişi, "kurumda bazı usulsüz işlemler yapıldığı" iddiasıyla başlatılan operasyon kapsamında gözaltına alındı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Thk'ya Yönelik Operasyon

  "Kurumda bazı usulsüz işlemler yapıldığı" iddiasıyla başlatılan operasyon kapsamında, THK Genel Başkanlığı binasında arama yapılıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Osman Yıldırım, Polis Nezaretinde Thk Binasına Getirildi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri tarafından gözaltına alınan Türk Hava Kurumu (THK) Başkanı Osman Yıldırım, polis nezaretinde kurum binasına getirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Hava Kurumu Merkezinde Polis Arama Yapıyor

  Türk Hava Kurumu Merkezinde Polis Arama Yapıyor

  THK Osman Yıldırım'ın Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri tarafından gözaltına alınmasının ardından kurum merkezinde de arama yapılıyor. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım Gözaltında

  Türk Hava Kurumu Başkanı (THK) Osman Yıldırım’ın Ankara Emniyet Müdürlüğü Mali Şube ekipleri tarafından gözaltına alındığı bildirildi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Thk'ya Yönelik Operasyon

  Thk'ya Yönelik Operasyon

  Kurum Başkanı Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu, 9 kişi gözaltına alında. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  "Tutuklu Polislerin Çocuklarının Bilgisayarlarına Bile El Konulmuş"

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Silivri Cezaevinde tutuklu bulunan polisleri ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada morallerinin düzgün olduğunu söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kuyumculara Düşük Ayarlı Altın Tuzağı

  Kuyumculara Düşük Ayarlı Altın Tuzağı

  Başkentte ayarı düşük altınla sarrafları dolandırdığı iddia edilen ikisi kadın 4 kişi gözaltına alındı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'da 10 Numara Yağ ve Egzoz Denetimi

  Ankara'da 10 Numara Yağ ve Egzoz Denetimi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ekipleri, Ankara'da 10 numara yağ ve egzoz gazı denetimi gerçekleştirdi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başkentte 10 Numara Yağ ve Egzoz Denetimi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ekiplerince Dikmen Caddesi'nde özellikle halk otobüsleri, taksi ve dolmuşlara yönelik 10 numara yağ ve egzoz gazı denetimi yapıldı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başkent'te '10 Numara' Denetimi

  Başkent'te '10 Numara' Denetimi

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlüğü tarafından halk otobüsleri, dolmuş ve ticari araçlara yönelik 10 numara yağ ve egzoz denetimi yapıldı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başkentte Polise Ateş Edilmesi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü: "Ekiplerimizce olaya derhal müdahale edilerek bir kişi yakalanmış, diğer faillerin yakalanması çalışmalarına hassasiyetle devam edilmektedir" "Olay sırasında ve sonrasında müdahale eden ekiplerimize karşı herhangi bir mukavemet ve ateş etme olayı meydana gelmemiştir" (24 Ekim 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 07:01:04. #1.11#