SON DAKİKA ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Emniyet Müdürlüğü Haberleri

 • 20:53Dağ Köyünde Sahte Dolar OperasyonuAnkara Emniyet Müdürüliğü ekipleri ve Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenledikleri operasyonla, Kırşehir’in Kaman ilçesine bağlı bir dağ köyünde sahte dolar basan kalpazanlar yakalandı.
 • 16:12Ankara'da Daeş OperasyonuBaşkentte, terör örgütü DAEŞ ile bağlantısı olduğu gerekçesi ile bir avukatın evinde arama yapıldı.
 • 21:49Ankara'da CinayetBaşkentte, kayınvalidesini bıçaklayarak öldürdüğü, eşini de yaraladığı iddia edilen zanlı gözaltına alındı.
 • 17:40Ankara'da Terör Örgütlerine Yönelik OperasyonlarBaşkentte, terör örgütü PKK ile bağlantılı olduğu iddiasıyla polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan bir kişi tutuklandı, terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda da gözaltına alınan 6 kişi serbest bırakıldı.
 • 17:37Marjinal Gruplara Malzeme Sattıkları Tespit Edilen Kişilere Yönelik Operasyon (3)Marjinal Gruplara Malzeme Sattıkları Tespit Edilen Kişilere Yönelik Operasyon (3)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bulunan malzemelerin kamyonlara taşınması- Malzemelerin elden ele verilerek kamyonlara taşınması- Malların gecekondudan çıkarılması- Kamyonların gecekondulara yanaşması- Detaylar Ankara'da operasyon- Ankara'da marjinal gruplara gaz maskesi, dürbün, çevik kuvvet beresi gibi malzemeler sattıkları tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi Başkentte marjinal gruplara gaz maskeleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığı ve emniyetin depolarından yasa dışı olarak alındığı tahmin edilen dürbün, askeri uyku tulumu, çevik kuvvet beresi, polis kaskı, NBC eldiven, zodyak bot gibi çok sayıda malzemeyi temin ettiği belirlenen kişilere yönelik operasyon gerçekleştirildi.
 • 17:30Ankara'daki OperasyonAnkara Çankaya'da bir gecekonduda ele geçirilen polis beresi, gaz maskesi, asker ve polise ait malzemelerin, 15 Ağustos'ta gerçekleştirilecek yasa dışı bir eylemde provokatif amaçlı kullanılmasının planlandığı tespit edildi.
 • 15:32Gecekondudaki Askeri ve Polis Malzemeleri İçin İkinci Bir Kamyon GetirildiGecekondudaki Askeri ve Polis Malzemeleri İçin İkinci Bir Kamyon GetirildiAnkara'da bir gecekonduya yapılan baskında asker ve polise ait malzemeler ele geçirildi.
 • 15:08Başkent'te Bir Gecekonduda Askere ve Polise Ait Malzemeler BulunduBaşkent’te bir gecekonduda bulunan polis ve askere ait iki kamyon malzeme, emniyetin deposuna götürüldü.
 • 14:27Marjinal Gruplara Malzeme Sattıkları Tespit Edilen Kişilere Yönelik Operasyon (2)Marjinal Gruplara Malzeme Sattıkları Tespit Edilen Kişilere Yönelik Operasyon (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Malzemeleri taşımak için eve yaklaşan kamyonun görüntüleri- Evden çıkarılan malzemelerin kamyona yüklenmesi - Elden ele taşınana kolilerden görüntüler- Detaylar Ankara'da operasyon- Ankara'da marjinal gruplara gaz maskesi, dürbün, çevik kuvvet beresi gibi malzemeler sattıkları tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi Başkentte marjinal gruplara gaz maskeleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığı ve emniyetin depolarından yasa dışı olarak alındığı tahmin edilen dürbün, askeri uyku tulumu, çevik kuvvet beresi, polis kaskı, NBC eldiven, zodyak bot gibi çok sayıda malzemeyi temin ettiği belirlenen kişilere yönelik operasyon gerçekleştirildi.
 • 14:10Gecekonduya Yapılan Baskında Asker ve Polise Ait Malzemeler Ele Geçirildi: 4 GözaltıGecekonduya Yapılan Baskında Asker ve Polise Ait Malzemeler Ele Geçirildi: 4 GözaltıAnkara'da bir gecekonduya yapılan baskında asker ve polise ait malzemeler ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı.
 • 13:43Ankara'da OperasyonAnkara'da OperasyonGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Baskın yapılan gecekondudan görüntü- Polis ekiplerinin eve girişi- Polislerin buldukları mazlemelerin görüntüleri- Gaz maskelerinin ve filtrelerinin görüntüleri- Oda dolusu malzemelerin genel görüntüsü - Dürbünlerin görüntüleri- Polis ve asker kasklarının görüntüleri- Silah dürbünlerinin görüntüleri - Detaylar Ankara'da operasyon- Ankara'da marjinal gruplara gaz maskesi, dürbün, çevik kuvvet beresi gibi malzemeler sattıkları tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi Başkentte marjinal gruplara gaz maskeleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığı ve emniyetin depolarından yasa dışı olarak alındığı tahmin edilen dürbün, askeri uyku tulumu, çevik kuvvet beresi, polis kaskı, NBC eldiven, zodyak bot gibi çok sayıda malzemeyi temin ettiği belirlenen kişilere yönelik operasyon gerçekleştirildi.
 • 13:29Gecekonduda Bir Kamyon Dolusu Asker ve Polise Ait Malzeme Ele GeçirildiGecekonduda Bir Kamyon Dolusu Asker ve Polise Ait Malzeme Ele GeçirildiAnkara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ihbar üzerine baskın yaptıkları bir gecekonduda çok sayıda asker ve polise ait malzeme ele geçirdi.
 • 13:07Ankara'da Gecekondudan Asker ve Polise Ait Malzeme Çıktı: 4 GözaltıAnkara'da Gecekondudan Asker ve Polise Ait Malzeme Çıktı: 4 GözaltıAnkara'da bir gecekonduya yapılan baskında asker ve polise ait malzemeler ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı.
 • 12:53Başkent'te Terör OperasyonuBaşkent’te polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda bir binada polise ve askere ait malzemeler bulundu.
 • 12:49Gecekonduya Yapılan Baskında Asker ve Polise Ait Malzemeler Ele Geçirildi: 4 GözaltıGecekonduya Yapılan Baskında Asker ve Polise Ait Malzemeler Ele Geçirildi: 4 GözaltıGecekonduya yapılan baskında asker ve polise ait malzemeler ele geçirildi: 4 gözaltı Ankara' da bir gecekonduya yapılan baskında asker ve polise ait malzemeler ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı.
 • 12:33Gecekonduda Çok Sayıda Askeri ve Polis Malzemesi BulunduAnkara Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ihbar üzerine baskın yaptıkları bir gecekonduda çok sayıda askeri ve polise ait malzeme ele geçirdi.
 • 17:19Sakarya Nehri'nde Kaybolan Suriyeli Gencin Cesedi 18 Gün Sonra BulunduSakarya Nehri'nde Kaybolan Suriyeli Gencin Cesedi 18 Gün Sonra BulunduAnkara'nın Polatlı İlçesi'nde geçen 9 Temmuz'da Sakarya Nehri'ne düşen arkadaşı 21 yaşındaki Sadaallah Hüsen'i kurtarmak isterken suda kaybolan Suriyeli tarım işçisi 20 yaşındaki Zahran Ali'nin cesedi, 18 gün sonra Eskişehir'in Günyüzü İlçesi yakınlarında bulundu.
 • 16:49Ankara'da Işid Operasyonunda 11'i Yabancı 15 Kişi Serbest BırakıldıAnkara’da IŞİD’e yönelik operasyonda gözaltına alınan 15 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.
 • 09:56Ankara'da Şafak Vakti İkinci IŞİD OperasyonuAnkara'da Şafak Vakti İkinci IŞİD OperasyonuAnkara Emniyet Müdürlüğü TEM ekipleri sabah saatlerinde IŞİD mensuplarına yönelik nokta adreslere baskın yaptı.
 • 20:47Ankara'daki Terör OperasyonuBaşkentte, terör örgütü PKK ile bağlantılı oldukları iddiasıyla yakalanan 2 kişiden biri tutuklandı.
 • 18:02Ankara'daki Terör OperasyonuBaşkent'te, terör örgütü PKK ile bağlantılı oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 11 kişiden 2'si tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 12:03Ankara'daki Terör Örgütü OperasyonlarıBaşkentte, terör örgütü PKK ile bağlantılı oldukları iddiasıyla polis ve jandarmanın düzenlediği operasyonlarda gözaltına alınan 21 şüpheliden 2'si çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • 11:18Ankara'daki Terör OperasyonuÜlke genelinde ki bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonlar kapsamında Ankara’da gözaltına alınan 11 zanlı Adliye’ye sevk edildi.
 • 10:54Daeş'e Yönelik Operasyon (2)Daeş'e Yönelik Operasyon (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güvenlik güçlerinin belirlenen adreslerde güvenlik tedbiri alması- Evlere baskın yapılması Ankara'da 'DAEŞ' operasyonuAnkara Ulus'ta terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda 15 kişi gözaltına alındı Ankara'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.
 • 10:14Daeş'e Yönelik OperasyonDaeş'e Yönelik OperasyonGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Helikopter görüntüsü-Güvenlik önlemleri-Ambulansın gelişi-Sokaklardan görüntüGüvenlik güçlerininin silahlarından detay-Evlerde yapılan aramalar-Arama yapılan bina-Bina önünde bekleyenler-Uzunyol sokağı tabelası-Gözaltına alınan kişiler Ankara'da DAEŞ'e yönelik operasyon-Ulus'ta terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda 15 kişi gözaltına alındı Ankara'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.
 • 09:39Ankara'da Işid'e Şafak Baskını: 15 GözaltıAnkara'da Işid'e Şafak Baskını: 15 GözaltıAnkara’da IŞİD mensubu olduğu öğrenilen adreslere polis ekipleri şafak operasyonu düzenledi.
 • 08:58Başkent'te Terör Örgütü Işid'de Büyük OperasyonBaşkent'te Terör Örgütü Işid'de Büyük OperasyonAnkara polisi terör örgütü IŞİD’e yönelik sabah saatlerinde büyük çaplı bir operasyon gerçekleştirdi.
 • 08:49Ankara'da Daeş'e Yönelik OperasyonAnkara'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.
 • 08:33Ankara'da IŞİD Operasyonu: 15 Kişi GözaltındaAnkara'da IŞİD Operasyonu: 15 Kişi GözaltındaAnkara'da, IŞİD'e yönelik düzenlenen operasyonda 15 kişi gözaltına alındı.
 • 17:25Ankara'daki Terör Örgütü OperasyonuBaşkentte terör örgütleri DAEŞ ve PKK'ya yönelik Eğitim-Sen Genel Merkezinin de aralarında bulunduğu 15 adrese düzenlenen operasyonda, gözaltı sayısı 26'ya yükseldi.
 • 16:07Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- DAEŞ ve PKK'ya yönelik sınır ötesi operasyon Terörle mücadele kapsamında, DAEŞ ve PKK'nın Suriye ile Irak'ın kuzeyinde belirlenen hedefleri, düzenlenen operasyonlarla vuruldu.
 • 14:53Ankara'da Terör Örgütü OperasyonuBaşkentte terör örgütleri DAEŞ ve PKK'ya yönelik operasyonda yaklaşık 20 kişi gözaltına alındı.
 • 14:37Ankara'da Terör Örgütü OperasyonuAnkara'da Terör Örgütü OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eğitim Sen binasının önü- Polis görüntüleri- Yaralıların çıkışı Ankara'da terör örgütleri DAEŞ ve PKK'ya yönelik operasyonlarda yaklaşık 20 kişi gözaltına alındı.
 • 14:23Eğitim-Sen'deki Yaralılar Ambulanslarla Hastaneye KaldırıldıKobani'de IŞİD'e karşı PYD saflarında savaştığı öne sürülen ve yaralanan 9 kişinin, KESK'e bağlı Eğitim-Sen merkezinde tedavi edildiğini öğrenen polis ekipleri operasyon düzenledi.
 • 12:37Eğitim Sen Genel Merkezine Polis BaskınıEğitim Sen Genel Merkezine Polis BaskınıAnkara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri, Çankaya ilçesinde bulunan Eğitim Sen genel merkez binasına baskın düzenledi.
 • 08:02Ankara Emniyetinden Şafak OperasyonuAnkara Emniyet Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde çok sayıda adrese operasyon düzenledi.
 • 20:00Operasyonları Protesto Eden Gruba Polis Müdahale EttiOperasyonları Protesto Eden Gruba Polis Müdahale EttiAnkara - Operasyonları protesto eden gruba polis müdahale etti Türkiye'de 13 şehirde gerçekleştirilen terör operasyonlarını ve bir çatışmada DHKP-C üyesi bir kadının öldürülmesini protesto eden gruba polis müdahale etti.
 • 16:46Operasyonları Protesto Eden Gruba Polis Müdahale EttiTürkiye'de 13 şehirde gerçekleştirilen terör operasyonlarını ve bir çatışmada DHKP- C üyesi bir kadının öldürülmesini protesto eden gruba polis müdahale etti.
 • 10:27Ankara'da Terör Operasyonu: 14 GözaltıAnkara Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından terör örgütleri PKK ve IŞİD'e yönelik operasyon düzenlendi.
 • 15:53Süper Kupa Bilet Fiyatları Belli OlduGalatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos'ta oynanacak TFF Süper Kupa müsabakasının bilet fiyatları belli oldu.
 • 15:15Tff Süper Kupa Organizasyon Toplantısı YapıldıGalatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos 2015 tarihinde oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi organizasyon toplantısı bugün TFF’nin Beykoz Riva’da yer alan idari merkezinde gerçekleştirildi.
 • 15:11Tff Süper Kupa Organizasyon Toplantısı YapıldıGalatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos Cumartesi günü Ankara'da oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi organizasyon toplantısı yapıldı.
 • 14:31Süper Kupa Finali Ankara'da!Süper Kupa Finali Ankara'da!Galatasaray ile Bursaspor arasında 8 Ağustos 2015 tarihinde Osmanlıspor Stadı'nda oynanacak.
 • 21:17Yaşlı Kadının Bileziklerini Gasp Eden Zanlılar TutuklandıYaşlı Kadının Bileziklerini Gasp Eden Zanlılar TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yaşlı kadının bileziklerini gasp eden zanlılar- Zanlıların adliyeye sevki Ankara'da yaşlı kadının bileziklerini gasp eden zanlılar tutuklandı-80 yaşındaki kadını evinde darp ederek kolundaki bilezikleri gasp eden biri kadın 2 zanlı yakalandı Başkentte 80 yaşındaki kadını evinde darp ederek kolundaki bilezikleri gasp eden biri kadın 2 zanlı yakalandı, zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • 18:47Ankara'da Yaşlı Kadının Bileziklerini Gasp Eden Zanlılar TutuklandıBaşkentte 80 yaşındaki kadını evinde darp ederek kolundaki bilezikleri gasp eden biri kadın 2 zanlı yakalandı, zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • 04:22Kırşehir'de Göle Giren Genç BoğulduKırşehir'de Göle Giren Genç BoğulduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Göle giden arama kurtarma ekipleri-Gölde ceset arama ve çıkarma görüntüleri-Gölden çıkarılan cesedin ambülansa taşınması-Sinir krizi geçirenler Kırşehir'de serinlemek için göle giren geç boğuldu.
 • 04:21Serinlemek İçin Göle Giren 3 Gençten Biri BoğulduSerinlemek İçin Göle Giren 3 Gençten Biri BoğulduKırşehir'de serinlemek için Çuğun Baraj Gölü'ne giren 3 gençten biri boğularak hayatını kaybetti.
 • 03:23Serinlemek İçin Gölete Giden 2 Kardeşten Biri Boğularak Hayatını KaybettiSerinlemek İçin Gölete Giden 2 Kardeşten Biri Boğularak Hayatını KaybettiKırşehir’de serinlemek için Çuğun Baraj Gölü’ne giden iki kardeşten biri boğularak hayatını kaybetti.
 • 03:01Kırşehir'de Göle Giren Genç BoğulduKırşehir'de serinlemek için göle giren geç boğuldu.
 • 11:51Başkentte "10 Numara Yağ" OperasyonlarıAnkara'da, Ramazan Bayramı öncesi "10 numara yağ" olarak bilinen özel karışımlı madeni yağ satanlara yönelik operasyonlarda yaklaşık 35 ton yağ ele geçirildi.