11:0400
SON DAKİKA ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Ankara Emniyet Müdürlüğü Haberleri

   

  AK Parti'nin 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  AK Parti'nin 1. Olağanüstü Büyük Kongresi

  Kongre nedeniyle yarın saat 23.00'den itibaren Cumhuriyet Caddesi'nin (Gar Kavşağı Baruthane kavşak giriş ve çıkışları) ile Hipodrom Caddesi (Ulaştırma Kavşağı Gar kavşağı arası alt geçit hariç) trafiğe kapatılacak. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Ankara'daki Çatışmada Bonzai Baronu Öldürüldü

  Bonzai satan çetenin lideri Bülent Aramaz, Ankara Dikmen'de polisle çatışmaya girdi. Çete lideri öldürüldü, Rus sevgilisi Elena ile 3 polis de yaralandı. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Başkent Polisine Çelik Yelek ve 2 Ekiple Müdahale Uyarısı

  Başkent Polisine Çelik Yelek ve 2 Ekiple Müdahale Uyarısı

  Ankara'da 3 polis memuru ve 1 kadının yaralandığı, 1 zanlının da öldüğü silahlı çatışmanın ardından polis, kendileri için aldıkları güvenlik tedbirlerini de arttırdı. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Adana'da Paralel Yapı Dolandırıcıları Yakalandı

  Adana'da Paralel Yapı Dolandırıcıları Yakalandı

  Adana'da polis, düzenlediği operasyonda Ankara'da yaşayan H.U. yu 'paralel yapı ile bağlantılı kişilerle temasın olmuş' diyerek dolandıran zanlıları yakaladı. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yazar Musa Anter Cinayeti Davası

  Yazar Musa Anter Cinayeti Davası

  Diyarbakır'da 22 yıl önce yazar Musa Anter'in öldürülmesi ve yazar Orhan Miroğlu'nun yaralanması olayıyla ilgili davanın görülmesine devam edildi Mahkeme, MİT'ten "Yeşil' kod adlı sanık Mahmut Yıldırım ile çalışıp çalışmadıklarını ve Susurluk Raporu'nda "Yıldırım'a aracılık eden jandarma yetkilisinin istihbarat komutanlığına vekalet eden kişi" olduğu belirtildiğinden, söz konusu "jandarma yetkilisinin" kim olduğunun sorulması talebine cevap verilmemesi üzerine talebin yenilenmesine karar (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ankara Emniyet Müdürlüğünden Araç Mübadelesi İhalesi

  Ankara Emniyet Müdürlüğünden Araç Mübadelesi İhalesi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü, ekonomik ömrünü tamamlamış 110 aracın mübadele ihalesini yapacak. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Başkent'te 111 Bin 637 Adet Korsan Kitap Ele Geçirildi

  Ankara Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği yaptıkları çalışmalar sonucu önceden tespit edilen noktalara eş zamanlı operasyon düzenledi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 11:04:22. #1.13#