SON DAKİKA ANTALYA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Antalya Valiliği Haberleri

18:02
Antalya'da Türk Bayrağı Gönderde Kaldı Antalya'da Türk bayrağı gönderde kaldı ANTALYA'da Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in vefatı üzerine bir günlük milli yasta Cumhuriyet Meydanı'ndaki Türk bayrağının yarıya indirilmesi unutuldu.
Antalya'da Türk Bayrağı Gönderde Kaldı
17:42
Antalya'da Türk Bayrağı Gönderde Kaldı Antalya'da Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in vefatı üzerine bir günlük milli yasta Cumhuriyet Meydanı'ndaki Türk bayrağının yarıya indirilmesi unutuldu.
Antalya'da Türk Bayrağı Gönderde Kaldı
16:07
Başbakanlık'tan Selzedelere 5 Milyon TL Kaynak Ayrıldı Başbakanlık Ekonomik Sosyal ve Kültürel İşler Başkanlığı’nın, Antalya’nın Manavgat ilçesinde 25 Ekim’de meydana gelen sel felaketi nedeniyle zarar gören vatandaşlara ödenmek amacıyla 5 milyon TL’lik ödenek ayırdığı bildirildi.
Başbakanlık'tan Selzedelere 5 Milyon TL Kaynak Ayrıldı
13:22
Okul Birincileri ve Ailelerine 5 Yıldızlı Tatil Antalya'da 430 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı Türkiye'de ilk defa gerçekleştirilen proje kapsamında Antalya'da 719 okul birincisi, ailesiyle 5 yıldızlı otelde tatil hediye edildi.
11:00
Antalya'da Okul Yaptıran Hayırsever Çift 'Şüpheli' Oldu Antalya'da çocukluğu yokluk içinde geçen emekli albay 84 yaşındaki Salih Konca ile eşi Türkiye'nin ilk kadın emniyet müdürlerinden 81 yaşındaki Saime Konca'nın, Antalya'da yaptırdıkları lisenin ardından ikinci okulu yaptırması başlarına dert açtı.
Antalya'da Okul Yaptıran Hayırsever Çift 'Şüpheli' Oldu
17:04
Turistler İçin 9 Sortide 12 Saat Uçuş Yapıldı 17 Ocak tarihinde saat 13.00 sıralarında Kemer İlçesi Beldibi-Göynük mevkiinde kayboldukları bilgisi alınan İngiliz uyruklu David James Alan Mackie (22) ile Hollanda uyruklu Marje de Grott (22) ve Frisa Ann Antony de Vries (22)biri İngiliz, ikisi Hollandalı 3 turistin turistlerin 2500 metre yüksekte sarp kayalıkta çaresiz bekleyişleri polis helikopterin termal kameralarına yakalandı.
Turistler İçin 9 Sortide 12 Saat Uçuş Yapıldı
16:44
Turistler İçin 9 Sortide 12 Saat Uçuş Yapıldı 17 Ocak tarihinde saat 13.00 sıralarında Kemer İlçesi Beldibi-Göynük mevkiinde kayboldukları bilgisi alınan İngiliz uyruklu David James Alan Mackie (22) Hollanda uyruklu Marje de Grott (22) ve Frisa Ann Antony de Vries (22)biri İngiliz, ikisi Hollandalı 3 turistin turistlerin 2500 metre yüksekte sarp kayalıkta çaresiz bekleyişleri polis helikopterin termal kameralarına yakalandı.
Turistler İçin 9 Sortide 12 Saat Uçuş Yapıldı
16:01
3 Turist Nasıl Hayatta Kaldıklarını Anlattı Kemer'de çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 3 yabancı öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildikten sonra geceyi aileleriyle geçirdi.
3 Turist Nasıl Hayatta Kaldıklarını Anlattı
15:57
Antalya Kanyonda 3 Günü Anlattılar Yüzde 2'lik Telefon Şarjı Hayatımızı Kurtardı 1 Kanyonda 3 günü anlattılar: Yüzde 2'lik telefon şarjı hayatımızı kurtardı TSK kurtarma görüntülerini yayınladı ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 22 yaşındaki 3 yabancı öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildikten sonra geceyi 5 yıldızlı otelde aileleriyle geçirdi.
Antalya Kanyonda 3 Günü Anlattılar Yüzde 2'lik Telefon Şarjı Hayatımızı Kurtardı 1
15:10
Kanyonda 3 Günü Anlattılar: Yüzde 2'lik Şarj Hayatımızı Kurtardı Antalya'da çıktıkları doğa gezisinde kaybolmalarından 3 gün sonra kurtarılan 3 öğrenci, dün gece hastaneden taburcu edildi.
Kanyonda 3 Günü Anlattılar: Yüzde 2'lik Şarj Hayatımızı Kurtardı
14:43
Kumluca'da Heyelan Tehditi Evleri Boşaltıyor Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Güzören Mahallesinde pazar günü öğle saatlerinden beri devam eden heyelan, seralar ve tarım alanlarına zarar verirken, bazı seralar yerle bir olmuştu.
Kumluca'da Heyelan Tehditi Evleri Boşaltıyor
14:34
Heyelan Tehdidi Evlerinden Etti Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Güzören Mahallesinde pazar günü öğle saatlerinden beri devam eden heyelan, seralar ve tarım alanlarına zarar verirken, bazı seralar yerle bir olmuştu.
Heyelan Tehdidi Evlerinden Etti
12:53
Antalya Valiliğinden Kayıp Turistlerle İlgili Açıklama Antalya Valiliği, Kemer ilçesinde kaybolan turistlerle ilgili yazılı açıklama yapıldı.
Antalya Valiliğinden Kayıp Turistlerle İlgili Açıklama
13:49
Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı Bu yıl 26'ncısı düzenlenecek fuarda 400'ün üzerinde firmanın stand açması ve yaklaşık 2 milyar dolar civarında ticaret hacmi oluşması bekleniyor Antalya Vali Yardımcısı Yüksel: "Antalya'daki fuar ile İstanbul'da aynı sektörü içeren EMITT fuarının tarihleri çakışıyor.
10:28
Antalya'da Kriz,Rezervasyonlar İptal ! Antalya Alarm Veriyor Antalya'da yaşanan doğal felaketlerden sonra tarım ve turizm sektörü yara aldı. Doğal felaketlerle sarsılan Antalya'da ekonomi 'S.O.S.' veriyor. Şehrin ekonomisini ayakta tutan 2 büyük sektör olan turizm ve tarımda alarm zilleri çalıyor.
Antalya'da Kriz,Rezervasyonlar İptal ! Antalya Alarm Veriyor
09:39
Tarım Sektörü Yerle Bir, Rezervasyonlar İptal! Antalya Alarm Veriyor Doğal felaketlerle sarsılan Antalya'da ekonomi 'S.O.S.' veriyor. Şehrin ekonomisini ayakta tutan 2 büyük sektör olan turizm ve tarımda alarm zilleri çalıyor.
Tarım Sektörü Yerle Bir, Rezervasyonlar İptal! Antalya Alarm Veriyor
10:30
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler 15 Ocak gazete manşetleri ve Türkiye ile Dünya gündeminden son dakika haberler.
15 Ocak Gazete Manşetleri ve Haberler, En Çok Satan Gazeteler
12:25
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Edince Okullar Tatil Edildi
11:35
Gazipaşa'da 100 Kaçak Yakalandı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalıştığı belirlenen 100 kaçak, Sahil Güvenlik Komutanlığınca yakalandı.
Gazipaşa'da 100 Kaçak Yakalandı
11:35
Antalya'da Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Okullar Tatil Edildi
10:58
Fırtına ve Yağış Antalya'yı Vurdu: Yollar Kapandı, Okullar Tatil Antalya'da, saatteki hızı 145 kilometreye ulaşan fırtına ve sağanak yağış hayatı felç etti. Yolları su bastı, okullar tatil edildi, pek çok noktaya elektrik verilemiyor.
Fırtına ve Yağış Antalya'yı Vurdu: Yollar Kapandı, Okullar Tatil
10:46
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 9 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
07:43
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi Antalya'da saatteki hızı 100 kilometreye ulaşan fırtına ve şiddetli yağış yaşamı felç edince 5 ilçede ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi
14:09
Başbakan Davutoğlu'nun Antalya ve Isparta Programları İptal Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yarın Fransa'ya yapacağı ziyaret nedeniyle Antalya ve Isparta programları iptal edildi.
18:44
Phaselis Rüyası'na Yargı Freni Antalya 2'nci İdare Mahkemesi, Rixos Oteller Zinciri'nin Phaselis Antik Kenti ve Beydağları Olimpos Milli Parkı etkileşim sahası içinde projelendirdiği 'Dream of Phaselis' hakkında çevrecilerin açtığı davada, Antalya Valiliği'nin 'ÇED Gerekli Değildir' kararını iptal etti.
Phaselis Rüyası'na Yargı Freni
16:56
Antalyalı Bin 40 Çanakkale Şehidi İçin Fidan Dikilecek Çanakkale Savaşında şehit düşen Antalyalı bin 40 şehit için Akdeniz Üniversitesinde orman oluşturulacak.
Antalyalı Bin 40 Çanakkale Şehidi İçin Fidan Dikilecek
13:27
Antalyalı 1040 Çanakkale Şehidi İçin Fidan Dikilecek Çanakkale Savaşı'nda şehit düşen Antalyalı 1040 şehit için Akdeniz Üniversitesi'nde orman oluşturulacak.
Antalyalı 1040 Çanakkale Şehidi İçin Fidan Dikilecek
18:15
Antalya'ya 2014'te 11.9 Milyon Turist Geldi Antalya'ya 2014'te, bir önceki yıla oranla yüzde 3.52'lik artışla 11 milyon 941 bin 954 turist geldiği açıklandı.
Antalya'ya 2014'te 11.9 Milyon Turist Geldi
16:40
Antalya'ya 2014'te 11.9 Milyon Turist Geldi Antalya'ya 2014'te, bir önceki yıla oranla yüzde 3.52'lik artışla 11 milyon 941 bin 954 turist geldiği açıklandı.
Antalya'ya 2014'te 11.9 Milyon Turist Geldi
16:07
Ruslar İlk Sırada Antalya Valiliği ve Turizm Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre 2014 yılında Antalya’ya gelen ziyaretçi sayısı geçen yıla göre yüzde 3,52 oranında (406 bin 192) artarak 11 milyon 941 bin 954’e yükseldi.
16:33
Antalyalı Avukatlar Silahlı Yakın Korumayla Korunacak Antalya Baro Başkanlığı Türkiye’de bir ilk uygulamaya imza atıyor.
Antalyalı Avukatlar Silahlı Yakın Korumayla Korunacak
14:17
Hemşirelere Tamamlayıcı Terapilere Yönelik Eğitim Programı Akdeniz Üniversitesi’nde (AÜ) Avrupa Birliği standartlarında tamamlayıcı terapilerle hemşirelik bakımını geliştirme projesi hayata geçiriliyor.
15:50
Müfettişler Akaydın'ın Yaktırdığı Evraklarda Suç Unsuru Bulmadı Antalya'da 30 Mart yerel seçimlerinden sonra, seçimi kaybeden dönemin Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın'ın belediye atölyesinde imha ettirdiği evrakta hiçbir suç unsuru bulunmadığına ilişkin raporu İçişleri Bakanı Efkan Ala onayladı.
Müfettişler Akaydın'ın Yaktırdığı Evraklarda Suç Unsuru Bulmadı
14:41
AKP'li Başkan 'Suçüstü' Demişti, Belgeler Temiz Çıktı Antalya'da yerel seçimlerinden sonra dönemin Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın imha ettirdiği evraklarda suç unsuru bulunmadığına ilişkin rapor onaylandı.
AKP'li Başkan 'Suçüstü' Demişti, Belgeler Temiz Çıktı
15:53
Antalya'da 800 Yıllık Sedirler Mermer Ocağı Kurbanı Antalya'nın eşsiz doğal güzelliklere sahip Hisançandır'da açılan bir mermer ocağı nedeniyle 800 yıllık sedir ağaçlarının kesildiği görüntülendi.
Antalya'da 800 Yıllık Sedirler Mermer Ocağı Kurbanı
15:50
800 Yıllık Sedirler ve Şakayık Mermer Kurbanı Antalya'nın eşsiz doğal güzelliklere sahip Hisançandır'da açılan bir mermer ocağı nedeniyle 800 yıllık sedir ağaçlarının kesildiği görüntülendi.
800 Yıllık Sedirler ve Şakayık Mermer Kurbanı
12:08
800 Zeytin Fidanı Polis Nezaretinde Tek Tek Söküldü Antalya’nın Aksu ilçesinde 42 dönümlük 2B arazisi üzerine dikilen 800 zeytin fidanı söküldü.
800 Zeytin Fidanı Polis Nezaretinde Tek Tek Söküldü
11:01
Hazine Arazisi Üzerinde Bulunan 800 Zeytin Fidanı Polis Nezaretinde Tek Tek Söküldü Antalya’nın Aksu ilçesinde 42 dönümlük 2B arazisi üzerine dikilen 800 zeytin fidanı söküldü.
Hazine Arazisi Üzerinde Bulunan 800 Zeytin Fidanı Polis Nezaretinde Tek Tek Söküldü
12:55
O Öğretmen Açığa Alındı Antalya'da kopya çekerken yakalanan 4'ü kız 5 öğrenciden 16 yaşındaki E.T.'yi, disiplin sürecine ilişkin görüşmeler sırasında iddiaya göre, "Bir ev tutarım sana, hem kızım, hem eşim olursun" diyerek taciz etmekle suçlanan öğretmen kullanarak taciz etmekle suçlanan öğretmen M.S. açığa alındı.
O Öğretmen Açığa Alındı
10:25
Rhodiapolis Tiyatrosu ve Stoasının Restorasyonu İçin İhale Yapıldı Kumluca Belediyesi ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa hazırlanan proje kapsamında, Rhodiapolis antik kenti tiyatrosu ve stoasının (sütunlu galeri) restorasyonu için Kumluca Belediyesi toplantı salonunda ihale gerçekleştirildi.
Rhodiapolis Tiyatrosu ve Stoasının Restorasyonu İçin İhale Yapıldı
13:38
Efkan Ala: "Chp Lideri Bir Kere de İşe Yarar Cümleyle Katkıda Bulunsun" İçişleri Bakanı Efkan Ala, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimden sonra PKK’nın terör eylemlerine devam edebileceği yönündeki iddialarını sert bir dille eleştirdi.
Efkan Ala: 'Chp Lideri Bir Kere de İşe Yarar Cümleyle Katkıda Bulunsun'
17:30
Noel Adı Altında Misyonerlik Faaliyeti Antalya’da tarihi Üç Kapılar önünde Antalya İncil Kilisesi tarafından düzenlenen “Noel Kutlaması’nda açılan ve ücretsiz İncil dağıtılan stant, belediyeden izin alınmadığı için toplatıldı.
Noel Adı Altında Misyonerlik Faaliyeti
17:21
Kilise Önünde İncil Dağıtımına Polis Müdahale Etti Turizm kenti Antalya'da Kaleiçi Hadrian Kapısı önünde, İncil Kilisesi'nin Noel kutlaması sırasında halka ücretsiz Türkçe İncil dağıtılmasına polis müdahale etti.
Kilise Önünde İncil Dağıtımına Polis Müdahale Etti
16:39
Kilise Önünde İncil Dağıtımına Polis Müdahale Etti Turizm kenti Antalya'da Kaleiçi Hadrian Kapısı önünde, İncil Kilisesi'nin Noel kutlaması sırasında halka ücretsiz Türkçe İncil dağıtılmasına polis müdahale etti.
Kilise Önünde İncil Dağıtımına Polis Müdahale Etti
15:07
Düzağaçlı ve Urfalı Gençlerin Kavgasının Faturasını Suriyeliler Ödedi Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Taşağıl Mahallesi'nde; Beşkonak Düzağaç köyü gençleri ile Şanlıurfalı tarım işçisi gençler arasında yaşanan kavganın ardından 200 kişilik bir grup Suriyeli tarım işçilerinin kaldığı evlere saldırdı.
09:55
Antalya Valiliği'nden Suriyeliler Açıklaması Antalya Valisi Muammer Türker’in dün gazetecilerle gerçekleştirdiği sohbet toplantısında Suriyeliler ile ilgili yaptığı açıklamaların amacını aşan nitelikte haberleştirildiği, Antalya’da bulunan Suriyelilerle ilgili devletin genel politikasına aykırı bir durumun söz konusu olmadığı bildirildi.
22:23
Antalya Valiliği'nden Açıklama Antalya Valiliği, Suriyeliler'le ilgili yapılan açıklamanın "amacı aşan nitelikte" haberleştirildiğini belirterek, devletin genel politikasına aykırı bir durumun söz konusu olmadığını bildirdi.
14:25
Antalya Valiliği'nden 1500 Suriyeli'ye 'Kenti Terk Et' Tebligatı Antalya'da 1500 Suriyeli'ye kenti terk etmeleri için tebligat yapılırken, Antalya Valisi Türker, "Prensip olarak Suriyelilerin Antalya'da kalıcı olmaması planlanıyor" dedi.
Antalya Valiliği'nden 1500 Suriyeli'ye 'Kenti Terk Et' Tebligatı
13:16
Vali Türker: 1500 Suriyeli'ye 'Antalya'yı Terk Et' Tebligatı Yapıldı Antalya'da 1500 Suriyeliye kenti terk etmeleri için tebligat yapıldı.
Vali Türker: 1500 Suriyeli'ye 'Antalya'yı Terk Et' Tebligatı Yapıldı
16:32
AB Bakanı Bozkır: AB Üye Yapmazsa, Türkiye'nin Çok da Umrunda Olmaz Avrupa Birliği (AB) Bakanı Volkan Bozkır, AB'nin Türkiye'ye danışmadan basın açıklamaları yapmayı sürdürmesi halinde bildikleri yolda devam edeceklerini belirterek, "AB, Türkiye gibi bir ülkeyi üye yapmama gibi yanlış bir karar alırsa, Türkiye'nin çok da fazla umrunda olmaz" dedi.
AB Bakanı Bozkır: AB Üye Yapmazsa, Türkiye'nin Çok da Umrunda Olmaz
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:29:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANTALYA VALİLİĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]