SON DAKİKA ANTALYA VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Antalya Valiliği Haberleri

 • 23:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'ndan Yangın AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya Kumluca’da çıkan orman yangını hakkında, "Kumluca’daki yangını söndürmüştük ama sabahleyin rüzgarın ters dönmesi neticesinde tekrar alevlendi ama şu anda Kumluca’daki yangını kontrol altına aldık" dedi.
 • 20:41Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kumluca'daki yangını söndürmüştük ama sabahleyin rüzgarın ters dönmesi neticesinde tekrar alevlendi ama şu anda Kumluca'daki yangını kontrol altına aldık" dedi.
 • 17:19Tatilciler Alevlerin Tehdit Ettiği Adrasan ve Olimpos'u Terk EdiyorTatilciler Alevlerin Tehdit Ettiği Adrasan ve Olimpos'u Terk EdiyorAntalya’da turizm bölgesi Adarasan ve Olimpos’ta rüzgarın da etkisiyle durdurulamayan orman yangınları, tatil yapan turistleri de etkiledi.
 • 11:27Antalya'da 5 Bin Ağaç Tehlike AltındaAntalya'da 5 Bin Ağaç Tehlike AltındaAlacadağ, Antalya'nın 3 tabiatı koruma alanından biri. Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın internet sitesinde 'Nadir orman ağacı türlerinin yer aldığı, 20'den fazla ağaç türüne sahip oluşu, bozulmamış doğal dokusu ve anıt ağaçların mevcudiyeti ile nadir bulunan ekosistemlerdendir' diye anlatılan Alacadağ, 1 Kasım 1990'da tabiatı koruma alanı ilan edildi.
 • 10:18Vali Karaloğlu'ndan ZiyaretlerVali Karaloğlu'ndan ZiyaretlerAntalya Valisi Münir Karaloğlu iadeyi ziyaretlere başladı.
 • 20:16Antalya Valiliği Dolandırıcılığa Karşı UyardıAntalya Valiliği, son günlerde valilik tarafından aradıklarını belirterek yardım talebinde bulunan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
 • 17:21Antalya Valiliği'nden Dolandırıcılık UyarısıAntalya Valiliği, Vali Münir Karaloğlu ve Antalya Valiliği adına kendilerini arayarak yardım talep eden kişilere karşı vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı.
 • 16:01Antalya Valiliğinden Dolandırıcılığa Karşı UyarıAntalya Valiliği, vatandaşları Valilikten aradıklarını söyleyerek dolandırıcılık yapmaya çalışan kişilere karşı uyardı.
 • 15:20Aesob Başkanı Dere, Vali Karaloğlu'nu Ziyaret EttiAntalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nu ziyaret etti.
 • 18:25Vali Karaloğlu Alanya'da Temaslarda BulunduAntalya Valisi Münir Karaloğlu, "Futbolun şehirlerin marka değerine büyük katkısı oluyor.
 • 18:00Vali Karaloğlu Manavgat'ı Ziyaret EttiVali Karaloğlu Manavgat'ı Ziyaret EttiValiler Kararnamesiyle Antalya Valiliği'ne atanan Vali Münir Karaloğlu, Manavgat Kaymakamlığını ziyaret etti.
 • 23:05Antalya Valisi Karaloğlu, Expo 2016'yı İncelediAntalya Valisi Karaloğlu, Expo 2016'yı İncelediEXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye’nin ilk EXPO’su olan EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nda incelemelerde bulundu.
 • 21:34Antalya Vali Karaloğlu, Expo 2016 Antalya'yı GezdiAntalya Vali Karaloğlu, Expo 2016 Antalya'yı GezdiVali Karaloğlu, Expo 2016 Antalya'yı gezdiEXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Expo 2016 Antalya Sergi Alanı'nda incelemelerde bulundu.
 • 22:29Vali Karaloğlu, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya GeldiVali Karaloğlu, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya GeldiAntalya Valisi Münir Karaloğlu, Şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 22:24Vali Karaloğlu Zeytinköylülerle İftar AçtıVali Karaloğlu Zeytinköylülerle İftar AçtıAntalya Valisi Münir Karaloğlu, Zeytinköylü vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya geldi.
 • 21:20Vali Karaloğlu, Vatandaşlarla İftarda Bir Araya GeldiAntalya Valisi Münir Karaloğlu, valilik tarafından verilen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 16:04Solotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakSolotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakTürk Hava Kuvvetleri (THK) Komutanlığı’nın akrobasi timi SoloTürk ekibi, Antalya’nın Kemer ilçesi’nde gösteri uçuşu yapacak.
 • 12:43Kemer Solotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakKemer Solotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakSoloTürk, Kemer'de gösteri uçuşu yapacakTÜRK Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın akrobasi timi SoloTürk ekibi, Kemer'de gösteri uçuşu yapacak.
 • 11:08Solotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakSolotürk, Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Soltürk ekibinin tanıtım videosu Gösteri öncesi yapılan toplantıdan detay SoloTürk Kemer'de gösteri uçuşu yapacak Dünyada F-16 jet uçağıyla gösteri yapabilen sayılı akrobasi timlerinden Hava Kuvvetleri Komutanlığı SoloTürk ekibi, 15 Temmuz'da Antalya'nın Kemer ilçesinde gösteri uçuşu yapacak SoloTürk Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Emrah Bayrı, Kemer Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıda, gösteri yeri ve planlamasıyla ilgili sunum yaptı.
 • 10:57Solotürk Kemer'de Gösteri Uçuşu YapacakDünyada F-16 jet uçağıyla gösteri yapabilen sayılı akrobasi timlerinden Hava Kuvvetleri Komutanlığı SoloTürk ekibi, 15 Temmuz'da Antalya'nın Kemer ilçesinde gösteri uçuşu yapacakSoloTürk Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Emrah Bayrı, Kemer Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıda, gösteri yeri ve planlamasıyla ilgili sunum yaptı.
 • 16:15Antalya Vali Karaloğlu Göreve BaşladıAntalya Vali Karaloğlu Göreve BaşladıVali Karaloğlu göreve başladı*- İÇİŞLERİ Bakanlığı Valiler Kararnamesi ile Bursa'dan Antalya Valiliği'ne atanan Münir Karaloğlu, görevine başladı.
 • 18:48Vali Karaloğlu Yeni Görevine BaşladıVali Karaloğlu Yeni Görevine BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Karşılamadan detaylar Vali Karaloğlu'nun açıklamaları - Antalya Valisi Karaloğlu: "Turizm çeşitlenmesi, hedef pazar çeşitlenmesi ve günün koşullarına uygun yeni bir tanıtım ve pazarlama stratejisi ile bundan sonra önümüze çıkabilecek yeni krizleri daha kolay atlatabileceğimiz, daha sağlam bir yapıya da kavuşabiliriz" Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "Turizm çeşitlenmesi, hedef pazar çeşitlenmesi ve günün koşullarına uygun yeni bir tanıtım ve pazarlama stratejisi ile bundan sonra önümüze çıkabilecek yeni krizleri daha kolay atlatabileceğimiz, daha sağlam bir yapıya da kavuşabiliriz." dedi.
 • 17:38Antalya'nın Yeni Valisinden İlk Mesaj Açıklamasıİçişleri Bakanlığı tarafından çıkarılan son kararnameyle merkeze alınan Antalya Valisi Muammer Türker’in yerine atanan, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, yeni görev yeri olan Antalya’ya geldi.
 • 17:28Valiler KararnamesiAntalya Valisi Münir Karaloğlu, "Turizm çeşitlenmesi, hedef pazar çeşitlenmesi ve günün koşullarına uygun yeni bir tanıtım ve pazarlama stratejisi ile bundan sonra önümüze çıkabilecek yeni krizleri daha kolay atlatabileceğimiz, daha sağlam bir yapıya da kavuşabiliriz." dedi.
 • 13:57Vali Altıparmak Cuma Hutbesi ile Erzurumlulardan Helallik İstediVali Altıparmak Cuma Hutbesi ile Erzurumlulardan Helallik İstediDenizli’ye atanan Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Cuma namazında cemaatten helallik istedi.
 • 11:07Vali Karaloğlu, Bursa'ya Veda EttiVali Karaloğlu, Bursa'ya Veda EttiBursa’dan Antalya’ya tayini çıkan Vali Münir Karaloğlu, Bursa protokolü ve vatandaşlarla vedalaştı.
 • 19:02Antalya'da Antalya'da "Geri Gönderme Merkezi" EylemiAntalya’nın Döşemealtı ilçesinde Antalya Valiliği tarafından sınır dışı edilecek yabancı uyruklu kişilerin geçici olarak barındırılmaları için inşa edilmeye başlanan ‘Geri Gönderme Merkezi’ne bir grup tepki gösterdi.
 • 14:27Yıldırım'da Binlerce Kişiyle Özel TeravihYıldırım'da Binlerce Kişiyle Özel TeravihYıldırım Belediyesi, İslam aleminin özlemle beklediği 11 ayın sultanı Ramazan ayının maneviyatını yansıtacak etkinlikleri ilçe sakinleriyle buluşturuyor.
 • 08:26Yeni Antalya Valisi Karaloğlu'na Alanyaspor FormasıYeni Antalya Valisi Karaloğlu'na Alanyaspor FormasıMultigroup Alanyaspor Asbaşkanı Bilal Gömeç ve Bursa Orman İşletme Müdürlüğü’ne atanan Kulüp Başkan Yardımcısı Cihat Yıkıcı, Antalya Valiliği’ne atanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu’na Alanyaspor forması hediye etti.
 • 15:22Yol Ortasında 'Grup Yorum' KonseriYol Ortasında 'Grup Yorum' KonseriEskişehir’de bugün yapılması planlanan ‘Grup Yorum’ konserine güvenlik güçleri tarafından izin verilmeyince, topluluk yol ortasında türkü söyleyip halay çekti.
 • 12:45Emniyet Müdürü Cemil Tonbul: Antalya Avrupa'nın En Güvenli Kentlerinden BirisiEmniyet Müdürü Cemil Tonbul: Antalya Avrupa'nın En Güvenli Kentlerinden BirisiAntalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, özellikle propaganda ve ses getirici eylemler için en uygun kentler içinde yer alan Antalya'nın Türkiye'nin değil, Avrupa'nın en güvenli kentlerinden birisi olduğunu söyledi.
 • 13:56Valiler Kararnamesi - Bursa Valisi Karaloğlu - BursaValiler Kararnamesi - Bursa Valisi Karaloğlu - BursaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Valiler Kararnamesiyle Antalya Valiliği görevine atanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun açıklamaları Valiler Kararnamesi Bursa Valisi Karaloğlu: "İnşallah Rabbim Antalya'ya, halkına güzel hizmetler yapmayı nasip eder diye temenni ediyorum" Valiler Kararnamesiyle Antalya Valiliği görevine atanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "İnşallah Rabbim Antalya'ya, halkına güzel hizmetler yapmayı nasip eder diye temenni ediyorum" dedi.
 • 11:57Valiler KararnamesiValiler Kararnamesiyle Antalya Valiliği görevine atanan Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "İnşallah Rabbim Antalya'ya, halkına güzel hizmetler yapmayı nasip eder diye temenni ediyorum" dedi.
 • 11:49Bursa Valisinden Veda AçıklamasıBursa Valisinden Veda AçıklamasıBursa’dan Antalya’ya tayini çıkan Vali Münir Karaloğlu, "Gönlümüzün bir yanı hep Bursa ile beraber olacak" dedi.
 • 02:12Valiler Kararnamesi İmzalandıValiler Kararnamesi imzalanarak 22 vali merkeze alındı.
 • 00:15Valiler Kararnamesi Yayımlandı: 24 İle Yeni Vali Atandı, 26 İlin Valisi Yer DeğiştirdiValiler Kararnamesi Yayımlandı: 24 İle Yeni Vali Atandı, 26 İlin Valisi Yer DeğiştirdiUzun süredir beklenen Valiler Kararnamesi imzalandı. 24 ile yeni vali atanırken, 26 ilin valisi kendi aralarında yer değiştirdi. Kararnamede 22 vali ise merkeze alındı.
 • 20:37İstanbul'un Fethi'nin 563. Yıldönümü KutlamalarıBirlik Vakfı Antalya Şubesi tarafından İstanbul'un Fethi'nin 563. yıldönümü nedeniyle kutlama programı yapıldı.
 • 18:10Eskişehir'de Grup Yorum Konseri'ne İzin YokEskişehir’de 4 Haziran 2016 günü yapılması planlanan ’Grup Yorum’ konserine izin verilmeyeceği öğrenildi.
 • 22:13Antalya - Konser Alanına Alınmayan Grup Yorum, Parkta Konser VerdiAntalya - Konser Alanına Alınmayan Grup Yorum, Parkta Konser VerdiKonser alanına alınmayan Grup Yorum, parkta konser verdiANTALYA Valiliğinin kararıyla konseri yasaklanan Grup Yorum, Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu'na alınmayınca Hasan Subaşı Parkı'nda toplanan hayranlarına mini konser verdi.
 • 21:40Konser Alanına Alınmayan Grup Yorum, Parkta Konser VerdiKonser Alanına Alınmayan Grup Yorum, Parkta Konser VerdiAntalya Valiliği'nin kararıyla konseri yasaklanan Grup Yorum, Konyaaltı Açık Hava Tiyatrosu'na alınmayınca Hasan Subaşı Parkı'nda toplanan hayranlarına mini bir konser verdi.
 • 17:03Antalya - Kesk, Miting Yasağını Protesto EttiAntalya - Kesk, Miting Yasağını Protesto EttiKesk, miting yasağını protesto ettiKAMU Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), yarın düzenleyeceğini duyurduğu 'Antalya Bölge Mitingi'ne valiliğin izin vermemesini protesto etti.
 • 21:21Antalya - Döşemealtı'nda 'Geri Gönderme Merkezi' EylemiAntalya - Döşemealtı'nda 'Geri Gönderme Merkezi' EylemiDöşemealtı'nda 'geri gönderme merkezi' eylemiANTALYA'nın Döşemealtı İlçesi'ne yabancı uyruklular için geri gönderme merkezi yapılacağı iddiaları üzerine eylem düzenlendi.
 • 19:33Grup Yorum' Konseri İçin Emniyet'ten UyarıANTALYA (İHA) – Antalya Emniyeti, 28 Mayıs Cumartesi günü yapılması planlanan ’Grup Yorum’ konserine izin verilmediğini, bilet alan vatandaşların mağdur olabileceğini bildirdi.
 • 11:30Valilikten Suriyeli Kampı AçıklamasıAntalya Valiliği, Döşemealtı ilçesinde Suriyeliler için kamp yapıldığına dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 16:30Hayırseverden Eğitime DestekHayırseverden Eğitime DestekAntalya Valiliği'nde düzenlenen protokol törenine Vali Muammer Türker, Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Tevke, şube müdürleri, hayırsever işadamı Seyhan Cengiz Turhan katıldı.
 • 14:53Gazipaşa'dan 6 Öğrenci Pts'de Tam Puan AldıGazipaşa'dan 6 Öğrenci Pts'de Tam Puan AldıAntalya Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile İl Başarı Arttırma Projesi (İLBAP) çerçevesinde yapılan Performans Takip Sınavı’da (PTS) Gazipaşa ilçesi önemli bir başarı gösterdi.
 • 14:40Antalya - Hafta Sonu Nöbetine Gitmeyen Aile Hekimlerine Cezaya İtirazAntalya - Hafta Sonu Nöbetine Gitmeyen Aile Hekimlerine Cezaya İtirazHafta sonu nöbetine gitmeyen aile hekimlerine cezaya itirazAntalya'da 10 aile hekimi, geçen eylül ve ekim aylarında hafta sonlarındaki nöbetlerine gitmedikleri gerekçesiyle haklarında verilen 20 hizmet puanı cezasının iptali için mahkemeye başvurdu.
 • 17:20Uluslararası Akdeniz Sanat SempozyumuAkdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nin "Uluslararası Akdeniz Sanat Sempozyumu" düzenleyeceği bildirildi.
 • 09:04Görevden Alınan MHP İl Başkanı Alkışlarla UğurlandıGörevden Alınan MHP İl Başkanı Alkışlarla UğurlandıMHP tarafından, parti içindeki muhaliflere desteğini açıkladığı için görevden alınan MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, görevini Hüseyin Kocabaş'a devretti.
 • 17:41MHP Antalya İl Teşkilatı Görevden AlındıMHP Antalya İl Teşkilatı Görevden AlındıMHP Genel Merkezi, muhaliflere desteğini açıklayan Antalya İl Yönetimini görevden aldı. MHP Antalya İl Başkanı ve yönetim kurulu dün muhaliflere destek verdiklerini açıklamıştı.