12:1800
SON DAKİKA ARTVİN HABERLERİ

Son Dakika Artvin Haberleri

   

  Yyü, Kök Hücre Tedavisinde Türkiye'ye Açıldı

  YYÜ Dursun Odabaş Tıp Merkezi'nde yaklaşık 5 ay önce başlatılan kök hücre tedavisi sayesinde şimdiye kadar 25 hastanın ayakları ve çeşitli uzuvları kesilmekten kurtarıldı Kısa süre önce başlanmasına rağmen önemli başarılar elde eden merkez, Türkiye'nin çeşitli illerinden de hasta kabul etmeye başladı. (Bugün 11:21)

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (Bugün 09:18)

   

  Adalete Fener Yak' Kampanyasında Toplanan İmzalar

  Adalete Fener Yak" Kampanyasında Toplanan İmzalar

  1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, imzaları Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç ve MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye sundu Koç: "Bizim tek talebimiz yeniden ve adil yargılanmadır" (Dün 19:46)

   

  1907 Fenerbahçe Derneği, Kılıç ve Bahçeli'yi Ziyaret Etti

  1907 Fenerbahçe Derneği, Kılıç ve Bahçeli'yi Ziyaret Etti

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yargılandığı şike davasının adil yargılanma ilkesiyle yeniden görülmesi talebiyle ‘Adalete Fener Yak Kampanyası’nı başlatan 1907 Fenerbahçe Derneği yöneticileri, bugün kampanya kapsamında belirlenen ilgililer ile görüşmelere başladı. (Dün 19:36)

   

  Ali Koç, Haşim Kılıç ve Devlet Bahçeli ile Görüştü

  1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ve dernek yöneticileri, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü. (Dün 18:49)

   

  Çocuk ve Gençlere 23 Nisan Etkinliği

  Çocuk ve Gençlere 23 Nisan Etkinliği

  Onursal Başkanlığını Nevin Gökçek’in yaptığı Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı tarafından, Sincan Cezaevi bünyesinde bulunan Ankara Çocuk Eğitimevi Müdürlüğü’ndeki hükümlüler için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir etkinlik düzenlendi. (Dün 18:06)

   

  Gazeteci Ahmet Kayacık, Sol Yolculuğuna Uğurlanıyor

  Trabzon'da vefat eden NTV'nin Doğu Karadeniz bölge temsilcisi Ahmet Kayacık için TGC önünde tören düzenlendi TGC Başkanı Özdemir: "Ahmet Kayacık daha üç ay önce bile 'dağlarımı özledim, beni dağlarıma götürün' diyordu. (Dün 12:34)

   

  Murat Fırat Urfa'nın Gururu Oldu

  Murat Fırat Urfa'nın Gururu Oldu

  Şanlıurfaspor Güreş Takımı sporcularından Murat Fırat Azerbaycan'da katıldığı tüm müsabakaları geçerek adını şampiyonluğa yazdı. (Dün 11:37)

   

  Melek'in Büyüttüğü "Çarli", Türkiye'nin İlk Doğal Fauna Alanında

  Artvin'de yaşayan Melek adlı çocuğun bulduğu ve 15 ay boyunca besleyip büyüttüğü yavru yaban keçisi "Çarli", şikayet üzerine devlet korumasına alınıp getirildiği Çorum'daki Türkiye'nin ilk fauna tanıtım alanında, doğal yaşam şartlarına uyum sağlamaya çalışıyor Orman ve Su İşleri İl Müdürü Temel: "Yaban hayvanlarının insanlar tarafından beslenmesi, büyütülmesi kanuni mevzuat açısından doğru değil. Çünkü insanlara alışan bu hayvanlar daha sonra doğal yaşama ayak uyduramıyor" "Melek kızımıza (Dün 11:35)

   

  Anadolu Danslarıyla Türkiye'yi 97 Ülkede Tanıttılar

  Anadolu Danslarıyla Türkiye'yi 97 Ülkede Tanıttılar

  Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın yaptığı Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, 2010 yılından beri 97 ülkede sergiledikleri Anadolu danslarıyla Türkiye'nin tanıtımına katkı sağladı Erdoğan: "Anadolu Ateşi, yurt dışında Türkiye'nin tanıtım elçisidir. (Dün 11:34)

   

  En Kalabalık Horon Rekoru Denemesi

  En Kalabalık Horon Rekoru Denemesi

  Artvin'de "Turizm Haftası" dolayısıyla düzenlenen şenlikte 12 bin 115 kişi aynı anda horon oynadı. (Dün 11:24)

   

  Boğa Güreşleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  Boğa Güreşleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  Artvin'in Borçka ilçesi Akpınar köyünde bu yıl 4.sü düzenlenen boğa güreşlerine, civar ilçe ve köylerden gelen 50 boğa katılımıyla gerçekleşti. (Dün 11:01)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Artvin Valisi Cirit: "Sevginin ve kardeşliğin tohumlarının atıldığı bu güzel günden beklentimiz, bugünümüzde ve yarınlarımızda hoşgörünün hakim olması, barışın, mutluluğun ve kardeşliğin hüküm sürdüğü bir dünya düzeninin oluşmasıdır" (Dün 10:53)

   

  Astım Çocuklar Arasında Hızla Yaygınlaşıyor

  Astım Çocuklar Arasında Hızla Yaygınlaşıyor

  Yaklaşık on çocuktan birinde çocukluğunun herhangi bir evresinde görülen astımın, çocuklar arasında hızla yaygınlaştığı belirtildi. (Dün 10:36)

   

  CHP'nin Çözüm Bulmaya Çalıştığı Tablo

  CHP'nin Çözüm Bulmaya Çalıştığı Tablo

  CHP'nin 41 ildeki oylarının, Ankara'nın Çankaya ilçesinde aldığı oydan daha düşük çıkması partide kırmızı alarm verilmesine neden oldu. (Dün 09:47)

   

 

Manşet Haberleri