17:0800
SON DAKİKA ARTVİN HABERLERİ

Son Dakika Artvin Haberleri

   

  Doğu Karadeniz Bölgesi Mobil Turizm Rehberi Mydoka'nın Tanıtım Toplantısı

  Doğu Karadeniz Bölgesi Mobil Turizm Rehberi Mydoka'nın Tanıtım Toplantısı

  Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) tarafından yürütülen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen, Doğu Karadeniz Bölgesi Mobil Turizm Rehberi MyDOKA’nın tanıtım toplantısı Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. (Bugün 14:54)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, Artvin, Van, Muş’un kuzey çevreleri ile sabah saatlerinde Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 09:03)

   

  Traktör Sayısı Artışında Doğu Anadolu Birinci

  TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Temmuz ayları itibarıyla son 5 yıllık dönemde Türkiye toplamında traktör sayısının yüzde 17,3 arttığını söyledi. (Dün 16:47)

   

  Artvin'de Halk Oyunları Grup Yarışmaları Yapılacak

  Artvin'de halk oyunları grup yarışmalarının yapılacağı bildirildi. (Dün 14:06)

   

  Davutoğlu: Bugün Bir Bayram Günüdür, Gelin Bari Bugün Bu Sevinci Paylaşın(2)

  Davutoğlu: Bugün Bir Bayram Günüdür, Gelin Bari Bugün Bu Sevinci Paylaşın(2)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda radikal selefi örgüt IŞİD tarafından rehin alındıktan sonra kurtarılan konsolosluk çalışanları ve aileleri ile birlikte bir otobüsün üzerinden vatandaşlara hitap etti. (Dün 13:44)

   

  Başbakan Davutoğlu: "Bugün Bir Bayram Günüdür"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bugün bir bayram günüdür. (Dün 13:37)

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  Başbakan Davutoğlu: (1) "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti yetkilileri, kendi vatandaşının bir tek telini bile, bir tek saç telini bile dünyaya ve aleme değişmez. Onların bir tek saç teline zarar gelmesindense bütün makamları terk ederiz, bütün mevkilerden fedakarlık ederiz. Canımızdan dahi fedakarlık ederiz ki tek bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının kılı bile incinmesin" "Bu aileler acıyla evlatlarını beklerken, onlar bu ailelerin acıları üzerinden siyasi operasyon yapmaya kalktılar. (Dün 12:53)

   

  Türkülere Konu Olan 'Gelevera Deresi', Barajıyla Turizm Merkezi Olacak

  Türkülere Konu Olan "Gelevera Deresi", Barajıyla Turizm Merkezi Olacak

  Karadeniz türküleri arasında önemli bir yere sahip olan "Gelevera Deresi"nin bulunduğu bölgenin turizm merkezi olması yönünde çalışmalar başlatıldı. (Dün 11:39)

   

  Traktör Sayısı Artışında Doğu ve Güneydoğu Birinci

  Traktör Sayısı Artışında Doğu ve Güneydoğu Birinci

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Temmuz ayları itibarıyla son 5 yıllık dönemde Türkiye toplamında traktör sayısının yüzde 17,3 artmasına karşın Doğu Anadolu’da yüzde 32,7, Güneydoğu Anadolu’da yüzde 31,8 artış görüldüğünü ifade etti. (Dün 10:58)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 17:08:04. #1.11#