23:1100
SON DAKİKA ARTVİN HABERLERİ

Son Dakika Artvin Haberleri

   

  Geleneksel Çocuk Oyunları Projesi"

  "Geleneksel Çocuk Oyunları Projesi"- Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen projenin Marmara etabı, Sakarya'da düzenlenen şenlikle tamamlandıSAKARYA (AA) - İdareci ve Bürokratlar Birliğince hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen "Geleneksel Çocuk Oyunları Projesi"nin Marmara etabı, Sakarya'da düzenlenen şenlikle tamamlandı. (Bugün 20:27)

   

  Başbakan Davutoğlu Ağrı'da

  Davutoğlu, AK Parti Patnos İlçe Kongresinde konuştu: (2) "Öyle bir itham ki bu, güya MİT'in CHP içinde birtakım faaliyetler yaptığı, aslında Kılıçdaroğlu kendi acziyetini, zayıflığını örtmek için bir devlet kurumuna iftirada bulunuyor" "Kılıçdaroğlu'na buradan sesleniyorum, iftiralar üzerine siyaset yapmayın. (Bugün 18:42)

   

  Davutoğlu: 'Bilsinler Ki Bu Engelleri Aşacağız'

  Davutoğlu: "Bilsinler Ki Bu Engelleri Aşacağız"

  Başbakan Davutoğlu Ağrı'da-Davutoğlu, AK Parti Patnos İlçe Kongresinde konuştu: (2)-"Öyle bir itham ki bu, güya MİT'in CHP içinde birtakım faaliyetler yaptığı, aslında Kılıçdaroğlu kendi acziyetini, zayıflığını örtmek için bir devlet kurumuna iftirada bulunuyor"-"Kılıçdaroğlu'na buradan sesleniyorum, iftiralar üzerine siyaset yapmayın. (Bugün 18:23)

   

  Geleneksel Çocuk Oyunları Projesi"

  Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen projenin Marmara etabı, Sakarya'da düzenlenen şenlikle tamamlandı. (Bugün 16:17)

   

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: - "Çözüm süreci, devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesidir"TRABZON (AA) - Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, çözüm sürecinin devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesi olduğunu söyledi. (Bugün 16:07)

   

  Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü

  Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü

  İki gündür Samsun ve ilçelerinde devam eden sağanak, Terme ilçesinde su baskınlarına sebep oldu. (Bugün 15:11)

   

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş Açıklaması

  "Çözüm süreci, devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesidir" (Bugün 15:08)

   

  Türkiye'nin Denize Dolgu İkinci Havalimanında 266 Hektar Alan Doldurulacak

  Türkiye'nin Denize Dolgu İkinci Havalimanında 266 Hektar Alan Doldurulacak

  Giresun Havalimanından sonra Türkiye'de denize dolgu ile inşa edilecek ikinci havaalanı olan Rize-Artvin Havalimanı için 266 hektar alanda deniz dolgusu yapılacak. (Bugün 13:04)

   

  Biyokaçakçıların "Sınırdan Kuş Kaçırma" Yöntemi Şaşırtıyor

  Uluslararası kuş kaçakçılarının, yırtıcı kuşların göç yolu üzerinde bulunan Türkiye'de yakaladıkları kuşları, şaşırtıcı yöntemlerle sınır dışına çıkardığı belirtiliyor. (Bugün 11:36)

   

  Çed Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama

  Çed Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama

  ÇED olumlu raporunun iptaline horonlu kutlama- Rize İdari Mahkemesi, Artvin'in Kafkasör Yaylasındaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptaline karar verdi- Valilik binası önünde kararın sonucunu bekleyen yöra halkı, haberi alınca müzik eşliğinde horon oynadıARTVİN (AA) - Rize İdari Mahkemesi, Artvin'in Kafkasör Yaylası Cerrattepe Bölgesinde 38 hektar alandaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptaline karar verdiYeşil Artvin Derneği (Dün 20:16)

   

  Meteoroloji'den Kar ve Fırtına Uyarısı

  Meteoroloji'den Kar ve Fırtına Uyarısı

  Meteoroloji, Doğu Anadolu'da akşam saatlerinde kar yağışı, Akdeniz'de ise şiddetli fırtına beklendiğini duyurdu. (Dün 19:14)

   

  Çed Olumlu Raporunun İptaline Horonlu Kutlama

  Rize İdari Mahkemesi, Artvin'in Kafkasör Yaylasındaki Bakır İşletme Projesi için hazırlanan ÇED olumlu raporunun iptaline karar verdi Valilik binası önünde kararın sonucunu bekleyen yöra halkı, haberi alınca müzik eşliğinde horon oynadı. (Dün 18:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 23:11:30. #1.13#