SON DAKİKA ARTVİN HABERLERİ

Son Dakika Artvin Haberleri

17:43
Çaykur, 3 Bin 500 İşçi Alacak - ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu: - "İlgili bakanlık nezdinde çalışmalarımızı yürüttük. 4 bin 300 işçi talep ettik ve 3 bin 500 işçi için izin çıktı.
Çaykur, 3 Bin 500 İşçi Alacak
17:26
Rize Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, 3 Bin 500 İşçi Alınacağını Açıkladı. Çaykur'a son olarak 2007 yılında işçi alımı gerçekleştirildiğini ve geçen sürede yaşanan azalma ile işçi sayısının, 6 bin 112? si mevsimlik, 2 bin 366? sı da kadrolu olmak üzere 8 bin 474'e düştüğünü kaydeden Sütlüoğlu şunları söyledi: 'Bu işçi sayısı yetersiz. Bu nedenle 4 bin 300 işçi talep ettik ancak 3 bin 500 işçi alımı için izin çıktı.
Rize Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, 3 Bin 500 İşçi Alınacağını Açıkladı.
15:22
ÇAYKUR 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak ÇAYKUR Genel Müdürü Sütlüoğlu, 2007'den bu yana ilk defa işçi alımı için bakanlıktan onay aldıklarını açıkladı. Buna göre ÇAYKUR 3 Bin 500 mevsimlik işçi alacak.
ÇAYKUR 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak
15:19
Çaykur 3 Bin 500 İşçi Alacak Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, 3 bin 500 işçi alınacağını açıkladı.
Çaykur 3 Bin 500 İşçi Alacak
14:40
Çaykur 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Çaykur’a alınması planlanan 3 bin 500 işçi ile ilgili kriterleri açıkladı.
Çaykur 3 Bin 500 Mevsimlik İşçi Alacak
14:13
Doğu Karadeniz'de Ordu Dışındaki Tüm İllerin Nüfusu Arttı Türkiye nüfusuna paralel olarak Doğu Karadeniz Bölgesi illerinin de nüfusları artarken, yalnızca Ordu’nun nüfusunda bir düşüş yaşandı.
Doğu Karadeniz'de Ordu Dışındaki Tüm İllerin Nüfusu Arttı
13:56
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, "Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,... Erzurum Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Fazlı Erdoğan, Türkiye’de polikliniklerde bekleme süresinin 10 dakika, İngiltere’de ise acilde bekleme süresinin 3,5 saat olduğunu ifade ederek Türkiye’de hekim ve hemşire eksikliğinin olduğunu söyledi.
Erzurum Khb Genel Sekreteri Erdoğan, 'Türkiye'de Polikliniklerde Bekleme Süresi 10 Dakika,...
12:05
Kalaşnikof Marka Silah ile Çok Sayıda Mermi Ele Geçirildi Sarp Sınır Kapısında bir yolcu otobüsünde yapılan aramalarda susturuculu bir kalaşnikof marka silah ile çok sayıda mermi ele geçirildi.
Kalaşnikof Marka Silah ile Çok Sayıda Mermi Ele Geçirildi
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
14:32
Beşiktaş Belediyesi, Kardeş Belediyelerini Unutmadı Beşiktaş Belediyesi bakıma alarak yeniledikleri araçlarını ihtiyaç sahibi belediyelere gönderdi.
13:57
Artvin Valisi Cirit Açıklaması "Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen Artvin'i geçen yıl 423 bin 880 kişi ziyaret etti"
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
18:45
Artvin'de Bakıma Muhtaç Hayvanlar İçin Doğal Yaşam Park Projesi Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, bakıma muhtaç hayvanlar için büyük bir proje üzerinde çalışmalarının devam ettiğini ve Doğal Yaşam Park Rehabilitasyon Merkezi kuracaklarını söyledi.
11:44
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü "Çığ Tehlike Haritaları" oluşturuyor.
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor
11:18
Yaban Hayvanlarına Yem Takviyesi Gümüşhane Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü İlbey Aydın, olumsuz hava şartları nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken yaban hayvanlarının bulundukları yerlere 1 ton yem bıraktıklarını bildirdi.
Yaban Hayvanlarına Yem Takviyesi
11:17
Kazım Karabekir Paşanın Vefatının 67. Yıl Dönümü AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, Kazım Karabekir Paşa'nın vefatının 67. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kazım Karabekir Paşanın Vefatının 67. Yıl Dönümü
10:43
Emitt Fuarı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'ında (EMITT), Artvin standı ilgi gördü.
Emitt Fuarı
20:38
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var' Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor.
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'
19:06
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, "İnanın, bunu samimiyetimle söylüyorum, sizler olmasanız bunlar Yüce İslam'ı tarumar ederler.
Özkes: Allah'tan Korkmuyorlar CHP'den Korkuyorlar
18:40
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
16:53
Ordu'da, Çevreciler ile Güvenlik Güçleri Arasında Arbede Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasını protesto eden grupla güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.
16:20
İnegöl'deki Hamsi Festivalinde 2,5 Ton Hamsi Tüketildi Bursa’nın İnegöl ilçesinde düzenlenen ’Hamsi Festivali’nde 2,5 ton hamsi tüketildi.
İnegöl'deki Hamsi Festivalinde 2,5 Ton Hamsi Tüketildi
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
22:34
Artvin'de Uğur Mumcu Anıldı 24 Ocak 1993'te Ankara Karlı Sokak'taki evinin önünde arabasına konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden Uğur Mumcu, Artvin Valiliği önündeki Atatürk anıtında toplanan vatandaşlar tarafından anıldı.
Artvin'de Uğur Mumcu Anıldı
13:01
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
12:24
Trabzon'da Tezgahları Beşinci Nesil Alabalıklar Süsleyecek Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü bünyesinde devam eden çalışma çerçevesinde dördüncü nesil alabalık sağımına başlandı.
Trabzon'da Tezgahları Beşinci Nesil Alabalıklar Süsleyecek
15:01
Trabzon Türkiye'de Yabancılara En Fazla Konut Satılan 10. İl Oldu Trabzon 2014 yılında yabancılara en fazla konut satışı yapılan 10. il oldu.
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:56
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği Muş'un Malazgirt Adliyesinde görev yaparken tayinleri çıkan Hakim Hüseyin Sabuncuoğlu ve Aslıhan Sabuncuoğlu onuruna veda yemeği verildi.
Malazgirt Adliyesi Hakimlerine Veda Yemeği
10:15
Artvin, Emitt Fuarında Artvin Valiliği, 19'uncusu düzenlenen EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında kentin tarihi, kültürü ve doğal güzelliklerinin tanıtıldığı bir stant açıldığını bildirdi.
Artvin, Emitt Fuarında
21:56
Ayvalı Baraj İnşaatında Kaza Erzurum'da Ayvalı Barajı zeminindeki kumu dağıtmak için çalışma yapan dozer operatörü, toprak çökmesi nedeniyle dozerin baraja sürüklenmesi sonucu hayatını kaybetti.
Ayvalı Baraj İnşaatında Kaza
17:58
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Dozeri ile göle uçan operatörün cesedi çıkarıldı ERZURUM'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:47
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Erzurum'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:32
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı
16:46
Erzurum'da Baraj İnşaatında Kaza Ayvalı Barajı zeminindeki kumu dağıtmak için çalışma yapan dozer operatörü, toprak çökmesi nedeniyle dozerin baraja sürüklenmesi sonucu hayatını kaybetti.
16:13
Arhavi'de Öğrenciler Hayvanlar İçin Yuva Yaptı Arhavi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri artık maddeler kullanarak kuşlar ve sokak hayvanları için yuva yaptı.
15:43
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
12:43
Baraj İnşaatında Çalışan Dozer Gölete Uçtu Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
12:35
2 Milyona Yakın Yabancı Türkiye'ye 'Günübirlikçi' Geldi Türkiye’ye geçen yıl ziyaret eden 36 milyon 837 bin 900 yabancının 1 milyon 813 bin 308'i (yüzde 4,92) günübirlikçi olarak geldi.
12:18
YÖK Genel Kurulu Toplantısı YÖK, 2 vakıf üniversitesine rektör atanması için olumlu görüş bildirdi, 54 fakülteye de dekan ataması yaptı.
11:16
Kitap Okuyan Bilir' Yarışmasının Ödülleri Verildi Artvin Memurlar Derneği ve Anadolu Eğitimciler Federasyonun'un iş birliği ile düzenlenen 'Kitap Okuyan Bilir' adlı kitap okuma yarışmasında birinci gelen öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Kitap Okuyan Bilir' Yarışmasının Ödülleri Verildi
10:41
Akaryakıt Fiyatlarındaki Düşüş Sarp Sınır Kapısı'ndaki Araç Trafiğini Rahatlattı Petrol fiyatlarındaki düşüş ile birlikte Türkiye’de akaryakıt fiyatlarının ucuzlaması Gürcistan’dan ucuz akaryakıt alımlarını büyük ölçüde azaltırken, bu durum Sarp Gümrük Kapısı’ndaki trafiği rahatlattı.
Akaryakıt Fiyatlarındaki Düşüş Sarp Sınır Kapısı'ndaki Araç Trafiğini Rahatlattı
18:34
Artvin'de Katı Atık Aktarma ve Çöp Depolama Tesisi Açıldı Artvin Belediyesi tarafından yaptırılan katı atık aktarma ve çöp depolama tesisinin açılışı törenle yapıldı.
11:50
Tcdd, Hopa-Batum Demiryolu Fizibilite Çalışmalarını Başlattı Artvin iş dünyasının son 10 yıldır her toplantıda dile getirdiği ve sonunda hükümetin 2023 program taslağına giren Hopa-Batum Demiryolu Projesi için TCDD fizibilite çalışmalarını başlattı.
Tcdd, Hopa-Batum Demiryolu Fizibilite Çalışmalarını Başlattı
11:21
Türk Kızılayının Tenceresi 365 Gün Kaynayacak Ülke genelinde daha önce sadece ramazan ayında hizmet veren Türk Kızılayına ait aşevlerinden 13'ünde artık 365 gün boyunca sıcak yemek dağıtılıyor.
11:59
Jandarmadan Akaryakıt Operasyonu Artvin’de jandarma ekiplerince yapılan operasyonda gümrük kaçağı 750 litre akaryakıt ele geçirildi.
Jandarmadan Akaryakıt Operasyonu
10:47
Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği Değerlendirme Toplantısı Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü İrfan Güvendi, emeklilik sürecini tamamlayan çalışanlarla performansa göre devam edeceklerini belirterek, “Birilerini idare etmek zorunda değiliz. Kimse kimsenin yükünü çekmek zorunda değil” dedi.
Tarım Kredi Kooperatifleri Trabzon Bölge Birliği Değerlendirme Toplantısı
08:55
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti
08:54
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti Bursa, Gaziantep, Konya ve Edirne'nin de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti.
21 İlin Emniyet Müdürü Değişti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 00:16:13. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARTVİN HABERLERİ
[Hata Bildir]