SON DAKİKA ARZU BALKAN HABERLERİ

Son Dakika Arzu Balkan Haberleri

16:07
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu Bursa'da geçirdiği motosiklet kazası sonucu iki el bileği kırılan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı taburcu oldu.
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu
15:28
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu Bursa’da geçirdiği motosiklet kazası sonucu iki el bileği kırılan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı taburcu oldu.
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu
15:12
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu Bursa’da geçirdiği motosiklet kazası sonucu iki el bileği kırılan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı taburcu oldu.
Tamer Karadağlı Taburcu Oldu
10:20
Tamer Karadağlı'ya Eski Eşinden Büyük Vefa Kaza yapan Karadağlı'ya tedavisi süresince eski eşi ve kızının annesi Arzu Balkan bakacak. Ayrıca Karadağlı, Balkan'dan kazayı kızının duymamasını rica etmiş.
Tamer Karadağlı'ya Eski Eşinden Büyük Vefa
23:01
Tamer Karadağlı'nın Son Durumu Bursa'nın İznik ilçesinde motosikletiyle kaza yapan oyuncu, tedavi için özel hava ambulansıyla İstanbul'a getirilerek ameliyata alındı.
Tamer Karadağlı'nın Son Durumu
11:41
Kimsesiz Çocuklar Bisikletle Sevindi Bisiklet Kültürünü Geliştirme Spor Kulübü Derneği ile Atilla Bisiklet Takımı Şanlıurfa'da 50 çocuğa düzenlenen törenle bisiklet hediye etti.
Kimsesiz Çocuklar Bisikletle Sevindi
15:12
Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi" Çalışmaları Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Demirkol: "Kadına yönelik şiddetin önlenmesi için sadece yasal düzenlemelerin yeterli olmadığını görüyoruz"
Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesi' Çalışmaları
23:54
Ünlü Sanatçılar, Mehmet Çağan Şiirlerine Hayat Verdi İSTANBUL (İHA) – ‘Aşığın Arsız Nefesi’ kitabıyla okuyucuyla buluşan Yazar Mehmet Çağan’ın şiirleri ünlü sanatçılar tarafından seslendirildi.
Ünlü Sanatçılar, Mehmet Çağan Şiirlerine Hayat Verdi
13:12
Personel Kadınlar Şiddetin Önlenmesi İçin Eğitiliyor Şanlıurfa Kadına Yönelik Şiddet ve Şiddet Önlenme ve İzleme Merkezi personelini şiddete karşı eğitiyor.
Personel Kadınlar Şiddetin Önlenmesi İçin Eğitiliyor
10:12
Dünyadaki En Büyük Durance Butiği Ankara'da Açıldı Yüzde 100 bitkisel içerikten oluşan kişisel bakım, sağlıklı yaşam ve ev kozmetiği ürünleri üreten Durance, dünyadaki en büyük butiğini Ankara'da açtı.
Dünyadaki En Büyük Durance Butiği Ankara'da Açıldı
18:03
Tamer Karadağlı Ayrıldığı Eşinden Çocuk İstiyor Oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün katıldığı bir Tv programında ayrıldığı eşi Arzu Balkan'dan ikinci bir çocuk istediğini söyledi.
Tamer Karadağlı Ayrıldığı Eşinden Çocuk İstiyor
13:02
Anne-kız Tatile Çıktı Oyuncu Arzu Balkan ile Tamer Karadağlı Evliliğinden Olan Kızı Zeyno da Tatil İçin Çeşme'deydi.
Anne-kız Tatile Çıktı
15:17
Ted'liler Ödül Töreninde Buluştu TED'in küçük yazarları, öykü yarışmasında hünerlerini sergiledi.
Ted'liler Ödül Töreninde Buluştu
16:12
Ted Ailesinden Anıtkabir Çıkarması Türk Eğitim Derneği (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Türkiye'nin eğitim alanındaki en köklü sivil toplum kuruluşu olan TED'in 85.kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Ted Ailesinden Anıtkabir Çıkarması
14:31
Ünlü Aktör "Nasıl Bir Beşiktaşlısınız?" Sorusuna İlginç Cevap Verdi Ünlü aktör Tamer Karadağlı, TED Karabük Koleji'nde öğrencilerle buluştu.
Ünlü Aktör 'Nasıl Bir Beşiktaşlısınız?' Sorusuna İlginç Cevap Verdi
17:03
Tamer Karadağlı'dan İtiraf Oyuncu Tamer Karadağlı, Arzu Balkan'a iyi bir eş olamadığını söyledi ve ekledi: 'Ama çok iyi bir eski eş ve babayımdır'.
Tamer Karadağlı'dan İtiraf
14:36
Tamer Karadağlı: Arzu'ya İyi Eş Olamadım Tamer Karadağlı'nın hayatındaki en zor dönem, boşanıp, kızından ayrı kaldığı yıllar oldu.
Tamer Karadağlı: Arzu'ya İyi Eş Olamadım
06:03
"İnsanların İçini Dışına Çıkarıyoruz" atv'nin ses getiren yarışması 'Güven Bana'yı sunan Tamer Karadağlı, iddialı açıklamalarda bulundu.
'İnsanların İçini Dışına Çıkarıyoruz'
12:22
Süpertürk, TV'de İlk Kez D-Smart'ta Süpertürk 16 Kasım saat 20.30'da TV'de ilk kez D-Smart 11. Kanal Smart SineTürk'te izleyicilerle buluşacak.
Süpertürk, TV'de İlk Kez D-Smart'ta
06:03
Şimdi Okullu Olduk Kızları Zeyno için sık sık bir araya gelen Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan, kızlarının okul heyecanını birlikte yaşadı.
Şimdi Okullu Olduk
06:03
Minik Zeyno'nun Büyük Başarısı Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ın kızları Zeyno büyüdü ve konservatuvarı kazandı.
Minik Zeyno'nun Büyük Başarısı
06:03
Ayrılsak da Beraberiz Oyuncu Tamer Karadağlı ve eski eşi Arzu Balkan, Etiler'de yemek yedi..
Ayrılsak da Beraberiz
06:03
Tamer'le En Büyük Çatışmamız Mutfakta Olur! Ünlü oyuncu Arzu Balkan, TED Koleji'nin Big Chefs'le birlikte yürüttüğü bir projenin tanıtımındaydı.
Tamer'le En Büyük Çatışmamız Mutfakta Olur!
06:03
"Sadece Arkadaşız Bundan Size Ne?" Önceki gece Kuruçeşme'de bir erkekle görüntülenen Arzu Balkan, kameralara ateş püskürdü.
'Sadece Arkadaşız Bundan Size Ne?'
16:41
Bir Demet Yasemin "Bir Demet Yasemin" programına katılan Tamer Karadağlı, hayatındaki tüm ayrıntıları canlı yayında anlattı.
Bir Demet Yasemin
09:43
Bu Hafta Vizyona 6 Film Girecek Bu hafta vizyona ikisi yerli komedi olmak üzere 6 film vizyona girecek."Çocuklar Duymasın" dizisiyle ünlenen Tamer Karadağlı'nın yönettiği ve başrolünü üstlendiği Süpertürk'te diğer oyuncular arasında Arzu Balkan, Buket Dereoğlu, Murat Serezli,...
Bu Hafta Vizyona 6 Film Girecek
06:03
Süper Aile Eski eşi Arzu Balkan'la oynayan Karadağlı, "Tekrar evlenme ihtimaliniz var mı?" sorusuna "Bu gizemini korusun" dedi.
Süper Aile
18:33
Romantik Sahneler Tamer Karadağlı'nın yönetmenliği ve oyunculuğunu üstlendiği 'Süpertürk' 17 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak.
Romantik Sahneler
06:03
Küçük Kızlarını Da Oyuncu Yaptılar Tamer Karadağlı'nın yönetmenliğini üstlendiği 'Süpertürk' adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı.
Küçük Kızlarını Da Oyuncu Yaptılar
22:23
"Kalbim Seninle" Fotoğraf Sergisi İstanbul Optimum Outlet yine bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapıyor.
'Kalbim Seninle' Fotoğraf Sergisi
06:03
Gözleriyle Karpuz Bile Kesebilen 'süper Türk'! Tamer Karadağlı'nın yönetip oynadığı, 17 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Süpertürk' filmi büyük merakla bekleniyor.
Gözleriyle Karpuz Bile Kesebilen 'süper Türk'!
11:35
Yeni Yılı 8 İddialı Türk Filmi Karşılayacak Son yıllarda büyük bütçeli Hollywood filmlerini geride bırakarak izlenme rekorları kıran Türk sineması, yeni yılın ilk aylarında da 8 iddialı yapımla seyirciyle buluşacak.
Yeni Yılı 8 İddialı Türk Filmi Karşılayacak
08:37
Süpertürk F1 Pistinde 'Süpertürk' filminin son çekimlerinden biri İstanbul Park'ta yapıldı. Sürpriz bir oyuncunun konuk olduğu yarış sahnesinde aksiyon öne çıktı.
Süpertürk F1 Pistinde
15:23
Balkan Ülkeleri Medya Forumu Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr.
12:55
Arınç'tan Bin Ladin Değerlendirmesi Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, insanlık suçu olarak kabul ettikleri terörün, dini, imanı, rengi cinsiyeti ve etnisitesinin hiçbir zaman söz konusu olmadığını belirtti
15:03
"Balkan Ülkeleri Medya Forumu'na Doğru Bursa'da, 2 Mayıs Pazartesi günü başlayacak olan "Balkan ülkeleri medya forumu" için hazırlıklar son aşamaya geldi.
11:00
Fırst Lady'ler Yarın Köşk'te Hayrünnisa Gül'ün himayesinde gerçekleştirilen, "Eğitim Her Engeli Aşar" kampanyasının 2. yıl değerlendirme toplantısı yarın Çankaya Köşkü'nde yapılacak.
17:45
Gül: Amacımız Balkanların Dayanışma Alanı Olması Cumhurbaşkanı Gül, amaçlarının, bir zamanlar husumetlerin hakim olduğu Balkan topraklarını dayanışma alanı ve ortak istikametlerde her alanda güçlü bir işbirliği alanına çevirmek olduğunu söyledi.
13:10
Arguvan Konut İstiyor Malatya'nın Arguvan ilçesinde, devlet memurlarının ilçede ikamet etmesi için konut yapılması isteniyor.
00:30
'Böyle giderse AK Parti Yine Kazanır' Devlet Bakanı Arınç, Türkiye'de herkesin AK Parti'nin yeniden iktidar olacağını söylediğini iddia etti.
'Böyle giderse AK Parti Yine Kazanır'
11:59
"Güç Talebi Yok Gönüllülük Esası Var" Vecdi Gönül, Libya'ya Yönelik Operasyona İlişkin BM'nin Güç Talep Etmediğini Belirtti.
15:19
"Balkan Ülkeleri NATO ve AB Çatısı Altında Yer Almalı" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek'in ve Bütün Balkan Ülkelerinin NATO ve AB Çatısı Altında Yer Almasının Kaçınılmaz Olduğuna İnandıklarını Belirtti.
12:30
Çavuşoğlu Sırbistan Parlamentosu'nda AB Üyelik Sürecini Anlattı AKPM Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Balkanların Akpm Başkanı Olarak Kendisinin Önceliklerinden Olduğunu Söyledi.
20:30
Başbakan Erdoğan'a '10 Yılın Devlet Adamı Ödülü' Verilecek Slovenya'da Faaliyet Gösteren Ortadoğu ve Balkan Araştırmaları Enstitüsü,'10 Yılın Devlet Adamı Ödülü'nü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Verecek.
14:50
Cumhurbaşkanı Gül: Mısır Halkının Demokratik Bir Düzene Kavuşması Önemli Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mısır Halkının Arzuladığı Demokratik ve Hukukun Üstün Olduğu Bir Düzene Kavuşmasının Önemli Olduğunu Söyledi.
13:55
Türkiye Mezunları Antalya'da Buluştu Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik, Türkiye'de Yabancı Öğrenci Olarak Öğrenim Gören Kişilerin, Ülkelerinde Etkin Görevler Aldıklarını Belirtti.
00:43
Şehrime Hizmet Etmeyi Düşünebilirim Türkiye Ve Bursa'nın İlk Mağazası Olan Büroyap & Solenne Konsept Mağazası İle 2011 Yılına İddialı Tasarımlarla Girdi.
21:21
Davutoğlu: AB, Üyelik Konusunda Siyasi Kriterlerden Vazgeçmeli Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) Üyeliği Konusunda Son Dönemde Getirilen Siyasi Kriterlerin, Bir An Önce Devre Dışı Bırakılmasını İstedi.
Davutoğlu: AB, Üyelik Konusunda Siyasi Kriterlerden Vazgeçmeli
20:08
Kepez Belediye Meclisi İstanbul'daki Terör Saldırısını Kınadı Kepez Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı
14:54
Havacılığın En Güçlü Halkasıyız Sivil Havacılıkta Bölgesel İşbirliği Projesini Hayata Geçiren Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru, "Sivil Havacılıkta İşbirliği Ağları Kurduk.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:38. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARZU BALKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]