SON DAKİKA AYHAN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Ayhan Yılmaz Haberleri


AYHAN YILMAZ

Ayhan Yılmaz, 25 Haziran 1961'de Ordu Aybastı'da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Medine'dir. İş Adamı ve Danışman; Bakû Odlar Yurdu Üniversitesi İktisat Bölümü'nü bitirdi. Uzun yıllar Fransa'da ticaretle uğraştı ve değişik insani kuruluşlarda Başkan olarak görev aldı. Enerji ve Tabiî... Devamı

16:21
İzmir Adliyesi'nde Savcılara Yeni Görevlendirme İzmir Adliyesi'nde savcılara yeni görevlendirme İZMİR Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Doğru, İzmir Adliye Sarayı'nda son Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararnamesi ile bazı Cumhuriyet başsavcı vekilleri ve Cumhuriyet savcılarının başka yerlere atanmaları, Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsa Fırat Küpeli ve Cumhuriyet Savcısı Celal Keser'in yaş haddinden emekliye ayrılacak olması nedeniyle yeni görevlendirmeler yaptı.
İzmir Adliyesi'nde Savcılara Yeni Görevlendirme
15:35
AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kurulu Yapıldı AK Parti Çubuk Gençlik Kolları 4. Olağan Genel Kongresi Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
00:18
Bankamatiğe Kart Bilgilerini Kaydeden Düzenek Kurdular Ankara’da bir bankamatiğe kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından müşteri bilgilerini kopyalayan düzenek yerleştirildi.
Bankamatiğe Kart Bilgilerini Kaydeden Düzenek Kurdular
11:30
Festival Heykelleri Beylikdüzü'nü Süslüyor 1.Beylikdüzü Uluslararası Heykel Festivali'nde usta heykeltıraşlar tarafından yapılan özgün heykeller, Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı'nda sergileniyor.
11:57
Çubuk Kent Konseyi Yönetimi Belli Oldu Çubuk Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşirken, iki adayın yarıştığı seçimde oy çokluğu ile İsmail Tekaüt yeniden başkan seçildi.
18:43
Kırıkkale Burhan Kuzu Aym'nin Yüzde 10'luk Seçim Barajını İptali Mümkün Değil TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın seçim barajıyla ilgili bireysel başvuru konusunda yaptığı açıklamalara ilişkin bir soru üzerine verdiği cevapta;Hakikaten tüyler ürperten yorumu bana ait değildir gazeteciye aittir açıklamasını keşke daha önce yapsaydı.
Kırıkkale Burhan Kuzu Aym'nin Yüzde 10'luk Seçim Barajını İptali Mümkün Değil
18:28
Biberona İlaç Koyarak Kızını Öldüren Anneye Müebbet Hapis * 4 yaşındaki kızını biberonuna ilaç koyarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan anne, müebbet hapis cezası çarptırıldı.
Biberona İlaç Koyarak Kızını Öldüren Anneye Müebbet Hapis
20:05
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi
23:49
Manisa'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 17 Yaralı Manisa'nın Yunusemre ilçesinde fabrikada çalışan işçileri taşıyan midibüs şarampole yuvarlandı. Kazada 17 kişi yaralandı.
Manisa'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 17 Yaralı
11:52
Kırıkkale Valisi Kolat: Çocuklarda Madde Bağımlılığı Artıyor Kırıkkale'de Çocuk Koruma Kanunu kapsamında Vali Ali Kolat başkanlığında il koordinasyon toplantısı düzenlendi.
Kırıkkale Valisi Kolat: Çocuklarda Madde Bağımlılığı Artıyor
14:11
Ödüllü Diyabet Posterleri Sergileniyor Maltepe Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin diyabete dikkat çekmek amacıyla hazırladığı "Biz Yanınızdayız" adlı poster sergisi, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda TAV Galeri'de açıldı.
Ödüllü Diyabet Posterleri Sergileniyor
22:53
Osmancık Sağlık Çalışanları Yemekte Buluştu Çorum'un Osmancık ilçesinde Osmancık Devlet Hastanesi personeli ve eczacılar sağlık çalışanlarına "İskilip Dolması" ikramında bulundu.
Osmancık  Sağlık Çalışanları Yemekte  Buluştu
14:15
Şehit Ailelerin Geleneksel Aşure Etkinliği Vatan İçin Can Verenler Derneği, Muharrem ayı münasebetiyle aşure etkinliği düzenledi.
Şehit Ailelerin Geleneksel Aşure Etkinliği
18:02
Kıdımder'den Partilere ve Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaret Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Kırıkkale Diyanet Mensupları Derneği (KIDIMDER), parti başkanları ve sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.
Kıdımder'den Partilere ve Sivil Toplum Örgütlerine Ziyaret
09:27
1.Beylikdüzü Uluslararası Heykel Festivali Başladı Beylikdüzü'nde 1-31 Ekim tarihleri arası usta heykeltıraşların açık alanda yaptıkları heykel çalışmaları ile gerçekleşiyor.
1.Beylikdüzü Uluslararası Heykel Festivali Başladı
19:42
"Refah İçin Yapmamız Gerekenleri 3Y Olarak Planladık" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Aslan, "Ülkeyi refah toplumuna götürebilmek için yapmamız gerekenleri 3Y olarak planladık." dedi.
'Refah İçin Yapmamız Gerekenleri 3Y Olarak Planladık'
17:04
"Refah İçin Yapılması Gerekenleri 3Y Olarak Planladık" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Ersan Aslan, "Ülkeyi refah toplumuna götürebilmek için yapmamız gerekenleri 3Y olarak planladık." dedi.
'Refah İçin Yapılması Gerekenleri 3Y Olarak Planladık'
15:10
Kü Yeni Akademik Yıl Açılışı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Aslan: "Ülkeyi refah toplumuna götürebilmek için yapmamız gerekenleri 3Y olarak planladık.
15:31
Fatsa'da Bayramlaşma Programı Düzenlendi AK Parti Fatsa İlçe Teşkilatı ve Fatsa Belediyesinde bayramlaşma programı düzenlendi.
10:48
Bitlis'te "Manda Islahı Projesi" Toplantısı Yapıldı Diyarbakır, Bitlis, ve Muş illerinde uygulanan "Halk Elinde Ülkesel Manda Islahı Projesi " 2014 yılı hak edişe esas yürütme kurulu toplantısı Bitlis’te yapıldı.
Bitlis'te 'Manda Islahı Projesi' Toplantısı Yapıldı
14:58
Kırıkkale Pmyo'da Ders Başı Vali Kolat, PMYO'nun konferans salonunda yaptığı konuşmada, polisliğin zor, ancak millete hizmet etmenin verdiği gurur ve hazzı ön plana çıkarıldığında çok güzel bir meslek olduğunu söyledi.
Kırıkkale Pmyo'da Ders Başı
14:19
Kırıkkale Pmyo'da Yeni Eğitim-öğretim Yılı Açılış Töreni Vali Kolat: "Önemli olan, bu işi (polisliği) sevmek, gönül rızasıyla yapmak"
15:07
Sungurlu'da 30 Milyon Yıllık Fosil Gün Yüzüne Çıkıyor Çorum'un Sungurlu ilçesinde bir çobanın ihbarı sonucu günümüzden yaklaşık 30 milyon yıl öncesine ait bir gergedan fosil bulundu.
Sungurlu'da 30 Milyon Yıllık Fosil Gün Yüzüne Çıkıyor
13:57
Çobanın Bulduğu 30 Milyon Yıllık Fosil Gün Yüzüne Çıkıyor Çorum’un Sungurlu ilçesinde bir çobanın ihbarı sonucu günümüzden yaklaşık 30 milyon yıl öncesine ait en büyük kara memelisi olarak bilinen dev gergedan fosili bulundu.
Çobanın Bulduğu 30 Milyon Yıllık Fosil Gün Yüzüne Çıkıyor
08:57
Eravcı: "Din Görevlileri Üvey Evlat Mı?" Türk Diyanet Vakıf-Sen Osmancık Şubesi Başkanı Ayhan Yılmaz Eravcı, Osmancık'ta hiçbir din görevlisinin seçimde görevlendirilmediğini belirtti.
Eravcı: 'Din Görevlileri Üvey Evlat Mı?'
20:38
Ordu'daki AK Partililer Bayramlaştı AK Parti Ordu İl Teşkilatı parti binasında bayramlaşma programında bir araya geldi.
Ordu'daki AK Partililer Bayramlaştı
21:59
Osmancık Kent Konseyi'nden Kararlar Osmancık Kent Konseyi Yürütme Kurulu oluşturulan gündem doğrultusunda toplanarak 4 maddelik konuları karara bağladı
Osmancık Kent Konseyi'nden Kararlar
10:24
Sulakyurt'ta İftar Programı Sulakyurt ilçesinde Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, iftar programı düzenlendi.
13:55
Ünye'de 4 Bin Kişiye İftar Ordu Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde düzenlediği iftar programı kapsamında Ünye İskelesinde 4 bin kişiye iftar verildi.
Ünye'de 4 Bin Kişiye İftar
16:12
Sayın Adnan Oktar'ın A9 Tv'deki Canlı Sohbeti (23 Mayıs 2014; 22: 00) ADNAN OKTAR: Dinliyorum Fikret Bey. KARTAL GÖKTAN: Hocam, Okmeydanı’nda dün gece yine olaylar yaşandı.
Sayın Adnan Oktar'ın A9 Tv'deki Canlı Sohbeti (23 Mayıs 2014; 22: 00)
13:30
Fatsa'da 4 Bin Kişiye İftar Ordu Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde düzenlediği iftar programı kapsamında Fatsa Hükümet Konağı önünde 4 bin kişiye iftar verildi.
Fatsa'da 4 Bin Kişiye İftar
16:57
İzmir'de Başbakan'a El Hareketine İkinci Dava İzmir'de, geçen 16 Mart'ta yerel seçim kampanyasında Gündoğdu Meydanı'ndaki miting alanına tonvoyla giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, evinin balkonundan el hareketiyle hakarette bulunduğu iddia edilen F.A. hakkında, 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle Sulh Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
İzmir'de Başbakan'a El Hareketine İkinci Dava
15:39
İzmir'de Başbakan'a El Hareketine İkinci Dava İzmir'de, geçen 16 Mart'ta yerel seçim kampanyasında Gündoğdu Meydanı'ndaki miting alanına tonvoyla giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, evinin balkonundan el hareketiyle hakarette bulunduğu iddia edilen F.A. hakkında, 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle Sulh Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.
13:37
İzmir'deki, Başbakan Erdoğan'a Hakaret Davası Erdoğan'a, "el hareketi" yaparak hakaret ettiği iddia edilen kadın hakkında 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
İzmir'deki, Başbakan Erdoğan'a Hakaret Davası
15:53
Osmancık Kent Konseyi Başkanlığına Eravcı, Seçildi Osmancık Kent Konseyi Başkanlığı'na Türk Diyanet Vakıf Sen Osmancık Temsilcisi Ayhan Yılmaz Eravcı seçildi.
Osmancık Kent Konseyi Başkanlığına Eravcı, Seçildi
11:11
Osmancık Kent Konseyinde Görev Değişimi Çorum Osmancık Kent Konseyi yeni başkanı Ayhan Yılmaz Eravcı oldu.
Osmancık Kent Konseyinde Görev Değişimi
17:38
İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava Korkmaz Yiğit ve Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten Alp Gürkan'ın da aralarıda bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan 6 ila 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Davaya müdahillik talebi kabul edilen TMSF'nin, 13 Haziran'da aldığı kararla, iş adamı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 10 sanığın mal varlıklarına haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı
17:28
TMSF Alp Gürkan 'Da Dahil 12 Kişinin Mal Varlığına El Koydu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu.
17:13
TMSF Alp Gürkan ve 11 İşadamının Mal Varlığına El Koydu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), iş adamı Korkmaz Yiğit'in borcu nedeniyle, mal varlıklarını aktardığı tespit edilen Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 11 işadamı ile 5 şirketin tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu ortaya çıktı.
16:59
Alp Gürkan ve 12 İşadamının Malvarlığına Tedbir Kararı Konuldu Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan ve Korkmaz Yiğit'in de aralarında bulunduğu 13 işadamı ile 5 şirketin tüm malvarlığına tedbir kararı koyduğu ortaya çıktı.
17:03
Şampiyon Sporcular Öğrencilerle Bir Araya Geldi Şampiyon sporcular Halil Mutlu, Rıza Kayaalp ve Taha Akgül, Zonguldak'ta öğrenciler ile bir araya geldi.
Şampiyon Sporcular Öğrencilerle Bir Araya Geldi
15:44
Halil Mutlu: Halterde Durum İç Açıcı Değil Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Halter Şampiyonu Halil Mutlu, Türk halterinde durumun iç açıcı olmadığını belirterek özellikle de büyüklerde kötü durumda olduklarını söyledi.
14:12
Ereğli'de Gezi Olaylarının Yıl Dönümü Nedeniyle Eylem Yapıldı Zonguldak'ın Ereğli Eğitim Sen Şubesi tarafından Gezi olaylarının yıl dönümünde yürüyüş eylemi düzenlendi.
11:10
Gezi Parkı 1. Yıldönümünde Münih'te Anıldı Ahmet İNCEL -MÜNİH -DHA - Gezi eylemlerinin birinci yıl dönümü Almanya'nın Münih kentinde anıldı.
09:59
Gezi Parkı 1. Yıldönümünde Münih'te Anıldı Göstericiler, büyük bir München Supports Gezi Park yazılı bir pankartın yanı sıra ellerinde gezi olayları sırasında yaşamını yitirenlerin üzerinde isimleri yazılı resimlerini taşıdılar.
Gezi Parkı 1. Yıldönümünde Münih'te Anıldı
22:30
Silopi'de Eğitim-Sen'den Gezi ve Rojava Tepkisi Şırnak’ın Silopi ilçesinde Eğitim-Sen Temsilciliği, Gezi olayları ve Suriye’nin Rojava bölgesinde yaşananlara yaptığı basın açıklaması ile tepki gösterdi.
Silopi'de Eğitim-Sen'den Gezi ve Rojava Tepkisi
16:51
Hdp Heyeti, Okmeydanı Cemevi'ni Ziyaret Etti *"halkın içinden seçilecek, halkın taleplerini dile getirecek bir cumhurbaşkanı hepimizin gönlünden geçendir.
Hdp Heyeti, Okmeydanı Cemevi'ni Ziyaret Etti
16:38
Hdp Heyeti, Okmeydanı Cemevi'ni Ziyaret Etti Hdp istanbul Milletvekili Levent Tüzel ile HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Hatice Altınışık ve bazı partililerden oluşan bir heyet, Okmeydanı Cemevi'ni ziyaret etti.
23:36
Okmeydanı Olaylarıyla İlgili 4 Kişi Tutuklandı Okmeydanı'nda 2 kişinin ölümüne de neden olan olaylarla ilgili soruşturmada 4 kişi tutuklandı.
Okmeydanı Olaylarıyla İlgili 4 Kişi Tutuklandı
17:53
Okmeydanı Operasyonuyla İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İstanbul'da Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin geçen Pazartesi günü düzenlediği operasyonun görüntüleri polis kameralarına da yansıdı.
Okmeydanı Operasyonuyla İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:22:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYHAN YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]