SON DAKİKA AYHAN YİLMAZ/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Ayhan Yilmaz/biyografisi Haberleri

 • 14:22Bakan Yılmaz: Geçmişimizle Bağlarımızı GüçlendirmeliyizBakan Yılmaz: Geçmişimizle Bağlarımızı GüçlendirmeliyizKalkınma Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Adayı Cevdet Yılmaz, İçkale'nin İslamiyet'in Anadolu'ya açılan kapısı olduğunu söyledi.
 • 14:22Milli Savunma Bakanı Yılmaz - Milli Savunma Bakanı Yılmaz - "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı Salonundan Görüntü- Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması- Vali Yardımcısı Ömer Kalaylı'nın proje hakkında bilgi vermesi- Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması- Engellilere akülü tekerlekli sandalye dağıtımı - Bakan Yılmaz, Sivas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen "Evimde Sağlıklı ve Mutluyum" adlı projenin tanıtım toplantısına katıldı- Yılmaz: "Devlet, hizmete ihtiyacı olana evlattır, koruma, şefkat ihtiyacı olana da babadır, annedir" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, devletin hizmete ihtiyacı olana evlat, koruma ve şefkate ihtiyacı olana ise anne ve baba olduğunu söyledi.
 • 14:09Sivas Bakan Yılmaz, Engellilere Akülü Araç DağıttıSivas Bakan Yılmaz, Engellilere Akülü Araç DağıttıBakan Yılmaz, engellilere akülü araç dağıttı MİLLİ Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından hazırlanan 'Evimde Sağlıklı ve Mutluyum' projesinin tanıtım toplantısına katıldı.
 • 13:50Başkan Yılmaz Projelerini TanıttıBaşkan Yılmaz Projelerini TanıttıSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sivil toplum kuruluş (STK) temsilcilerine Samsun’da yapılan hizmetleri düzenlediği gezi programı ile yerinde gösterdi.
 • 13:27Eczacıbaşı Vitra, Gözde Yılmaz ile Sözleşme YenilediVoleybolda geride kalan sezonda Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi ve Dünya Kulüpler Şampiyonası kupalarını kazanan Eczacıbaşı VitrA, genç oyuncu Gözde Yılmaz'ın sözleşmesini 3 yıl uzattı.
 • 12:58Bakan Yılmaz, Engellilere Akülü Araç DağıttıBakan Yılmaz, Engellilere Akülü Araç DağıttıMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından hazırlanan 'Evimde Sağlıklı ve Mutluyum Projesi'nin tanıtım toplantısına katılarak, engellilere akülü araç dağıttı.
 • 12:53Yılmaz: Yılmaz: "Milletimiz Bozuk Düzene Son Verecek"MHP Adana Milletvekili ve 3’üncü Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, “Milletimiz 7 Haziran’da tercihini Milliyetçi Hareket’ten yana kullanacak ve bu bozuk düzene son verecektir” dedi.
 • 12:29Milli Savunma Bakanı Yılmaz Sivas'taMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, devletin hizmete ihtiyacı olana evlat, koruma ve şefkate ihtiyacı olana ise anne ve baba olduğunu söyledi.
 • 02:46Sivas - Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade EtmektirSivas - Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade EtmektirBakan Yılmaz: Çözüm süreci insanların en doğal hakkını iade etmektir(2) BELDELERİ ZİYARET ETTİ Çeşitli açılışlara ve temel atma törenine katılmak üzere Yıldız Beldesine geçen Bakan Yılmaz burada Yıldız Beldesi Çok Programlı Lisesinin temelini attı.
 • 23:15Kalkınma Bakanı Cevdet YılmazKalkınma Bakanı Cevdet YılmazLeblebitaş köyü çadırdan genel görüntüler-Cevdet Yılmaz'ın çadır içinden görüntüsü -Cevdet Yılmaz yöresel kıyafetli görüntüsü-Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz konuşması-Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'a tablo hediye edilmesi Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez"- "Allah korusun, Türkiye'de AK Parti'nin gücünde bir zaaf oluşursa, gücü azalırsa emin olun ortada ne Çözüm Süreci, ne ekonomi ne de dış politika kalır" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez" dedi.
 • 23:06Milli Savunma Bakanı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokol detayı- Halk oyunları ekbinin gösterisi-Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması- Yılmaz'ın açılış törenini ve bisiklet dağıtım törenlerine katılması Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Eskiden bu millet helikopter, tank, eğitim uçağı, milli gemi yapabilir miydi?
 • 23:04Milli Savunma Bakanı YılmazMilli Savunma Bakanı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Protokol detayı- Halk oyunları ekbinin gösterisi-Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması- Yılmaz'ın açılış törenini ve bisiklet dağıtım törenlerine katılması Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Eskiden bu millet helikopter, tank, eğitim uçağı, milli gemi yapabilir miydi?
 • 21:45Burak Yılmaz, Hamza Hamzaoğlu'nun Elini İttiBurak Yılmaz, Hamza Hamzaoğlu'nun Elini İttiGalatasaray'ın yıldızı Burak Yılmaz, Beşiktaş maçında kendisini oyundan alan Hamza Hamzaoğlu'nun elini itti.
 • 21:37Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade Etmektir(2)Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade Etmektir(2)Beldeleri ZİYARET ETTİ Çeşitli açılışlara ve temel atma törenine katılmak üzere Yıldız Beldesine geçen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, burada Yıldız Beldesi Çok Programlı Lisesinin temelini attı.
 • 20:44Yılmaz Vural: Bu Programı Kim Yaptıysa Allah'a Havale EdiyorumSüper Lig Süleyman Seba Sezonu'nun bitmesine 1 hafta kala lige veda ederek PTT 1. Lig'e düşen Kardemir Karabükspor, kendi sahasındaki son lig maçında Medicana Sivasspor’u 2-1 yenerek puanı 28'e çıkardı.
 • 20:28Milli Savunma Bakanı Yılmaz Sivas'taMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Sivas'ta, "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı" kapsamında, bisiklet dağıtım törenine katıldı.
 • 20:24Milli Savunma Bakanı Yılmaz: Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Biz Hizmet Partisiyiz"Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu, diğerlerinin sadece konuştuğunu söyledi.
 • 19:54Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez" dedi.
 • 19:53Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm Süreci, ekonominin büyümesi ve Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline gelmesi için güçlü hükümetlere ihtiyaç var. Zor meseleleri zayıf partiler çözemez" dedi.
 • 19:48Bakan Yılmaz, Orman İşçileriyle Bir Araya GeldiBakan Yılmaz, Orman İşçileriyle Bir Araya GeldiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır'daki Recep Tayyip Erdoğan Kent Ormanında Orman İşletme Müdürlüğü'nde çalışan işçilerle bir araya geldi.
 • 19:44Bakan Yılmaz: AK Parti'nin İstikrarı Memleketin İstikrarıdırBakan Yılmaz: AK Parti'nin İstikrarı Memleketin İstikrarıdırKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, beraberinde milletvekili adayları ile birlikte Çınar İlçesi'ne bağlı Leblebitaş köyünde muhtarlarla bir araya geldi.
 • 19:43Bakan Yılmaz, AK Parti Diyarbakır Seçim Bildirgesi'ni AçıkladıBakan Yılmaz, AK Parti Diyarbakır Seçim Bildirgesi'ni AçıkladıKalkınma Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC)'de "AK Parti Diyarbakır Seçim Bildirgesi''ni açıkladı.
 • 18:49Maçın Ardından - Orhan Kaynak ve Yılmaz VuralMaçın Ardından - Orhan Kaynak ve Yılmaz VuralMedicana Sivasspor Teknik Sorumlusu Orhan Kaynak'ın konuşması - Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın konuşması Maçın ardından- Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Vural: "Kendi içimdeki dünyada çok sıkıntılar yaşıyorum.
 • 17:36Milli Savunma Bakanı Yılmaz AçıklamasıMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümünde ülkede barış, refah ve kalkınma olacağını belirterek, "Eskiden bu millet helikopter, tank, eğitim uçağı, milli gemi yapabilir miydi?
 • 17:34Milli Savunma Bakanı Yılmaz AçıklamasıMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Cumhuriyet'in 100. kuruluş yıl dönümünde ülkede barış, refah ve kalkınma olacağını belirterek, "Eskiden bu millet helikopter, tank, eğitim uçağı, milli gemi yapabilir miydi?
 • 17:31Diyarbakır- Bakan Yılmaz AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne...Diyarbakır- Bakan Yılmaz AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne...(Tür: Yurt)
 • 17:29Milletvekili Yılmaz Tunç Yol Düzenleme Çalışmalarını İncelediMilletvekili Yılmaz Tunç Yol Düzenleme Çalışmalarını İncelediAK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra-Kaleşah Mahallesi arasındaki yol genişletme ve yaya yolu düzenleme çalışmalarını inceledi.
 • 17:25Bakan Yılmaz, Muhtarlarla Bir Araya GeldiBakan Yılmaz, Muhtarlarla Bir Araya GeldiSeçim çalışmaları çerçevesinde muhtarlarla bir araya gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, tek dertlerinin huzurlu bir Diyarbakır olduğunu vurguladı.
 • 17:20Yılmaz Vural'dan Çarpıcı AçıklamalarYılmaz Vural'dan Çarpıcı AçıklamalarSpor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Kardemir Karabükspor sahasında Medicana Sivasspor’u 2-1 mağlup etti.
 • 16:13Bakan Yılmaz: AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne KoyacakBakan Yılmaz: AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne KoyacakKalkınma Bakanı ve AK Parti Diyarbakır 1'inci sıra milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır için hazırladıkları seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda, "AK Parti 330'un üzerinde oy aldığı zaman halkın önüne yeni, çoğulcu ve özgürlükçü anayasayı koyacak" dedi.
 • 16:09MHP'li Yılmaz: İnanç Hortumcuları MHP'nin Önünü KesemeyecekMHP'li Yılmaz: İnanç Hortumcuları MHP'nin Önünü KesemeyecekMHP Adana Milletvekili ve 3’üncü sıra adayı Seyfettin Yılmaz, Türk milletinin 7 Haziran’da AK Parti’nin antidemokratik, vesayetçi, kayırmacı, hukuk tanımaz, özgürlükleri kısıtlayıcı bozuk düzenine son vereceğini söyledi.
 • 16:07Bakan Yılmaz: AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne KoyacakBakan Yılmaz: AK Parti 330'un Üzerinde Oy Alırsa, Özgürlükçü Anayasayı Halkın Önüne KoyacakKalkınma Bakanı ve AK Parti Diyarbakır 1'inci sıra milletvekili adayı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır için hazırladıkları seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda, "AK Parti, 330'un üzedrinde oy aldığı zaman halkın önüne yeni, çoğulcu ve özgürlükçü anayasayı koyacak" dedi.
 • 15:23Cevdet Yılmaz: "Şiddetin Başladığı Yerde Demokratik Siyaset Biter"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cevdet Yılmaz ve partililerin oturduğu masadan genel plan görüntü-Yılmaz'ın konuşması-Basından detay-Partililerin dağıtılan seçim bildirgesi kitapçığını incelerken detay görüntüleri Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz: - "AK Parti, 330'un üzerinde oy aldığı zaman halkın önününe Allah'ın izniyle yeni, çoğulcu ve özgürlükçü anayasayı koyacak"- "Birilerinin eli tetikte olduğu sürece tam anlamıyla bir demokrasiden, özgürlük ortamından, barıştan bahsedemeyiz.
 • 15:22Cevdet Yılmaz: Cevdet Yılmaz: "Şiddetin Başladığı Yerde Demokratik Siyaset Biter"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cevdet Yılmaz ve partililerin oturduğu masadan genel plan görüntü-Yılmaz'ın konuşması-Basından detay-Partililerin dağıtılan seçim bildirgesi kitapçığını incelerken detay görüntüleri Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz: - "AK Parti, 330'un üzerinde oy aldığı zaman halkın önününe Allah'ın izniyle yeni, çoğulcu ve özgürlükçü anayasayı koyacak"- "Birilerinin eli tetikte olduğu sürece tam anlamıyla bir demokrasiden, özgürlük ortamından, barıştan bahsedemeyiz.
 • 14:14Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "AK, Parti 330'un üzerinde oy aldığı zaman halkın önününe Allah'ın izniyle yeni, çoğulcu, özgürlükçü anayasayı koyacak" dedi.
 • 14:13Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "AK, Parti 330'un üzerinde oy aldığı zaman halkın önününe Allah'ın izniyle yeni, çoğulcu, özgürlükçü anayasayı koyacak" dedi.
 • 14:06Yılmaz: Yılmaz: "Milletimiz MHP ile Beraber Yürüyor"MHP Adana Milletvekili ve 3. Sıra Adayı Seyfettin Yılmaz, Türk Milleti’nin 7 Haziran’da AK Parti düzenine son vereceğini belirterek, “Milletimiz, MHP ile beraber yürüyor.
 • 13:34Bakan Yılmaz: AK Parti Olmasa Esas Ülke O Zaman BölünürdüBakan Yılmaz: AK Parti Olmasa Esas Ülke O Zaman BölünürdüMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti’nin Türkiye’yi böleceğine yönelik söylemlerin doğru olmadığını söyledi.
 • 13:13Sivas Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların Hakkını İade EtmektirSivas Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların Hakkını İade EtmektirMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Çözüm süreci insanların anasından doğan en temel, en doğal haklarını iade etmektir" dedi.
 • 12:59Bakan Yılmaz: Toplum Anayasa Yapacak Olgunluğa GeldiBakan Yılmaz: Toplum Anayasa Yapacak Olgunluğa GeldiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, toplumun bir anayasa yapacak olgunluğa geldiğine ifade ederek, "Bu Anayasa'nın değişmesinde gerçekten büyük faydalar var" dedi.
 • 12:34İsmet Yılmaz: İsmet Yılmaz: "Çözüm Süreci, İnsanların Anasından Doğan En Temel, En Doğal Haklarını İade Etmektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Düzenlenen kahvaltı-Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması -Genel detay Milli Savunma Bakanı Yılmaz: - "Çözüm Süreci, insanların anasından doğan en temel, en doğal haklarını iade etmektir.
 • 12:17Bakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade EtmektirBakan Yılmaz: Çözüm Süreci İnsanların En Doğal Hakkını İade EtmektirMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Çözüm süreci, insanların anasından doğmasıyla gelen en temel, en doğal haklarını iade etmektir" dedi.
 • 12:06Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Çözüm Süreci, İnsanların Hakkını İade Etmektir"Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, çözüm sürecinin, insanların hakkını iade etmek olduğunu söyledi.
 • 11:41Milli Savunma Bakanı Yılmaz AçıklamasıMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Çözüm Süreci, insanların anasından doğan en temel, en doğal haklarını iade etmektir.
 • 10:58Ak Partili Yılmaz, Pasinler'deAk Partili Yılmaz, Pasinler'deAK Parti Erzurum Milletvekili adayı Adnan Yılmaz, seçim çalışmalarına Pasinler ilçesinde devam etti.
 • 00:06Yılmaz: Yılmaz: "Silahla Demokrasi Aynı Anda Olmaz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Güneydoğu Girişimci İşadamları Derneği ziyareti,- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz konuşması, Kalkınma Bakan Yılmaz Diyarbakır'da: - "Önümüzdeki süreçlerde silahlardan, çatışmalardan tamamen arınmış; demokrasinin ve siyasetin güçlendiği, herkesin kendi siyasi görüşünü serbest bir şekilde ortaya koyduğu bir ortamda Türkiye yoluna devam edecek" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Önümüzdeki süreçlerde silahlardan, çatışmalardan tamamen arınmış, demokrasinin ve siyasetin güçlendiği, herkesin kendi siyasi görüşünü serbest bir şekilde ortaya koyduğu bir ortamda Türkiye yoluna devam edecek" dedi.
 • 23:51Yılmaz: "Büyük Dönüşümler Güçlü Siyasi İrade Olmadan Gerçekleşmiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Çözüm Süreci ve Yeni Anayasa" Konferansı, - Bakan Cevdet Yılmaz konuşması, Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Anayasa'nın vesayetçi yapısının değiştirilmesi lazım, o da yeni bir anayasayı gerektiriyor.
 • 23:48Yılmaz: Yılmaz: "Büyük Dönüşümler Güçlü Siyasi İrade Olmadan Gerçekleşmiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Çözüm Süreci ve Yeni Anayasa" Konferansı, - Bakan Cevdet Yılmaz konuşması, Kalkınma Bakanı Yılmaz Diyarbakır'da- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Anayasa'nın vesayetçi yapısının değiştirilmesi lazım, o da yeni bir anayasayı gerektiriyor.
 • 22:24Kalkınma Bakanı Yılmaz, Kick Box Milli Sporcularını Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın, Kick Boks sporcuları ile seçim bürosunda görüşmesi ve hatıra fotografı çektirmesi,- Sporcuların Bakan Yılmaz'a boks eldiveni hediye etmesi, - Bakan Yılmaz'ın seçim bürosundaki vatandaşlar ile sohbet etmesi, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kick Boxta Türkiye şampiyonu ve milli sporcular ile Gençlik ve Spor İl Hizmetleri İl müdürü Mehmet Demir'i seçim bürosunda kabul etti.