SON DAKİKA BABAESKİ HABERLERİ

Son Dakika Babaeski Haberleri

13:40
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Yunanistan'ın çiçeği burnunda lideri Aleksis Çipras ile Selahattin Demirtaş'ı karşılaştırdı.
Demirtaş ve Çipras Arasındaki 7 Fark
13:17
Babaeski'de Bilimsel Yayın Hazırlama Eğitimleri Düzenlendi Babaeski Meslek Yüksekokulu, Bilimsel Yayın Hazırlama Eğitimleri düzenledi.
13:15
Kırklareli'nde Asayiş Merdivenden düşen kişi yaralandı.
09:43
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özgüven Açıklaması "İki yılda Kırklareli'ne 30 milyon liralık yatırım yapıldı"
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özgüven Açıklaması
09:35
Bilgi Çağında Muhasebe' Projesi Farkındalık Oluşturacak Kula Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Nazilli 50. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Babaeski Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında hazırlanan ‘Bilgi Çağında Muhasebe’ projesi Ulusal Ajans tarafından kabul edildi.
Bilgi Çağında Muhasebe' Projesi Farkındalık Oluşturacak
12:11
Kırklareli'nden Kısa Kısa Babaeskispor'da ikinci devre hazırlıkları.
11:53
Kırklareli'nden Kısa Kısa Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği şube başkanlığı seçimine Pazar seçildi.
09:31
OSB'lerin Suyu Meriç'ten DSİ 11. Bölge Müdürü Adil Sabancı, Tekirdağ'ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde bulunan OSB'lere, Meriç Nehrinden yılda 227 milyon metreküp su pompalanacağını söyledi.
OSB'lerin Suyu Meriç'ten
09:44
Babaeski Okuyor Kampanyası Sona Erdi Babaeski Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Babaeski Okuyor kampanyası sona erdi.
Babaeski Okuyor Kampanyası Sona Erdi
15:07
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu Trakya Kent Konseyleri Birliği, Tekirdağ Eczacı Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdiği toplantıda yeni dönem başkanı olarak Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz'ü seçti.
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu
09:43
Mobil Tarım Laboratuvarı ve Eğitim Merkezi" Projesi Babaeski'de "Mobil Tarım Laboratuvarı ve Eğitim Merkezi" Projesi kapsamında analiz laboratuvarı açıldı.
Mobil Tarım Laboratuvarı ve Eğitim Merkezi' Projesi
13:44
Kırklareli'nden Kısa Kısa Evrenspor'da istifa.
13:57
Kırklareli'nden Kısa Kısa Toprak analiz laboratuvarı açılacak.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:58
CHP Babaeski İlçe Başkanlığında İstifa Talebi "Parti tüzüğüne uygun olmadığı" iddiası ile CHP Babaeski İlçe Başkanı Eren'in istifası talep edildi.
11:43
Kırklareli'nden Kısa Kısa Vali Civelek, ziyaretlerini sürdürüyor.
20:07
Trakya Birlik Başkanı Sezen, Yeniden Yönetime Seçildi Trakya Birlik 2013-2014 İş Yılı Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan Rafet Sezen, yeniden yönetime seçildi.
Trakya Birlik Başkanı Sezen, Yeniden Yönetime Seçildi
09:16
Kırklareli'nde Asayiş Yüksekten düşen kişi yaralandı.
18:09
Tgd'nin 11. Olağan Kongresi Yapıldı Trakya Gazeteciler Derneği (TGD) başkanlığına Orhan Doğan seçildi.
09:46
Kırklareli'nde Trafik Kazaları: 6 Yaralı Babaeski ilçesinde aynı kavşakta meydana gelen iki trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
10:46
Açıköğretim Lisesi Sınavları 3-4 Ocak'ta Yapılacak Babaeski'de Açıköğretim Lisesi Sınav giriş yerleri belirlendi.
12:27
Babaeski'de "Atatürk Kır Koşusu" Düzenlendi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kırklareli'ne gelişinin 84. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Babaeski Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce "Atatürk kır koşusu" düzenlendi.
13:14
Kırklareli'nden Kısa Kısa CHP Kırklareli Milletvekili Dibek, Cem Vakfı'nı ziyaret etti.
12:02
Etüt Merkezi" Projesi "Etüt Merkezi Projesi" kapsamında, dezavantajlı çocuklara müzik, spor, matematik ve Türkçe dersleri verilecek.
11:41
Kadın Çiftçi Eğitimi İşbirliği Protokolü" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği arasında imzalanan "Kadın Çiftçi Eğitimi İşbirliği Protokolü" kapsamında Babaeski'de çiftçiler bilgilendirildi.
10:20
Milletvekili Dibek, Babaeski'de Partisinin Toplantısına Katıldı CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Babaeski İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.
14:11
Bindiği Taksiyi Gasp Etti Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir kişi, bıçak tehdidiyle taksiciyi araçtan indirerek aracı gasp etti.
11:13
Kırklareli'nden Kısa Kısa ''Bir Fidan Bir Nefes, Bin Fidan Bin Nefes'' kampanyası.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
16:48
Kırklareli'nde Asayiş Şüpheli ölüm.
10:37
Kırklareli'nden Kısa Kısa Öğrenciler "Erasmus" hakkında bilgilendirildi.
10:35
Babaeski'de Uygulamalı Girişimcilik Kursu Açıldı Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB Kırklareli Hizmet Müdürlüğü işbirliğiyle Uygulamalı Girişimcilik Kursu açıldı.
13:35
Kırklareli'nde, 52 Kaçak Yakalandı Kırklareli'nde jandarma, yasa dışı yollardan Avrupa'ya gitmek isteyen 52 kişiyi yakaladı.
12:48
Babaeski'de, 36 Kaçak Telefon Ele Geçirildi Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde KOM ekipleri, 36 kaçak telefon ele geçirdi.
12:03
Kırklareli'nden Kısa Kısa Öğrencilere diş macunu dağıtıldı.
08:52
Kırklareli'nde Asayiş Lüleburgaz'da yalnız yaşan yaşlı kadın evinde ölü bulundu.
10:05
Kırklareli'nden Kısa Kısa Liseler arası basketbol turnuvası.
10:19
Kırklareli'de Kaçak Kazı İddiası Tren garında kaçak kazı yapan 2 kişi gözaltına alındı.
10:17
Kırklareli'nde Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi Türk Kızılayı Babaeski Şubesi, Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulunda kan bağışı kampanyası düzenledi.
Kırklareli'nde Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi
10:06
Kırklareli'nden Kısa Kısa Kösegil'e ziyaret.
14:15
Babeski'de Resim Sergisi Babaeski ilçesinde, resim sergisi düzenlendi.
21:29
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler' Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Geçmişte de CHP’nin eski sahipleri, öncüsü olan SHP, o zamanın HDP’sinin öncüleriyle koalisyon kurmuştu.
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler'
20:44
AK Parti Kırklareli İl Kongresi Başbakan Davutoğlu: (2) "Bu ülkenin doğusu da batısı da kuzeyi de güneyi de tek bir bütündür, ayrılmaz, parçalanmaz bir bütündür" "Hani bazı parti liderleri varya Türkiye'nin bir kısmına gider, bir kısmına gidemez. Türkiye'nin doğusuna gider batısına gidemez, batısına giderse doğusuna gidemeyenler varya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye'nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık" "İşte bu bilinç sebebiyledir ki Yemen'de yan yana savaşanlar, Bakü'de Kafkas cephesinde yan yana savaşanlar,
20:38
AK Parti Kırklareli İl Kongresi Başbakan Davutoğlu: (3) "Siyasi mühendislik üzerinden yeniden 'Acaba 2015 seçimlerine giderken ortalığı karıştırabilir miyiz?
20:24
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun Hdp ile Koalisyon ile İlgili Açıklaması AK Parti Kırklareli İl Kongresi- Başbakan Davutoğlu: (2)- "Bu ülkenin doğusu da batısı da kuzeyi de güneyi de tek bir bütündür, ayrılmaz, parçalanmaz bir bütündür"-"Hani bazı parti liderleri varya Türkiye'nin bir kısmına gider, bir kısmına gidemez. Türkiye'nin doğusuna gider batısına gidemez, batısına giderse doğusuna gidemeyenler varya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye'nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık"- "İşte bu bilinç sebebiyledir ki Yemen'de yan yana savaşanlar, Bakü'de
Davutoğlu - Kılıçdaroğlu'nun Hdp ile Koalisyon ile İlgili Açıklaması
20:14
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: "Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür" Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Hani bazı parti liderleri var ya Türkiye’nin bir kısmına gider diğer kısmına gidemez. Türkiye’nin doğusuna gider batısına gidemez. Batısına giderse doğusuna gidemezler var ya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye’nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık. Şunu ispat etmek için.
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: 'Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür'
20:11
"AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Geçmişte de CHP'nin eski sahipleri, öncüsü olan SHP, o zamanın HDP'sinin öncüleriyle koalisyon kurmuştu." dedi.
'AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler'
13:06
Kırklareli'nden Kısa Kısa Ücretsiz cenaze için imza kampanyası.
12:50
10:34
Kırklareli'nden Kısa Kısa AK Parti Babaeski İlçe Başkanlığı'nda görev dağılımı yapıldı.
10:09
Kenti Tedirgin Eden Dedikodu: İçme Suyuna Kanalizasyon Atığı Karıştı Kırklareli'de 5 günde 461 kişi ishal ve benzeri şikayetlerle hastanelik oldu. Yetkililer olayın belediyenin yürüttüğü altyapı çalışmalarıyla nedeniyle olduğunu düşünüyor.
Kenti Tedirgin Eden Dedikodu: İçme Suyuna Kanalizasyon Atığı Karıştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 12:56:13. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BABAESKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]