SON DAKİKA BDP HABERLERİ

Son Dakika Bdp Haberleri

21:30
Başkan Akat DBP Bağlar'ı Ziyaret Etti Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi Eş Başkanı Birsen Kaya Akat, Bağlar DBP İlçe Örgütünün yeni yönetimini ziyaret etti.
Başkan Akat DBP Bağlar'ı Ziyaret Etti
19:34
Serap Eser Davası'nda Sanıklar Yeniden Yargılama İstedi Küçükçekmece'de 5 yıl önce İETT otobüsüne molotofkokteyli atılması sonucu lise öğrencisi Serap Eser'in ölümüne ilişkin görülen davada ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Hamit Aksan ve Salman Akpınar'ın avukatı, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in bir gazeteye verdiği açıklamaları gerekçe göstererek, yeniden yargılama ve tahliye talebinde bulundu.
17:45
Bağlar Belediyesi'nden Dbp Bağlar İlçe Örgütüne Ziyaret Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Birsen Kaya Akat beraberindeki heyet, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Bağlar İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Bağlar Belediyesi'nden Dbp Bağlar İlçe Örgütüne Ziyaret
16:38
Davul-Zurna Eşliğinde Hayal Çekip Kobani'yi Kutladılar Elazığ'da DBP'liler IŞİD'in saldırdığı Kobani'nin Kürt güçlerinin eline geçmesine halaylar çekerek kutladı.
Davul-Zurna Eşliğinde Hayal Çekip Kobani'yi Kutladılar
16:32
Elazığ'da BDP'liler Kobani'yi Kutladı Elazığ'da DBP'liler, IŞİD'in saldırdığı Kobani'nin Kürt güçlerinin eline geçmesine halaylar çekerek kutladı.
Elazığ'da BDP'liler Kobani'yi Kutladı
14:44
Kobani'ye Geçmek İsteyenlere Müdahale Suruç'un Mahser Mahallesi yakınlarındaki sınır hattında toplanan yaklaşık bin kişilik kalabalık, telleri aşarak Kobani'ye gitmek istedi.
Kobani'ye Geçmek İsteyenlere Müdahale
13:48
Kobani'ye Geçmek İsteyen Gruba Asker Müdahale Etti, HDP Araya Girdi Suruç'un sınır hattındaki Mahser Mahallesi'nde Kobani'ye geçmek için taşkınlık çıkartan grup, HDP'li yöneticilerin araya girmesiyle sakinleşti.
Kobani'ye Geçmek İsteyen Gruba Asker Müdahale Etti, HDP Araya Girdi
17:57
CHP'den İstifa Eden Güler'den 'Yeni CHP' Eleştirisi Chp'nin kınama isteğiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk ettiği CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Gürel, partisinden istifa etti.
CHP'den İstifa Eden Güler'den 'Yeni CHP' Eleştirisi
17:44
CHP İzmir Milletvekili Güler, Partisinden İstifa Etti Güler: "Halka güven vermeyen, seçmeni ve parti üyelerini umutsuzluğa sürükleyen CHP yabancısı bu yapı, 2015 seçimlerinde ve sonrasında halkımız ve seçmenimiz için değil, mevcut iktidar için güvencedir"
17:37
İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler CHP'den İstifa Etti İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) istifa etti.
10:49
TBMM'nin İlginç Ziyaretçisi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Bursa’dan gelen ilginç bir misafiri konuk etti.
TBMM'nin İlginç Ziyaretçisi
10:25
TBMM'ye Gelen 'Süper Kahraman' İçeri Alınmadı TBMM, Bursa'dan gelen ilginç bir misafiri konuk etti. Süper kahraman olduğunu iddia eden Abdul Uzun "Gezi eylemlerini tek başıma bitirdim, PKK'yı da bitireceğim" dedi.
TBMM'ye Gelen 'Süper Kahraman' İçeri Alınmadı
16:52
Alanya'da İki Kişinin Öldürülmesi Olayı Alanya ilçesinde otomobil içerisinde ölü olarak bulunan iki kişinin cinayet zanlıları olarak 3 kişi gözaltına alındı.
15:24
Antalya'da Çifte İnfaza 3 Gözaltı Antalya’nın Alanya ilçesinde, Cuma gecesi otomobilde başlarından vurularak öldürülen 31 yaşındaki Murat T. ve 22 yaşındaki Murat Y.’nin olayıyla ilgili azmettirici olduğu şüphesiyle Naci K. ile beraberindeki İsmail Ç. ve Mehmet L. gözaltına alındı.
06:05
Alanya'da Suikast Zanlısı 8 Yıl Sonra İnfaz Edildi Antalya'nın Alanya ilçesinde, 8 yıl önce bir rahibe suikast hazırlığındayken yakalanan şahıs ile arkadaşı, bir otomobilde başlarında silahla vurulmuş halde bulundu.
Alanya'da Suikast Zanlısı 8 Yıl Sonra İnfaz Edildi
01:50
Antalya'da İki Kişi Öldürülmüş Halde Bulundu Antalya'nın Alanya ilçesinde iki kişi, otomobilde öldürülmüş halde bulundu.
Antalya'da İki Kişi Öldürülmüş Halde Bulundu
00:14
Antalya'da İki Kişi Öldürülmüş Halde Bulundu Alanya ilçesinde iki kişi, otomobilde öldürülmüş halde bulundu.
23:48
Antalya'da 8 Yıl Önce Suikast Hazırlığında Yakalanan Gence İnfaz Antalya'nın Alanya ilçesinde, 8 yıl önce bir rahibe suikast hazırlığındayken yakalanan şahıs ile arkadaşı, otomobilde başlarından silahla vurulmuş halde bulundu.
Antalya'da 8 Yıl Önce Suikast Hazırlığında Yakalanan Gence İnfaz
17:26
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: -"(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika programı) Ne kadar engellenmek istense de ne kadar gidişatımızdan rahatsızlık duyulmuş olsalar da biz mağduriyet varsa mazlum varsa dün olduğu gibi bugün de yarın da mazlumların yanında olmaya, Somali'de, Arakan'da, Gazze'de, Suriye'de olmaya devam edeceğiz"- "(Dört eski bakanla ilgili Yüce Divan oylaması) Esas dikkat edilmesi gereken hadise; muhalefetin 'Yüce Divan'a göndereceğiz' cümlelerine rağmen, HDP'nin, MHP'nin,
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık
16:10
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "(Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika programı) Ne kadar engellenmek istense de ne kadar gidişatımızdan rahatsızlık duyulmuş olsalar da biz mağduriyet varsa mazlum varsa dün olduğu gibi bugün de yarın da mazlumların yanında olmaya, Somali'de, Arakan'da, Gazze'de, Suriye'de olmaya devam edeceğiz" "(Dört eski.
16:17
HDP'li Çelik, İmza Kampanyası İçin Esnafı Ziyaret Etti HDP Genel Başkan Yardımcısı ve Muş Milletvekili Demir Çelik, Abdullah Öcalan'ın özgürlüğü için düzenlenen imza kampanyası çerçevesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
HDP'li Çelik, İmza Kampanyası İçin Esnafı Ziyaret Etti
16:17
Muş'ta Öcalan'ın Özgürlüğü İçin İmza Toplandı Muş Milletvekili Demir Çelik, Abdullah Öcalan'ın özgürlüğüne kavuşması için düzenlenen kampanyası çerçevesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Muş'ta Öcalan'ın Özgürlüğü İçin İmza Toplandı
11:38
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Son Dakika Haberler 22.01.2015 Gazete Manşetleri
11:36
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015) 22.01.2015 Gazete manşetleri. Gündemin öne çıkan haberleri ve en çok takip edilen gazetelerden gazete manşetleri.
Gazete Manşetleri , Yüksek Tirajlı Gazeteler (22.01.2015)
11:34
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe) 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
Son Dakika Haberler ve Gazete Manşetleri (22 Ocak Perşembe)
11:33
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler 22 Ocak Perşembe gününden güncel - son dakika haberler ve gazete manşetleri. Gazeteler hangi haberleri ele aldı ? Gündemden öne çıkan manşetler ve gazete manşetlerini sizler için derledik..
22 Ocak Perşembe Gazete Manşetleri Ve Son Dakika Haberler
10:25
Kandil'e Gitmek İsteyen HDP Heyetini Bayık mı Geri Çevirdi Kandil'e sis nedeniyle gidemediklerini öne süren HDP'li heyetin, Cemil Bayık tarafından Erbil'den geri gönderildiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Kandil'e Gitmek İsteyen HDP Heyetini Bayık mı Geri Çevirdi
08:41
Son Seçim Anketinde HDP'den Büyük Sürpriz 7 Haziran'da yapılacak seçimlere parti olarak girecek HDP, yapılan son seçim anketinde yüzde 8,2'lik oy oranıyla yüzde 10 seçim barajına göz kırptı.
Son Seçim Anketinde HDP'den Büyük Sürpriz
16:11
MHP'li Başkan Kocamaz, BDP'li Eş Başkan Türk'ü Ziyaret Etti Mersin'in MHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, BDP'li Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı M. Fazıl Türk’ü makamında ziyaret etti.
14:10
Teke: Hükümet, Çözüm Sürecinde Şehit ve Gazi Ailelerine Kapıları Kapattı Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, çözüm sürecinde hükümetin izlediği politikaya ve kendilerini bilgilendirmemesine tepki gösterdi.
Teke: Hükümet, Çözüm Sürecinde Şehit ve Gazi Ailelerine Kapıları Kapattı
12:48
Gültan Kışanak, Beraat Etti 2911 sayılı toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet suçlamasıyla hakkında dava açılan Gültan Kışanak beraat etti.
Gültan Kışanak, Beraat Etti
12:47
Ak Partili Vekilden BDP'ye Tepki AK Parti Van Milletvekili Gülşen Orhan, Barış ve Demokrasi Partisi’ni (BDP) eleştirerek "BDP’nin güç kullanarak ve korku oluşturarak siyaset yapmaya çalıştığını" belirtti.
Ak Partili Vekilden BDP'ye Tepki
08:06
Tarhan'ın Oylamalara Neden Katılmadığı Ortaya Çıktı CHP'den istifa ederek Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan, rahatsızlandığı için 4 eski bakanla ilgili oylamaya katılmamış.
Tarhan'ın Oylamalara Neden Katılmadığı Ortaya Çıktı
17:59
Diyarbakır1koruculardan Tepki: Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın Koruculardan tepki: Bizi isyan ettirmeye mecbur bırakmayın Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, koruculuğun kaldırılmak istendiğini, devlet eliyle 30 yıldan bu yana kayıt dışı sigortasız çalıştırıldıklarını, haklarının 30 yıl sonra verilmesi gerektiğini söyledi.
Diyarbakır1koruculardan Tepki: Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın
17:59
Diyarbakır2koruculardan Tepki Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın Koruculardan tepki: Bizi isyan ettirmeye mecbur bırakmayın Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, koruculuğun kaldırılmak istendiğini, devlet eliyle 30 yıldan bu yana kayıt dışı sigortasız çalıştırıldıklarını, haklarının 30 yıl sonra verilmesi gerektiğini söyledi.
Diyarbakır2koruculardan Tepki Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın
17:19
Koruculardan Tepki: Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın Anadolu Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Sözen, koruculuğun kaldırılmak istendiğini, devlet eliyle 30 yıldan bu yana kayıt dışı sigortasız çalıştırıldıklarını, haklarının 30 yıl sonra verilmesi gerektiğini söyledi.
Koruculardan Tepki: Bizi İsyan Ettirmeye Mecbur Bırakmayın
17:16
Toplum ve Polis: Türkiye'de Polise Güven Araştırması" Raporu TESEV'in yaptığı araştırma, toplumun polise dair genel güven algısının olumlu olduğunu ortaya koydu.
16:32
Köy Korucuları İsyan Etti: Böyle Devam Ederse Sokağa İneceğiz Doğu ve Güneydoğu'da görev yapan köy korucuları, çözüm sürecinde maruz kaldıkları saldırılara karşı isyan etti.
Köy Korucuları İsyan Etti: Böyle Devam Ederse Sokağa İneceğiz
15:40
Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Süzen Açıklaması Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Süzen, haklarını istediklerini ve korucuların önünde duramadıklarını belirterek, "Bizi sokaklara inmeye, başkaldırmaya ve isyan etmeye zorlamayın.
Köy Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Başkanı Ziya Süzen Açıklaması
15:39
Polise Güven Araştırması'nın Sonucu Açıklandı Türkiye ekonomik ve Sosyal Etüdler Vakfı (TESEV) Demokratikleşme Paketi olarak, "Toplum ve Polis: Türkiye'de Polise Güven Araştırması" sonuçlarını yayınladı.
Polise Güven Araştırması'nın Sonucu Açıklandı
15:19
Polise Güven Araştırmasının Sonucu Açıklandı Türkiye'de Sünni, Türk, Ak Partili, MHP'li kesimlerden polise duyulan güven yükselirken, Aleviler, Kürtler, BDP ve HDP'liler arasında polise duyulan güven düştü..
Polise Güven Araştırmasının Sonucu Açıklandı
12:13
Çiftçi'den 'Çözüm Süreci' Açıklaması AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, atılacak yeni adımlarla Kürt sorununun çözüleceğini belirterek, “Türkiye’deki binlerce yıllık kardeşlik hukuku, daha binlerce yıl devam edecektir” dedi.
Çiftçi'den 'Çözüm Süreci' Açıklaması
17:37
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: O Gece Cizre'de On Binlerce Mermi Sıkıldı Hür-Dava Partisi(HÜDA-PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 27 Aralık günü Cizre’de korkunç olayların yaşandığını söyledi.
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: O Gece Cizre'de On Binlerce Mermi Sıkıldı
17:30
Davutoğlu: "Kimse Oturduğu Yerden Cumhuriyetçilik Yapamaz" AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Kimse oturduğu yerden cumhuriyetçilik yapamaz. Cumhuriyetimizin ikbali de, izzeti de AK Parti iktidarlarıyla zirveye çıkmıştır"-"Cumhuriyet ideallerine sahip çıkan CHP'li seçmen kardeşlerime sesleniyorum; Ne oldu?
Davutoğlu: 'Kimse Oturduğu Yerden Cumhuriyetçilik Yapamaz'
17:23
Davutoğlu: "Bizden Hiç Bir Zaman İki Yüzlü Siyaset Görmeyeceksiniz" AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Kimse oturduğu yerden cumhuriyetçilik yapamaz. Cumhuriyetimizin ikbali de, izzeti de AK Parti iktidarlarıyla zirveye çıkmıştır"-"Cumhuriyet ideallerine sahip çıkan CHP'li seçmen kardeşlerime sesleniyorum; Ne oldu?
Davutoğlu: 'Bizden Hiç Bir Zaman İki Yüzlü Siyaset Görmeyeceksiniz'
17:17
AK Parti Muğla 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Kimse oturduğu yerden cumhuriyetçilik yapamaz. Cumhuriyetimizin ikbali de, izzeti de AK Parti iktidarlarıyla zirveye çıkmıştır" "Cumhuriyet ideallerine sahip çıkan CHP'li seçmen kardeşlerime sesleniyorum; Ne oldu?
10:20
Yılmaz Odabaşı: Akp, Öcalan'ın Konaklayacağı Yeri ve Nasıl Korunacağını Hazırladı Gazeteci, şair ve yazar Yılmaz Odabaşı, çözüm sürecinin Abdullah Öcalan için son şans olduğunu söyledi.
10:49
Ünlü Anketçiden 'HDP Barajı Geçemezse Ne Olur' Analizi Metropoll Araştırma Şirketi'nin sahibi Özer Sencar, 2015 seçimleriyle ilgili, özellikle HDP'nin parti olarak girmesi konusunda çok kritik analizler yaptı.
Ünlü Anketçiden 'HDP Barajı Geçemezse Ne Olur' Analizi
13:56
Erzurum Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Şeyh Ahmet Öldü Cumhuriyetin ilk yıllarında meydana gelen ayaklanmaların lideri Şeyh Said'in hayatta kalan tek evladı Ahmet Fırat, solunum yetmezliğinden yaşama veda etti.
Erzurum Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Şeyh Ahmet Öldü
13:27
Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Ahmet Fırat Öldü Şeyh Said'in hayatta olan tek oğlu 91 yaşındaki Ahmet Fırat, solunum yetmezliğinden tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Şeyh Said'in Hayattaki Tek Oğlu Ahmet Fırat Öldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:17:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BDP HABERLERİ
[Hata Bildir]