09:1200
SON DAKİKA BDP HABERLERİ

Son Dakika Bdp Haberleri

  DBP: Önerilere Açığız

  DBP: Önerilere Açığız

  Şanlıurfa'da kongre çalışmalarına ara veren DBP, düzenlediği basın açıklamasında görüş ve önerilere açık olduklarını duyurdu. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yeniçağ: PKK Varto'da Askere Alma Şubesi Açmış

  Yeniçağ gazetesi, yazarı Ahmet Takan'ın bugünkü yazısını manşetine taşıdı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hakkari Belediye Başkanı Kadınları Yürüyüşe Çağırdı

  Hakkari Belediye Başkanı Kadınları Yürüyüşe Çağırdı

  Hakkari Belediye Başkanı BDP'li Dilek Hatipoğlu, '25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Dayanışma ve Mücadele Günü' nedeniyle evleri ziyaret ederek, kadınları şiddete karşı yürüyüşe davet ediyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yeni Akit Gazetesi Muhabirine Saldırı

  Yeni Akit gazetesi muhabiri Mehmet Özmen, kendisine yönelik fiziki saldırıda bulunduğu iddiasıyla Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı hakkında şikayetçi oldu Gazeteci Özmen: "Darp raporum ve şikayet dilekçemle yarın adliyede suç duyurusunda bulunacağım" (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Ak Partili İçten'den PKK Açıklaması

  Ak Partili İçten'den PKK Açıklaması

  AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, çözüm süreci ile birlikte PKK’nın ve HDP’nin elindeki argümanların kalmadığını belirterek, "PKK, KCK, HDP artık şunları diyemiyorlar; ’ey Kürtler bakın Türk devleti sizi öldürüyor, ey Kürtler bakın ana dilinizi konuşamıyorsunuz, ey Kürtler bakın köyünüze gidemiyorsun.’ Şimdi tam tersine döndü. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti'li İçten'den İlim Yayma Cemiyeti'ne Ziyaret

  AK Parti'li İçten'den İlim Yayma Cemiyeti'ne Ziyaret

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, İlim Yayma Cemiyeti’ni Ankara Yenimahalle Şubesi’ne misafir oldu. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Gazeteler ve Güncel Haber Manşetleri / 18 Kasım Salı Tarihli Manşetler

  Gazeteler ve Güncel Haber Manşetleri / 18 Kasım Salı Tarihli Manşetler

  Güncel gazete manşetleri. 18 Kasım Salı tarihinden Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri. Türkiye ve dünya gündeminden güncel haberler. IŞİD katliamları sürüyor, Volkan Demirel olayı dünya basınında geniş yer buldu. Gündemden derlediğimiz diğer haber başlıkları şu şekilde.. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  18.11.2014 Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri

  18.11.2014 Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri

  18.11.2014 tarihinden Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri. Türkiye ve dünya gündeminden güncel haberler. IŞİD katliamları sürüyor, Volkan Demirel olayı dünya basınında geniş yer buldu. Gündemden derlediğimiz diğer haber başlıkları şu şekilde.. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Muradiye İlçe Kongresi

  AK Parti Muradiye İlçe Kongresi

  AK Parti’nin Van Muradiye’de yapılan ilçe seçimlerine tek liste halinde giren mevcut başkan İbrahim Vanlı yeniden seçildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Metropol Anketine Göre AK Parti Oyları 4 Ayda 4.5 Puan Azaldı

  Metropol Anketine Göre AK Parti Oyları 4 Ayda 4.5 Puan Azaldı

  Son 4 ayda AK Parti'nin oylarının 4.5 puan azaldığını belirten Metropol Araştırma Merkezi Yöneticisi Özer Sencar, "Yeni bir güçlü parti barajı zorlayabilir" dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Bozdağ: Çözüm Süreci Sonunda Şehitlerin Ruhları da Mutlu Olacak

  Bozdağ: Çözüm Süreci Sonunda Şehitlerin Ruhları da Mutlu Olacak

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'çözüm süreci'nin nihai sonucundan şehitlerin ruhlarının da mutlu olacağını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır- "(Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurması) Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen klavye mühendisleri var. Bekleyip göreceğiz, bakalım arkasında kimler olacak"KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır, Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurmasına ilişkin, "Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta- Yılmaz: "(2015 seçimlerine ilişkin) Türkiye'nin birliğini ve beraberliğini düşünen kimselerin de daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun, mutlaka AK Parti'de birleşmesi lazım ki Türkiye'nin birliği, bütünlüğü sağlansın"- "Gerek MHP gerek CHP Güneydoğu'da yok kardeşlerim. Orada bir AK Parti var, bir de HDP veya BDP, birçok isim değiştiriyorlar, o parti var"SİVAS (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2015 seçimlerine ilişkin, "Türkiye'nin (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "İlkokul mezunu işçi kardeşime emekli olduğunda 90 bin liranın altında emekli ikramiyesi verilmezken, üniversite mezunu memur neden 50 bin lirayı alamaz?" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta

  Yılmaz: "(2015 seçimlerine ilişkin) Türkiye'nin birliğini ve beraberliğini düşünen kimselerin de daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun, mutlaka AK Parti'de birleşmesi lazım ki Türkiye'nin birliği, bütünlüğü sağlansın" "Gerek MHP gerek CHP Güneydoğu'da yok kardeşlerim. Orada bir AK Parti var, (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  "(Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurması) Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen klavye mühendisleri var. Bekleyip göreceğiz, bakalım arkasında kimler olacak" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "AKP, İmralı'nın Davulu ile Kandil'in Topuzu Arasına Sıkıştı"

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "AKP, İmralı'nın Davulu ile Kandil'in topuzu arasına sıkışmıştır." dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Diyarbakır Dbp'li Yüksek Öz Savunma Oluşturulmalıdır

  Diyarbakır Dbp'li Yüksek Öz Savunma Oluşturulmalıdır

  Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eşgenel Başkanı Kamuran Yüksek, yeni bir yapılanmaya gideceklerini belirtti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Çözüm Süreci Devam Etmeli'

  Çözüm Süreci Devam Etmeli"

  TESK Genel Başkan Vekili Aksak: "Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü olarak, çözüm sürecinin devam etmesinden yanayız" (14 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 09:12:18. #1.13#