06:0400
SON DAKİKA BELKIS AKKALE HABERLERİ

Son Dakika Belkıs Akkale Haberleri

   

  Göksu Malatyalılar ile Buluştu

  Göksu Malatyalılar ile Buluştu

  MASTÖB'ün İstişare Toplantısı'nda Malatyalılar'a seslenen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Doğduğumuz yere gösterdiğimiz vefayı, doyduğumuz yere de paralel tutmak önemli bir sorumluluğumuzdur" dedi. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Serkan Adıyaman, MASTÖB Adaylığını Açıkladı

  Serkan Adıyaman, MASTÖB Adaylığını Açıkladı

  Yüksek Mimar Serkan Adıyaman, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği genel başkan adaylığını açıklayan bir toplantı yaptı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Kars'ta Ramazan Etkinlikleri

  Kars Serhat Boyları Derneği tarafından ramazan etkinlikleri kapsamında program düzenlendi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Güvercinim Filmi

  Güvercinim Filmi

  Güvercinim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Güvercinim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Bülent Ersoy'dan Sunucuya Fırça!

  Bülent Ersoy'dan Sunucuya Fırça!

  Beyaz Tv'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında, Türk Halk Müziği'nin iki usta sanatçısı, Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe'nin Bülent Ersoy'un canlı yayındaki bayılmasıyla ilgili bir roportajda yaptığı açıklamaları tartışılırken, canlı yayına telefonla bağlanan Bülent Ersoy iddialara yanıt verdi. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Türkülerin İki Ünlü İsmi Bir Arada

  Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe, 13 yıl aradan sonra 'Türküler Bizi Anlatır 1' isimli albümde bir araya geldi. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Gelin Oy

  Gelin Oy

  Sümer Tilmaç, Belkıs Akkale, Erol Taş gibi isimleri bünyesinde bulunduran film hüzünlü bir öyküyü konu alıyor. (23 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Ahmet Kaya'nın İsmi Doğduğu Sokağa Verildi

  Ahmet Kaya'nın İsmi Doğduğu Sokağa Verildi

  Malatya Belediyesi, Paris'te hayatını kaybeden sanatçı Ahmet Kaya'nın ismini Malatya'da doğduğu evin bulunduğu sokağa verdi. (04 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor

  Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor

  Ünlülerin bağlamacısı olarak tanınan müzisyen Şimşek, Ortadoğu'nun ünlü şarkıcılarından Suriyeli Asala Nasri ile birlikte çalışmak isteğini söyledi. (03 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan, Kırşehir'de

  Başbakan Erdoğan, Kırşehir'de

  Erdoğan, Neşet Ertaş 1. Altın Bağlama Kültür Sanat Ödülleri Töreni'ne katıldı Başbakan Erdoğan: "Şahsen 21. yüzyılda bir Yunus Emre tanımış olmanın, onunla tanışmış olmanın, onunla sohbet etmiş olmanın bahtiyarlığını ve gururunu yaşıyorum. Bir ustanın, bir saz ustasının, söz ustasının, gerçek bir gönül dostunun doyumsuz muhabbetine mazhar olmanın bugün bile tarifsiz heyecanını yaşıyorum" "Sözünü ve sazını aşkıyla süsleyen değil o engin gönlündeki Hak aşkını sözüyle ve sazıyla ifade (28 Eylül 2013 Cumartesi )

   

  Çıralar Dicle Nehri'nde Işıldadı

  Çıralar Dicle Nehri'nde Işıldadı

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'in katılımıyla, Diyarbakır'da devam eden festival coşkusunda karpuza konulan çıralar Dicle nehrine bırakılarak devam etti (20 Eylül 2013 Cuma )

   

  Diyarbakır Kültür ve Karpuz Festivali

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca kentin simgesi karpuzun tanıtılması ve üreticisinin desteklenmesi amacıyla düzenlenen festival, yarın "Karpuz Koşusu" ile başlayacak Renkli görüntülere sahne olacak festival, karpuz ile ilgili çeşitli yarışmalar, konserler ve havai fişek gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'in de katılmasının beklendiği festivalde, ayrıca Dicle Nehri'ne karpuzdan yapılmış kandiller bırakılacak (18 Eylül 2013 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 06:04:14. #1.12#