SON DAKİKA BELKIS AKKALE HABERLERİ

Son Dakika Belkıs Akkale Haberleri

23:00
5. Geleneksel Aşık Davut Sulari Anma Gecesi Türk Halk Müziği sanatçısı Aşık Davut Sulari, ölümünün 30. yılında düzenlenen geceyle anıldı.
11:32
Muhteşem Anma Gecesi Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı "Kıvırcık Ali" lakaplı, Ali Özütemiz, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen organizasyonla anıldı.
Muhteşem Anma Gecesi
08:55
Göksu Malatyalılar ile Buluştu MASTÖB'ün İstişare Toplantısı'nda Malatyalılar'a seslenen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Doğduğumuz yere gösterdiğimiz vefayı, doyduğumuz yere de paralel tutmak önemli bir sorumluluğumuzdur" dedi.
Göksu Malatyalılar ile Buluştu
08:51
Serkan Adıyaman, MASTÖB Adaylığını Açıkladı Yüksek Mimar Serkan Adıyaman, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği genel başkan adaylığını açıklayan bir toplantı yaptı.
Serkan Adıyaman, MASTÖB Adaylığını Açıkladı
18:15
Kars'ta Ramazan Etkinlikleri Kars Serhat Boyları Derneği tarafından ramazan etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.
19:00
Güvercinim Filmi Güvercinim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Güvercinim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Güvercinim Filmi
11:33
Bülent Ersoy'dan Sunucuya Fırça! Beyaz Tv'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında, Türk Halk Müziği'nin iki usta sanatçısı, Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe'nin Bülent Ersoy'un canlı yayındaki bayılmasıyla ilgili bir roportajda yaptığı açıklamaları tartışılırken, canlı yayına telefonla bağlanan Bülent Ersoy iddialara yanıt verdi.
Bülent Ersoy'dan Sunucuya Fırça!
20:03
Türkülerin İki Ünlü İsmi Bir Arada Belkıs Akkale ve İzzet Altınmeşe, 13 yıl aradan sonra 'Türküler Bizi Anlatır 1' isimli albümde bir araya geldi.
19:04
Ahmet Kaya'nın İsmi Doğduğu Sokağa Verildi Malatya Belediyesi, Paris'te hayatını kaybeden sanatçı Ahmet Kaya'nın ismini Malatya'da doğduğu evin bulunduğu sokağa verdi.
Ahmet Kaya'nın İsmi Doğduğu Sokağa Verildi
10:24
Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor Ünlülerin bağlamacısı olarak tanınan müzisyen Şimşek, Ortadoğu'nun ünlü şarkıcılarından Suriyeli Asala Nasri ile birlikte çalışmak isteğini söyledi.
Genç Müzisyen Suriyeli Asala Nasri ile Çalışmak İstiyor
16:52
Başbakan Erdoğan, Kırşehir'de Erdoğan, Neşet Ertaş 1. Altın Bağlama Kültür Sanat Ödülleri Töreni'ne katıldı Başbakan Erdoğan: "Şahsen 21. yüzyılda bir Yunus Emre tanımış olmanın, onunla tanışmış olmanın, onunla sohbet etmiş olmanın bahtiyarlığını ve gururunu yaşıyorum. Bir ustanın, bir saz ustasının, söz ustasının, gerçek bir gönül dostunun doyumsuz muhabbetine mazhar olmanın bugün bile tarifsiz heyecanını yaşıyorum" "Sözünü ve sazını aşkıyla süsleyen değil o engin gönlündeki Hak aşkını sözüyle ve sazıyla ifade
Başbakan Erdoğan, Kırşehir'de
22:59
Çıralar Dicle Nehri'nde Işıldadı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'in katılımıyla, Diyarbakır'da devam eden festival coşkusunda karpuza konulan çıralar Dicle nehrine bırakılarak devam etti
Çıralar Dicle Nehri'nde Işıldadı
13:20
Diyarbakır Kültür ve Karpuz Festivali Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca kentin simgesi karpuzun tanıtılması ve üreticisinin desteklenmesi amacıyla düzenlenen festival, yarın "Karpuz Koşusu" ile başlayacak Renkli görüntülere sahne olacak festival, karpuz ile ilgili çeşitli yarışmalar, konserler ve havai fişek gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker'in de katılmasının beklendiği festivalde, ayrıca Dicle Nehri'ne karpuzdan yapılmış kandiller bırakılacak
17:40
Diyarbakır'da "Kültür ve Karpuz Festivali" Düzenlenecek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca düzenlenecek festival, 19 Eylül'de Diyarbakır Hipodromu'nda gerçekleştirilecek, "Karpuz Koşusu" ile başlayacak
Diyarbakır'da 'Kültür ve Karpuz Festivali' Düzenlenecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:23:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BELKIS AKKALE HABERLERİ
[Hata Bildir]