SON DAKİKA BENGÜ HABERLERİ

Son Dakika Bengü Haberleri

10:32
Bengü Yüzündeki Şişliğe Rağmen Botoks Dedikodularını Yalandı Ünlü şarkıcı, dudaklarında ve yüzündeki şişliğe rağmen "Arkadaşlar hayatta her şey oluyor. İleride gerekirse yaptırırım'' diye botoks yaptırdı dedikodularını yalanladı.
Bengü Yüzündeki Şişliğe Rağmen Botoks Dedikodularını Yalandı
17:34
Akademisyenlere 'Üretken Olun' Çağrısı Bingöl Üniversitesi’nin fiziki altyapısını tamamlandığını ve son derece donanımlı laboratuvara sahip olduğunu belirten Rektör Yardımcısı Atalan, kalitenin yayın ve projelerle ortaya çıkacağını ifade ederek, akademisyenlerin proje konusunda üretken olmaları gerektiğini vurguladı.
Akademisyenlere 'Üretken Olun' Çağrısı
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
14:30
Bengü Fazla Alkolden Ayakta Duramayacak Hale Geldi Ünlü şarkıcı, eğlenmek için çıktığı gecenin sonunda alkolü fazla kaçırınca ayakta bile duramayacak hale geldi.
Bengü Fazla Alkolden Ayakta Duramayacak Hale Geldi
10:05
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
09:57
Murat Akkoyunlu'dan 'Adana işi' Aile Komedisi ! Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu, 'Bir Acayip Soygun, Adana İşi' ile güldürecek!
14:37
Tabiplerden Fazla Nöbete Tepki Osmaniye Tabipler Odası, aile hekimlerine, yayımlanan son genelge ile cumartesi günleri 8 saat fazla mesai uygulaması getirilmesine tepki gösterdi.
12:37
TTNET Müzik "Yılın Albümü" Yarışması 12 Milyon Kullanıcıya Ulaştı Dijital müzik platformu TTNET Müzik, yıl içinde 350'den fazla albümü paylaşmasının yanı sıra kullanıcılarının "Yılın Albümü"nü seçmesini de sağladı.
TTNET Müzik 'Yılın Albümü' Yarışması 12 Milyon Kullanıcıya Ulaştı
11:08
"Yılın Albümü" Yarışmasında Bengü Birinci Oldu TTNET Müzik, 2014 yılı boyunca paylaştığı 350'den fazla albümün arasından en iyi albümü, kullanıcılarına Twitter yoluyla seçtirdi.
16:58
Ben Bir İnsan: Nazım Sergisi Nilüfer'de İzlenime Sunuldu Türk ve dünya şiirinin büyük ustası Nâzım Hikmet’in Bursa’daki günlerine ait fotoğrafları, mektupları, şiirleri ve tabloları 113. doğum günü anısına Nilüfer’de ‘Ben Bir İnsan: Nazım’ sergisiyle sevenlerinin izlenimine sunuldu.
17:39
İzmir'de Belediye Otobüs Şoförlerinin Darbedilmesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Gerekli tedbirleri alıyoruz, otobüs içerisine koyduğumuz kameraları yaygınlaştıracağız. Şoförlerimiz için bir güvenlik kabini yapmak için de çalışmaları başlattık"
10:13
Başkan Şoförlerine Sahip Çıktı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, "Bütün hemşehrilerimizden, kendilerine hizmet etmekten başka bir amacı olmayan şoför arkadaşlarımıza sahip çıkmalarını diliyorum" dedi.
10:08
Başkan Şoförlerine Sahip Çıktı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Bütün hemşehrilerimizden, kendilerine hizmet etmekten başka bir amacı olmayan şoför arkadaşlarımıza sahip çıkmalarını diliyorum" dedi.
12:38
Eskişehir'de "Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar" Konferansı Eskişehir Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği’nde “Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar” konferansı gerçekleşti.
Eskişehir'de 'Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar' Konferansı
11:16
Felsefe İle Yeni Yılda Yeni Başlangıçlar Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği'nde 11 Ocak 2015 Pazar günü saat 16:00'da "Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar" konferansı gerçekleşti.
22:53
Bafra'da "Irmağın Kıyısındaki Köy Bengü" Tanıtıldı Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Bengü Köyünün anlatıldığı "Irmağın Kıyısındaki Köy Bengü" isimli romanın tanıtımı Öğretmenevinde yapıldı.
Bafra'da 'Irmağın Kıyısındaki Köy Bengü' Tanıtıldı
09:11
İbrahim Çelikkol, İstanbul Gecelerine Hızlı Döndü! Geçtiğimiz ay Sinem Kobal'la birlikteliğini noktalayan yakışıklı oyuncu, Amerika macerasının ardından İstanbul'a döner dönmez kendisini gece hayatına attı.
İbrahim Çelikkol, İstanbul Gecelerine Hızlı Döndü!
15:50
Karesi'de Geleceğin Oyuncuları Yetişiyor "Karesi Yıldızları'nı arıyor" sloganıyla yola çıkan Karesi Belediyesi, kuracağı Kent Tiyatrosu için gerçekleştirdiği oyuncu seçmelerinin ardından eğitimlere başladı.
16:01
Türkiye Yeni Yıldan En Çok "SAĞLIK, Mutluluk Ve Para" İstiyor Yepyeni bir yıla sayılı saatler kala 2015'e dair umut dolu dilekler de sıralanmaya başlandı.
15:27
Karesi Belediyesi Yıldızlarını Seçiyor Kent Tiyatrosu kurmaya hazırlanan Karesi Belediyesi, alanında profesyonel ve ünlülerden oluşan jüri Karesi'nin yıldızlarını seçti.
Karesi Belediyesi Yıldızlarını Seçiyor
13:58
Ünlü Jüri Karesi'nin Yıldızlarını Seçti Kent Tiyatrosu kurmaya hazırlanan Karesi Belediyesi, alanında profesyonel ve ünlülerden oluşan jüri Karesi'nin yıldızlarını seçti.
Ünlü Jüri Karesi'nin Yıldızlarını Seçti
12:02
Mahalle Ziyaretlerinde Öncelikli Konu Eğitim Samsun'un Bafra Kaymakamı Halis Arslan, mahalle ziyaretlerinin üçüncüsünü, ilçe merkezine uzak olan Paşaşeyh, Kanlıgüney, Çulhakoca, Komşupınar ve Bengü'ye gerçekleştirdi.
11:58
Nazım Hikmet'in Torunu, Kütüphaneye 3 Bin Şiir Kitabı Bağışladı Şair Nazım Hikmet Ran'ın torunu Kenan Bengü, babası Memet Fuat'ın koleksiyonunda yer alan 3 bin şiir kitabını, Nilüfer Belediyesi'nin Şiir Kütüphanesi'ne bağışladı.
Nazım Hikmet'in Torunu, Kütüphaneye 3 Bin Şiir Kitabı Bağışladı
13:09
CHP Gaziemir'den "Çarşı"Ya Destek Kadın kollarının düzenlediği ‘birlik ve dayanışma gününde’ 17 Aralık’ın yıl dönümüne değinen CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, darbe yapma suçlamasıyla yargılanan Çarşı taraftar grubuna selam gönderdi, “Onlar o mahkemeyi insanlık davası adına tirübüne çevirecekler” dediGaziemirli kadınlar Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Beste Düğün Salonu’nda düzenlenen Birlik ve Dayanışma Çayı’nda bir araya geldi.
CHP Gaziemir'den 'Çarşı'Ya Destek
15:49
Minik Tenisçilere Kupalarını Dündar Verdi 12 kulüpten 145 sporcunun mücadele ettiği turnuvada, kızlarda birinciliği Defne Aslantaş, erkeklerde ise Çağan Aral kazandı.
15:46
Osmangazi Kış Kupası Sona Erdi Ertuğrul Sağlam Spor Tesislerinde Düzenlenen 8 Yaş Tenis Turnuvasında Madalyalar Sahiplerini Buldu
10:02
Üniversiteli Kızı Havuzda Boğulan Baba Konuştu Bursa’da, çalıştığı spor salonunun havuzunda boğularak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi genç kızın babası konuştu.
Üniversiteli Kızı Havuzda Boğulan Baba Konuştu
09:53
Üniversiteli Kızı Havuzda Boğulan Baba İha'ya Konuştu Bursa’da, çalıştığı spor salonunun havuzunda boğularak hayatını kaybeden üniversite öğrencisi genç kızın babası konuştu.
Üniversiteli Kızı Havuzda Boğulan Baba İha'ya Konuştu
16:02
Sanatçılardan Deniz Seki'ye Moral Ziyareti Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan Deniz Seki'yi sanatçılar Tülay Özer, Baha Boduroğlu, Bilgen Bengü ve Huri Sapan ziyaret etti.
Sanatçılardan Deniz Seki'ye Moral Ziyareti
15:29
Şarkıcı Deniz Seki'ye Ziyaret Bazı sanatçılar, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının infazı için cezaevinde bulunan Deniz Seki'yi ziyaret etti.
12:31
Makyajsız Bengü'yü Kimse Tanıyamadı Girdiği bir spor mağazasında koşu kıyafetleri alan popçu, makyajsız haliyle tanınmakta güçlük çekti.
Makyajsız Bengü'yü Kimse Tanıyamadı
12:08
Mandi İzmir Sokaklarında Menderes Belediyesi tarafından ilki düzenlenecek Gümüldür Mandalina Festivali'nin maskotu Mandi şehrin merkez noktalarında İzmirlilerle bir araya geldi.
Mandi İzmir Sokaklarında
14:39
Osmaniye'de Hastanelerin Sorunları Çalışma Toplantısı Osmaniye Tabip Odası’nca düzenlenen "Osmaniye’de Bulunan Hastanelerimizin Sorunları Çalışma Toplantısı"nda, il merkezi ve ilçelerdeki karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.
Osmaniye'de Hastanelerin Sorunları Çalışma Toplantısı
16:58
Üniversiteli Bengü Havuzda Boğuldu Bursa'da çalıştığı spor tesisinde mesai saati sonrası, yüzme bilmediği halde arkadaşlarıyla havuza giren 20 yaşındaki Bengü Çiğdem Kılıç, boğularak yaşamını yitirdi.
Üniversiteli Bengü Havuzda Boğuldu
09:23
Nilüferli Öğretmenler Gönüllerince Eğlendi Nilüfer Belediyesi, öğretmenler için düzenlediği gecede, Nilüferli öğretmenlere gönüllerince eğlendi.
Nilüferli Öğretmenler Gönüllerince Eğlendi
11:09
Üniversiteli Bengü Ölüme Daldı Bursa'da çalıştığı spor tesisinde mesai saati sonrası, yüzme bilmediği halde arkadaşlarıyla havuza giren Bengü Çiğdem Kılıç, boğularak yaşamını yitirdi.
Üniversiteli Bengü Ölüme Daldı
10:23
Maden ve Değerli Taşlar Müzesi Hazır Türkiye'nin ilk, dünyanın dördüncü kapsamlı maden ve mineraller, değerli taşlar müzesi Ankara'da açılmaya hazır. Tüm altyapının yaklaşık üç yılda hazırlandığını belirten müze yetkilileri, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen maden ve değerli taş numunelerini titizlikle muhafaza ettiklerini ve sergilenmeye hazır olduğunu belirttiler.
Maden ve Değerli Taşlar Müzesi Hazır
00:43
Sanatçı Bengü, Mersin'de Konser Verdi Sanatçı Bengü, Mersin'de bu yıl 5. si düzenlenen Uluslararası Mersin Narenciye Festivali etkinlikleri kapsamında sahne aldı.
Sanatçı Bengü, Mersin'de Konser Verdi
23:24
Bengü, Mersinlileri Coşturdu Ünlü Şarkıcı Bengü, bu hafta sonu yapılacak olan 5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında Yenişehir Kültür Merkezinde Mersinli sevenleriyle buluştu.
Bengü, Mersinlileri Coşturdu
22:09
Bengü, 5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivalinde Konser Verdi Sanatçı Bengü, Mersin'de bu yıl 5. si düzenlenecek Uluslararası Mersin Narenciye Festivali etkinlikleri kapsamında sahne aldı.
21:59
Bengü, Mersin'i Salladı Mersin'in simge festivali haline gelen 'Uluslararası Narenciye Festivali' kapsamında konser veren şarkıcı Bengü, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Bengü, Mersin'i Salladı
21:01
Bengü Mersinlileri Coşturdu Ünlü şarkıcı Bengü, bu hafta sonu yapılacak olan 5. Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında Yenişehir Kültür Merkezi’nde Mersinli sevenleriyle buluştu.
Bengü Mersinlileri Coşturdu
10:00
Katmanlı Çini Tekniği Geleneksel Türk Sanatı'na Yeni Bir Soluk Getiriyor Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri, katmanlı elemanlar ve sır ile yapıştırma tekniği kullanılarak ürettikleri ‘Bengü Çiçekleri’ panosuyla çini sanatında bir ilke imza attı.
Katmanlı Çini Tekniği Geleneksel Türk Sanatı'na Yeni Bir Soluk Getiriyor
12:40
Olcan Çapkınlık Yaparken Yakalandı Galatasaraylı futbolcu Olcan Adın, çapkınlık yaparken görüntülendi. Olcan, şekilden şekile giren yanındaki kadın için "Arkadaşım saklanmıyor. Telefonla konuşuyor" dedi.
Olcan Çapkınlık Yaparken Yakalandı
11:33
Kazdağı Siklameni" Türk Çini Sanatında Yaşatılacak Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Özel: "Türk çini sanatında olmayan motifleri, çiçekleri stilize ederek yeniden çini sanatında ölümsüzleştirdik.
11:57
Beyaz Show Başlıyor Beyazıt Öztürk'ün sunduğu fenomen program yeni sezon için hazır. Cuma akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek Beyaz Show'a Bengü ve Ulan İstanbul oyuncuları konuk olacak.
Beyaz Show Başlıyor
13:02
Tekvando Poomse Dünya Şampiyonası'nda 9 Madalya Milli sporcular, Meksika’nın Aguascalientes kentinde devam eden ’9. Tekvando Poomse Dünya Şampiyonası’nın üçüncü gününde de önemli başarılara imza atarak 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.
Tekvando Poomse Dünya Şampiyonası'nda 9 Madalya
13:32
Tabip Odası Üyeleri Hastanelerde Poliklinik Sayısında Sınır Olmamasına Tepkili Osmaniye Tabipler Odası üyeleri, özel hastanelerde günlük poliklinik sayısı ortalama 60 ile sınırlanırken, kamu hastanelerinde sınırlamama olmamasına tepki gösterdi.
11:36
Poomse'de Mustafa Yılmaz Dünya Şampiyonu Oldu Meksika'nın Aguascalients şehrinde devam eden 9. Dünya Taekwondo Poomse Şampiyonasında mücadele eden milli sporcumuz Mustafa Yılmaz altın madalya kazandı.
Poomse'de Mustafa Yılmaz Dünya Şampiyonu Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:23:22. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BENGÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]