SON DAKİKA BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Beşiktaş Belediyesi Haberleri

 • 27 Şubat 2017 06:17 Mekanın Öğretileri - Kentsel Devinimler ve Deneyimler Mekanın Öğretileri - Kentsel Devinimler ve Deneyimler" Projesinde Bu Yıl Beşiktaş Pilot İlçe Oldu "Mekanın Öğretileri - Kentsel Devinimler ve Deneyimler" Projesinde bu yıl Beşiktaş pilot ilçe olduİSTANBUL - İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, İç Mimarlık Bölümü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Mekanın Öğretileri-Kentsel Devinimler ve...
 • 27 Şubat 2017 03:55 Muharrem Usta: Muharrem Usta: "Arkamızda Dev Bir Miras Var" - Muharrem Usta: "Arkamızda dev bir miras var"İSTANBUL - Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Trabzonspor işbirliğiyle hazırlanan "Efsane Avni Aker'e veda" belgeselinin gala gecesi Beşiktaş'ta yapıldı.
 • 24 Şubat 2017 23:01 Arkamızda Dev Bir Miras Var Arkamızda Dev Bir Miras Var" Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Trabzonspor işbirliğiyle hazırlanan "Efsane Avni Aker'e veda" belgeselinin gala gecesi Beşiktaş'ta yapıldı.
 • 24 Şubat 2017 22:54 Muharrem Usta: Muharrem Usta: "Arkamızda Dev Bir Miras Var" Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Trabzonspor işbirliğiyle hazırlanan “Efsane Avni Aker’e veda” belgeselinin gala gecesi Beşiktaş’ta yapıldı.
 • 23 Şubat 2017 12:10 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- "ISLAK İMZA KUMPASI" DAVASINDA 10 TAHLİYEHaber: Özden ATİK - Hayati KILIÇ, İstanbulDHAErgenekon Davası'na delil kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinde Dursun Çiçek'in ıslak imzası bulunduğu iddia edilerek kumpas kurulduğu belirtilen davada 10 sanığın tahliyesine karar verildi.
 • 23 Şubat 2017 10:47 Ace Of M.ı.c.e. Fuarı İstanbul'da Kapılarını Açtı KONGRE, toplantı ve etkinlik sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren dünyanın en büyük üçüncü "M.I.C.E" fuarı "ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines" İstanbul'da başladı.
 • 23 Şubat 2017 10:46 Ace Of M.ı.c.e. Fuarı Istanbul'da Kapılarını Açtı Ace Of M.ı.c.e. Fuarı Istanbul'da Kapılarını Açtı Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren dünyanın en büyük üçüncü "M.I.C.E" fuarı 'ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines" İstanbul'da başladı.
 • 23 Şubat 2017 10:28 Dha İstanbul - Ace Of M.ı.c.e. Fuarı İstanbul'da Kapılarını Açtı Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren dünyanın en büyük üçüncü "M.I.C.E" fuarı "ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines" İstanbul'da başladı.
 • 23 Şubat 2017 10:23 Ace Of M.ı.c.e. Fuarı İstanbul'da Kapılarını Açtı Ace Of M.ı.c.e. Fuarı İstanbul'da Kapılarını Açtı KONGRE, toplantı ve etkinlik sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren dünyanın en büyük üçüncü "M.I.C.E" fuarı "ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines" İstanbul'da başladı.
 • 22 Şubat 2017 17:13 Ace Of M.ı.c.e. Exhibition By Turkish Airlines Başladı Ace Of M.ı.c.e. Exhibition By Turkish Airlines Başladı Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.
 • 22 Şubat 2017 17:01 İstanbul) Ace Of M.ı.c.e. Exhibition By Turkish Airlines Başladı İstanbul) Ace Of M.ı.c.e. Exhibition By Turkish Airlines Başladı (İSTANBUL) ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines başladıİSTANBUL (İHA) - Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines İstanbul Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı.
 • 13 Şubat 2017 17:06 Polis Memurunun Şehitler Tepesi'ndeki Sevgilisiyle Çektiği Selfieye Ödül Polis Memurunun Şehitler Tepesi'ndeki Sevgilisiyle Çektiği Selfieye Ödül 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında çiftlerin Beşiktaş’ta çektiği fotoğrafların yarıştığı Aşkın Selfiesi yarışmasında kazanan ilk 3 yarışmacı ünlü isimlerin oylarıyla belirlendi.
 • 12 Şubat 2017 18:49 Kanserden Ölen Genç Kadının Cenazesi Toprağa Verildi Kanserden Ölen Genç Kadının Cenazesi Toprağa Verildi İstanbul'da 6 ay önce anne olduktan sonra kemik iliği kanserine yakalanarak hayatını kaybeden genç kadının cenazesi, Ordu'da toprağa verildi.
 • 12 Şubat 2017 16:24 Yılın Çiftini Ünlüler Seçiyor Yılın Çiftini Ünlüler Seçiyor Beşiktaş Belediyesinin 14 Şubat’a özel hazırladığı etkinlik kapsamınsa çiftler, “Aşkınselfiesi2017” başlığı altında selfi çekerek fotoğraf yarışmasına katılabilecek.
 • 12 Şubat 2017 16:06 İlik Kanserinden Vefat Eden Genç Kadın Ordu'da Toprağa Verildi İlik Kanserinden Vefat Eden Genç Kadın Ordu'da Toprağa Verildi – İSTANBUL'da yaşayan 6 ay önce anne olduktan sonra kemik iliği kanserine yakalananan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt Ordu'nun Gülyalı İlçesi'nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 11 Şubat 2017 18:33 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü 2015 yılında evlenen ve altı ay önce anne olan 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt, ilik kanserine yenik düşüp öldü. Cörüt'ün eşi ve ailesi ölüm haberiyle yıkıldı.
 • 11 Şubat 2017 17:51 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü 6 AY ÖNCE ANNE OLAN GENÇ KADIN İLİK KANSERİNDEN ÖLDÜ (ek görüntü)Haber-Kamera: İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, (DHA)-Geçen yıl anne olduktan sonra bunun sevincini yaşayamadan kemik iliği kanserine yakalandığı belirlenen 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt'ün yaşama veda etmesi ailesini yıktı.
 • 11 Şubat 2017 16:57 Dha İstanbul Bülteni - 4 Dha İstanbul Bülteni - 4 1- REİNA SALDIRGANINA TUTUKLAMA İSTEMİHaber: Yüksel KOÇ - İSTANBUL DHAYılbaşı gecesi Reina'daki katliamı gerçekleştiren saldırgan Abdulkadir Masharipov tutuklama talebiyle mahkemeye sevkedildi.
 • 11 Şubat 2017 16:42 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın Ilik Kanserinden Öldü Geçen yıl anne olduktan sonra bunun sevincini yaşayamadan kemik iliği kanserine yakalandığı belirlenen 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt'ün yaşama veda etmesi ailesini yıktı.
 • 11 Şubat 2017 16:40 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü Geçen yıl anne olduktan sonra bunun sevincini yaşayamadan kemik iliği kanserine yakalandığı belirlenen 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt'ün yaşama veda etmesi ailesini yıktı.
 • 11 Şubat 2017 16:26 Dha İstanbul - 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü Dha İstanbul - 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü Geçen yıl anne olduktan sonra bunun sevincini yaşayamadan kemik iliği kanserine yakalandığı belirlenen 28 yaşındaki Belgin Yılmaz Cörüt'ün yaşama veda etmesi ailesini yıktı.
 • 11 Şubat 2017 10:29 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü 6 Ay Önce Anne Olan Genç Kadın İlik Kanserinden Öldü İstanbul'da, 6 ay önce anne olan Belgin Cörüt ilik kanserine yakalandı. Aranan ilik bulunup nakil yapıldı ancak genç anne kurtarılamadı. Yavrusu annesiz kalırken ailesi yıkıldı.
 • 09 Şubat 2017 14:17 Beşiktaş Belediyesi, Görme Engellilere İçin Kitap Seslendirme Stüdyosu Açtı Beşiktaş Belediyesi, Görme Engellilere İçin Kitap Seslendirme Stüdyosu Açtı Beşiktaş Belediyesi, belediye binasına kurdukları seslendirme stüdyosu ile görme engelli vatandaşların gözü oluyor.
 • 07 Şubat 2017 17:13 Beşiktaş Belediyesinden Çanakkaleye Yardım Eli Beşiktaş Belediyesinden Çanakkaleye Yardım Eli Beşiktaş Belediyesi, Çanakkalede meydana gelen depremde evleri hasar gören ve depremde mağdur olan depremzede vatandaşları unutmadı.
 • 05 Şubat 2017 20:59 Derbi Maçtan Notlar Derbi Maçtan Notlar Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Fenerbahçe'yi konuk eden Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, zorlu maçta riske girmedi ve ligde görevlendirdiği ideal kadroyu sahaya sürdü.