05:3900
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Beşiktaş Belediyesi Haberleri

   

  Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta

  "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Ramin Matin'in "Kusursuzlar" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde. (Dün 13:50)

   

  19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Adayları Belli Oldu

  19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Adayları Belli Oldu

  Türkiye'de tiyatro ve sinema dallarında ödül veren tek organizasyon olan "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"nin bu yıl 19.su gerçekleşiyor. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Kars Peynirciliğinin Tarihi Anlatıldı

  Kars Peynirciliğinin Tarihi Anlatıldı

  Tarih Vakfı ile Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği ortaklığında; Serhat Kalkınma Ajansı'nın mali desteğiyle yürütülen Kars Peynirciliğinin Tarihinin Araştırılması ve Yazımı Aracılığıyla Bölgenin Eko-Kültür Turizminin Desteklenmesi Projesi kapsamında 17 Nisan 2014'de Alplerden Kafkaslara Kars Peynirciliğinin 150 Yıllık Tarihi adlı serginin açılışı etkinliğine eşlik eden basın toplantısı ve panel düzenlendi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Mommo Kız Kardeşim Filmi Her Cuma Yeni Sinema Gösterimi

  "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Atalay Taşdiken'in "Mommo Kız Kardeşim" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde gösterilecek. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  İsviçre Alpleri'nden Güney Kafkasya'ya Kars Peynirciliğinin Tarihi

  İsviçre Alpleri'nden Güney Kafkasya'ya Kars Peynirciliğinin Tarihi

  Boğatepe Çevre ve Yaşam Derneği ile Tarih Vakfı ortaklığında yürütülen "Kars Peynirciliğinin Tarihinin Araştırılması ve Yazımı Aracılığıyla Bölgenin Eko-Kültür Turizminin Desteklenmesi (Ref.no: TRA2-13-KUBES-098) Projesi", Kars peynirciliğinin kıtaları aşan uzun yolculuğuna şahitlik etmek isteyenleri, 17 Nisan Perşembe günü Levent Kültür Merkezi'ne davet ediyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Eve Dönüş Sarıkamış Bu Hafta Her Cuma Yeni Sinemada

  Eve Dönüş Sarıkamış Bu Hafta Her Cuma Yeni Sinemada

  "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Alphan Eşeli'nin "Eve Dönüş Sarıkamış" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Mustafa Sarıgül Şişli'ye Veda Etti

  Mustafa Sarıgül Şişli'ye Veda Etti

  Mustafa Sarıgül, 15 yıl başkanlık yaptığı Şişli Belediyesine törenle veda etti. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Mustafa Sarıgül Şişli'ye Veda Etti

  Mustafa Sarıgül Şişli'ye Veda Etti

  Mustafa Sarıgül, 15 yıl başkanlık yaptığı Şişli Belediyesi'ne törenle veda etti. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  "Eylül" Bu Hafta Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde

  Yeni Sinema Hareketi ve Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen, "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Cemil Ağacıkoğlu'nun "Eylül" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Vodafone Arena'ya Yeni Fikir

  Vodafone Arena'ya Yeni Fikir

  Fikret Orman ‘Arena’ya basketbol salonu yapmayı planlıyoruz'... (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Orman: 'Camiamıza ve Taraftarımıza Düşen Yegane Görev, Tüm Oyuncularımızı Sahiplenmek'

  Orman: "Camiamıza ve Taraftarımıza Düşen Yegane Görev, Tüm Oyuncularımızı Sahiplenmek"

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin Nisan ayı sayısında camiaya ve taraftara seslenerek, tüm oyunculara sahip çıkmalarını ve zafere yürümelerine yardımcı olmalarını istediSiyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan Orman'ın yazısında şu ifadelere yer verildi:"Sevgili Beşiktaşlılar, Beşiktaşımız’ı büyük başarılara taşıyabilmenin tek yolu, taraftarıyla ve yönetimiyle birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, bu ortamı bozmaya yönelik girişimlere izin vermemekten (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Orman'dan Birlik Çağrısı

  Orman'dan Birlik Çağrısı

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, başarının birlik ve beraberlikten geçtiğini vurguladı. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  Erken Tanının Önemi

  Beypazarı Belediyesi ve Lokman Hekim Hastanesi işbirliği ile düzenlenen meme kanserinde erken teşhis günlerine Beypazarlı 40 bayanla birlikte katılarak sosyal belediyeciliğin önemini vurguladı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Akatlar Spor ve Kültür Merkezi Artık Beşiktaşlı!

  Örnek ve öncü tesislere imza atan Beşiktaş Belediyesi, tüm ilçe sakinlerinin gurur duyacağı bir spor ve kültür merkezinin üç yıllık kullanım hakkını bugün imzalanan bir protokolle Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne devretti. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  "Her Cuma Yeni Sinema"da Bu Hafta "İçimdeki Çember"

  Yeni Sinema Hareketi ve Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen, "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliğinde bu hafta Deniz Çınar'ın yazıp yönettiği "İçimdeki Çember" filmi seyirciyle buluşuyor. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  CHP'lilerden "Ayakkabı Kutusu"Nda Kayısı ve Fındık

  Chp Beşiktaş Belediyesi Başkan Adayı Murat Hazinedar ve partililer, Beşiktaş Meydanı'ndaki CHP seçim standında partililere ve vatandaşlara sembolik ayakkabı kutuları içinde kayısı ve fındık dağıttı. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  CHP'lilerden 'Ayakkabı Kutusu'Nda Kayısı ve Fındık

  CHP'lilerden "Ayakkabı Kutusu"Nda Kayısı ve Fındık

  "artıracağınız oyla Sarıgül'ü başkan yapmamız gerekir" Haber: Erhan TEKTEN-Kamera: Özgür ARSLAN İstanbul DHA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beşiktaş Belediyesi Başkan Adayı Murat Hazinedar ve partililer Beşiktaş Meydanı'ndaki CHP seçim standında partililere ve vatandaşlara sembolik ayakkabı kutuları içinde kayısı ve fındık dağıttı. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta "İçimdeki Çember"

  "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Deniz Çınar'ın "İçimdeki Çember" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Levent Kültür Merkezi Onat Kutlar Sahnesinde Bu Hafta "İçimdeki Çember"

  "Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Deniz Çınar'ın "Güzel Günler Göreceğiz" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Olcay Şahan ve Cenk Gönen: Şampiyonluğu Sonuna Kadar Kovalayacağız

  Olcay Şahan ve Cenk Gönen: Şampiyonluğu Sonuna Kadar Kovalayacağız

  Beşiktaşlı Olcay Şahan ve Cenk Gönen, matematiksel olarak şampiyon olma ihtimallerinin olduğunu ve son haftaya kadar yarışı kovalayacaklarını söyledi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  2. Kez 'keşkesiz Doğum' Semineri

  2. Kez "keşkesiz Doğum" Semineri

  Levent Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdiği "Keşkesiz Doğuma Hazırlık Semineri" yoğun istek üzerine yine ücretsiz olarak 22 Mart Cumartesi günü 2. kez tekrarlanıyor. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

 

  İstanbul'da Kültür Sanat

  İstanbul'da Kültür Sanat

  Dört İtalyan sopranodan oluşan Le Div4s grubu, yarın Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahne alacak İDSO, gazeteci Çetin Emeç'i yarın Caddebostan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek konserle anacak Akbank 10. Kısa Film Festivali, yurt içi ve yurt dışından geniş katılımı, atölye çalışmaları ve söyleşileriyle 10 Mart'ta başlayacak. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  İlk 3 Okul Beşiktaş'tan!

  TAP Derneği ve Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle okullar arasında gerçekleştirilen Atık Pil Toplama Yarışması sonuçlandı. İstanbul genelinde en çok atık pili Beşiktaşlı öğrenciler topladı. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri