SON DAKİKA BEYAZ AY DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Beyaz Ay Derneği Haberleri

12:55
STK'lardan Akar'a Destek Ziyareti Diyarbakır'da bazı STK temsilciler, AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığına atanan Muhammed Akara Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
STK'lardan Akar'a Destek Ziyareti
12:19
Engellerini Aşıp, Meslek Öğrendiler Diyarbakır'da deri işlemeciliği kursuna katılan 25 engelli, aldıkları eğitimle 2 ayda meslek öğrendi.
Engellerini Aşıp, Meslek Öğrendiler
14:53
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi Gümüşhane’de 34 sivil toplum örgütünden oluşan Sivil İnisiyatif Platformu, Peygamber Efendimiz’e yapılan hakaret içerikli karikatürler için protesto yürüyüşü düzenledi.
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi
13:37
Mayın Mağduru Şampiyona Plaket Türkiye Beyaz Ay Derneği, IPC Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda birinci olan Mehmet Nesim Öner'e plaket verdi.
19:59
Atabek: "Engellilerin Ötekileştirilmesi Gibi Çağ Dışı Anlayışları Reddediyoruz" Aile ve Sosyal Palitikalar Bakan Yardımcısı Atabek: -"Engellilerin ötekileştirilmesi, adeta tecrit edilerek toplumun dışına itilmesi, eve ya da rehabilitasyon merkezlerine hapsedilmesi gibi çağ dışı anlayışları toptan reddediyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, "Engellilerin ötekileştirilmesi, adeta tecrit edilerek toplumun dışına itilmesi, eve ya da rehabilitasyon merkezlerine hapsedilmesi gibi çağ dışı anlayışları toptan reddediyoruz" dedi.
Atabek: 'Engellilerin Ötekileştirilmesi Gibi Çağ Dışı Anlayışları Reddediyoruz'
17:39
Adıyaman - Bakan Yardımcısı Atabek Rehabilitasyon Merkezinde Her Çocuğa Bir Danışman Verilecek Bakan Yardımcısı Atabek: Rehabilitasyon merkezinde her çocuğa bir danışman verilecek AİLE ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, koruma altına alınan ve rehabilitasyon merkezine getirilen her çocuğa bir danışman verileceğini ve durumuna göre özel rehabilitasyon uygulamasına tabi tutulacağını söyledi.
Adıyaman - Bakan Yardımcısı Atabek Rehabilitasyon Merkezinde Her Çocuğa Bir Danışman Verilecek
16:36
Bakan Yardımcısı Atabek: Rehabilitasyon Merkezinde Her Çocuğa Bir Danışman Verilecek Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, koruma altına alınan ve rehabilitasyon merkezine getirilen her çocuğa bir danışman verileceğini ve durumuna göre özel rehabilitasyon uygulamasına tabi tutulacağını söyledi.
Bakan Yardımcısı Atabek: Rehabilitasyon Merkezinde Her Çocuğa Bir Danışman Verilecek
15:05
Aile ve Sosyal Palitikalar Bakan Yardımcısı Atabek Açıklaması "Engellilerin ötekileştirilmesi, adeta tecrit edilerek toplumun dışına itilmesi, eve ya da rehabilitasyon merkezlerine hapsedilmesi gibi çağ dışı anlayışları toptan reddediyoruz"
12:13
Diyarbakır'da Engellilere Ağız ve Diş Taraması Yapıldı Diyarbakır’da 100 kişilik engelli öğrencilere ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.
Diyarbakır'da Engellilere Ağız ve Diş Taraması Yapıldı
10:48
Divapan'dan Eğitime Bir Destek Daha Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi idareci ve öğrencileri, Beyaz Ay Derneği Düzce Şubesi Başkanı Nurullah Çelebi Divapan Genel Müdürü Hakan Zengin’i ziyaret etti.
Divapan'dan Eğitime Bir Destek Daha
20:28
Görme Engelli Çiftin Aşkı Engel Tanımadı Sivas'ta bir tekstil fabrikasında çalışan görme engelli Sedat Üstün ile Ankara'da oturan kendisi gibi görme engelli Meryem Onuk nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.
Görme Engelli Çiftin Aşkı Engel Tanımadı
20:00
Görme Engelli Çift, Nişanlandı Görme engelli çift, nişanlandı Görme engelli çifte Sivas'ta düzenlenen törenle nişan yüzükleri takıldı.
Görme Engelli Çift, Nişanlandı
19:46
Görme Engelli Çiftin Aşkı Engel Tanımadı Sivas'ta bir tekstil fabrikasında çalışan görme engelli Sedat Üstün ile Ankara'da oturan kendisi gibi görme engelli Meryem Onuk nişanlanarak evliliğe ilk adımı attı.
Görme Engelli Çiftin Aşkı Engel Tanımadı
19:21
Görme Engelli Çift, Nişanlandı Görme engelli çifte Sivas'ta düzenlenen törenle nişan yüzükleri takıldı.
09:43
Çerkezköy Kent Konseyinden 'Erken Teşhis Hayat Kurtarır' Semineri Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Kent Konseyi, Çerkezköy İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle kansere dikkat çekmek için ‘Erken Teşhis Hayat Kurtarır’ konulu seminer düzenledi.
Çerkezköy Kent Konseyinden 'Erken Teşhis Hayat Kurtarır' Semineri
18:12
Amasya Engelsiz Aşkta 12'nci Günde Evlilik Amasya'da yaşayan bedensel engelli 32 yaşındaki Evren Kılıç ve İzmir'de yaşayan 22 yaşındaki Esranur Platin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştı.
Amasya Engelsiz Aşkta 12'nci Günde Evlilik
16:33
Engelsiz Aşkta 12'nci Günde Evlilik Amasya'da yaşayan bedensel engelli 32 yaşındaki Evren Kılıç ve İzmir'de yaşayan 22 yaşındaki Esranur Platin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştı.
Engelsiz Aşkta 12'nci Günde Evlilik
17:53
Başkan Özgüven'e Beyaz Ay Derneğinden Plaket Konya’nın Ereğli ilçesinde, Beyaz Ay Derneği Ereğli Şube Başkanı Vefa Demirkıran, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ve Dünya Gönüllüler Günü’nde Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret ederek engellilere verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.
Başkan Özgüven'e Beyaz Ay Derneğinden Plaket
12:38
Görme Engelli Eski Milletvekilinden Anayasa Mahkemesine Başvuru * Görme engelli eski milletvekili Lokman Ayva, görme engellilerin tek başına oy kullanmasına engel oluşturan kanun maddesinin kaldırılması için Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu.
Görme Engelli Eski Milletvekilinden Anayasa Mahkemesine Başvuru
11:59
Engelli Öğrencilerden Valiye Ziyaret Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli öğrenciler Osmaniye Valisi Kerem Al'ı ziyaret etti.
Engelli Öğrencilerden Valiye Ziyaret
14:52
Psikolojik Engeller Aldırılmalı Canda Özür Olmaz Platformu Dünya Engelliler Günü kapsamında "Engellilerde Erişelebilirlik ve Ulaşılabilirlik" başlıklı sempozyum düzenledi.
Psikolojik Engeller Aldırılmalı
14:50
Resimlerimde Engel Yok" Sergisi Açıldı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Düzce’deki engelli öğrencilerin marifetleri elleriyle çizdikleri resimler, "Resimlerimde Engel Yok" Sergisinde bir araya geldi.
Resimlerimde Engel Yok' Sergisi Açıldı
18:03
Tokat'ta Engelliler İçin Farkındalık Yürüyüşü Yapıldı Tokat'ta engelliler için farkındalık yürüyüşü yapıldı.
16:40
Tokat'ta Farkındalık Yürüyüşü Tokat’ta yapılan “Farkındalık Yürüyüşü” sonrasında 20 engelliye de tekerlekli sandalye hediye edildi.
Tokat'ta Farkındalık Yürüyüşü
17:15
Düzce Kültür Günleri Başladı Düzce Belediyesi her hafta sonu düzenlediği Kültür Günlerinin yanı sıra 2 gün sürecek bir etkinliğe daha imza attı.
Düzce Kültür Günleri Başladı
18:04
Beyaz Ay'dan Kaymakam Ergün'e Ziyaret Beyaz Ay Derneği Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nezihe Kent ve yönetim kurulu üyeleri Sur ilçe Kaymakamı Aydın Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Beyaz Ay'dan Kaymakam Ergün'e Ziyaret
15:13
Tokat'ta Engelliler Kamp Yaptı Tokat'tın Niksar ilçesinde 50 engelli ve ailesi kamp yaptı.
01:04
Beyaz Ay Derneği'nden Altaç'a Ziyaret Beyaz Ay Derneği Diyarbakır Şube Başkanı Nezihe Kent ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'ı ziyaret etti.
Beyaz Ay Derneği'nden Altaç'a Ziyaret
11:40
Çerkezköy Kaymakamı Kubilay'dan Beyaz Ay Derneğine Ziyaret Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan'la birlikte Çerkezköy'de faaliyet gösteren Beyaz Ay Derneği Tekirdağ Şubesini ziyaret etti.
Çerkezköy Kaymakamı Kubilay'dan Beyaz Ay Derneğine Ziyaret
11:04
Milletvekili Öz ve Milli Eğitim Müdürü Tatlı'dan Beyaz Ay Derneği'ne Ziyaret TBMM İdare Amiri ve AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ile Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Beyazay Derneği Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.
Milletvekili Öz ve Milli Eğitim Müdürü Tatlı'dan Beyaz Ay Derneği'ne Ziyaret
17:10
Başkan Kara, İftarını Engellilerle Yaptı Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde engelli bireyler ve aileleri ile bir araya geldi.
Başkan Kara, İftarını Engellilerle Yaptı
10:09
Beyaz-Ay Derneği Aydın'da Genel Kurulunu Yaptı AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Demet Pilevneli engellilerle ilgili projelerin yürütüleceği Beyaz-Ay Derneği’nin Başkanı seçildi.
Beyaz-Ay Derneği Aydın'da Genel Kurulunu Yaptı
18:03
İsrail'in Gazze'ye Saldırısı Malatya’da engelli dernekleri ortak basın açıklaması ile İsrail’in Gazze’ye saldırısını kınadı ve saldırıların durdurulması istendi.
İsrail'in Gazze'ye Saldırısı
09:43
Gümüşhane İsrail'i Lanetledi İsrail'in Ramazan ayında Filistin halkına uyguladığı zulüm Gümüşhane'de 34 sivil toplum örgütünün desteği ile kınandı.
Gümüşhane İsrail'i Lanetledi
15:45
Bafra'da Engelliler Yaza Merhaba Yemeğinde Buluştu Engelliler Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesinin düzenlemiş olduğu yemekle yaza 'merhaba' dedi.
Bafra'da Engelliler Yaza Merhaba Yemeğinde Buluştu
19:53
1. Engelliler Şenliği Erzincan'da Yapıldı Türkiye Beyaz Ay Derneği tarafından Erzincan'da birincisi düzenlenen Engelliler Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
1. Engelliler Şenliği Erzincan'da Yapıldı
15:01
STK'larla İşbirliği Artacak Sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, STK'larla işbirliğinin artarak devam edeceğini söyledi.
STK'larla İşbirliği Artacak
14:10
Başkan Karaosmanoğlu STK Temsilcilerini Ağırladı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla işbirliğine devam edeceklerini söyledi.
Başkan Karaosmanoğlu STK Temsilcilerini Ağırladı
16:31
AK Parti'den Beyaz Ay Derneği'ne Ziyaret AK Parti Çorum İl Sosyal İşler Başkanlığı üyeleri, Beyaz Ay Derneği’ni ziyaret etti.
AK Parti'den Beyaz Ay Derneği'ne Ziyaret
10:58
Engelli Sorunları Üsküdar Üniversitesi'nde Masaya Yatırıldı Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirilen "Türkiye'de Engelli Profili" panelinde tüm engelli gruplarının eğitim, istidam, erişebilirlik, ulaşılabilirlik sorunları ve çözüm önerileri tartışıldı.
Engelli Sorunları Üsküdar Üniversitesi'nde Masaya Yatırıldı
16:41
Engellilerin Sorunlarını Meclise Taşıyacak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Selim Özen, engelli derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi.
Engellilerin Sorunlarını Meclise Taşıyacak
16:03
Ana Okulundan Bezay Ay Derneği'ne Ziyaret Malatya’da 91. Dev Öğrenci Sevgi Anaokulu öğrencileri, Beyaz Ay Derneği’ni ziyaret etti.
12:25
Düzce'de Engelliler Destek Programı Başlıyor Düzce'de, Engelliler Destek Programı (EDES) başlıyor.
13:33
Farkındalığın Böylesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Beyaz Ay Derneği işbirliği ile engellilere yönelik kısa adı EDES olan Engelliler Destek Programı hayata geçiriliyor.
Farkındalığın Böylesi
16:45
Down Sendromlu Çocuklar Muğla Valisi Güvençer'i Ziyaret Etti Muğla Engelliler Derneği Başkanı Emine Çakıroğlu, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü dolayısıyla Vali Güvençer'i makamında ziyaret etti.
Down Sendromlu Çocuklar Muğla Valisi Güvençer'i Ziyaret Etti
15:03
Belediyeden Engellilere Tablet Hediyesi Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, fiziksel engelli 68 çocuğa törenle tablet dağıttı.
Belediyeden Engellilere Tablet Hediyesi
17:59
Esenyurt Belediyesi'nden Engellilere Tablet Bilgisayar Hediyesi Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, fiziksel engelli vatandaşlara tablet bilgisayar dağıttı.
Esenyurt Belediyesi'nden Engellilere Tablet Bilgisayar Hediyesi
16:20
Engellilere Temel Sekreterlik Eğitimi Kursu Sivas Belediyesi, İŞKUR İl Müdürlüğü ve Beyaz Ay Derneği işbirliğiyle engelli vatandaşlara, "Temel Sekreterlik Eğitimi" kursu veriliyor.
11:29
Engelli Vatandaşlara Yönelik Düzenlenen Kurslar Devam Ediyor Sivas Belediyesi, İş-Kur İl Müdürlüğü ve Beyaz Ay Derneği işbirliğiyle engelli vatandaşlara yönelik düzenlenen Temel Sekreterlik Eğitimi kursu devam ediyor.
Engelli Vatandaşlara Yönelik Düzenlenen Kurslar Devam Ediyor
23:05
Siirtli Kadınlar Türbe Başında Başbakan Erdoğan'a Dua Etti Siirt'in Tillo ilçesinde bir grup kadın, İbrahim Hakkı ve İsmail Fakirullah hazretlerinin türbesinin önünde Başbakan Erdoğan için dua etti.
Siirtli Kadınlar Türbe Başında Başbakan Erdoğan'a Dua Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:27:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYAZ AY DERNEĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]