12:3700
SON DAKİKA BOKS HABERLERİ

Son Dakika Boks Haberleri

   

  Boks Milli Takımı Sınırda Sabahladı

  Avrupa Yıldızlar Boks Şampiyonası için Rusya'nın Anapa kentine ulaşmaya çalışan milli takım kafilesi, dün akşam saat 20.00'den sabah saatlerine kadar Gürcistan Rusya sınırında bekletildi Türkiye Boks Federasyonu yetkililerinin, Rusya Boks Federasyonu ve Avrupa Boks Konfederasyonu ile yaptığı görüşmelerin ardından sorun çözüldü. (Bugün 11:43)

   

  Beü'de Spor Takımları İçin Seçmeler Yapıldı

  Beü'de Spor Takımları İçin Seçmeler Yapıldı

  Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) 2014-2015 eğitim-öğretim yılı içerisinde Üniversite Sporları Federasyonu'nca düzenlenecek olan yarışma ve müsabakalara katılacak öğrencileri belirlemek amacıyla öğrenciler arasından seçmeler yapıldı. (Bugün 11:09)

   

  BEÜ'de Okulun Spor Takımlarını Belirleme Çalışmaları

  BEÜ'de, 2014 2015 eğitim öğretim yılı içerisinde Üniversite Sporları Federasyonunca düzenlenecek müsabakalara katılacak öğrencileri belirlemek amacıyla seçmeler yapıldı. (Bugün 10:40)

   

  Köylerde 'Köy Okulları Spor ile Buluşuyor' Projesi

  Köylerde "Köy Okulları Spor ile Buluşuyor" Projesi

  Köylerde "Köy Okulları Spor ile Buluşuyor" Projesi- Silopi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce başlatılan "Köy Okulları Spor ile Buluşuyor" projesi, Silopi'nin Buğdaylı Köyü İlk ve Orta Okulunda uygulanmaya devam edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Köy Okulu Öğrencileri İlk Kez Sporla Buluştu

  Köy Okulu Öğrencileri İlk Kez Sporla Buluştu

  Şırnak’ın Silopi ilçesine bağlı Buğdaylı Köyü İlkokul ve Ortaokulu’nda eğitim gören öğrenciler hayatlarında ilk kez boks eldivenleri ve masa tenisi raketleri ile tanıştı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Spor Bakanlığından 'Doping'e Sıfır Tolerans' Ültimatomu !...

  Spor Bakanlığından "Doping'e Sıfır Tolerans" Ültimatomu !...

  Güreş Federasyonu'nda yaşanan doping olayının ardından Spor Bakanlığı federasyonlara adeta "ÜLTİMATOM" verir gibi bir resmi yazı gönderdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Haftanın Tarihine Bakış

  Cumhuriyet, 29 Ekim'de Mecliste ''Yaşasın'' sesleriyle kabul edildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Boks: Türkiye - Gürcistan Dostluk Müsabakası

  Boks: Türkiye-Gürcistan dostluk müsabakası- WBC Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın onur konuğu olduğu müsabakalar Samsun'da yapıldı- Türkiye, 6 müsabaka sonucunda Gürcistan'ı 4-2 yenerek takım halinde şampiyon olduSAMSUN (AA) - WBC Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın onur konuğu olduğu Türkiye- Gürcistan dostluk müsabakası Samsun'da yapıldı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sinan Şamil Sam'dan Organ Bağışı Çağrısı

  Sinan Şamil Sam'dan Organ Bağışı Çağrısı

  Sinan Şamil Sam'dan organ bağışı çağrısıSAMSUN (AA) - Dünya kıtalararası ağırsıklet boks şampiyonu Sinan Şamil Sam, organ bağışı çağrısı yaptı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Sinan Şamil Sam'dan Organ Bağışı Çağrısı

  Dünya kıtalararası ağırsıklet boks şampiyonu Sinan Şamil Sam, organ bağışı çağrısı yaptı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Boks Turnuvasında Türkiye Gürcistan'ı 4-3 Mağlup Etti

  Boks Turnuvasında Türkiye Gürcistan'ı 4-3 Mağlup Etti

  Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Şampiyonlar Canik’te" boks turnuvasında Türkiye, Gürcistan’ı 4-3 mağlup etti. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Boks: Türkiye-Gürcistan Dostluk Müsabakası

  WBC Dünya Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın onur konuğu olduğu müsabakalar Samsun'da yapıldı Türkiye, 6 müsabaka sonucunda Gürcistan'ı 4 2 yenerek takım halinde şampiyon oldu. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ünlü Boksör Organ Bekliyor

  Samsun’da Türk ve Gürcü 16 şampiyon boksörün yer aldığı maçlara onur konuğu olarak katılan ’Boğazın Boğası’ lakaplı Dünya Kıtalararası Ağırsiklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, karaciğer nakli için sıra bekliyor. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bozkır: "Türkiye Ağır Siklet Boksorüdür İki Yumrukla Yıkılmaz"

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Türkiye ağır siklet boksorüdür, bir iki yumrukla yıkılmaz" dedi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ukrayna'da Seçimler Sakin Başladı

  Ukrayna'da Seçimler Sakin Başladı

  Ukrayna'da genel seçim sakin başladı. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

  AB Bakanı'ndan 'Siz Kaybedersiniz' Resti

  AB Bakanı'ndan 'Siz Kaybedersiniz" Resti

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır Türkiye'nin bir iki yıl içinde AB'ye üye ülkeler arasına gireceğini aksi halde AB'nin kendisinin kaybedeceğini söyledi. (26 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 12:37:32. #1.12#