SON DAKİKA BOSTANBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Bostanbaşı Haberleri

18:32
Yeşilyurt Belediyesi 2014 Yılı Faaliyet Toplantısı Yapıldı Yeşilyurt Belediyesi tarafından 2014 yılı faaliyet toplantısı gerçekleştirildi.
16:58
Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan Değerlendirme Toplantısı Yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı düzenleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya’nın merkez ilçelerinden biri olan Yeşilyurt’un, 270 binin üzerindeki nüfusu, 82 mahallesi Malatya’nın yeni yüzü olduğunu söyledi.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat'tan Değerlendirme Toplantısı
11:20
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu, Zeki Sarılar ve Ercan Turan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum
11:18
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu, Zeki Sarılar ve Ercan Turan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum
15:23
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Arif Emecen, Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu, Zeki Sarılar ve Ercan Turan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediyesi Proje Biriminden Sunum
13:31
Yeşilyurt Belediyesi, DSİ ile İlgili 3 Proje Üzerinde Duruyor Yeşilyurt Belediyesi’nin, Beylerderesi vadi, taşkın koruma tesisi ve Bostanbaşı Kanal Projesi üzerinde çalışmalar başlattı.
Yeşilyurt Belediyesi, DSİ ile İlgili 3 Proje Üzerinde Duruyor
10:40
Malatya'da Su Zammına Tepki Malatya'da içme suyuna yapılan yüzde 300'lük zam kararı başta Gündüzbey olmak üzere şehir genelinde büyük tepki gördü.
Malatya'da Su Zammına Tepki
14:32
Yeşilyurt Belediyesi Faaliyetlerle İlgili Basın Toplantısı Yeşilyurt Belediyesi hem yaptıklarını hem de yapacakları ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Toplantıya çok sayıda basın mensupları katıldı.
14:39
Malatya'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı Malatya'da iki otomobilin çarpışması sonucu bir kişi yaralandı.
Malatya'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Yaralı
14:06
30 Günde 30 Park Projesi Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi “30 Günde, 30 Park” projesi kapsamında 14. 15 ve 16. Parkların temelini Yakınca, Bentbaşı ve Çilesiz Mahallelerinde attı.
30 Günde 30 Park Projesi
13:39
12 Mahalleye, 16 Park Yeşilyurt Belediyesi "30 Günde, 30 Park" projesi kapsamında 14. 15 ve 16. Parkların temelini Yakınca, Bentbaşı ve Çilesiz Mahallelerinde attı.
12 Mahalleye, 16 Park
07:48
Otomobil Kanala Uçtu: 3 Yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobil, önüne bisikletli gencin çıkması sonucunda sulama kanalına uçtu ve araçtaki 3 kişi yaralandı.
Otomobil Kanala Uçtu: 3 Yaralı
15:38
Bostanbaşı'nda Su Sıkıntısı Bostanbaşı Mahallesi sakinleri, 4 gündür sularının akmadığını iddia ederek, mağdur olduklarını söylediler.
13:55
5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde Dev Yatırım Atağı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde 6 katı atık tesisin açılışını yapacak.
12:58
Davullu Zurnalı Asfalt Serimi Malatya merkez ilçe Yeşilyurt’un yeni belediye başkanı Hacı Uğur Polat, ilk asfalt icraatını davullu zurnalı gerçekleştirdi.
Davullu Zurnalı Asfalt Serimi
10:07
Belediye Başkanlarına Teşekkür Yemeği ve Plaketi Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde ilçe ve belediye başkanlarının görevlerinin sona ermesi nedeniyle yemek ve plaket verildi.
Belediye Başkanlarına Teşekkür Yemeği ve Plaketi
16:09
Porgalı: "Doğduğum, Doyduğum, Büyüdüğüm Topraklara Hizmet Edeceğim" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hulisi Porgalı Barguzu ve Bostanbaşı sakinleri ile bir araya geldi.
Porgalı: 'Doğduğum, Doyduğum, Büyüdüğüm Topraklara Hizmet Edeceğim'
14:10
Çakır, Bostanbaşı Beldesi'nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, Malatya’da 5 yıllık süreçte önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Malatya, yaptığımız çalışmalarla adeta kabuk değiştirdi” dedi.
Çakır, Bostanbaşı Beldesi'nde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
10:24
Malatya'ya 2 Yeni Eğitim Kampüsü Yapılacak Malatya'nın doğu ve batısında iki eğitim kampusu yapılarak, merkezdeki yoğunluğun azaltılmasına çalışılacak.
Malatya'ya 2 Yeni Eğitim Kampüsü Yapılacak
16:00
Vali Şahin, Özsan Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti Vali Vasip Şahin, beraberinde TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ile birlikte ÖZSAN Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, buradaki esnafın sorun ve taleplerini dinledi.
Vali Şahin, Özsan Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaret Etti
15:16
Milletvekili Çalık'tan İki Beldeye Ziyaret Çalık: "Türkiye'de çok önemli bir istiklal mücadelesi veriliyor"
14:03
Çalık, Bostanbaşı ve Yakınca Beldelerini Ziyaret Etti AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Türkiye’de çok önemli bir istiklal mücadelesi veriliyor.
Çalık, Bostanbaşı ve Yakınca Beldelerini Ziyaret Etti
16:05
Fıratsifed Hizmet Binası Açılış Kokteyli Düzenlendi Fırat Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) hizmet binası açılış kokteyli düzenlendi.
Fıratsifed Hizmet Binası Açılış Kokteyli Düzenlendi
11:45
Bostanbaşı Yeni Parkına Kavuştu Bostanbaşı Belediyesi, beldede yaptığı yeşil alan ve parklarla vatandaşların sosyal iletişim kurabilecekleri, çocukların ise keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturmaya devam ediyor.
"İnsan Odaklı" belediyeciliği ön planda tutan ve...
Bostanbaşı Yeni Parkına Kavuştu
12:30
AK Parti'de Büyükşehir Stresi Dindi, Sıra Merkez İlçeler ve İlçelerde AK Parti'de Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayının açıklanmasından sonra, iki merkez ilçe ile 10 ilçede 125 aday adayının heyecanı sürüyor.
30 Mart 2014'te yapılacak olan yerel seçimle birlikte büyükşehir olacak Malatya'da,...
16:18
Aydoğan, Bem-Bir-Sen'i Ziyaret Etti Bostanbaşı Belediye Başkanı ve 30 Mart 2014'te yapılacak olan yerel seçimde AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, Belediye ve İl Özel İdaresi Çalışanları Sendikası (Bem-Bir-Sen) Malatya Şubesi'ni ziyaret...
Aydoğan, Bem-Bir-Sen'i Ziyaret Etti
17:49
Hasan Aydoğan, Memur-Sen İl Temsilciliğini Ziyaret Etti Bostanbaşı Belediye Başkanı ve yerel seçimlerde AK Parti'den Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı olan Hasan Aydoğan, Memur-Sen Malatya İl Temsilciliği'ni ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren Hasan Aydoğan, Memur-Sen Malatya İl...
Hasan Aydoğan, Memur-Sen İl Temsilciliğini Ziyaret Etti
17:35
Hasan Aydoğan, Emekliler Derneği'ni Ziyaret Etti Bostanbaşı Belediyesi Başkanı ve yerel seçimlerde AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı olan Hasa Aydoğan, Türkiye Emekliler Derneği Malatya Şubesi'ni ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren Hasan Aydoğan, Türkiye...
Hasan Aydoğan, Emekliler Derneği'ni Ziyaret Etti
18:01
Bostanbaşı Belediye Başkanı Aydoğan, Yeşiltepeliler Derneği'ni Ziyaret Etti Bostanbaşı Belediye Başkanı ve yerel seçimlerde AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, Yeşiltepeliler Derneği'ni ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren Aydoğan, Yeşiltepelliler Derneği'ni ziyaret etti.
Bostanbaşı Belediye Başkanı Aydoğan, Yeşiltepeliler Derneği'ni Ziyaret Etti
15:05
Kadınlara Gıda Muhafaza ve Beslenme Eğitimi Verildi Malatya'da kadınlara gıda muhafaza ve beslenme konularında eğitim verildi.
Kadınlara yönelik eğitim çalışmalarına devam eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü personeli, Bostanbaşı ve...
Kadınlara Gıda Muhafaza ve Beslenme Eğitimi Verildi
15:26
Vahap Erdem: "Laf Değil Hizmet Üreteceğim" AK Parti Malatya Merkez Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Mimar Vahap Erdem, talip olduğu makamın sorumluluğunun bilincinde olduğunu belirterek, "Laf değil hizmet üretmek için bu makama talip oldum" dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında...
Vahap Erdem: 'Laf Değil Hizmet Üreteceğim'
13:38
Hasan Aydoğan, Ziyaretlerini Sürdürüyor Bostanbaşı Belediye Başkanı ve AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, Yakınca Beldesi'ni ziyaret etti.
Seçim çalışmalarını sürdüren Aydoğan, Yakınca Beldesi'ni ziyaret ederek, muhtar, esnaf ve...
Hasan Aydoğan, Ziyaretlerini Sürdürüyor
13:38
MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısı Yapıldı MÜSİAD Malatya Şubesinin Dost Meclisi toplantılarından Kasım Ayı Dost Meclisi Toplantısı, MÜSİAD binasında geniş katılımla gerçekleştirildi.
MÜSİAD Dost Meclisi Toplantısı Yapıldı
13:04
Aydoğan: "Yeşilyurt'u Hep Birlikte Yöneteceğiz" Yeşilyurt Belediye Başkan aday adayı Hasan Aydoğan, Ticaret Borsası ve Sıtmapınarı esnafını ziyaret etti.
Aydoğan: 'Yeşilyurt'u Hep Birlikte Yöneteceğiz'
12:19
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Aydoğan, Çalışmalarını Sürdürüyor Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, Malatya Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'yi ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Aydoğan, Çalışmalarını Sürdürüyor
17:40
Malatya'da Aday Adaylarının Başvurusu Sona Erdi AK Parti'den Belediye Başkanlığı aday adayları için yönetim ve meclis üyeleri hariç aday adaylık süresi sona ererken, son başvuruyu Kenan Aydoğan ile Yunus Ay yaptı.
Malatya'da Aday Adaylarının Başvurusu Sona Erdi
15:48
Malatya'da Kükürt Oranı Yüksek Kalorisi Düşük Yakacaklar Yasak Malatya İl Mahalli Çevre Kurulu tarafından Cizre, Silopi, Gölbaşı isimli kükürt oranı yüksek kalori değeri düşük kömür ve fuel oillerin alışverişi yasaklandı.
Malatya'da Kükürt Oranı Yüksek Kalorisi Düşük Yakacaklar Yasak
13:41
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Aydoğan, Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, Malatya Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Aydoğan, Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti
10:23
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Abuzer Kabakaş, Ziyaretlerini Sürdürüyor AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Abuzer Kabakaş, sivil toplum kuruluşları, sendika, dernek ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.
Yeşilyurt Belediye Başkanlığı Aday Adayı Abuzer Kabakaş, Ziyaretlerini Sürdürüyor
17:33
Kalitesiz Yakıttan Uzak Durulması İstendi İl Mahalli Çevre Kurulu tarafından belirtilen yakıt kriterlerine uyulması istendi.
17:39
Hasan Aydoğan, Yeşilyurt İçin Aday Adayı Oldu Malatya'nın Yeşilyurt ilçesine bağlı Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, gelecek yıl büyükşehir statüsü kazanacak kentin iki merkez ilçesinden biri olan Yeşilyurt Belediyesi başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.
Hasan Aydoğan, Yeşilyurt İçin Aday Adayı Oldu
12:44
Bostancı Belediye Başkanı Yeşilyurt İçin Aday Adayı Oldu Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, Bostanbaşı belediye başkanlığındaki tecrübemi, büyük şehrin merkez ilçesi Yeşilyurt'a taşımak istiyorum" dedi."
Bostancı Belediye Başkanı Yeşilyurt İçin Aday Adayı Oldu
14:42
Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Aydoğan, AK Parti İl Başkanı Tüfenkçi'yi Ziyaret Etti AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adayı Hasan Aydoğan, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi'yi ziyaret etti.
Yeşilyurt Belediye Başkan Aday Adayı Aydoğan, AK Parti İl Başkanı Tüfenkçi'yi Ziyaret Etti
13:06
Aydoğan, Yeşilyurt İçin Aday Adaylığını Açıkladı Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, AK Parti'den Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıklayarak, resmi başvurusunu yaptı.
Aydoğan, Yeşilyurt İçin Aday Adaylığını Açıkladı
18:21
Sahte Şeyhin Cinsel Saldırı Davası Ertelendi Malatya'da sahte şeyh olarak tanınan şahısın cinsel saldırı davası ertelenirken, mahkeme sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Sahte Şeyhin Cinsel Saldırı Davası Ertelendi
12:36
Hasan Aydoğan: "Beldenin 100 Yılını Planladık" Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, beldenin imarını yaparken, büyükşehre uygun, beldenin 100 yılını düşünerek planlama yaptıklarını söyledi.
Hasan Aydoğan: 'Beldenin 100 Yılını Planladık'
15:00
Bostanbaşı Büyükşehire Hazır Malatya'nın alt merkezi konumuna getirilen Bostanbaşı beldesinde yeni binalar yapılırken, yeşil alan bölgeleri de ayrıldığı bildirildi.
Bostanbaşı Büyükşehire Hazır
14:34
Malatya Şeker Fabrikası Arazisi Kültür Merkezi Oluyor Başkan Ahmet Çakır, Malatya Şeker Fabrikası arazisine mevcut dokuyu bozmadan kongre merkezi, müze ve kütüphane inşa etmeyi planladıklarını söyledi.
Malatya Şeker Fabrikası Arazisi Kültür Merkezi Oluyor
14:26
Çakır: "Kentsel Dönüşümü Şehrin Ana Merkezinde de Uygulamak İstiyoruz" Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Kentsel Dönüşüm Projesi'ne Malatya şehir merkezindeki caddeleri de katmak istediklerini söyledi.
Çakır: 'Kentsel Dönüşümü Şehrin Ana Merkezinde de Uygulamak İstiyoruz'
10:35
Bostanbaşı'nın Ana Artellerinin Asfaltı Tamamlandı Bostanbaşı Beldesi'nin ana yollarının asfaltının tamamlandığı ve 3 dakikada ana yola çıkıldığı bildirildi.
Bostanbaşı'nın Ana Artellerinin Asfaltı Tamamlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:06:54. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOSTANBAŞI HABERLERİ
[Hata Bildir]