SON DAKİKA BOZÜYÜK HABERLERİ

Son Dakika Bozüyük Haberleri

00:04
Bilecik'te Trafik Kazası: 2 Yaralı Bilecik'te meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Bilecik'te Trafik Kazası: 2 Yaralı
23:16
Bilecik'te Trafik Kazası Kazada yaralanan ve Karasu Deresi'ne düşen yaralı, polis ve sağlık ekipleri tarafından kurtarıldı.
13:36
Fırtına, Yht Seferlerini Durdurdu Bilecik'te fırtına nedeniyle devrilen ağaç, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattındaki elektrik tellerini kopardı.
Fırtına, Yht Seferlerini Durdurdu
08:49
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bozüyük ilçesinde, otomobil ile kamyonun çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı.
14:59
Kanuni'nin 5 Asırlık Mirası Restore Ediliyor Kanuni Sultan Süleyman'ın Rodos seferi sırasında Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük Mahallesi'nde yaptırdığı, ve birkaç yıl önce defineciler tarafından talan edilen mescit, han ve köprünün restorasyon çalışmalarına başlandı.
21:13
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: 16 Ayda Değişen Hükümetlerin Olduğu Ülkede İstikrar Olur Mu? Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye'de Ak Parti iktidarından önce ortalama hükümetlerin süresi 16 ay olduğunu söyleyerek, "16 ayda değişen hükümetlerin olduğu ülkede istikrar olur mu? Ben Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanıyım. Bir bakan 16 ayda ancak sektörü öğrenir" dedi.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: 16 Ayda Değişen Hükümetlerin Olduğu Ülkede İstikrar Olur Mu?
12:22
Bozüyük'te 5 Araca Çarptıktan Sonra Kayıplara Karıştı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde 5 araca çarptıktan sonra aracını bırakarak kaçan sürücü kayıplara karıştı.
Bozüyük'te 5 Araca Çarptıktan Sonra Kayıplara Karıştı
18:42
Bilecik'teki Cinayet Davası - Gülhan Akkoyun Bilecik'teki cinayetin davası- Bozüyük ilçesinde eski eşini silahla öldürdüğü öne sürülen kişinin yargılanmasına devam edildi Bilecik'in Bozüyük ilçesinde 30 Haziran 2014'te eski eşini silahla öldürdüğü öne sürülen sanığın yargılanmasına devam edildi.
Bilecik'teki Cinayet Davası - Gülhan Akkoyun
18:16
Bozüyük'te Huzur Toplantısı Bozüyük Emniyet Müdürü Güner: "Polislik, artık bir güç kullanma mesleği olarak değil, toplum yararına hizmet sunan bir meslek olarak ön plana çıkmaktadır"
16:57
Afyonkarahisar'da Çaldılar, Bozüyük'te Yakalandılar Afyonkarahisar’da ile birlikte Türkiye’nin 3 değişik ilinden daha park halindeki otomobillerin camını kırarak hırsızlık yaptıkları iddia edilen 4 şahsın Bozüyük’te yakalandıkları belirtildi.
16:27
Emine Baş'ın Davasında İlk Duruşma Görüldü Bilecik'in Bozüyük ilçesinde eski eşi tarafından öldürülen Emine Baş'ın davasında ilk duruşma görüldü.
Emine Baş'ın Davasında İlk Duruşma Görüldü
15:04
Türe Ailesinin Acı Kaybı Bilecik ve Bozüyük’ün tanınmış esnaflarından Türe Kardeşler ailesinden Veysel ve Mürsel Türe’nin ağabeyi Sami Türe (63) vefat etti.
Türe Ailesinin Acı Kaybı
16:06
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı Bilecik Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısının 4’üncüsü Vezirhan beldesinde gerçekleştirildi.
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı
10:36
Bozüyük'te Ev Yangını Bozüyük'te, iki katlı evin birinci katında çıkan yangın hasara neden oldu.
Bozüyük'te Ev Yangını
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
18:53
Bozüyük'te Ev Yangını Bilecik’in Bozüyük ilçesinde iki katlı binanın birinci katında çıkan yangında maddi hasar meydana geldi.
Bozüyük'te Ev Yangını
17:12
Bilecik'te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.
Bilecik'te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı
16:42
Bozüyük'te Hırsızlık Operasyonu Bozüyük'te hırsızlık operasyonu Kütahya, Konya ve Afyonkarahisar'da araçlardan hırsızlık yaptığı iddia edilen 4 şüpheli, Bozüyük ilçesinde yapılan operasyonla yakalandı.
Bozüyük'te Hırsızlık Operasyonu
15:38
Çevre İllerde Çaldılar, Bozüyük'te Yakalandılar Kiralık araçla çevre illerde hırsızlık yapan zanlılar, Bilecik’in Bozüyük ilçesinde yakalandı.
Çevre İllerde Çaldılar, Bozüyük'te Yakalandılar
15:24
Umre Yolcuları Dualarla Uğurladı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir turizm firması aracılığıyla 2015 sömestre umresi için kutsal topraklara gidecek vatandaşlar dualar ve tekbirler eşliğinde uğurlandı.
Umre Yolcuları Dualarla Uğurladı
10:01
Bozüyük'te Kar Kütlesinin Altına Kalan 2 Çocuk Yaralandı Bozüyük ilçesinde, kar kütlesinin altında kalan 2 çocuk yaralandı.
09:59
Bozüyük'te "Demokrasi Şehitlerini Anma" Gecesi Bozüyük ilçesinde, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bozüyük Şubesi tarafından "Demokrasi şehitlerini anma" gecesi düzenlendi.
09:35
AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Kongresi Kongrede başkanlığa yeniden Bayraktar seçildi.
19:14
Bilecik İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru'ya Veda Yemeği Düzenlendi Bilecik İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru’ya Burdur’a tayini çıkması münasebetiyle veda yemeği düzenlendi.
Bilecik İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru'ya Veda Yemeği Düzenlendi
17:47
AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Güven Tazeledi Bilecik’in Bozüyük ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti Kadın Kolları 4.’üncü olağan kongresinde mevut Başkan Gülcan Bayraktar kongreye katılan 153 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden kadın kolları başkanlığına seçildi.
AK Parti Bozüyük Kadın Kolları Başkanı Güven Tazeledi
15:33
Saadet Partisinin Seçim Hazırlıkları Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı İbrahim Meral, yaklaşan seçim öncesi yaptıkları çalışmaları anlattı.
Saadet Partisinin Seçim Hazırlıkları
14:00
Bozüyük'te "Güç Bilgide, Örgütlü Tüketicide" Toplantısı Tüketici Hakları Derneği (THD) Genel Başkanı Turhan Çakar, bilinçli tüketicinin, sorgulayan tüketici olduğunu bildirdi.
10:40
Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kooperatifi Genel Kurulu Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurul toplantısı yapıldı.
10:37
Emniyet Müdürü Özüdoğru'ya Veda Yemeği İçişleri Bakanlığı'nın atama kararıyla Burdur Emniyet Müdürlüğüne atanan Bilecik Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru'ya veda yemeği düzenlendi.
10:31
Bozüyük'te Sirk Gösterisi Belediyenin katkılarıyla öğrencilere yönelik "Büyük Afrika sirki" gösteri sundu.
17:49
Bozüyük'te Akaryakıt İkmali Yapan Kişiye Suçüstü Bilecik’in Bozüyük ilçesinde iş makinelerine akaryakıt ikmali yapan kişi yakalandı.
Bozüyük'te Akaryakıt İkmali Yapan Kişiye Suçüstü
18:20
Bozüyük'te İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, Kaymakam Köksal Şakalar başkanlığında İlçe Spor Güvenlik Kurulu toplantısı yapıldı.
15:28
Bulgaristan'dan Emekli Olanlardan "Yaşam Belgesi" Ücreti Alınmayacak Bozüyük 4 Eylül Mahallesi Muhtarı İsmail Kıranlı, Bulgaristan'dan emekli olan ve Türkiye'de yaşayan vatandaşlardan muhtarlıklarda ücret alınmayacağını bildirdi.
15:17
Bozüyük'te "İlçe Spor Güvenlik Kurulu" Toplantısı Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, "İlçe Spor Güvenlik Kurulu" toplantısı yapıldı.
Bozüyük'te 'İlçe Spor Güvenlik Kurulu' Toplantısı
13:47
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kamyonetin çarptığı kadın yaralandı.
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
13:05
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Bilecik’in Bozüyük ilçesindeki okullarda eğitim gören ve okul sporları federasyonu 2014-2015 faaliyet programı kapsamında karate dalında Bilecik şampiyonu olan sporcular İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş tarafından kabul edildi.
Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi
10:04
Bozüyük'te Araç Yangını Bilecik'in Bozüyük ilçesinde soğan yüklü kamyonda çıkan yangın, hasara neden oldu.
Bozüyük'te Araç Yangını
15:46
Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.
Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
18:06
Bozüyük'te Sürücü Kursu Binasında Yangın Bozüyük’te bir sürücü kursu binası girişinde çıkan yangın maddi hasara neden oldu.
Bozüyük'te Sürücü Kursu Binasında Yangın
18:03
Bozüyük'te Çatısı Çöken Besihanede 6 Koyun Telef Oldu Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından yoğun kar nedeniyle çatısı çöken bir besihaneden 1 koyun canlı olarak kurtarılırken 6 koyun telef oldu.
Bozüyük'te Çatısı Çöken Besihanede 6 Koyun Telef Oldu
15:39
Bozüyük'te Kaçak Sigara Operasyonu Bilecik’in Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen başarılı operasyonla 2 bin 557 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Bozüyük'te Kaçak Sigara Operasyonu
16:35
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde kamyonetin yayaya çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.
Bozüyük'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
14:18
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, kamyonetin çarptığı yaya yaralandı.
Bilecik'te Trafik Kazası: 1 Yaralı
08:54
Bursa Pazarcıklılar Derneğinden 5. Boza Gecesi Bursa Pazaryeri ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, geleneksel 5. Boza Gecesi düzenledi.
Bursa Pazarcıklılar Derneğinden 5. Boza Gecesi
08:41
AK Parti Bozüyük Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, "Bu bilinçle, kararlılıkla, birlik ve beraberlik içinde yürüdüğümüz sürece AK Parti ülke gündeminden asla düşmeyecek ve bu milletin partisi yoluna güçlenerek devam edecek" dedi.
AK Parti Bozüyük Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi
19:06
Bölgesel Amatör Lig Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden Yalova ekibi Altınova Belediyespor 14. haftada evinde Bozüyük Vitraspor’u 1-0 mağlup etti.
Bölgesel Amatör Lig
18:29
Bozüyük'te Camilerde Kar Temizliği Bilecik Bozüyük Belediyesi’nin karla mücadele ekipleri tarafından ilçe genelinde bulunan camilerde kar temizliği yapıldı.
Bozüyük'te Camilerde Kar Temizliği
16:39
Voleybol: Erkekler Bölgesel Ligi Ergin: "Erkekler grup maçları Yalova'da yapılacak"
16:22
Bozüyük'te Soba Zehirlenmesi Bilecik'in Bozüyük ilçesinde kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından etkilenen aynı aileden 3 kişi tedavi altına alındı.
Bozüyük'te Soba Zehirlenmesi
18:14
Bozüyük'te Çaldı, Kütahya'da Yakalandı Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bir kuyumcudan 3 bin 500 lira değerinde altın çalan soyguncu Kütahya’da yakalandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:44:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZÜYÜK HABERLERİ
[Hata Bildir]