SON DAKİKA BÜLENT KORKMAZ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Korkmaz Haberleri

 • 07 Aralık 2016 17:30Çubuk'ta Orköy Bilgilendirme Toplantısı YapıldıÇubuk'ta Orköy Bilgilendirme Toplantısı YapıldıÇubuk ilçesinde Orman ve Köy İlişkileri (ORKÖY) Genel Müdürlüğü aracılığıyla sağlanan kredilerin orman köylüsüne daha fazla kullandırılması amacıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 • 02 Aralık 2016 19:34Orköy Kredilerinin KullandırılmasıBeypazarı ilçesinde Ankara Vali Yardımcısı Emin Çelik başkanlığında, ORKÖY kredilerinin orman köylüsüne daha fazla kullandırılması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • 02 Aralık 2016 16:12Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim" (2)SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 16:10Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim"SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 15:09Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak IsterimSerdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak IsterimSerdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterim (1)Serdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterimFenerbahçe maçındaki hata geride kaldıHayalim Sergio Ramos gibi oynamakHakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorumGalatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir...
 • 02 Aralık 2016 15:09Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak IsterimSerdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak IsterimSerdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterimFenerbahçe maçındaki hata geride kaldıHayalim Sergio Ramos gibi oynamakHakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorumGalatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir kulüpBülent Korkmaz'ı örnek alıyorumGalatasaray geçen sene kötü bir...
 • 02 Aralık 2016 14:10Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim"SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 14:09Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim"Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterim""Fenerbahçe maçındaki hata geride kaldı""Hayalim Sergio Ramos gibi oynamak""Hakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorum""Galatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir kulüp""Bülent Korkmaz'ı örnek alıyorum""Galatasaray geçen...
 • 02 Aralık 2016 14:05Galatasaray'da Efsane Olmak İstiyorumGalatasaray'da Efsane Olmak İstiyorum"Serdar, açılış konuşmasında, "Çalışmalarımız iyi gidiyor.
 • 09 Kasım 2016 17:30Bruma ve Muslera'ya Bağlı Kalacaksa Galatasaray'ın İşi ZorBruma ve Muslera'ya Bağlı Kalacaksa Galatasaray'ın İşi Zor"Radyospor'a konuşan Korkmaz, "Yine Bruma ve Muslera'ya bağlı kalacaksa Galatasaray'ın derbide işi zor" dedi.
 • 22 Ekim 2016 15:03Efsaneler Aynı Sahada BuluştuEfsaneler Aynı Sahada BuluştuEfsaneler aynı sahada buluştuAntalya'da düzenlenen 'Efsaneler Kupası' adlı turnuvada Türk ve Alman futbolunun eski yıldızları forma giydiAntalya Büyükşehir Belediyesi ile Almanya'nın Antalya Konsolosluğu tarafından Türk Alman Dostluk Günü dolayısıyla 'Efsaneler Kupası' adlı turnuva başladı.
 • 22 Ekim 2016 14:22Eski Futbolcular Antalya'da BuluştuAntalya'da, Türk-Alman dostluğu için Büyükşehir Belediyesi ve Almanya'nın Antalya Konsolosluğu iş birliğiyle 2. Efsaneler Kupası Futbol Turnuvası düzenlendi.
 • 20 Ekim 2016 10:37Tika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi SistemiTika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi SistemiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Filistin’in Beytüllahim kenti kırsalında bedevilerin yaşadığı 6 ayrı yerleşim bölgesine güneş enerjisi sistemleri kuruldu.
 • 18 Ekim 2016 16:42Efsane Futbolcular Antalya'da BuluşacakEfsane Futbolcular Antalya'da BuluşacakAntalya Büyükşehir Belediyesi ile Almanya'nın Antalya Konsolosluğu işbirliğinde düzenlenecek "Efsaneler Kupası"na Ümit Davala, Bülent Korkmaz, Carsten Linke, Fabian Ernst gibi eski futbolcular katılacak.
 • 18 Ekim 2016 16:38Tika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi SistemiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Filistin'in Beytüllahim kentinin kırsalında bedevilerin yaşadığı 6 ayrı yerleşim bölgesine güneş enerjisi sistemleri kuruldu.
 • 18 Ekim 2016 13:00Antalya Yıldız Futbolcuları AğırlıyorAntalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Alman Konsolosluğu’nun birlikte düzenlediği “Efsaneler Kupası” 22 Ekim Cumartesi günü başlıyor.
 • 17 Ekim 2016 02:38Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı FabrikasıTika'dan Gazze'ye Zeytinyağı FabrikasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın fabrikada incelemeleri TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz ile röportaj Faaliyete giren zeytinyağı fabrikası Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Gazze'nin Han Yunus kentinin güneydoğusundaki Abasan el-Kebira kasabasında yaptırılan zeytinyağı fabrikası törenle hizmete açıldı.
 • 16 Ekim 2016 19:16Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı FabrikasıTika'dan Gazze'ye Zeytinyağı FabrikasıHAN Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Gazze'nin Han Yunus kentinin güneydoğusundaki Abasan el-Kebira kasabasında yaptırılan zeytinyağı fabrikası törenle hizmete açıldı.
 • 10 Ekim 2016 18:00Tika'nın Gazze'deki Konut ProjesiTika'nın Gazze'deki Konut ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın projeyi incelemek için yetkililerle bir araya gelmesi İnşaat alanında çalışan işçiler TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın inşaat alanında incelemeler yapması TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz ile röportaj Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) Gazze'deki savaş mağdurları için yürüttüğü konut projesinde yüzde 65'lik kısmın tamamlandığı bildirildi.
 • 10 Ekim 2016 15:45Tika'nın Gazze'deki Konut ProjesiTika'nın Gazze'deki Konut ProjesiTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) Gazze'deki savaş mağdurları için yürüttüğü konut projesinde yüzde 65'lik kısmın tamamlandığı bildirildi.
 • 09 Ekim 2016 19:45Tika'dan Gazze'ye Laboratuvar EkipmanlarıTika'dan Gazze'ye Laboratuvar EkipmanlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TIKA ve Filistin Milli Ekonomi Bakanlığı yetkililerinin görüşmesi TİKA'nın laboratuvar ekipmanlarını Gazzeli yetkililere teslimi TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın açıklaması Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA), Filistin Milli Ekonomi Bakanlığı'na laboratuvar ekipmanları sağladı.
 • 09 Ekim 2016 19:27Tika'dan Gazze'ye YardımTika'dan Gazze'ye YardımTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nın (TİKA), İsrail ablukası altındaki Gazze'ye "Gıda güvenliği ve kalitesinin denetimi" için 6 laboratuvar cihazı gönderdiği bildirildi.
 • 15 Eylül 2016 15:25Galatasaraylı Futbolcu Semih Kaya: Galatasaray'da 29 Kupa Kazanan Bülent Korkmaz'ı Geçmek İstiyorumGALATASARAYLI futbolcu Semih Kaya, Galatasaray kariyerinde 12 kupa kazandığını ifade ederek, bu alanda 29 kupayla zirvede yer alan Bülent Korkmaz'ı geçmek istediğini söyledi.
 • 13 Eylül 2016 08:20İsmail Demiriz'in Evinden Fethullah Gülen'in Gömleği Çıktıİsmail Demiriz'in Evinden Fethullah Gülen'in Gömleği ÇıktıFutbol dünyasındaki FETÖ yapılanmasına ilişkin gözaltına alınıp ifade veren eski G.Saraylı İsmail Demiriz'in evinden Fethullah Gülen'in gömleği çıktı.
 • 07 Eylül 2016 14:08Galatasaray, Bülent Korkmaz'ı UnutmadıGalatasaray, Bülent Korkmaz'ı UnutmadıGalatasaray, efsane kaptanı Bülent Korkmaz’ın 7 Eylül 1988’de yani 36 sene önce bugün ilk kez A takım forması giymesinin onuruna mesaj yayımladı.