SON DAKİKA BÜLENT KORKMAZ HABERLERİ

Son Dakika Bülent Korkmaz Haberleri

 • 18 Mart 2017 10:45 Kaymakam Çenet Besicileri Osb Hakkında Bilgilendirdi Kaymakam Çenet Besicileri Osb Hakkında Bilgilendirdi Çubuk Kaymakamı İbrahim Çenet, Ankara Kırmızı Et Üreticileri Birliği üyelerine İhtisas Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesindeki (OSB) çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 • 20 Şubat 2017 22:46 Beypazarı'nda Seralarda Denetim Beypazarı'nda Seralarda Denetim Beypazarı ilçesindeki bazı seralarda denetim yapıldı.
 • 20 Şubat 2017 19:15 Beypazarı'nda Seralarda Denetim Beypazarı'nda Seralarda Denetim Beypazarı ilçesindeki bazı seralarda denetim yapıldı.
 • 10 Şubat 2017 12:19 Hakkari Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı Hakkari Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı Hakkari şehir şebeke suyunda azalması üzerine belediyle ekipleri harekete geçti.
 • 10 Şubat 2017 12:19 Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı HAKKARİ şehir şebeke suyunda azalması üzerine belediyle ekipleri harekete geçti.
 • 10 Şubat 2017 11:30 Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı Su Arızı Ekibi, Mehmetçiğin Paletli Kar Aracıyla 2 Bin 700 Rakımlı Bölgeye Ulaştı HAKKARİ şehir şebeke suyunda azalması üzerine belediyle ekipleri harekete geçti.
 • 09 Şubat 2017 12:31 Güçlü Eğiticiler Güçlü Kooperatifler Projesi" Açılış Toplantısı Cermodern Sanat Merkezi'nde Yapıldı Erasmus + Yetişkin Eğitimi Programı kapsamında desteklenen ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından koordine edilen “Güçlü Eğiticiler Güçlü Kooperatifler Projesi” düzenlenen tanıtım toplantısı ile başladı.
 • 08 Şubat 2017 15:55 Bakan Avcı Filistin'de Bakan Avcı Filistin'de Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Filistin Turizm Bakanı Rula Maya ile bir araya geldi.
 • 07 Aralık 2016 17:30 Çubuk'ta Orköy Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Çubuk'ta Orköy Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Çubuk ilçesinde Orman ve Köy İlişkileri (ORKÖY) Genel Müdürlüğü aracılığıyla sağlanan kredilerin orman köylüsüne daha fazla kullandırılması amacıyla bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
 • 02 Aralık 2016 19:34 Orköy Kredilerinin Kullandırılması Beypazarı ilçesinde Ankara Vali Yardımcısı Emin Çelik başkanlığında, ORKÖY kredilerinin orman köylüsüne daha fazla kullandırılması amacıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.
 • 02 Aralık 2016 16:12 Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim" (2) SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 16:10 Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim" SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 15:09 Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak Isterim Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak Isterim Serdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterim (1)Serdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterimFenerbahçe maçındaki hata geride kaldıHayalim Sergio Ramos gibi oynamakHakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorumGalatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir...
 • 02 Aralık 2016 15:09 Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak Isterim Serdar Aziz Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak Isterim Serdar Aziz Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterimFenerbahçe maçındaki hata geride kaldıHayalim Sergio Ramos gibi oynamakHakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorumGalatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir kulüpBülent Korkmaz'ı örnek alıyorumGalatasaray geçen sene kötü bir...
 • 02 Aralık 2016 14:10 Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim" SEZON başından beri sakatlık yaşayan ve 2 haftadır forma giymeye başlayan Serdar Aziz, Kasımpaşa maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 02 Aralık 2016 14:09 Serdar Aziz: Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz Gibi Efsane Olmak İsterim" Serdar Aziz: "Bülent Korkmaz gibi efsane olmak isterim""Fenerbahçe maçındaki hata geride kaldı""Hayalim Sergio Ramos gibi oynamak""Hakemlere çok yüklenmemek gerektiğini düşünüyorum""Galatasaray her zaman şampiyonluk yarışında olan bir kulüp""Bülent Korkmaz'ı örnek alıyorum""Galatasaray geçen...
 • 22 Ekim 2016 15:03 Efsaneler Aynı Sahada Buluştu Efsaneler Aynı Sahada Buluştu Efsaneler aynı sahada buluştuAntalya'da düzenlenen 'Efsaneler Kupası' adlı turnuvada Türk ve Alman futbolunun eski yıldızları forma giydiAntalya Büyükşehir Belediyesi ile Almanya'nın Antalya Konsolosluğu tarafından Türk Alman Dostluk Günü dolayısıyla 'Efsaneler Kupası' adlı turnuva başladı.
 • 22 Ekim 2016 14:22 Eski Futbolcular Antalya'da Buluştu Antalya'da, Türk-Alman dostluğu için Büyükşehir Belediyesi ve Almanya'nın Antalya Konsolosluğu iş birliğiyle 2. Efsaneler Kupası Futbol Turnuvası düzenlendi.
 • 20 Ekim 2016 10:37 Tika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi Sistemi Tika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi Sistemi Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Filistin’in Beytüllahim kenti kırsalında bedevilerin yaşadığı 6 ayrı yerleşim bölgesine güneş enerjisi sistemleri kuruldu.
 • 18 Ekim 2016 16:38 Tika'dan Filistinli Bedevilere Güneş Enerjisi Sistemi Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Filistin'in Beytüllahim kentinin kırsalında bedevilerin yaşadığı 6 ayrı yerleşim bölgesine güneş enerjisi sistemleri kuruldu.
 • 18 Ekim 2016 13:00 Antalya Yıldız Futbolcuları Ağırlıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Alman Konsolosluğu’nun birlikte düzenlediği “Efsaneler Kupası” 22 Ekim Cumartesi günü başlıyor.
 • 17 Ekim 2016 02:38 Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı Fabrikası Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı Fabrikası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın fabrikada incelemeleri TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz ile röportaj Faaliyete giren zeytinyağı fabrikası Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Gazze'nin Han Yunus kentinin güneydoğusundaki Abasan el-Kebira kasabasında yaptırılan zeytinyağı fabrikası törenle hizmete açıldı.
 • 16 Ekim 2016 19:16 Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı Fabrikası Tika'dan Gazze'ye Zeytinyağı Fabrikası HAN Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Gazze'nin Han Yunus kentinin güneydoğusundaki Abasan el-Kebira kasabasında yaptırılan zeytinyağı fabrikası törenle hizmete açıldı.
 • 10 Ekim 2016 18:00 Tika'nın Gazze'deki Konut Projesi Tika'nın Gazze'deki Konut Projesi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın projeyi incelemek için yetkililerle bir araya gelmesi İnşaat alanında çalışan işçiler TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz'ın inşaat alanında incelemeler yapması TİKA Filistin Koordinatörü Bülent Korkmaz ile röportaj Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) Gazze'deki savaş mağdurları için yürüttüğü konut projesinde yüzde 65'lik kısmın tamamlandığı bildirildi.
 • 10 Ekim 2016 15:45 Tika'nın Gazze'deki Konut Projesi Tika'nın Gazze'deki Konut Projesi Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) Gazze'deki savaş mağdurları için yürüttüğü konut projesinde yüzde 65'lik kısmın tamamlandığı bildirildi.