SON DAKİKA ÇALIKUŞU HABERLERİ

Son Dakika Çalıkuşu Haberleri

18:54
5'inci Kattan Düşerek Ölen Manken Davasında Sanık Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu Antalya'da 5 yıl önce balkondan düşen, önce intihar ettiği, ardından cinayete kurban gittiği öne sürülen manken Burcu Çağlayan ile ilgili davanın duruşmasına devam edildi.
5'inci Kattan Düşerek Ölen Manken Davasında Sanık Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu
12:20
Adana'da Kültür Sanat Adana, Ankara ve Sivas devlet tiyatrosu, şubatta Adana'da 5 oyun sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi tarafından "Çalıkuşu" adlı bale gösterisi sahneye konacak.
17:41
Mdob "Çalıkuşu" Balesini Yeniden Sahneleyecek Mersin Devlet Opera ve Balesi, (MDOB) Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden aynı adla bale sahnesine uyarlanan "Çalıkuşu" eserini yeniden sahneleyecek.
11:31
Başkentte Kültür Sanat Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, 22 23 Ocak'ta Selman Ada yönetiminde konser verecek İranlı müzisyen Mohsen Namjoo, 28 Ocak'ta ATO Congresium'da sanatseverlerle bir araya gelecek Devlet Tiyatroları 20, Devlet Opera ve Balesi ise 5 eser ve 1 konserle seyirciyi selamlayacak.
Başkentte Kültür Sanat
09:49
Başkentte Kültür Sanat Teknolojinin gelişmesiyle sokaktan, toplu oyunlardan koparak yalnızlaşan bugünün çocuklarına, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel oyunları hatırlatmayı hedefleyen "Çocuk Dünyası" müzikali 18 Ocak'ta sunulacak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, bugün ve yarın, şef Alpaslan Ertüngealp yönetiminde konser verecek Devlet Tiyatroları 22 , Devlet Opera ve Balesi ise 6 eser ve 1 konserle seyirciyi selamlayacak.
Başkentte Kültür Sanat
17:48
Teog'da Özel Kızılırmak Farkı Sistemler değişse de Özel Kızılırmak Ortaokulu’nda başarı geleneği değişmiyor.
Teog'da Özel Kızılırmak Farkı
12:19
Bursaspor, Efsane Çubuklu Forma ile Oynayacak Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında bugün saat 16.00’da oynanacak Bursaspor- Akhisar Belediyespor maçının eşgüdüm toplantısı Bursa Atatürk Stadyumu’nda yapıldı.
14:55
Dedesinin Evine Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret suçundan tutuklanan ve yapılan itiraz sonucu tahliye edilen M.E.A., cezaevi önünde annesi Nazmiye Gök, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP'liler ve arkadaşları tarafından karşılandıktan sonra dedesi Mehmet Emin Akkavim'in evine gitti.
Dedesinin Evine Geldi
13:55
Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanan Liseli Tahliye Oldu (3) Dedesinin EVİNE GELDİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret suçundan tutuklanan ve yapılan itiraz sonucu tahliye edilen M.E.A., cezaevi önünde annesi Nazmiye Gök, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP'liler ve arkadaşları tarafından karşılandıktan sonra dedesi Mehmet Emin Akkavim'in evine gitti.
Erdoğan'a Hakaretten Tutuklanan Liseli Tahliye Oldu (3)
13:45
Bursa Belgeliğine 6 Yeni Eser Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ve Bursa'nın tarihi geçmişini gözler önüne seren 5 kitap ile doğal güzelliğini konu alan 1 belgesel, düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı.
11:51
Başkentte Kültür Sanat Devlet Opera ve Balesi, 30 Aralık'ta ATO Congresium'da vereceği Yeni Yıl Konseri ile sanatseverlerin karşısına çıkacak.
Başkentte Kültür Sanat
21:08
Konya Tutuklama Kararına İtiraz Edilecek Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan tutuklanan M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, M.E.A.'nın 18 yaşından küçük olduğu için ifadesinin Çocuk Şubesi'nde alınması gerektiğini belirtti.
Konya Tutuklama Kararına İtiraz Edilecek
20:19
16 Yaşındaki Liseli, Erdoğan'a Hakaretten Tutuklandı(4) Tutuklama KARARINA İTİRAZ EDİLECEK Cumhurbaşkanı'na hakaret suçundan tutuklanan M.E.A.'nın avukatı Barış İspir, M.E.A.'nın 18 yaşından küçük olduğu için ifadesinin Çocuk Şubesi'nde alınması gerektiğini belirtti.
16 Yaşındaki Liseli, Erdoğan'a Hakaretten Tutuklandı(4)
09:46
Başkentte Kültür Sanat "Fantasturka Türk İşi Fantastik Filmler Festivali", bugün "Fantastiğin Sineması" özel gösterimiyle başlayacak Mevlana Kültür ve Sanat Vakfınca "741. Şeb i Arus Sema Töreni", 19 Aralık'ta MEB Şura Salonu'nda düzenlenecek Türk sinemasının 100. yılı dolayısıyla film afişlerinden ve çeşitli sanatçıların illüstrasyonlarının sergilendiği "Rüya Sahnesinde", hafta boyunca görülebilecek.
10:30
Osmanlıca Hakkında En Çok Merak Edilen 10 Soru 15 yıldır Osmanlıca öğreten sahaf Ethem Coşkun, 'Osmanlıca' tartışması ile ilgili en fazla merak edilen soruları yanıtladı.
Osmanlıca Hakkında En Çok Merak Edilen 10 Soru
10:08
Başkentte Kültür Sanat Devlet Tiyatroları'nın sosyal sorumluluk projesi olarak seyirci karşısına çıkacak, bedensel engelli sanatçı Demiralp'in sahne alacağı "Nihayet Bitti", 14 Kasım'da prömiyer yapacak Türk halk müziğinin usta isimleri Erkan Oğur, İsmail Hakkı Demircioğlu, Mikail Aslan ve Cemil Koçgün, 13 Aralık'ta MEB Şura Salonu'nda aynı sahneyi paylaşacak.
Başkentte Kültür Sanat
16:31
Çalıkuşu Dilek Öğretmen'e Türkiye'den Tebrik Yağdı Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki Kumköy İlkokulu'nda 5 yıldan bu yana görev yapan bir vakıf tarafından dünyadaki en iyi 50 öğretmen arasında gösterilen sınıf öğretmeni Dilek Livaneli'ye Türkiye'nin dört yanından tebrik mesajları geldi.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen'e Türkiye'den Tebrik Yağdı
19:27
"Dilek Öğretmen Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri" Samsun'un Çarşamba ilçesi Kumköy İlkokulu Öğretmeni Dilek Livaneli, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
'Dilek Öğretmen Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri'
18:20
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri (2) Kaymakam YILDIZ'DAN DİLEK ÖĞRETMENE ÖVGÜ Samsun'un Çarşamba İlçesi Kumköy İlkokulu öğretmeni Dilek Livaneli, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri (2)
17:23
Arşiv Samsun'un 'Çalıkuşu' Dilek Öğretmen arşiv SAMSUN'UN 'ÇALIKUŞU' DİLEK ÖĞRETMEN (Tür: Yurt)
Arşiv Samsun'un 'Çalıkuşu' Dilek Öğretmen
13:54
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri Samsun'un Çarşamba İlçesi'ndeki Kumköy İlkokulu'nda 5 yıldan bu yana görev yapan sınıf öğretmeni 33 yaşındaki Dilek Livaneli, 2 yıl önce Samsun'da 'Yılın mesleğinde fark yaratan öğretmeni' seçilmesinin ardından bu yıl da uluslararası bir vakıf tarafından dünyadaki en iyi 50 öğretmen arasında gösterilmesinden mutlu olduğunu söyledi.
Çalıkuşu Dilek Öğretmen' Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri
08:26
İşte 'FİLİNTA' Dizisinin Sağlam Kadrosu Es Film ve Maya Film ortak yapımcılığında, yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı ve TRT ekranlarında 23 Aralık'ta seyirciyle buluşacak olan 'Filinta' muhteşem kadrosuyla göz dolduruyor.
10:45
Haftanın Tarihine Bakış Cumhuriyet döneminin ilk kağıt paraları, 5 Aralık 1927’de tedavüle çıkarıldı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:56
ABD'de Sahnelenen Çalıkuşu Oyununa Yoğun İlgi New York'ta sahnelenen Çalıkuşu oyunu, izleyenlerden beğeni topladı.
10:04
New York'ta Sahnelenen Çalıkuşu'na Yoğun İlgi Reşat Nuri Güntekin'in ünlü romanı Çalıkuşu, tiyatro oyunu olarak New York'ta sahnelendi.
New York'ta Sahnelenen Çalıkuşu'na Yoğun İlgi
13:15
Başkentte Kültür Sanat Devlet Tiyatrolarınca 18 23 Kasım tarihlerinde düzenlenecek "Tek Kişilik Oyunlar Haftası"nda, Ankara'nın yanı sıra İstanbul, Bursa, Erzurum, Konya ve Adana'dan 11 oyun başkentli sanatseverlerle buluşacak Devlet Opera ve Balesi, 17 Kasım'da, Aşık Veysel Şatıroğlu'nun aynı adlı eserinden dans tiyatrosu olarak sahneye taşınan "Dostlar Beni Hatırlasın"ın dünya prömiyerini gerçekleştirecek.
Başkentte Kültür Sanat
10:39
Başkentte Kültür Sanat Devlet Opera ve Balesi, kadın mahkumların yaşadıklarını anlatan modern dans tiyatrosu "Yanlışların Suçu"nu sahneleyecek Devlet Tiyatroları, önceki sezona ait eserlerin yanı sıra bu sanat yılında perde açan oyunlarıyla seyirciyi selamlamaya devam edecek Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, "Atatürk'ü Anma Konseri"yle sanatseverlerin karşısına çıkacak.
10:44
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia Burak Özçivit ile bir süredir beraber olan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in evlilik kararı aldıkları konuşuluyor. Çiftin evlilik tarihleri bile belli.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia
10:33
Başkentte Kültür Sanat Devlet Opera ve Balesi, kadın mahkumların yaşadıklarını anlatan modern dans tiyatrosu "Yanlışların Suçu"nun dünya prömiyerini 2 Kasım'da gerçekleştirecek Devlet Tiyatroları, önceki sezona ait eserlerin yanı sıra geçtiğimiz günlerde perde açan "Yeşilçam" oyunuyla yeniden seyirciyi selamlayacak.
Başkentte Kültür Sanat
14:28
4. Datça Ulusal Belgesel Film Yarışması Başlıyor Datça Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenecek olan 4. Datça Ulusal Belgesel Film Yarışması, 24-27 Ekim arasında tarihleri arasında Datça'da gerçekleştiriliyor.
4. Datça Ulusal Belgesel Film Yarışması Başlıyor
11:34
Başkentte Kültür Sanat Devlet Tiyatroları ilk kez perde açtığı, tek kişilik oyun "İyiyim"le Türkiye'deki kadın sorunlarını tiyatro sahnesine taşıyacak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, ücretsiz olarak vereceği "Cumhuriyet Bayramı Konseri"nde, piyano sanatçısı İdil Biret'i konuk edecek.
14:54
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı Kurt Seyit ve Şura dizisinde set arasında gelen pideyi beğenmeyen Evcen, "Ben bunu yemem meyveli yoğurt istiyorum" diye olay çıkardı.
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı
12:34
Diziler Kitap Satışlarını Artırıyor Uluslararası kitap kırtasiye mağazaları NT’nin 2014 yılı içerisindeki satışlarına göre Türkiye’de en çok okunan klasik eser Peyami Safa’nın Fatih Harbiye isimli kitabı olurken, onu dünyaca ünlü yazar Cengiz Aytmatov’un Beyaz Gemi’si ve Dostoyevski’nin Suç ve Ceza’sı takip ediyor.
Diziler Kitap Satışlarını Artırıyor
09:38
Diziler Kitap Satışlarını Artırıyor Peyami Safa'nın Fatih Harbiye isimli kitabı olurken Fatih Harbiye'yi dünyaca ünlü yazar Cengiz Aytmatov'un Beyaz Gemi'si ve Dostoyevski'nin Suç ve Ceza'sı takip ediyor.
10:51
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi Uzun süredir beraber oldukları konuşulan ancak aşk iddialarını reddeden oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün birlikte alışverişe çıktı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi
09:56
Başkentte Kültür Sanat Devlet Tiyatroları, "Satıcının Ölümü" ve "İyiyim"in prömiyerini gerçekleştirecek Devlet Opera ve Balesi, prömiyeri geçen sanat sezonunda yapılan ve seyircinin ilgisiyle karşılaşan, "Kont Dracula" balesini bugün seyirciyle buluşturacak.
Başkentte Kültür Sanat
14:36
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu Fahriye Evcen'le görüntü vermemek için cipini gazetecilerin üzerine süren Özçivit, yapım ortağı olduğu 'Aşk Sana Benzer' filminin reklamı için böyle davranmış.
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu
14:26
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki Hayranları Burak Özçivit'ten eski sevgilisi Ceylan Çapa'nın fotoğraflarını Instagram'dan silmesini istedi.
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki
11:34
Anadolu Efsaneleri, Opera ve Bale Sahnelerinde Perdelerini yarın açacak olan Devlet Opera ve Balesi, yeni sezonda aralarında Anadolu efsaneleri ve hikayelerinin de yer aldığı, 105 eserle sanatseverlerin karşısına çıkacak DOB Genel Müdürü Ada: "Bulunduğumuz coğrafyadan birçok efsane ve hikaye sahneye taşınacak.
Anadolu Efsaneleri, Opera ve Bale Sahnelerinde
11:22
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Aşkı Görüntülendi! Aylardır birliktelik yaşadıklarını saklayan ama magazin dünyasında aşk yaşadıkları dile getirilen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün sabaha karşı 03.00'te Özçivit'in evine girerken görüntülendi ki böylece çiftin aşkı bir anlamda ortaya çıkmış oldu.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Aşkı Görüntülendi!
12:31
Dt, Yedi Yeni Eseri Sahneleyecek DT, 5 bölgede 7 yeni eseri seyircisiyle buluşturacak Kurban Bayramı'nda da 4 ayrı sahnede 4 yeni oyun sahnelenecek.
Dt, Yedi Yeni Eseri Sahneleyecek
11:01
Bayramın 4'üncü Günü Tiyatrolarda 4 Yeni Oyun Devlet Tiyatroları, Kurban Bayramı’nın 4’üncü gününde 4 yeni oyun sahneleyecek.
Bayramın 4'üncü Günü Tiyatrolarda 4 Yeni Oyun
08:31
Fahriye Evcen-Burak Özçivit Aşkı Belgelendi Aylardır birliktelik yaşadıklarını saklayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, önceki gün sabaha karşı 03.00'te Özçivit'in evine girerken görüntülendi.
Fahriye Evcen-Burak Özçivit Aşkı Belgelendi
15:19
Fahriye Evcen'in Kurt Seyit ve Şura'da Alacağı Ücret Belli Oldu Kurt Seyit ve Şura dizisinin yeni sezonuna transfer olan güzel oyuncunun bölüm başına alacağı ücret belli oldu.
Fahriye Evcen'in Kurt Seyit ve Şura'da Alacağı Ücret Belli Oldu
14:55
Fahriye Evcen'in Maaşı Belli Oldu Kurt Seyit ve Şura dizisine transfer olan güzel oyuncunun bölüm başına alacağı ücret belli oldu.
Fahriye Evcen'in Maaşı Belli Oldu
00:33
Sevmekten Korkuyorum Filmi Sevmekten Korkuyorum filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sevmekten Korkuyorum filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sevmekten Korkuyorum Filmi
14:58
12 Yıldır Varlığı Bilinen 'Orman Düdükçünü' Kuşu İlk Kez Halkalandı Yaklaşık 78 bin kuş türünün kaydı tutularak envanteri hazırlanan Kızılırmak Deltası'nda, 12 yıldır varlığı bilinen ancak bir türlü görülemeyen 'Orman Düdükçünü' kuşunun kaydı ilk kez yapıldı.
12 Yıldır Varlığı Bilinen 'Orman Düdükçünü' Kuşu İlk Kez Halkalandı
12:36
Orman Düdükçünü" Kuşu İlk Kez Kayıt Altına Alındı Kızılırmak Deltası'nda 2002 yılından beri Ulusal Kuş Halkalama Programı kapsamında yürütülen halkalama çalışmaları sırasında ilk kez "Orman düdükçünü" kuş türünün kaydı yapıldı.
Orman Düdükçünü' Kuşu İlk Kez Kayıt Altına Alındı
14:33
Kurtuluş Günü Kano Yarışlarında Eskişehir'in Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında, Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü tarafından Porsuk'ta düzenlenen kano yarışlarında büyük heyecan yaşandı.
Kurtuluş Günü Kano Yarışlarında
20:46
Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası Kano Federasyonu tarafından Sapanca Gölü'nde düzenlenen "Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası" sona erdi.
Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:23:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇALIKUŞU HABERLERİ
[Hata Bildir]