06:2000
SON DAKİKA ÇAMELİ HABERLERİ

Son Dakika Çameli Haberleri

  Denizli'de Uyuşturucu Madde Operasyonu

  Denizli'de Uyuşturucu Madde Operasyonu

  Denizli'de uyuşturucu maddi imal ve ticareti yaptıkları öne sürülen 7 kişi yakalandı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Çameli'nde Bozuk Asfaltlar Yenileniyor

  Çameli'nde Bozuk Asfaltlar Yenileniyor

  Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi İşbirliği içerisinde başlatılan Çameli Cevizli-Sofular yolu mevkinde eski asfalt ve bozuk yollar kazılarak kaliteli asfalt yapılıyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Çameli'nde Bin Dekar Kiraz Bahçesi Kazandırıldı

  Çameli'nde Bin Dekar Kiraz Bahçesi Kazandırıldı

  Denizli’nin Çameli Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve Ziraat Odası işbirliği ile ilçeye bin dekar kiraz bahçesi kazandırıldı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Çoban Tarif Etti Doğa Harikası Çıktı

  Çoban Tarif Etti Doğa Harikası Çıktı

  Denizlili doğaseverlerin ilk kez gidip fotoğrafladığı Çameli Kanyonu, keşfedilmeyi bekliyor. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Denizli'de Orman Yangını

  Denizli'de Orman Yangını

  Acıpayam ve Çameli ilçeleri arasında kalan makilik alanda başlayan ve ormana sıçrayan yangında, 1 hektar makilik, 2 hektar da ormanlık alan zarar gördü. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Geka Yönetim Bölge Yatırımlarını Değerlendirdi

  Geka Yönetim Bölge Yatırımlarını Değerlendirdi

  Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hakan Güvençler başkanlığında yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hakan GÜVENÇER başkanlığında Muğla Valiliği toplantı salonunda yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Güvençer başkanlığında Muğla Valiliği toplantı salonunda yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu

  Jandarma'nın 6 ilçede düzenlediği operasyonda 1 kilo 428 esrar, 149 ecstasy hap, 8 kilo 166 gram kenevir bitkisi ele geçirildi, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddiasıyla 16 kişi gözaltına alındı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  GATA'ya Sevk Edilen Yaralı Asker 2 Saat Ambulans Bekledi

  Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde, geçen hafta cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu yaralanan 24 yaşındaki jandarma er Ahmet Kürşat Aydın, sevk edildiği Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) götürülmek için tedavi gördüğü hastane önünde otomobil içerisinde 2 saat ambulans bekledi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Yeraltındaki Pamukkale' Kaklık Mağarası

  Yeraltındaki Pamukkale" Kaklık Mağarası

  Pamukkale'nin yer altındaki benzeri olan Kaklık Mağarası, beyaz travertenleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekiyor Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu: "Denizli yalnız Pamukkale'siyle değil, kırmızı travertenleri, yeraltı mağaraları ve antik dünyaya hükmetmiş tarihi kentleriyle turizmde keşfedilmeyi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Denizli'den Kısa Kısa

  Denizli'den Kısa Kısa

  Pamukkale Üniversitesi'nde (PAÜ), Türkiye şampiyonu olan futbol takımı ile dereceye giren sporcu ve antrenörlere ödülleri verildi. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  46 Kişilik Kadroya 2 Bin 109 Başvuru

  Denizli Orman Bölge Müdürlüğü'nde yaklaşık altı ay mevsimlik işçi olmak için 2 binin üzerinde müracaat oldu. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 06:20:04. #1.11#