05:2700
SON DAKİKA ÇAMELİ HABERLERİ

Son Dakika Çameli Haberleri

   

  Denizli'de Orman Yangını

  Denizli'de Orman Yangını

  Acıpayam ve Çameli ilçeleri arasında kalan makilik alanda başlayan ve ormana sıçrayan yangında, 1 hektar makilik, 2 hektar da ormanlık alan zarar gördü. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Geka Yönetim Bölge Yatırımlarını Değerlendirdi

  Geka Yönetim Bölge Yatırımlarını Değerlendirdi

  Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hakan Güvençler başkanlığında yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA olağan Yönetim Kurulu toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hakan GÜVENÇER başkanlığında Muğla Valiliği toplantı salonunda yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı

  GEKA Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Muğla Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Güvençer başkanlığında Muğla Valiliği toplantı salonunda yapıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Denizli'de Uyuşturucu Operasyonu

  Jandarma'nın 6 ilçede düzenlediği operasyonda 1 kilo 428 esrar, 149 ecstasy hap, 8 kilo 166 gram kenevir bitkisi ele geçirildi, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları iddiasıyla 16 kişi gözaltına alındı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Okul Müdürü Mezuniyet Gecesinde Pompalı Tüfekle Ateş Etti

  Okul Müdürü Mezuniyet Gecesinde Pompalı Tüfekle Ateş Etti

  Çameli Çok Programlı Lisesi Müdürü hakkında, mezuniyet gecesinde havaya pompalı tüfekle ateş ettiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Okul Müdürüne Pompalıyla Yıl Sonu Kutlaması Soruşturması

  Denizli Çameli Çok Programlı Lisesi Okul Müdürü H.E. hakkında, eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle düzenlenen eğlencede, öğrencilerin gözü önünde pompalı tüfekle havaya ateş açtığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  GATA'ya Sevk Edilen Yaralı Asker 2 Saat Ambulans Bekledi

  Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'nde, geçen hafta cezaevi nakil aracının devrilmesi sonucu yaralanan 24 yaşındaki jandarma er Ahmet Kürşat Aydın, sevk edildiği Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) götürülmek için tedavi gördüğü hastane önünde otomobil içerisinde 2 saat ambulans bekledi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Yeraltındaki Pamukkale' Kaklık Mağarası

  Yeraltındaki Pamukkale" Kaklık Mağarası

  Pamukkale'nin yer altındaki benzeri olan Kaklık Mağarası, beyaz travertenleri ile ziyaretçilerin ilgisini çekiyor Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu: "Denizli yalnız Pamukkale'siyle değil, kırmızı travertenleri, yeraltı mağaraları ve antik dünyaya hükmetmiş tarihi kentleriyle turizmde keşfedilmeyi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Denizli'den Kısa Kısa

  Denizli'den Kısa Kısa

  Pamukkale Üniversitesi'nde (PAÜ), Türkiye şampiyonu olan futbol takımı ile dereceye giren sporcu ve antrenörlere ödülleri verildi. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  46 Kişilik Kadroya 2 Bin 109 Başvuru

  Denizli Orman Bölge Müdürlüğü'nde yaklaşık altı ay mevsimlik işçi olmak için 2 binin üzerinde müracaat oldu. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Yaşayan İnsan Hazinesi Hayri Dev, Hastaneye Kaldırıldı

  Yaşayan İnsan Hazinesi Hayri Dev, Hastaneye Kaldırıldı

  UNESCO tarafından Yaşayan İnsan Hazinesi seçilen Hayri Dev, halsizlik, iştahsızlık ve hafif karın ağrısı şikayetiyle tedavi altına alındı. (06 Mayıs 2014 Salı )

   

  Paü'de 'Gülümse Çocuk Şenliği'

  Paü'de "Gülümse Çocuk Şenliği"

  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Yeni Ufuklar Kulübü tarafından düzenlenen "Gülümse Çocuk Şenliği", bu yıl beş köy okulunun katılımı ile gerçekleşti. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Denizli'de Kayıp Yaşlı Kadın Bulundu

  Denizli'de Kayıp Yaşlı Kadın Bulundu

  Ailesinin kayıp başvurusu yaptığı 77 yaşındaki kadın, AFAD ekiplerince ormanlık alanda bulundu. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 05:27:09. #1.13#