SON DAKİKA ÇANKIRI HABERLERİ

Son Dakika Çankırı Haberleri

17:27
Kuzka ve Okab Toplantıları Yapıldı Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) ve Orta Karadeniz Kalkınma Birliği (OKAB) 2015 yılı toplantısı, Kastamonu’da gerçekleştirildi.
Kuzka ve Okab Toplantıları Yapıldı
14:25
Palandöken Belediyesi Spor Kulübü Futbolda Altyapı Seçmeleri Yaptı Sportif faaliyetlerin de hep bir adım önde olan Palandöken Belediyesi Spor Kulübü, ilçede bulunan özel bir tesiste futbolcu seçmelerini gerçekleştirdi.
Palandöken Belediyesi Spor Kulübü Futbolda Altyapı Seçmeleri Yaptı
13:27
Tedaviyi Reddeden Baba, Parayı Okula Bağışladı Çankırı'da çocuğunun eğitim gördüğü okulun fiziki şartlarından etkilenen akciğer kanseri Ramazan Medeni, tedavi görmeyi reddederek, okulda tadilat çalışmalarına başladı.
Tedaviyi Reddeden Baba, Parayı Okula Bağışladı
12:53
Çankırı'da Çocuğunun Okuduğu Okulu Onarmak İçin Tedaviyi Reddetti Çankırı'da çocuğunun eğitim gördüğü okulun fiziki şartlarından etkilenen akciğer kanseri şahıs, tedavi görmeyi reddederek okulu onarmaya karar verdi.
Çankırı'da Çocuğunun Okuduğu Okulu Onarmak İçin Tedaviyi Reddetti
12:15
Huzurevi Sakinleri, Tuz Odasında Şifa Arıyor Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevi'nde 14 ton kaya tuzu kullanılarak oluşturulan oda, üst solunum yolu rahatsızlıkları bulunan huzurevi sakinlerinden yoğun ilgi görüyor.
Huzurevi Sakinleri, Tuz Odasında Şifa Arıyor
11:11
İstiklal Yolu'na Yön ve Bilgilendirme Levhaları Kurtuluş Savaşı'nda cepheye silah ve cephane taşınan İstiklal Yolu'nun Çankırı sınırlarındaki bölümüne farklı mimaride 4 kapı ile yön ve bilgilendirme levhaları konuldu.
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
18:00
Çankırı Atatürk Stadı'nın Basın Tribünü Bakımsızlıktan Dökülüyor Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Çankırıspor'un maçlarını oynadığı ve 2.5 milyon TL harcanarak baştan sona yenilenen Çankırı Atatürk Stadı'ndaki basın tribünü bakımsızlıktan dökülüyor.
Çankırı Atatürk Stadı'nın Basın Tribünü Bakımsızlıktan Dökülüyor
10:40
Ilgaz'da İşletmecilerin Yüzünü Yarıyıl Tatili Güldürdü Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağındaki oteller, yarıyıl tatili dolayısıyla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
Ilgaz'da İşletmecilerin Yüzünü Yarıyıl Tatili Güldürdü
23:42
Bağlar Belediyespor Play Off'lara Kaldı Grubunda 16 puanla Averajla üçüncü olan Bağlar Belediyespor toplam 32 takımın yer aldığı Play Off Eleme Grubu müsabakalarını oynamaya hak kazandı.
Bağlar Belediyespor Play Off'lara Kaldı
23:20
Kastamonu-Çankırı-Ankara Karayolunda Sis Kastamonu-Çankırı-Ankara karayolunda sis Kastamonu ve Çankırı'yı, Ankara'ya bağlayan karayolunda yoğun sis, trafiği olumsuz etkiliyor.
Kastamonu-Çankırı-Ankara Karayolunda Sis
21:55
Kastamonu-Çankırı-Ankara Karayolunda Sis Kastamonu ve Çankırı'yı, Ankara'ya bağlayan karayolunda yoğun sis, trafiği olumsuz etkiliyor.
Kastamonu-Çankırı-Ankara Karayolunda Sis
12:00
Tbl, Avrupa'nın En İyi Ligi" TBF Yönetim Kurulu Üyesi Erdenay: "Türk basketbolunun geleceği sadece Avrupa'da değil, dünyaya damga vuracak duruma gelebilir"
Tbl, Avrupa'nın En İyi Ligi'
11:23
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 244 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 5 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
17:16
Çankırı'da Kaza: 5 Yaralı Çankırı-Yapraklı yolu Cezaevi kavşağında gerçekleşen kazada 5 kişi yaralandı.
Çankırı'da Kaza: 5 Yaralı
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
09:19
Karnesini Alan Kayak Yapmaya Koştu Türkiye’nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, sömestr tatilinin başlamasıyla vatandaşların akınına uğradı.
Karnesini Alan Kayak Yapmaya Koştu
23:53
Yaran Ekibi Sezonu Açtı Yaran ekibi sezonu açtı- Ahi Yaran Ekibi'nin 2015 sezonu açılışı Çankırı'da alışveriş merkezinde yapılan gösteriyle başladı Ahi Yaran Ekibi'nin 2015 sezonu açılışı bir alışveriş merkezinde düzenlenen gösteriyle yapıldı.
Yaran Ekibi Sezonu Açtı
22:43
Yaran Ekibi Sezonu Açtı Ahi Yaran Ekibi'nin 2015 sezonu açılışı Çankırı'da alışveriş merkezinde yapılan gösteriyle başladı.
16:42
Bakan Yılmaz: Sivas'a Kayak Simülasyon Merkezi Yapılmalı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivaslıların rüyası olan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi’ni hizmete açtı.
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını yaptı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
15:53
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta- Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nin sezon açılışı törenine katıldı- Yılmaz: "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın Uludağ'ı, Bolu'nun Kartalkaya'sı, Çankırı'nın Ilgaz'ı, Kars'ın Sarıkamış'ı, Erzurum'un Palandöken'i, Kayseri'nin Erciyes'i sayılır. Bugünden sonra bu kayak merkezlerinin arasına Sivas'ın Yıldız Dağı da girecek inşallah" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta
15:33
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Sivas’a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları Merkezi’nin sezon açılışı törenine katıldı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta
15:13
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği Ilgaz Dağı'nda sömestir hareketliliği- Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, yarıyıl tatilini fırsat bilen vatandaşların ziyaretiyle hareketlendi - Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, sömestir tatilinin başlamasıyla vatandaşların akınına uğradı.
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği
15:05
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin sezon açılışı törenine katıldı.
12:44
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Hareketliliği Türkiye'nin kış turizmi merkezlerinden Ilgaz Dağı, yarıyıl tatilini fırsat bilen vatandaşların ziyaretiyle hareketlendi.
22:03
Buzlanan Yollar Kazalara Davetiye Çıkarıyor Çankırı merkezde buzlanmış yollar bir çok mazanın yaşanmasına sebep oluyor.
Buzlanan Yollar Kazalara Davetiye Çıkarıyor
18:10
Çankırı'da Karne Heyecanı Çankırı’da, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla, 26 bin 87 öğrenci karne sevinci yaşadı.
Çankırı'da Karne Heyecanı
15:42
Okullarda Karne Heyecanı Karabük, Düzce, Bolu ve Çankırı'da ilk ve ortaokullarda okuyan öğrenciler, karne almanın heyecanını yaşadı.
Okullarda Karne Heyecanı
15:30
Küre-i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı Kuruldu Küre i Nühas İstiklal Yolu Mehter Takımı, İnebolu ilçesinde konser verdi.
13:53
Çankırı'da İş Yeri Yangını Çankırı'da bir kafede yangın çıktı. Henüz belirlenemeyen sebeple çıkan yangın hasara neden oldu.
Çankırı'da İş Yeri Yangını
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:37
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'de 17, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 19, Beyaz Grup'ta 22 ve Spor Toto 3. Lig'de ise 18. hafta maçları yapılacak.
Futbol: Haftanın Programı
16:25
Bakanlıktan Çankırı'ya 1000 Kişilik Öğrenci Yurdu Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin talimatı ile Çankırı'da yapılan yurdun inşaatı tamamlandı.
16:19
Çankırı Ülkü Ocaklarına Yörükoğlu Atandı Çankırı Ülkü Ocakları Başkanlığı’na Batıkan Yörükoğlu atandı.
Çankırı Ülkü Ocaklarına Yörükoğlu Atandı
13:52
Ilgaz Dağında Sömestir Bereketi Ilgaz Dağında bulunan oteller, yarıyıl tatili öncesindeki rezervasyonlarla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
Ilgaz Dağında Sömestir Bereketi
13:20
Ilgaz Dağında Mangal ve Kayak Keyfi Çankırı'da rakımı 2 bin 596 metre olan Ilgaz Dağına, başta Ankara ve İstanbul olmak üzere yakın illerden, özellikle hafta sonları günübirlik tatilciler ilgi gösteriyor.
Ilgaz Dağında Mangal ve Kayak Keyfi
12:27
Ilgaz Dağı'nda Sömestir Bereketi Ilgaz Dağı'nda bulunan oteller, yarıyıl tatili öncesindeki rezervasyonlarla yüzde 100 doluluğa ulaştı.
11:24
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı Kocaeli'ndeki Kartepe Kayak Merkezinde 276, en düşük kar kalınlığı ise 5 santimetreyle Ankara'daki Elmadağ Kayak Merkezinde ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
08:22
Niğde Belediye Spor İkinci Yarıya Transferle Başlıyor Niğde Belediye Spor'a 2014- 2015 futbol sezonunun ikinci yarısında yeni futbolcular transfer oldu.
02:42
Türkiye, Hızlı Tren İşletmeciliğinde Dünya 8'incisi Ulaştırma Bakanı Elvan, "Bugün Türkiye hızlı tren işletmeciliğinde dünyanın 8'inci ülkesi ve hızla gelişmeye de devam edecek." dedi.
Türkiye, Hızlı Tren İşletmeciliğinde Dünya 8'incisi
01:13
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, “Bugün Türkiye hızlı tren işletmeciliğinde dünyanın 8’inci ülkesi ve hızla gelişmeye de devam edecek.
16:32
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezine Meteoroloji Genel Müdürlüğünce otomatik gözlem istasyonu kuruldu.
Ilgaz Kayak Merkezine Otomatik Gözlem İstasyonu
15:42
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Çankırı'da 78 yaşında vefat eden emekli Kıdemli Albay İlhan Tunççevik'in cenazesi toprağa verildi.
14:10
Teke: Hükümet, Çözüm Sürecinde Şehit ve Gazi Ailelerine Kapıları Kapattı Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, çözüm sürecinde hükümetin izlediği politikaya ve kendilerini bilgilendirmemesine tepki gösterdi.
Teke: Hükümet, Çözüm Sürecinde Şehit ve Gazi Ailelerine Kapıları Kapattı
17:51
Türkülerle Yarenlik' Albümü Çankırılı Vatandaşlarla Buluştu Çankırı Karatekin Üniversitesi Yaren Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kadir Çayır ve Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gökhan Ekim'in birlikte hazırladığı ve Çankırı Karatekin Üniversitesi tarafından bastırılan 'Türkülerle Yarenlik' albümü tanıtıldı.
Türkülerle Yarenlik' Albümü Çankırılı Vatandaşlarla Buluştu
16:58
Dağcılar Zirveye Ulaşamadı Çankırı Dağcılık ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Kulübü üyeleri, 2 bin 596 metre rakımlı Ilgaz Dağı’na yaptıkları geleneksel Büyük Hacettepe Tırmanış ve Yürüyüşü’nü bu yıl olumsuz hava şartları nedeniyle tamamlayamadı.
Dağcılar Zirveye Ulaşamadı
16:25
Yaralı Doğan Tedavi Altında Çankırı'nın Ilgaz ilçesi yakınlarında karayolu kenarında yaralı olarak bulunan doğan, tedavi altına alındı.
Yaralı Doğan Tedavi Altında
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:23:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÇANKIRI HABERLERİ
[Hata Bildir]