02:1800
SON DAKİKA ÇANKIRI HABERLERİ

Son Dakika Çankırı Haberleri

   

  Çankırı'da Şoförün Kalçasına Cebindeki Bıçak Saplandı

  Çankırı'da Şoförün Kalçasına Cebindeki Bıçak Saplandı

  Çankırı'da yol yapım firmasında şoför olarak çalışan bir kişi, cebine açık olarak koyduğu bıçağın kalçasına batması sonucunda yaralandı. (Dün 16:35)

   

  Çankırı Belediyesi Kışa Hazır

  Çankırı Belediyesi Kışa Hazır

  Çankırı Belediyesi, kış ayları ile birlikte oluşabilecek hava şartlarına karşı hazırlıklarını tamamladı. (Dün 16:06)

   

  Asırlık Konak 8 Milyon Yıllık Fosillere Ev Sahipliği Yapacak

  Çankırı'da, İkinci Abdülhamit tarafından 20. yüzyıl başlarında hükümet konağı olarak inşa edilen bina, 8 milyon yıllık fosillerin sergileneceği müzeye dönüştürülüyor Çankırı Müze Müdürü Atmaca: "Müzemizin önemli bir bölümünü 8 milyon yıllık fil, gergedan, at, domuz, zürafa, keçi, geyik, koyun, kılıç. (Dün 13:33)

   

  Meteoroloji Uyardı: Salı ve Çarşamba İlk Kar Geliyor

  Meteoroloji Uyardı: Salı ve Çarşamba İlk Kar Geliyor

  Yurdu etkisi altına alan soğuk hava, gelecek ayın ilk günlerine kadar etkili olmayı sürdürecek. Salı ve çarşamba birçok il yılın ilk karı ile tanışacak. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Sakarya, Zonguldak, Bartın, Karabük, Bolu, Düzce, Çankırı, Kastamonu ve Kocaeli'nde tören düzenlendi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kalp Krizinden Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi

  Kalp Krizinden Hayatını Kaybeden Üniversite Öğrencisi

  Çankırı'da kalp krizinden hayatını kaybeden üniversite öğrencisi- Çankırı Karatekin Üniversitesinde bir grup öğrenci, 25 yaşında hayatını kaybeden arkadaşları Sultan Ceylan'ın ölümünde ihmaller zinciri bulunduğu iddiasıyla basın açıklaması yaptıÇANKIRI (AA) - Çankırı Karatekin Üniversitesinde bir grup öğrenci, 25 yaşında kalp krizi sonucu hayatını kaybeden arkadaşları Sultan Ceylan'ın ölümünde ihmaller zinciri bulunduğu iddiasıyla basın açıklaması yaptı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.11.2014 02:18:18. #1.13#