SON DAKİKA ÇANKIRI HABERLERİ

Son Dakika Çankırı Haberleri

 • 18:55 Germece Köyünde Yağmur Duası Germece Köyünde Yağmur Duası Çankırı’ya bağlı Germece Köyünde yağmur duası yapıldı.
 • 18:45 Türkiye Kent Konseyleri Birliği Çankırı'da Toplandı Türkiye Kent Konseyleri Birliği Çankırı'da Toplandı Türkiye Kent Konseyleri Birliği Bölge Toplantısı 10 kent konseyinin katılımı ile Çankırı’da yapıldı.
 • 17:05 Kent Konseyleri Çankırı'da Buluştu Türkiye Kent Konseyleri Birliği Bölge Toplantısı, Çankırı'da başladı.
 • 14:53 Yeşilçam Yıldızı Aynur Aydan Hastanelik Oldu Yeşilçam Yıldızı Aynur Aydan Hastanelik Oldu Yeşilçam'ın bir dönemine damga vuran oyunculardan Aynur Aydan anneannesinin Çankırı'daki köyüne yaptığı ziyaret sırasında ayağını kırdı.
 • 14:42 Çankırılı Şehit İçin Yerel Gazeteler Siyah Çıktı Çankırılı Şehit İçin Yerel Gazeteler Siyah Çıktı Çankırı'da günlük olarak yayımlanan 4 gazete terör olaylarına tepki göstermek amacıyla abonelerine bugün siyah-beyaz ulaştı.
 • 13:22 CHP'den Laiklik Tepkisi CHP'den Laiklik Tepkisi Meclis Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklik sözlerine bir tepki de Çankırı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığından geldi.
 • 23:06 Eroğlu: Eroğlu: "Türkiye'yi 21. Asırda Dünyanın Küresel Gücü Yapacağız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çankırı'da temel atma ve açılış töreni Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Temel atma ve açılış töreninden görüntüler Çankırı'da temel atma ve açılış töreni Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendireceğiz ve Türkiye'yi 21. asırda dünyanın küresel gücü yapacağız" "(Terör örgütü PKK) Bunlar millet düşmanı. Oradaki vatandaşların, Kürt kardeşlerimizin de düşmanı. En çok onlara zarar veriyorlar.
 • 19:43 Şehit Astsubay Uyanık Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Astsubay Uyanık Son Yolculuğuna Uğurlandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin yakınlarının tabuta sarılarak göz yaşı dökmesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun şehidin yakınlarına taziyede bulunması Şehidin cenaze namazının kılınması Şehit için dua edilmesi, helallik alınması Şehidin tabutunun omuzlarda taşınması Şehit astsubay Uyanık son yolculuğuna uğurlandı Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Serdal Uyanık"ın cenazesi Çankırı'da toprağa verildi Cenaze törenine Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katıldı Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın (31) cenazesi memleketi Çankırı'da defnedildi.
 • 17:28 Çankırı Şehidi Son Yolculuğuna Uğradı Çankırı Şehidi Son Yolculuğuna Uğradı Çankırı şehidi son yolculuğuna uğradı(Tür: Yurt)
 • 17:00 Çankırı'ya 77 Milyonluk Yatırım Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, çeşitli yatırımların açılış ve temel atma törenine katılmak için Çankırı’ya geldi.
 • 16:35 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz-3 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz-3 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle mücadelede her zamankinden daha güçlüyüz-3(Tür: Yurt)
 • 14:19 Bakan Espiriyle Bakan Espiriyle "Başımıza İş Aldık Dedi", Dinleyenler Gerçek Sandı Ortam Buz Kesti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kıbrıs'a su götürdük ama başımıza da iş açtık." dedi. Salondakiler espiriyi biraz geç anlayınca kısa bir sessizlik yaşandı.
 • 13:47 Çankırı - Bakan Eroğlu: Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz Çankırı - Bakan Eroğlu: Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz Bakan Eroğlu: Terörle mücadelede her zamankinden daha güçlüyüzORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, geçmişte terörle mücadelede istihbaratı bilgilerin dış kaynaklardan alındığını belirterek, "Artık kendimize ait insansız hava araçları ile istihbarat sağlıyoruz.
 • 13:47 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz-2 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz-2 Çankırı Bakan Eroğlu Terörle mücadelede her zamankinden daha güçlüyüz-2(Tür: Yurt)
 • 11:20 Şırnak'taki Terör Operasyonu Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın cenazesi memleketi Çankırı'ya getirildi.
 • 10:06 Şehit Astsubay Uyanık'ın Cenazesi Memleketine Getirildi Şehit Astsubay Uyanık'ın Cenazesi Memleketine Getirildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ilgaz Devlet Hastanesi girişi Şehit Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın babası Halit Uyanık'ın hastane önünde taziyeleri kabul etmesi Hastane önüne asılan Türk Bayrakları Hastane önünde bekleyen şehit yakınları Şırnak'taki terör operasyonu Şehit Serdal Uyanık'ın cenazesi memleketi Çankırı'ya getirildi Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın cenazesi memleketi Çankırı'ya getirildi.
 • 09:52 Şehit Uyanık'ın Cenazesi Memleketine Getirildi Şehit Uyanık'ın Cenazesi Memleketine Getirildi Şırnak'ta güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Serdal Uyanık'ın naaşı Şırnak'ta düzenlenen askeri törenin ardından memleketi Çankırı'nın Ilgaz ilçesine getirildi.
 • 01:42 Şırnak'taki Terör Operasyonu Şırnak'taki Terör Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Evin önündeki bayraktan görüntü Ailenin evinden görüntü Evin bahçesinden görüntü - Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın Çankırı'daki babaevine acı haber ulaştırıldı Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın Çankırı'daki babaevinde yas var. Uyanık'ın şehit olduğu haberi askeri heyet tarafından Ilgaz ilçesinin Yuvasaray köyünde oturan ailesine verildi.
 • 00:51 Şırnak'taki Terör Operasyonu Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın Çankırı'daki babaevinde yas var.Uyanık'ın şehit olduğu haberi askeri heyet tarafından Ilgaz ilçesinin Yuvasaray köyünde oturan ailesine verildi.
 • 00:49 Çankırı'ya Şehit Ateşi Düştü Çankırı'ya Şehit Ateşi Düştü Şırnak'ta güvenlik güçleri ile PKK terör örgütü arasında çıkan çatışmada şehit olan Astsubay Üstçavuş Serdal Uyanık'ın acı haberi, Çankırı'nın Ilgaz ilçesinde oturan ailesine ulaştırıldı.
 • 18:08 Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 77 milyon lira tutarı olan 15 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için yarın Çankırı'ya gelecek.
 • 17:27 Çankırı'ya 77 Milyon Liralık 15 Tesis Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yarın Çankırı'da, 77 milyon lira yatırım bedelli 15 tesisin toplu temel atma ve açılış törenine katılacak.
 • 10:29 Sinan Oğan Çankırı'dan Bahçeli'yi Eleştirdi Sinan Oğan Çankırı'dan Bahçeli'yi Eleştirdi MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, "Sorun tabanda değil, sorun tavanda" dedi.
 • 21:42 Uyuşturucu Operasyonu Uyuşturucu Operasyonu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adliyeden görüntü Tutuklanan 2 kişinin adliyeden çıkartılması Çankırı'da uyuşturucu operasyonu Uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı Çankırı'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
 • 21:21 MHP'deki Olağanüstü Kurultay Süreci Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, MHP'nin iktidara yürümesi gerektiğini belirterek, "Bunun için MHP'ye yakışır, genç dinamik, toplumun önünde konuşmaktan çekinmeyen, televizyon ekranlarından kaçmayan, sokakları AKP, CHP veya HDP'ye bırakmayan, cenazede milletiyle aynı safta, düğünde, dernekte insanların sevincine ortak olan bir yönetime ihtiyaç var." dedi.
 • 18:18 Çankırı'da Uyuşturucu Operasyonu Çankırı'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
 • 17:33 Çankırı'da Bal Üretimi 234 Ton Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Kastamonu Bölge Müdürü Sevgi Altınbaş, Çankırı'da 2015 yılında bin 592 işletmede 54 bin 743 arı kovanı ile 234 ton bal üretimi yapıldığını bildirdi.
 • 16:55 Kutlu Doğum Haftası Çankırı Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren hanımlar lokalleri Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla 100. Yıl Kültür Merkezi'nde program düzenledi.
 • 15:50 Türkiye Kent Konseyleri Birliği, Çankırı'da Toplanıyor Türkiye Kent Konseyleri Birliği, Çankırı'da Toplanıyor Çankırı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği'ni ağırlamaya hazırlanıyor.
 • 15:19 İş Hanında Yangın İş Hanında Yangın GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yangından detay görüntü Söndürme çalışmalarından detay görüntü Ağlan bir kadından detay görüntü İtfaiye Müdürü Ahmet Semerci'nin açıklaması İş hanında yangın Çankırı'da 6 katlı iş hanının çatısında çıkan yangın hasara yol açtı Binadan tahliye edilen bazı vatandaşlar yaşadıkları şokun etkisiyle gözyaşlarına engel olamadı Çankırı'da bir iş hanında çıkan yangın hasara neden oldu.
 • 15:06 Destanlaşan Türkülerimiz' Konseri Beğeni Topladı Destanlaşan Türkülerimiz' Konseri Beğeni Topladı Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü İcra Topluluğu tarafından düzenlenen 'Destanlaşan Türkülerimiz' konseri 100. Yıl Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 • 13:46 İş Hanında Yangın Çankırı'da bir iş hanında çıkan yangın hasara neden oldu.
 • 13:23 Çatı Yangını ile İlgili İtfaiyeden Açıklama Çatı Yangını ile İlgili İtfaiyeden Açıklama Çankırı Belediyesi İtfaiye Müdürü Ahmet Semerci, yangının çıkış sebebinin netlik kazanmadığını belirtti.
 • 12:23 Apartmanda Yangın Dehşeti Apartmanda Yangın Dehşeti Çankırı'da bir apartmanda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle kontrol altına alındı.
 • 12:09 Çatı Yangınına İtfaiye Müdahale Etti, Meraklı Vatandaşlar İzledi Çatı Yangınına İtfaiye Müdahale Etti, Meraklı Vatandaşlar İzledi Çankırı'da bacadan çıktığı tahmin edilen yangın çatıyı küle çevirdi.
 • 17:59 Her Üç Çankırılıdan Biri Ankara'da Yaşıyor Doğum yeri Çankırı olan 376 bin 205 kişi olduğu bildirildi.
 • 17:02 Çankırı'da Dış Ticaret Eğitimi Verilecek Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından Çankırı'da dış ticaret eğitimi verilecek.
 • 16:40 Çankırı Belediyesi'nden Temiz Çevre İçin Çağrı Çankırı Belediyesi, yaz aylarının korkulu rüyası vektör ile ilgili en büyük mücadelenin bireysel mücadele olduğuna dikkat çekerek, vatandaşları sinekle mücadelede bilinçli hareket etmeye çağırdı.
 • 16:23 Çankırı'da Tübitak Bilim Fuarı Açıldı Çankırı Lisesi tarafından TÜBİTAK bilim fuarı açıldı.
 • 15:00 IŞİD Operasyonuyla İçeri Alınanlar Serbest Bırakıldı Çankırı'da IŞİD operasyonu kapsamında gözaltına alınan 6 kişi serbest bırakıldı.
 • 14:05 Çankırı'daki Daeş Operasyonu Çankırı'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonda gözaltına alınan 6 kişi serbest bırakıldı.
 • 10:54 Otizmli Çocuklar Şarkı Söyledi, Resim Yaptı Otizmli Çocuklar Şarkı Söyledi, Resim Yaptı Çankırı'da nisan ayının otizm farkındalık ayı olması nedeniyle etkinlik düzenlendi.
 • 21:03 Çankırı'da "Minik Eller Büyük Kalpler" Projesi Çankırı'da lise öğrencileri, "Minik Eller Büyük Kalpler" projesi kapsamında hastanede yatan çocukları ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.
 • 19:52 Daeş Operasyonu - 6 Kişi Gözaltına Alındı - Çankırı Daeş Operasyonu - 6 Kişi Gözaltına Alındı - Çankırı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : DAEŞ operasyonu 6 kişi gözaltına alındı Çankırı Adliyesi önünden detay Çankırı Emniyet Müdürlüğü ek binası önünden detay Çankırı'da DAEŞ operasyonu Terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı Çankırı'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.
 • 19:35 Çankırı'da Daeş Operasyonu, 6 Kişi Gözaltında Çankırı'da DAEŞ terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda, 6 kişi gözaltına alındı.
 • 19:25 Çocuk Şenliği Mülteci Çocukların Yüzünü Güldürdü Çocuk Şenliği Mülteci Çocukların Yüzünü Güldürdü Çankırı Belediyesi’nin 2016 yılı 23 Nisan Çocuk Şenliği’ne Çankırı’da yaşayan mülteci çocuklar da resimleriyle katıldı.
 • 19:14 Ankara Altındağ'daki Eğlence Mekanları Denetlendi Ankara'nın Çankırı Caddesi'nde denetlenen 21 iş yerine toplam 80 bin lira ceza yazıldı, çeşitli suçlardan aranan 3 kişi yakalandı.
 • 18:42 Çankırı'da Daeş Operasyonu Çankırı'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.
 • 16:41 57. Alay Vefa Yürüyüşü ile Çanakkale Şehitleri Anıldı 57. Alay Vefa Yürüyüşü ile Çanakkale Şehitleri Anıldı Çanakkale Kara Savaşları’nın 101’nci yıl dönümü anma törenleri kapsamında, 81 ilde eş zamanlı yapılan 57. Alay Vefa Yürüyüşü, Çankırı'da da gerçekleştirildi.
 • 16:04 Kastamonu, Çankırı ve Sinop Turizmi Ortadoğu'ya Açılıyor Kastamonu, Çankırı ve Sinop Turizmi Ortadoğu'ya Açılıyor Kastamonu, Çankırı ve Sinop, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) desteğiyle turizm destinasyonlarını Ortadoğulu turizmcilere tanıtmak amacıyla bu yıl 22.’si düzenlenen ve Arap dünyasının en önemli turizm etkinliği olan 'Arabian Travel Market Dubai 2016 Fuarı'nda tanıtıldı.