21:0300
SON DAKİKA ÇATIŞMA HABERLERİ

Son Dakika Çatışma Haberleri

   

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyeleri Suruç'ta

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyeleri Suruç'ta

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri Suruç'ta- TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri, Suruç ilçesinde, Suriyeli Kürtlerin kaldığı kamplarda inceleme yaptı- Komisyon Başkanı Üstün: "Doktorlardan aldığım bilgiye göre son olaylardan sonra Türkiye'de 857 tane Kobani'den gelmiş ve ateşli silahla yaralanmış hastaya bakılmış"ŞANLIURFA (AA) - TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri, terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalardan kaçarak Suruç'a gelen (Bugün 20:43)

   

  Trabzonspor Taraftarı Ypg'li Güven Derik'te Defnedildi

  Trabzonspor Taraftarı Ypg'li Güven Derik'te Defnedildi

  Kobani'de YPG'ye katılıp IŞİD'le çıkan çatışmada ölen 'İbrahim Vahap' kod adlı 25 yaşındaki Vahap Güven, memleketi Mardin'in Derik İlçesi'nde defnedildi. (Bugün 20:41)

   

  Numan Kurtulmuş: 'Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez'

  Numan Kurtulmuş: "Türkiye Anayasa Yapmak Mecburiyetini Artık Erteleyemez"

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nde arkasında bir güç olan kim varsa istediği zulmü icra ediyor. (Bugün 20:32)

   

  Myanmar'da Bir Gazeteci, Gözaltında Öldürüldü

  Öldürülen gazeteci Aung Kyaw Naing, ordu ve ayrılıkçı Karen grubu arasındaki çatışmaları izlerken gözaltına alınmıştı. (Bugün 19:27)

   

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyeleri Suruç'ta

  TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyeleri, Suruç ilçesinde, Suriyeli Kürtlerin kaldığı kamplarda inceleme yaptı Komisyon Başkanı Üstün: "Doktorlardan aldığım bilgiye göre son olaylardan sonra Türkiye'de 857 tane Kobani'den gelmiş ve ateşli silahla yaralanmış hastaya bakılmış" (Bugün 19:26)

   

  Halaçoğlu: 'Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi Anayasal Suçtur'

  Halaçoğlu: "Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi Anayasal Suçtur"

  MHP Grup Başkanvekili Halaçoğlu: - "(Öcalan'a sekreterya talebi) 40 bin kişinin katili olan birinin bu pozisyona gelmesi hükümetin aslında yaptığın yanlış politikalarının göstergesidir"- "Peşmergelerin Türkiye'den geçmesi anayasal suçtur"KAYSERİ (AA) - MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, Abdullah Öcalan'a sekreterya oluşturulması talebine ilişkin, "40 bin kişinin katili olan birinin bu pozisyona gelmesi hükümetin aslında yaptığın yanlış politikalarının göstergesidir" dedi. (Bugün 19:15)

   

  Numan Kurtulmuş '3. Türk-Arap Gençlik Kongresi'nde Konuştu

  Numan Kurtulmuş '3. Türk-Arap Gençlik Kongresi'nde Konuştu

  istanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen 'Türk-Arap Kongresi' İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı. (Bugün 19:05)

   

  Silahlı Kavganın Keşfi İçin Karayolu Kapatıldı

  Silahlı Kavganın Keşfi İçin Karayolu Kapatıldı

  Bodrum'da geçen yıl iki kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavgayla ilgili görülen davada keşif çalışmaları yapıldı. (Bugün 19:03)

   

  Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler

  Rus yanlısı ayrılıkçılar, doğudaki kömür ocaklarının yarısından fazlasını kontrol ediyor. (Bugün 19:02)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 21:03:26. #1.11#