SON DAKİKA CEMALETTİN ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Cemalettin Özdemir Haberleri

15:27
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha ya 2 Ödül Bölge Temsilcisi Hasan Kırmızıtaş birincilik, 'Spor fotoğrafı' kategorisinde de DHA muhabiri Metin Faruk Tamer'e mansiyon ödülü verildi.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha ya 2 Ödül
15:19
Dereceye Giren Gazeteciler Ödüllerini Aldı Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.
14:31
Ggc'den Aa'ya Ödül AA Foto Muhabiri Orhan Çiçek, "Spor Fotoğrafı" dalında ödüle layık görüldü.
13:28
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha'ya 2 Ödül Bölge Temsilcisi Hasan Kırmızıtaş birincilik, 'Spor fotoğrafı' kategorisinde de DHA muhabiri Metin Faruk Tamer'e mansiyon ödülü verildi.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti'nden Dha'ya 2 Ödül
17:03
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor Gaziantep’te geleneksel baklava üretimi üzerine iki yıldır aralıksız AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
15:59
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor AR-GE çalışmaları sürdüren Fıstıkzade, franchising yöntemiyle baklavayı anavatanından tüm dünyaya taşımayı hedefliyor.
Baklava Fıstıkzade Markasıyla Dünyaya Açılıyor
22:18
Kurtulmuş ve Rasmussen Gaziantep'te Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve NATO eski Genel Sekreteri Danimarkalı Anders Fogh Rasmussen, Gaziantep'e gitti.
Kurtulmuş ve Rasmussen Gaziantep'te
19:26
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği -1 Almanya Elele Engelliler Konfederasyonu'nun bundan 3 ay önce Iğdır'a 50 adet tekerlekli sandalye yardımı yapmasının ardından, teşekkür amaçlı Nürnberg'e gelen Iğdır Valisi Davut Hanel, Iğdır Engelliler Derneği Kurucu üyesi ve onur Başkanı Baran Turan ile Başkan Murat Tan, Iğdır'lı Başkonsolos Asip Kaya ile Elele Engelliler konfederasyonu Başkanı Cengiz Hocazade'nin misafiri oldular.
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği -1
18:08
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği -2 Almanya Elele Engelliler Konfederasyonu'nun bundan 3 ay önce Iğdır'a 50 adet tekerlekli sandalye yardımı yapmasının ardından, teşekkür amaçlı Nürnberg'e gelen Iğdır Valisi Davut Hanel, Iğdır Engelliler Derneği Kurucu üyesi ve onur Başkanı Baran Turan ile Başkan Murat Tan, Iğdır'lı Başkonsolos Asip Kaya ile Elele Engelliler konfederasyonu Başkanı Cengiz Hocazade'nin misafiri oldular.
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği -2
17:49
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği Taner TÜZÜN - NÜRNBERG-DHA- ALMANYA Elele Engelliler Konfederasyonu'nun bundan 3 ay önce Iğdır'a 50 adet tekerlekli sandalye yardımı yapmasının ardından, teşekkür amaçlı Nürnberg'e gelen Iğdır Valisi Davut Hanel, Iğdır Engelliler Derneği Kurucu üyesi ve onur Başkanı Baran Turan ile Başkan Murat Tan, Iğdır'lı Başkonsolos Asip Kaya ile Elele Engelliler konfederasyonu Başkanı Cengiz Hocazade'nin misafiri oldular.
Iğdır Heyetine 'Tekerlekli Sandalye' Desteği
17:26
Engellilere Akülü Araba ve Tekerlekli Sandalye Gaziantep'te merkez ilçe Şahinbey Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde 47 engelliye akülü araba ve tekerlekli sandalye hediye etti.
Engellilere Akülü Araba ve Tekerlekli Sandalye
16:39
GAMEP'ten 100 Öğrenciye Yardım Gaziantep Medya Platformu Derneği, kardeş okul olarak belirlediği Sadettin Batmazoğlu İlkokulunda eğitim gören 100 öğrenciye mont ve ayakkabı yardımında bulundu.
GAMEP'ten 100 Öğrenciye Yardım
16:43
Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu işbirliğiyle düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kortej yürüyüşüyle start aldı.
Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Renkli Görüntülere Sahne Oldu
16:43
Amatör Spor Haftası Etkinlikler kapsamında malzeme yardımında bulunuldu.
16:11
Amatör Spor Haftası Törenle Açıldı Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu işbirliğiyle düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinlikleri kortej yürüyüşüyle start aldı.
Amatör Spor Haftası Törenle Açıldı
17:21
Şehitkamil Belediyesine "Teşekkür" Ödülü Fiziksel Engelliler Vakfı, Engelli Çocuklara Yönelik Sportif Beceri ve Koordinasyon Merkezi (FEVSBK) için Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde 400 metrekarelik bir alanda yer temininde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu “Teşekkür Plaketi’ne” layık gördü.
Şehitkamil Belediyesine 'Teşekkür' Ödülü
12:43
4. Hun-Türk Turan Kurultayı Macaristan'da Başladı 4. Dünya Hun-Türk Turan Kurultayı, Macaristan’ın Bugac kasabasında başladı.
4. Hun-Türk Turan Kurultayı Macaristan'da Başladı
14:37
Suriye Sınırında Askere Ateş Edilmesi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, sınırı geçmek isteyen silahlı grubun saldırısı sonucu şehit olan Piyade Er Berat Sağırkaya için 5. Zırhlı Tugay Komutanlığında tören düzenlendi.
Suriye Sınırında Askere Ateş Edilmesi
13:51
Kickboks Türkiye Şampiyonası Sona Erdi 18- 26 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ve Oba Makarnanın ana sponsorluğunu üstlendiği 'Bay-Bayan Gençler ve Büyükler Türkiye Kickboks Şampiyonası yapılan final maçlarıyla son buldu.
Kickboks Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
10:24
Markalar Desteklerse Kincboks'ta Uluslararası Şampiyonalara Ev Sahipliği Yapılabilecek Oba Makarnanın resmi sponsorluğuyla start alan Kinckboks Türkiye Şampiyonasının bir başlangıç olabileceğini ifade eden Kincboks İl Temsilci Yardımcısı ve Milli Hakem Cengiz Oktay Bekarlar “Gaziantep’in markaları sporun arkasında durursa dünya standartlarında bir çok şampiyonaya ev sahipliği yapabileceğimiz gibi dünya şampiyonları da çıkarabiliriz” dedi.
Markalar Desteklerse Kincboks'ta Uluslararası Şampiyonalara Ev Sahipliği Yapılabilecek
18:11
Okullararası Yüzme Küçükler Türkiye Birinciliği Gaziantep'teki yarışlara 37 ildeki 64 okuldan 225 sporcu katıldı.
Okullararası Yüzme Küçükler Türkiye Birinciliği
17:56
Küçük Kulaçlar Yarışıyor Şehitkamil Belediyesi tarafından ilk defa Gaziantep’te düzenlenen ve Türkiye genelinde 37 il olmak üzere 64 okuldan, 225 sporcunun katılımı ile Okullar Arası Küçükler Türkiye Yüzme Şampiyonası Şehitkamil Belediyesi Alleben 1 Yüzme Havuzunda start aldı.
Küçük Kulaçlar Yarışıyor
11:24
Gaziantep'te 'Gençlik Haftası' Kutlaması Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Mayıs ‘Gençlik Haftası’ nedeniyle Atatürk Anıtına Çelenk sunumu gerçekleşti.
Gaziantep'te 'Gençlik Haftası' Kutlaması
10:35
Görme Engelliler İçin Kitapların Sesi Oluyoruz' GAÜN TDP ve SODES işbirliğinde yürütülen "Görme Engelliler İçin Kitapların Sesi Oluyoruz" adlı toplantı Atatürk Kültür Merkezinde düzenlendi.
Görme Engelliler İçin Kitapların Sesi Oluyoruz'
13:03
Ağrı İçü, Gaziantep'teki Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı Gaziantep’te ilki düzenlenen ‘Üniversite Tanıtım Günleri’ etkinliklerinde Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi(İÇÜ) tanıtım standı büyük ilgi gördü.
Ağrı İçü, Gaziantep'teki Üniversite Tanıtım Fuarına Katıldı
14:30
7 Aralık Üniversitesi Gaziantep Üniversite Tanıtım Günlerine Katıldı Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen I. Üniversite Tanıtım Günleri’ne katıldı.
7 Aralık Üniversitesi Gaziantep Üniversite Tanıtım Günlerine Katıldı
20:33
Gaün'de Resim, Heykel ve Karikatür Sergisi Açıldı Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) ‘20. Bilim, Kültür ve Sanat Günleri’ kapsamında, GAÜN Kültür Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Plastik Sanatlar ve Fotoğraf topluluğuna üye öğrencilerin eserlerinden oluşan resim, heykel ve karikatür sergisi açılışı yapıldı.
Gaün'de Resim, Heykel ve Karikatür Sergisi Açıldı
12:22
Alman Halk Bayramında Türk Günü Almanya'nın Nürnberg kentinde, 1826 yılından beri kutlanan Halk ve Bahar Bayramı'nda ikinci kez Türk Günü düzenlendi.
12:22
Alman Halk Bayramında Türk Günü Eğlence DORUKTAYDI Türk Günü, Bavyera Milletvekili Arif Taşdelen'in açış konuşması ile başladı.
Alman Halk Bayramında Türk Günü
16:20
TRT 36. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Şenlik kapsamında 35 ülkeden gelen çocuklar düzenlenen pikniğe katıldı.
TRT 36. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği
16:18
Şehitkamil'de 23 Nisan Çocuklarına Piknik Şöleni Şehitkamil Belediyesi, bu yıl 36.'sı düzenlenen, Uluslararası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için 40 farklı ülkeden Gaziantep’e gelen çocuklar için Dülük Tabiat Parkı’nda piknik şöleni düzenledi.
Şehitkamil'de 23 Nisan Çocuklarına Piknik Şöleni
18:01
Gaün'de "8. Akademik Değişim Programları Semineri" Açılış Töreni GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep Üniversitesi’nde “8. Akademik Değişim Programları Semineri” açılış töreni yapıldı.
12:53
8. Akademik Değişim Programları Semineri" Gaün'de Yapıldı Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca yürütülen Türk ve Yabancı Yükseköğretim Kurumları arasında öğretim elemanı ve öğrenci değişiminin sağlandığı Farabi ve Mevlana Değişim Programları’nın konuşulduğu “8. Akademik Değişim Programları Semineri” üniversite koordinatörlerinin katılımı ile Gaziantep Üniversitesi’nde yapıldı.
8. Akademik Değişim Programları Semineri' Gaün'de Yapıldı
11:32
GAÜN Öğrencileri Çanakkale Haftasını Dolu Dolu Yaşadı 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 99. yıldönümü nedeniyle Çanakkale Haftası etkinlikleri kapsamında "Çanakkale Siper Türküleri" adlı konser düzenlendi.
GAÜN Öğrencileri Çanakkale Haftasını Dolu Dolu Yaşadı
11:32
50 Derece Isıda Kayak Keyfi Uğur DEMİRKIRDI, GAZİANTEP -DHA Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan sosyal mekanlara bir yenisi daha eklendi.
16:18
Gaziantep'te Erikçe Kayak Pisti Açıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Erikçe Ormanı'nda yaptırılan Erikçe Kayak Merkezi, törenle açıldı.
Gaziantep'te Erikçe Kayak Pisti Açıldı
16:18
Gaziantep'te Erikçe Kayak Pisti Açıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Erikçe Ormanı'nda yaptırılan Erikçe Kayak Merkezi, törenle açıldı.
Gaziantep'te Erikçe Kayak Pisti Açıldı
15:31
Gaziantep'te Erikçe Kayak Pisti Açıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Erikçe Kayak Merkezi, törenle açıldı.
12:01
İstiklal Marşı Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy Şiirler ve Türkülerle Anıldı Gaziantep Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi tarafından İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma kapsamında etkinlik düzenlendi.
İstiklal Marşı Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy Şiirler ve Türkülerle Anıldı
15:03
Ekonomide Üretime Katılan Eller' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu, ‘Ekonomide Üretime Katılan Eller’ projesi kapsamında Sanko Park AVM’de kermes düzenledi.
Ekonomide Üretime Katılan Eller'
13:31
Özel Sanko Okulları 6. Yükselen Okullar Konferansı Özel Sanko Okulları tarafından düzenlenen 6. Yükselen Okullar Konferansı’nda, Türkiye’nin farklı illerinden katılan öğretmenler eğitimde farklı örnek uygulamalarını sundu.
Özel Sanko Okulları 6. Yükselen Okullar Konferansı
10:39
Gkv'li Gamze Ünal'ın Müzik Başarısı Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) İlkokul öğrencisi Gamze Ünal, Gaziantep Valiliği tarafından düzenlenen ilkokullar arası müzik ve ses yarışmasında büyük başarı sergileyerek ilkokullar arasında 2. oldu.
Gkv'li Gamze Ünal'ın Müzik Başarısı
15:03
Zonguldaklı İşadamları Gso'da Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’in özel sektör eliyle büyüdüğüne vurgu yaparak, “Oda olarak hem sanayicimizin önünü açmaya çalışıyoruz hem de sanayiciler olarak var gücümüzle şehrimizi daha ileriye taşımak için mücadele veriyoruz” dedi.
Zonguldaklı İşadamları Gso'da
14:35
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinden Gto'ya Ziyaret Gaziantep’e bir takım ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gelen Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, Gaziantep Ticaret Odası’nı (GTO) ziyaret etti.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinden Gto'ya Ziyaret
17:34
Öğrencilerden Müzik Ziyafeti Gaziantep genelindeki ilk ve orta dereceli okulların katıldığı müzik ve ses yarışması Ömer Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Öğrencilerden Müzik Ziyafeti
12:00
Musul Valisi Ticari İlişkiler İçin Gaziantep'te Bir takım ticari ilişkiler yapmak için Gaziantep'e gelen Musul Valisi Atheel Nuceyfi ve beraberindeki heyet Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey'i ziyaretti etti.
Musul Valisi Ticari İlişkiler İçin Gaziantep'te
10:59
Musul'un Gıda İhtiyacı Gaziantep'ten Karşılanacak Irak'ın Musul Valisi Esil en-Nuceyfi, halkın gıda alanındaki ihtiyaçlarını Gaziantep'ten karşılamak istediklerini söyledi.
Musul'un Gıda İhtiyacı Gaziantep'ten Karşılanacak
10:44
Gaziantep Ticaret Borsası Musul Borsası Gibi Çalışacak Gaziantep'e gelen Irak'ın Musul Valisi En-Nuceyfi ve beraberindeki heyet Gaziantep Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gaziantep Ticaret Borsası Musul Borsası Gibi Çalışacak
18:07
Bağdat Treni Yeniden Hayata Geçirilecek Çeşitli ticari ilişkiler için Gaziantep'e gelen Musul Valisi Atheel Nuceyfi ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey'i ziyaretti etti.
Bağdat Treni Yeniden Hayata Geçirilecek
15:54
Musul Valisi Nuceyfi Gto'da İş Adamları ile Bir Araya Geldi Bir takım ticari ilişkilerde bulunmak amacıyla Gaziantep’e gelen Musul Valisi Atheel Nuceyfi ve beraberindeki heyet, Gaziantep Ticaret Odası’nda (GTO) Gaziantepli iş adamları ile bir araya geldi.
Musul Valisi Nuceyfi Gto'da İş Adamları ile Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:18. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA CEMALETTİN ÖZDEMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]