14:3600
SON DAKİKA CHEVROLET HABERLERİ

Son Dakika Chevrolet Haberleri


CHEVROLET

... Devamı

  Otomobilinizde Yakıt Tasarrufuyla İlgili Bildiğiniz 10 Yanlış

  Otomobilinizin akaryakıt tasarrufuna dair bildiğiniz doğruların bir mitostan ibaret olduğunu öğrenseniz ne yapardınız. İşte size doğru bildiğimiz 10 yanlış:1.Küçük otomobiller daha az yakar: Melez transmisyonlar, dizel motorlar, kademeli dolgulu doğrudan yakın enjeksiyonu, turboşarjer özellikler, gelişmiş vitesler, aerodinamik tasarım gibi gelişmiş teknolojiler standart büyüklükteki araçlarda da yakıt verimliliği sağlıyor. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  General Motors, 971 Bin Aracı Geri Çağırdı

  General Motors, 971 Bin Aracı Geri Çağırdı

  General Motors, ateşleme problemi nedeniyle gerçekleştirdiği geri çağırma programı kapsamına küresel çapta 971 bin aracı daha ekledi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Ali Poyrazoğlu'nun Klasik Otomobil Tutkusu

  Ali Poyrazoğlu'nun Klasik Otomobil Tutkusu

  Ünlü tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu'nun klasik otomobil tutkunu olduğu ortaya çıktı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Toyota'nın Carplay'li Otomobilleri 2015'te Satışa Çıkacak

  Geçtiğimiz hafta başında duyurulduktan hemen sonra Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkan Apple'ın otomobillerde sürücülerin daha güvenli iPhone deneyimi yaşayabilmesi için geliştirdiği CarPlay, bu yıl içerisinde farklı markalarda kullanılmaya başlanacak. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Transformers: Age Of Extinction'ın İkinci Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

  Transformers: Age of Extinction'ın (Transformers: Kayıp Çağ) ilk tanıtım filmi geçtiğimiz ayın başında Amerika'da gerçekleşen Super Bowl 2014 (Amerikan Ulusal Futbol Ligi'ndeki şampiyonluk maçı) etkinliğinde yayınlanmıştı. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Otomotiv Pazarı Yılın İlk İki Ayında Yüzde 19 Daraldı

  Otomotiv Pazarı Yılın İlk İki Ayında Yüzde 19 Daraldı

  Otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2014 yılının ilk iki ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 19,25 azalarak 67 bin 691'e geriledi. (05 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Apple Car Play'ın Resmi Duyurusunu Gerçekleştirdi

  Apple Car Play'ın Resmi Duyurusunu Gerçekleştirdi

  Apple, ilk olarak geçtiğimiz yıl WWDC etkinliğinde kısa bir tanıtımı yapılan ve "iOS in the Car" olarak anılan özelliğinin resmi duyurusunu gerçekleştirdi. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Yanukoviç'in Rezidansına Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

  Yanukoviç'in Rezidansına Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

  Ukrayna Devlet Başkanı Yanukoviç'in Kiev'i terk etmesinden sonra ziyaretçilerin akınına uğrayan rezidans, görenleri hayran bırakıyor Kiev Belediyesi, binayı görmek isteyenlerin sayısı artınca şehir merkezi ile rezidans arasında otobüs seferleri başlattı. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Katar Motorshow'a Yoğun İlgi

  Katar Motorshow'a Yoğun İlgi

  Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Katar Motorshow, ilk iki gününde 40 bin ziyaretçiyi ağırladı. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

 

  Otomobil Fiyatları Uçuşa Geçti, En Ucuzlar Bile El Yakıyor

  Otomobil Fiyatları Uçuşa Geçti, En Ucuzlar Bile El Yakıyor

  ÖTV ve döviz kurlarındaki artışlar sonrası zamlanan otomobillerin en düşük motor gücü ve donanıma sahip modellerini bile 30 bin liranın altında bulabilmek neredeyse imkansızlaştı Türkiye pazarında önemli paya sahip küçük sınıftaki (B sınıfı) marka ve modellerin 1.0 1.4 motor gücüne sahip versiyonlarının en düşük fiyatları, 30 bin ila 40 bin lira arasında değişiyor Bu sınıfta sadece bir modelin fiyatı 30 bin liranın altında kalırken küçük sınıf aracında bile güç ve konfordan ödün vermeyen (13 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Otomotiv Pazarı Ocak Ayında Yüzde 8 Daraldı

  Otomotiv Pazarı Ocak Ayında Yüzde 8 Daraldı

  Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2014 yılı Ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 8,03 azalarak 32 bin 670'e geriledi. (05 Şubat 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri