21:1500
SON DAKİKA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Son Dakika Çukurova Üniversitesi Haberleri

   

  Kanuni Üniversitesi Rektörü İçin Emeklilik Töreni Düzenlendi

  Çukurova Eğitim ve Kültür Vakfı bünyesinde kurulan ve Adana’nın ilk vakıf üniversitesi olan Kanuni Üniversitesi’nin Rektörlüğü'ne atanan, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Serindağ için kurumsal emeklilik töreni düzenlendi. (Bugün 12:05)

   

  Kampüste Caz 4 Kasım'da Adana'da

  Kampüste Caz 4 Kasım'da Adana'da

  Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali’nin bir klasiği haline gelen ve bu yıl altıncısı düzenlenen,“Kampüste Caz” rotasına yeni şehir ve isimler ekleyerek yoluna devam ediyor. (Bugün 11:23)

   

  Tıpta İnsan Bilimleri Ders Kurulu Toplantıları Devam Ediyor

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Tıpta İnsan Bilimleri Ders Kurulu tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantıları, 'Felsefesini Arayan Tıp' konulu konferansla devam etti. (Dün 13:42)

   

  24. Akbank Caz Festivali

  24. Akbank Caz Festivali

  "Kampüste Caz" etkinlikleri 3 14 Kasım'da Gaziantep, Adana, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Edirne, Çanakkale ve İzmir'de düzenlenecek. (Dün 12:55)

   

  Çukurova Üniversitesi Botanik Bahçesi Halka Açılıyor

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) kampüsünde yaklaşık 200 dönümlük bir alanda kurulu bulunan botanik bahçesinin bilim dünyasına ve halka açılması için çalışmalar devam ediyor. (Dün 12:49)

   

  Türkiye Kupası Kürek Yarışları

  Sapanca Gölü'ndeki yarışlarda Fenerbahçe, yıldız ve genç erkekler, genç kızlar, kadınlar ve erkekler kategorilerinde şampiyon oldu. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 21:15:36. #1.11#