SON DAKİKA DAVİD GUETTA HABERLERİ

Son Dakika David Guetta Haberleri

20:14
Soundhound, Yılın Şarkılarını, Şarkıcılarını ve Albümlerini Açıkladı Geçtiğimiz günlerde SoundHound, 2014 yılına ait önemli verilerini paylaştı.
Soundhound, Yılın Şarkılarını, Şarkıcılarını ve Albümlerini Açıkladı
00:24
Deezer'dan "Yeni Yıl Listesi" Yeni yıl partinizin hit müzikleri Deezer'dan geliyor!
18:43
David Guetta'dan Yeni Albüm: "Listen" David Guetta 5 yıllık bir aranın ardından 6. stüdyo albümü “Listen“i piayasaya sürdü.
10:43
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor Bir milyon sesle, dünyanın en büyük müzik kaydı gerçekleştirilecek.
Dünyanın En Büyük Müzik Kaydı 'UNICEF'le Gerçekleşiyor
10:42
Ulus29'Un Yeni Konsepti Walkin29, Gece Hayatına Hızlı Girdi Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Ulus29'un yeni konsepti Walkin29, misafirlerine özel sürprizler hazırlamaya devam ediyor.
14:45
Walkin29 Gece Hayatına Hızlı Girdi Dünyaca Ünlü İtalyan DJ Nicola Fasano Walkin29 Kabininde…
15:51
İtunes Festival Gümbür Gümbür Geliyor Apple'ın düzenlediği iTunes Festival, bu sene de büyük bir ilgi odağı olacak.
İtunes Festival Gümbür Gümbür Geliyor
15:14
Apple, 8. İtunes Festivali'ni Duyurdu Yeni etkinliğin yeri ve zamanı belli oldu.
Apple, 8. İtunes Festivali'ni Duyurdu
10:45
Ultra Europe 2014 Sahnesinde İlk Türk Dj 11-12-13 Temmuz’da Hırvatistan’ın Split şehrinde gerçekleşecek festivale Türkiye’den davet edilen ilk Türk DJ olan Emrah İş, performansını 12 Temmuz’da gerçekleştirecek.
Ultra Europe 2014 Sahnesinde İlk Türk Dj
12:13
David Guetta'dan İstanbul'da Dev Parti Elektronik müziğin dünyadaki en önemli isimlerinden David Guetta, İstanbul'da 12 bin kişi ile bütünleşerek unutulmaz bir performansa imza attı.
David Guetta'dan İstanbul'da Dev Parti
11:27
David Guetta'dan İstanbul'da Dev Parti Elektronik müziğin dünyadaki en önemli isimlerinden David Guetta, İstanbul'da 12 bin kişi ile bütünleşerek unutulmaz bir performansa imza attı.
David Guetta'dan İstanbul'da Dev Parti
10:55
David Guetta İstanbul'u Salladı David Guetta, 27 Haziran akşamı İstanbul KüçükÇiftlik Parkı hınca hınç dolduran 12 bin kişiye unutulmayacak müzik ziyafeti verdi.
David Guetta İstanbul'u Salladı
10:54
David Guetta, İstanbul'u Salladı Dünya çapında on beş milyon albüm satışıyla milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden David Guetta, 27 Haziran akşamı İstanbul Küçük Çiftlik Parkı hınca hınç dolduran 12 bin kişiye unutulmayacak bir müzik ziyafeti verdi.
David Guetta, İstanbul'u Salladı
19:53
Davıd Guetta Konserinin İptal Edildiği Haberleri Asılsız Çıktı Ünlü Fransız DJ, David Guetta'nın bu akşam İstanbul'da vereceği konserin iptal edildiği yönünde çıkan haberler organizatör şirket tarafından yalanlandı.
Davıd Guetta Konserinin İptal Edildiği Haberleri Asılsız Çıktı
13:22
İstanbul'da Kültür Sanat İKSV tarafından düzenlenen 21. İstanbul Caz Festivali, 1 Temmuz'da başlıyor İsviçreli piyanist Leo Tardin, dünya turnesi kapsamında Akbank Sanat'ta izleyici ile buluşacak Piyanist Alexander Romanovsky, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası eşliğinde 42. İstanbul Müzik Festivali'nin kapanışında konser verecek Dünya çapında on beş milyon albüm satışı yapan dans müziğinin önemli ismi Fransız DJ ve prodüktör David Guetta, yarın KüçükÇiftlik Park'ta müzikseverlerle buluşacak İstanbul Teknik
11:34
Davıd Guetta Konseri İçin Geri Sayım Başladı Dünya çapında 15 milyon albüm satışı bulunan ünlü DJ David Guetta, 27 Haziran akşamı Türk müzikseverlere unutulmaz bir konser verecek.
Davıd Guetta Konseri İçin Geri Sayım Başladı
12:11
Grammy Ödüllü Sanatçıdan Türkiye'ye Sürpriz Video Dünyanın en önemli DJ ve prodüktörlerinden, Grammy ödüllü David Guetta, İstanbul konseri öncesi Türk hayranlarına videolu mesaj gönderdi.
Grammy Ödüllü Sanatçıdan Türkiye'ye Sürpriz Video
11:23
Grammy Ödüllü Sanatçıdan Türkiye'ye Sürpriz Video Grammy ödüllü David Guetta, İstanbul konseri öncesi Türk hayranlarına sürpriz yaparak videolu mesaj gönderdi.
Grammy Ödüllü Sanatçıdan Türkiye'ye Sürpriz Video
12:59
10 Milyon Aboneye Ulaştı! Popüler müzik hizmeti, ücretli kullanıcı sayısının 10 milyonu geçtiğini duyurdu!
11:05
Kemer'de Dj Davıs Rüzgarı Dünya çapındaki festivallerde ve ünlü gece kulüplerinde sahneye çıkan DJ Davis, Antalya'nın Kemer İlçesi'ndeki Club Kemer Aura'da mikser başına geçti.
12:09
Spotify Tüm Dünyada 10 Milyon Ücretli Aboneye Ulaştı Spotify, 56 pazarda 10 milyon ücretli aboneye ve 40 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı
20:03
Spotify, 40 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı Spotify, 56 pazarda 10 milyon ücretli aboneye ve 40 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı.
Spotify, 40 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı
15:22
Spotify Tüm Dünyada 10 Milyon Ücretli Aboneye Ulaştı Spotify bugün, tüm dünyada toplam 56 pazarda 10 milyon ücretli aboneye ve 40 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olduğunu duyurdu.
09:32
Davıd Guetta İstanbul'a Geliyor Dünyanın en önemli DJ ve prodüktörlerinden Grammy ödüllü David Guetta, İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.
Davıd Guetta İstanbul'a Geliyor
16:03
Gençler Tartıştı, Fikirler Yarıştı ESU Türkiye, 14 Mart'ta düzenlediği International Public Speaking Competition ve 15-16 Mart'ta düzenlediği Debate League ile lise öğrencilerinin fikirlerini İngilizce tartışarak hem dil hakimiyetlerini hem de münazara kabiliyetlerini sergilemelerine olanak sağladı.
Gençler Tartıştı, Fikirler Yarıştı
20:18
Ünlü Dj David Guetta Eşinden Boşandı Fransız Dj ve prodüktör David Guetta, eşinden boşandı.
15:09
Spotify Geçtiğimiz Ayların Müzik Trendlerini Açıkladı Spotify'ın Türkiye lansmanı ardından ilk 3 ayda en çok dinlenen şarkı "Wake Me Up" oldu.
Spotify Geçtiğimiz Ayların Müzik Trendlerini Açıkladı
17:59
Akbal: Rhianna, Diyarbakır Yolunda Güneydoğu Genç Işadamları Derneği (GÜNGIAD) Başkanı Hakan Akbal bir süre önce kendisiyle tamasa geçen Life Group Entertainment kurucusu Erdem Ipekçi'nin Diyarbakır'da dünyaca ünlü sanatçı Rhianna'nın konser vermesi için destek talebinde bulunduğunu söyledi.
Akbal: Rhianna, Diyarbakır Yolunda
14:02
Rihanna'ya, Diyarbakır'da Konser İçin Teklif Götürecek Türkiye'ye birçok ünlü şarkıcı ve müzik grubunu getiren organizatör Erdem İpekçi, R&B ve pop şarkıcısı Rihanna'ya, Diyarbakır'da konser vermesi için teklif götürecek.
Rihanna'ya, Diyarbakır'da Konser İçin Teklif Götürecek
13:11
Dj Hande Kaya Ibıza'ya Davet Edildi İzmirli ünlü DJ Hande Kaya, İspanya'nın İbiza Adası'nda müzik yapmak için davet aldı.
Dj Hande Kaya Ibıza'ya Davet Edildi
15:00
Broadway Gösterilerinin Dünya'daki Yeni Adresi İstanbul Olacak Benzersiz teknolojisi, üstün akustiğe sahip salonları ile dünyaca ünlü sanatçı ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Zorlu Center Peformans Sanatları Merkezi, ilk sezon biletlerini satışa çıkardı.
16:51
Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Gösterilere Hazır Benzersiz teknolojisi, üstün akustiğe sahip salonları ile dünyaca ünlü sanatçı ve gösterilere ev sahipliği yapacak olan Zorlu Center Peformans Sanatları Merkezi, ilk sezon biletlerini satışa çıkardı.
Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Gösterilere Hazır
12:00
Hazırlanın! Özgürlük Adası Sziget Festivali'ne Gidiyoruz Sziget Festivali'nde 70 ülkeden gelen 400.000 festival severle birlikte 60'tan fazla sahnede yüzlerce dünya yıldızını görecek, bir hafta boyunca hiç durmadan fütursuzca eğlenerek Özgürlük Adası'nın keyfini çıkaracağız.
11:16
Dünyanın En Güçlü 100 Ünlüsü İş, ekonomi ve finans dünyasının önde gelen dergilerinden Forbes, 'Dünyanın En güçlü 100 Ünlüsü' listesini açıkladı.
Dünyanın En Güçlü 100 Ünlüsü
14:08
Mambo Beach Club 4. Yaş Gününü Kutluyor Rus asıllı Marina Romanova tarafından 2010'da devralınan Foça Mambo Beach Club, 28 Haziran Cuma Dj Burak Yeter, 29 Haziran Cumartesi gecesi Dj Emrah İş ile dördüncü yaş gününü kutluyacak.
Mambo Beach Club 4. Yaş Gününü Kutluyor
11:55
Ünlü Dj Gregor Salto ile Foça'da Latin House Rüzgarı Esti İzmir Foça denince akla gelen tek mekan Mambo Beach Club'ta dün gece dünyaca ünlü Dj Gregor Salto vardı.
Ünlü Dj Gregor Salto ile Foça'da Latin House Rüzgarı Esti
19:03
Bilboard Müzik Ödülleri, Sahiplerini Buldu ABD Bilboard Müzik Ödülleri, Las Vegas kentinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Bilboard Müzik Ödülleri, Sahiplerini Buldu
11:52
Karşınıza Her An Bir Axe Apollo Astronotu Çıkabilir Axe Apollo'nun yeni durağı Türk Telekom Arena oldu.
Karşınıza Her An Bir Axe Apollo Astronotu Çıkabilir
06:03
İstanbul'a 'Harlem Shake' Yaptırdı Dünyanın en ünlü DJ ve prodüktörlerinden David Guetta, bir yıl aradan sonra önceki gece yine İstanbullu hayranlarıyla buluştu.
İstanbul'a 'Harlem Shake' Yaptırdı
10:21
17 Bin Kişi 4 Mayıs Akşamı Davıd Guatta ile Coştu milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden David Guetta, OPET'in katkılarıyla Unilife ve Volume Up organizasyonuyla İstanbul'da muhteşem bir konser Verdi."Gettin' Over You", Nicki Minaj ile "Turn Me On" ve Sia ile artarda gerçekleştirdiği...
17 Bin Kişi 4 Mayıs Akşamı Davıd Guatta ile Coştu
11:28
#willpower Müzik Marketlerde Tüm dünyanın dört gözle beklediği #willpower müzik marketlerde.
#willpower Müzik Marketlerde
15:30
Davıd Guetta İstanbul'da DAVID GUETTA, OPET'in ana sponsorluğunda 4 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park'ta.
Davıd Guetta İstanbul'da
15:30
Dünya Bu Albümü Bekliyor "#willpower" müzik listelerini alt üst edecek!
Dünya Bu Albümü Bekliyor
10:47
Dj Emrah İş Coşturdu Gaziantep'te düzenlenen Hangover Final Party'de sahne alan Türkiye'nin en ünlü DJ'lerinden Emrah İş Gazianteplileri coşturdu.
Dj Emrah İş Coşturdu
14:50
David Guetta İstanbul'da Dünya çapında on beş milyon albüm satışı ile dans müziğinin fenomeni olarak nitelendirilen David Guetta özlemi sona eriyor.
06:02
Kulise Döner Tezgahı İstedi! Dans müziğinin fenomenlerinden DJ David Guetta'nın, İstanbul'da vereceği konser öncesinde ilettiği istekleri, organizatörü şaşırttı.
Kulise Döner Tezgahı İstedi!
10:59
İstanbul Dünya Yıldızlarını Ağırlayacak Melike Gallenkuş - İstanbul, önümüzdeki günlerde Barbadoslu yıldız Rihanna, Fransız DJ David Guette, Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ve İskoç yıldız Mark Knopfler'ın da aralarında bulunduğu ünlüleri ağırlayacak.
İstanbul Dünya Yıldızlarını Ağırlayacak
11:05
Dünya Dj'leri Bu Türk Yazılımını Kullanıyor Cüneyt Ateş - Türk şirketi, yazılımı ile dünya müzik endüstrisinde söz sahibi oldu.
18:00
David Guetta 4 Mayıs'ta İstanbul'da Dans müziğinin idolu David Guetta 4 Mayıs 2013 Cumartesi akşamı Küçükçiftlik Park'ta sahne alacak.
David Guetta 4 Mayıs'ta İstanbul'da
10:50
Polatlılı Mühendis, Müzik Enstrümanı Yazılım Alanında Dünya Birincisi Ankara'nın Polatllı İlçesi'nde oturan Elektronik Mühendisi Bülent Bıyıkoğlu, dünyanın önde gelen müzik teknolojileri web sitesi 'Music Radar' tarafından dünya birincisi seçildi.
Polatlılı Mühendis, Müzik Enstrümanı Yazılım Alanında Dünya Birincisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:13:23. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DAVİD GUETTA HABERLERİ
[Hata Bildir]