SON DAKİKA DAVUT GÜLOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Davut Güloğlu Haberleri

 • 29 Temmuz 2016 09:58Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 09:48Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 08:04Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Camii önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 05:59Cumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 03:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 02:26Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde devam eden demokrasi nöbetine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Ceceli, Linet, Kutsi, Sinan Akçıl, Nihat Doğan, Alişan, Doğuş, İntizar, Ümit Sayın, Berdan Mardini, Yaşar İpek, Serkan Kaya ve Davut Güloğlu'nun aralarında bulunduğu sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de destek verdi.
 • 28 Temmuz 2016 11:31Yeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarYeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarDemokrasi nöbetinin önceki akşam en coşkulu adreslerinden biri Antalya'ydı. Ünlülerin vatandaşla buluştuğu nöbette Yeşim Salkım'ın sarf ettiği cümle, büyük alkış aldı.
 • 27 Temmuz 2016 08:19Antalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi Şöleni– ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi Şöleni'ne 30'un üzerinde sanatçı ve onbinlerce vatandaş katıldı.
 • 27 Temmuz 2016 06:37Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (2)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 06:23Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (3)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 06:11Demokrasi Nöbeti - Vali Münir KaraloğluDemokrasi Nöbeti - Vali Münir KaraloğluAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 05:24Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"NdeAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 04:40Antalya'da Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan Tam DestekAntalya'da Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan Tam DestekAntalya’da, devam eden demokrasi nöbetinde vatandaşlara sanatçılar, oyuncular ve yorumcular da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 03:48Antalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi Şöleni'ne 30'un üzerinde sanatçı ve onbinlerce vatandaş katıldı.
 • 27 Temmuz 2016 03:46Antalya'daki Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan DestekAntalya'daki Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan DestekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla başlayan 'demokrasi nöbeti' Antalya'da 11'inci günde de, sanatçıların katılımıyla coşkuyla devam ediyor.
 • 27 Temmuz 2016 02:26Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"NdeAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 26 Temmuz 2016 09:32Cihan Haber Ajansı Gündemi-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Hüseyin Özgürgün'ü, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 25 Temmuz 2016 15:50Antalya'da Demokrasi Şöleni YaşanacakDemokrasi nöbetlerinin simgelerinden bir tanesi olan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda yarın akşam demokrasi şöleni yaşanacak.
 • 22 Temmuz 2016 10:46Demokrasi Nöbeti SürüyorDemokrasi Nöbeti SürüyorKeçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Milletin direnişi, nöbeti devam ediyor, Başkomutanımız tamam diyene kadar da devam edeceğiz” dedi.
 • 21 Temmuz 2016 06:42Sanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeSanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri Kızılay'da Kızılay'da "demokrasi nöbeti" devam ediyor Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Tankın karşısına geçip göğsünü siper eden, tankın altına yatan, uzanan hatta bu uğurda şehit olan milletimizin feraseti, cesareti sayesinde o darbeye Türk milleti darbe yapmıştır çok şükür" "(Olağanüstü hal) Milletimizin özgürlüğünü, milletimizin güvenliğini garanti altına almak için bunu ilan ettik. İnşallah bu teröristlerden hep birlikte devlet olarak, yargı olarak, millet olarak hesabını soracağız" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Allah milletimizden razı olsun. Eğer bugün demokrasi işliyorsa, eğer bugün TBMM açık ve işliyorsa, eğer bugün Cumhurbaşkanlığı makamı işliyorsa, eğer bugün Türkiye yarınına yeniden umutla bakabilmeyi sağlıyorsa onu sağlayan, hiçbir şey düşünmeden bu ülkenin yarını için bedenini tankın altına atan bu yiğit insanlardır, başka hiçbir şey değil" Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepkilerini sürdürdü.
 • 21 Temmuz 2016 03:31Kızılay'da "Demokrasi Nöbeti" Devam EdiyorANKARA (AA) - Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepkilerini sürdürdü.
 • 20 Temmuz 2016 12:21Davut Güloğlu, Kendisine Dava Açanlara Ateş PüskürdüDavut Güloğlu, Kendisine Dava Açanlara Ateş PüskürdüDavut Güloğlu darbeye karşı sert tepki göstererek kendisini mahkemeye verenler için "Onlar etek giymiş etek! Onlar eteğin altına saklanan adamlardır" dedi.
 • 20 Temmuz 2016 02:52Topbaş: Darbeciler İçin 'Vatan Hainleri Mezarlığı' KurulacakTopbaş: Darbeciler İçin 'Vatan Hainleri Mezarlığı' KurulacakTaksim'de konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, darbecilerin gömülmesi için 'vatan hainleri mezarlığı' kurulması talimatı verdiğini açıkladı.
 • 20 Temmuz 2016 02:37Kadir Topbaş,?vatan Hainleri MezarlığıKadir Topbaş,?vatan Hainleri Mezarlığı" Kurulması Talimatı Verdiğini Açıkladı*Taksim Meydanı'nda 'Demokrasi Nöbeti" tutan binlere hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, akşamüzeri yaptıkları özel toplantıda, darbe teşebbüsü sırasında ölen darbecilere 'Vatan Hainleri Mezarlığı" kurulması talimatı verdiğini açıkladı.
 • 19 Temmuz 2016 11:36Fetö'nün Darbe Girişimine Sanatçılardan TepkilerİSTANBUL (AA) – Sanat dünyasından ünlü isimler, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine sosyal medyada tepki gösterdi.
 • 16 Nisan 2016 17:03Rize'nin Ovit Dağı'nda 'Kar Üzerinde Dünyanın En Büyük Horon Halkası' Rekorunu Kar ve Tipi EngellediRize'nin Ovit Dağı'nda 'Kar Üzerinde Dünyanın En Büyük Horon Halkası' Rekorunu Kar ve Tipi EngellediRize'nin Ovit Dağı'nda 'kar üzerinde dünyanın en büyük horon halkası' rekorunu kar ve tipi engellediRİZE'nin İkizdere İlçesi'nde 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı'nda Ekşioğlu Vakfı tarafından düzenlenen 5'inci Ovit Kar Şenliği'nde terörizme karşı sevgi, barış ve kardeşlik mesajı vermek için, 'Kar üzerinde dünyanın en büyük horon halkası' rekor denemesi gerçekleştirildi.
 • 16 Nisan 2016 12:49Ovit'ten Kar Altında Dünyaya Barış Mesajı VerdilerEkşioğlu Vakfı ev sahipliğinde gerçekleşen 5. Ovit Kar Şenlikleri bu yıl terör olayları nedeni ile şenlik formatından çıkartılarak tüm dünyaya mesaj olacak farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.
 • 13 Nisan 2016 12:07Ovit'ten Dünyaya Barış Mesajı VerilecekOvit'ten Dünyaya Barış Mesajı VerilecekHer yıl Ekşioğlu Vakfı ev sahipliğinde gerçekleşen Ovit Şenlikleri bu yıl terör olayları nedeni ile şenlik formatından çıkartılarak tüm dünyaya mesaj olacak farklı bir formata taşınıyor.
 • 29 Ocak 2016 11:42Ünlü Sanatçı Güloğlu Çerkezköy'e Yatırım YapıyorÜnlü Sanatçı Güloğlu Çerkezköy'e Yatırım YapıyorKaradenizli ünlü şarkıcı Davut Güloğlu, daha önce arkadaş ziyareti için geldiği Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yatırım yapmaya başladı.
 • 08 Aralık 2015 15:19Gazeteleri Şikayet Eden Davut Güloğlu'na, Savcılık'tan Ders Gibi YanıtGazeteleri Şikayet Eden Davut Güloğlu'na, Savcılık'tan Ders Gibi YanıtGüloğlu, bazı gazeteleri kendisini aşağıladıkları iddiasıyla şikâyet etti. "Tanınmış bir kişinin sert eleştirilere alışık olması gerekir" diyen savcılık soruşturmayı reddetti.
 • 03 Ekim 2015 22:32Davut Güloğlu - Hala ÇocuksunDavut Güloğlu - Hala ÇocuksunDavut Güloğlu - Hala Çocuksun
 • 03 Ekim 2015 19:37Davut Güloğlu - Sana SanaDavut Güloğlu - Sana SanaDavut Güloğlu - Sana Sana
 • 03 Ekim 2015 17:42Davut Güloğlu - EmineDavut Güloğlu - EmineSATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ ( CLICK HERE TO BUY ): https://itunes.apple.com/tr/album/ask-ep/id983380837Emine - DAVUT GÜLOĞLU ( AŞK/ POLL PRODUCTION/ 2015 )
 • 03 Ekim 2015 16:27Davut Güloğlu - Alayını SallıyorumDavut Güloğlu - Alayını SallıyorumSATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ ( CLICK HERE TO BUY ): https://itunes.apple.com/tr/album/ask-ep/id983380837Alayını Sallıyorum - DAVUT GÜLOĞLU ( AŞK/ POLL PRODUCTION/ 2015 )
 • 18 Haziran 2015 08:35Hayko Cepkin, Davut Güloğlu'na Açtığı Hakaret Davasını KazandıHayko Cepkin, Davut Güloğlu'na Açtığı Hakaret Davasını KazandıÜnlü sanatçı, 5 yıl önce katıldığı bir televizyon programında kendisine "Maymuna benziyor!" diyen Davut Güloğlu'na açtığı tazminat davasını kazandı.
 • 24 Mart 2015 16:02Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Gebze'de Akrabasının Cenazesine KatıldıTrabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Gebze'de Akrabasının Cenazesine KatıldıTrabzonspor kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kanserden ölen akrabası Nebahat Deniz'in bugün Gebze'de yapılan cenaze törenine katıldı.
 • 20 Şubat 2015 18:36Şarkıcı Davut Güloğlu, Vali Yazıcı'yı Ziyaret EttiŞarkıcı Davut Güloğlu, Rize Valisi Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2015 09:33Davut Güloğlu Eski Sevgililerine Rest ÇektiDavut Güloğlu Eski Sevgililerine Rest ÇektiGelen sahne tekliflerini kabul etmeyen yakışıklı şarkıcı Davut Güloğlu, bu sene yeni yıla ailesiyle birlikte girmeyi tercih etti.
 • 17 Ekim 2014 10:55Mahkeme Davut Güloğlu İçin Kararını VerdiMahkeme Davut Güloğlu İçin Kararını VerdiSevgilisi Pelin Subay'a şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme gelen şarkıcı Davut Güloğlu, sevgilisinin evine 50 metre yaklaşamayacak.
 • 17 Ekim 2014 10:32Davut Güloğlu İçin Şok KararDavut Güloğlu İçin Şok KararSevgilisi Pelin Subay'a şiddet uyguladığı haberleri ile gündeme gelen şarkıcı Davut Güloğlu, sevgilisinin evine 50 metre yaklaşamayacak.
 • 14 Eylül 2014 19:10Dünya Güreş ŞampiyonasıGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Bugün burada yaşadığımız mutluluğu, daha üst seviyelerde yaşayacağız" Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "Takım klasmanında zirveye çıkmak için mücadele edeceğiz"
 • 15 Haziran 2014 15:13Kızkalesi'nde Burcu Güneş ve Davut Güloğlu Rüzgarı EstiKızkalesi'nde Burcu Güneş ve Davut Güloğlu Rüzgarı EstiMersin Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi’nde 4. Turizm Festivali düzenlendi.
 • 15 Haziran 2014 12:57Kazkalesi Turizm FestivaliKazkalesi Turizm FestivaliMersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Türkiye’nin yatırım planlamasının ve gelecekte imza atacağı turizm yatırım çalışmaların merkezinin Mersin olduğunu söyledi.
 • 28 Mart 2014 15:15Pelin Subay: Davut Güloğlu ile Hala GörüşüyoruzPelin Subay: Davut Güloğlu ile Hala GörüşüyoruzDavut Güloğlu'nun eski eşiyle yaşadığı evi bastığı konuşulan Pelin Subay, "Güloğlu ile hâlâ görüşüyoruz. Geri dönüş ihtimalimiz var." dedi.
 • 06 Mart 2014 12:51Davut Güloğlu İlk Celsede Beraat EttiŞarkıcı Güloğlu'nun oturduğu sitenin yöneticisini "tehdit" ettiği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşmasında beraatına karar verildi.
 • 14 Şubat 2014 10:09Industrıe Denım'de Denım'in İki YüzüIndustrıe Denım'de Denım'in İki YüzüTürkiye'de ilk defa ve sadece Industrie Denim mağazasında satışa sunulan Meltin'Pot markası denime farklı bir perspektiften bakıyor.
 • 11 Ocak 2014 12:03Davut Güloğlu'ndan Aynı NumaraEce Erken de dahil olmak üzere birlikte görüntülendiği tüm kadınlar için "Yakın arkadaşım" diyen Davut Güloğlu, bu kuralını önceki akşam da bozmadı.
 • 22 Aralık 2013 14:29Almanya'da Bartınlılar Gecesi Coşkulu GeçtiAlmanya'da Bartınlılar Gecesi Coşkulu GeçtiAlmanya'daki Bartınlılar, düzenlenen geleneksel gecede bir araya gelerek hasret giderdi.
 • 22 Aralık 2013 11:25Almanya'da Bartınlılar Gecesi Coşkulu GeçtiAlmanya'da Bartınlılar Gecesi Coşkulu GeçtiAlmanya'nın Essen şehrinde Almanya Bartınlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ( ALBARDER ), 21.geleneksel gecesini dün Gelsenkirchen şehrinde gerçekleştirdi.
 • 20 Kasım 2013 15:15' Müslüm Gürses''e Vefa Şarkısı İlk Günden Beğeni Topladı' Müslüm Gürses''e Vefa Şarkısı İlk Günden Beğeni TopladıÜnlülerin Bestecisi Burak Öksüzoğlu'nun ''Müslüm Gürses'' için özel olarak hazırladığı vefa şarkısı, ilk günden beğeni topladı.