SON DAKİKA DAVUT GÜLOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Davut Güloğlu Haberleri

 • 16 Ağustos 2016 17:39Nihat Doğan Halil Sezai İçin Yazdı: Ne Yapsaydım, Şiir mi YazsaydımNihat Doğan Halil Sezai İçin Yazdı: Ne Yapsaydım, Şiir mi YazsaydımNihat Doğan, 'Halil Sezai'ye canlı yayında yüklendi' haberleri için; "milleti hedef alan ayyaşa, şiir mi yazsaydım" dedi.
 • 15 Ağustos 2016 18:39Sıla'ya Küfreden Davut Güloğlu: Görüşümü Demokrasi Olarak GörmüyorlarSıla'ya Küfreden Davut Güloğlu: Görüşümü Demokrasi Olarak GörmüyorlarDavut Güloğlu, Yenikapı Mitingi'ne ilişkin söyledikleriyle gündemde olan şarkıcı Sıla'ya ettiği küfürden sonra gelen tepkiler üzerine twitter hesabından açıklamada bulundu.
 • 15 Ağustos 2016 00:08Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür Etti!Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür Etti!Davut Gü;loğlu, İstanbul ' da yapılan ' Demokrasi ve Şehitler Mitingi ' ile ilgili ' Darbeye karşıyım ama Yenikapı ' daki şova katılmayacağım ' şeklinde ifadelerle fikrini aç;ıklayan şarkıcı Sıla Gencoğlu'na ' S... olsun gitsin ' şeklinde kü;fü;r etti.
 • 14 Ağustos 2016 16:44Davut Güloğlu'ndan Sıla'ya KüfürDavut Güloğlu'ndan Sıla'ya KüfürBeyaz TV'de yayımlanan röportajında Davut Güloğlu, Sıla için "s... olsun gitsin" dedi.
 • 14 Ağustos 2016 15:36Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür EttiDavut Güloğlu, Sıla'ya Küfür EttiBeyaz TV'de yayımlanan röportajında Davut Güloğlu, Sıla için "s... olsun gitsin" dedi.
 • 10 Ağustos 2016 16:15Davut Güloğlu 'Susan' Sanatçılara Tepki GösterdiDavut Güloğlu 'Susan' Sanatçılara Tepki GösterdiSamsun’un Atakum ilçesinde katıldığı demokrasi nöbetinde 15 Temmuz hain darbe girişimine günlerce sessiz kalan sanatçılara tepki gösteren sanatçı Davut Güloğlu, “Ağaçlar için sokaklara dökülen sanatçılar, söz konusu vatan olduğunda bırakın sokağa çıkmayı, sosyal medya hesaplarından bile hain darbe girişimine karşı bir söylemde bulunamadılar” dedi.
 • 07 Ağustos 2016 23:19Derleme Gün İçinde Geçtiğimiz "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti", Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile taçlandırıldı.
 • 07 Ağustos 2016 19:02Demokrasi ve Şehitler MitingiDemokrasi ve Şehitler Mitingi""Türkiye'nin en geniş katılımlı mitingi" olarak tarihe geçecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi", her siyasi görüşten insanı, vatan uğrunda "tek yürek" yaptı.
 • 06 Ağustos 2016 13:03Ünlülerden Demokrasi Nöbetine DestekÜnlülerden Demokrasi Nöbetine DestekTrabzon’da, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, 22. gününde de devam etti.
 • 06 Ağustos 2016 02:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerTrabzon'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar tarafından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 06 Ağustos 2016 00:49Sanatçılar Demokrasi NöbetindeSanatçılar Demokrasi NöbetindeRize'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki için yoğun katılımla devam eden "Demokrasi nöbeti"ne Şenol İpek, Doğuş, Afrikalı Ali, Mustafa Topaloğlu, Davut Güloğlu, Berdan Mardini, Hop Dedik Ayhan, Gezegen Mehmet ve Faik Öztürk'ün de aralarında bulunduğu sanatçı, sunucu ve mankenlerde destek verdi.
 • 05 Ağustos 2016 11:36Sanatçılardan, Sanatçılardan, "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Ne Katılım ÇağrısıTaksim Meydanındaki demokrasi nöbetine katılarak hep birlikte "Memleketim" şarkısı okuyan ses ve sinema sanatçıları, pazar günü Yenikapı'da yapılacak "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne tüm vatandaşları ve sanatçı arkadaşlarını davet etti.
 • 02 Ağustos 2016 05:59Ünlülerden Demokrasi Nöbeti'ne DestekÜnlülerden Demokrasi Nöbeti'ne DestekFatih’te darbe girişimin yaşandığı 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, on yedinci gününde de devam etti.
 • 29 Temmuz 2016 09:58Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 09:48Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 08:04Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Camii önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 05:59Cumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 03:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 02:26Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde devam eden demokrasi nöbetine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Ceceli, Linet, Kutsi, Sinan Akçıl, Nihat Doğan, Alişan, Doğuş, İntizar, Ümit Sayın, Berdan Mardini, Yaşar İpek, Serkan Kaya ve Davut Güloğlu'nun aralarında bulunduğu sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de destek verdi.
 • 28 Temmuz 2016 11:32Yeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarYeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarDemokrasi nöbetinin önceki akşam en coşkulu adreslerinden biri Antalya'ydı. Ünlülerin vatandaşla buluştuğu nöbette Yeşim Salkım'ın sarf ettiği cümle, büyük alkış aldı.
 • 27 Temmuz 2016 08:19Antalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi Şöleni– ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi Şöleni'ne 30'un üzerinde sanatçı ve onbinlerce vatandaş katıldı.
 • 27 Temmuz 2016 06:37Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (2)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 06:23Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (3)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 06:11Demokrasi Nöbeti - Vali Münir KaraloğluDemokrasi Nöbeti - Vali Münir KaraloğluAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 05:24Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"NdeAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 04:40Antalya'da Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan Tam DestekAntalya'da Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan Tam DestekAntalya’da, devam eden demokrasi nöbetinde vatandaşlara sanatçılar, oyuncular ve yorumcular da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 03:48Antalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi Şöleni'ne 30'un üzerinde sanatçı ve onbinlerce vatandaş katıldı.
 • 27 Temmuz 2016 03:47Antalya'daki Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan DestekAntalya'daki Demokrasi Nöbetine Sanatçılardan DestekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla başlayan 'demokrasi nöbeti' Antalya'da 11'inci günde de, sanatçıların katılımıyla coşkuyla devam ediyor.
 • 27 Temmuz 2016 02:26Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"NdeAntalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 26 Temmuz 2016 09:32Cihan Haber Ajansı Gündemi-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Hüseyin Özgürgün'ü, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 25 Temmuz 2016 15:50Antalya'da Demokrasi Şöleni YaşanacakDemokrasi nöbetlerinin simgelerinden bir tanesi olan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda yarın akşam demokrasi şöleni yaşanacak.
 • 22 Temmuz 2016 10:46Demokrasi Nöbeti SürüyorDemokrasi Nöbeti SürüyorKeçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Milletin direnişi, nöbeti devam ediyor, Başkomutanımız tamam diyene kadar da devam edeceğiz” dedi.
 • 21 Temmuz 2016 06:42Sanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeSanatçılar Kızılay'da Demokrasi NöbetindeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri Kızılay'da Kızılay'da "demokrasi nöbeti" devam ediyor Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Tankın karşısına geçip göğsünü siper eden, tankın altına yatan, uzanan hatta bu uğurda şehit olan milletimizin feraseti, cesareti sayesinde o darbeye Türk milleti darbe yapmıştır çok şükür" "(Olağanüstü hal) Milletimizin özgürlüğünü, milletimizin güvenliğini garanti altına almak için bunu ilan ettik. İnşallah bu teröristlerden hep birlikte devlet olarak, yargı olarak, millet olarak hesabını soracağız" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Allah milletimizden razı olsun. Eğer bugün demokrasi işliyorsa, eğer bugün TBMM açık ve işliyorsa, eğer bugün Cumhurbaşkanlığı makamı işliyorsa, eğer bugün Türkiye yarınına yeniden umutla bakabilmeyi sağlıyorsa onu sağlayan, hiçbir şey düşünmeden bu ülkenin yarını için bedenini tankın altına atan bu yiğit insanlardır, başka hiçbir şey değil" Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepkilerini sürdürdü.
 • 21 Temmuz 2016 03:31Kızılay'da "Demokrasi Nöbeti" Devam EdiyorANKARA (AA) - Kızılay Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı tepkilerini sürdürdü.
 • 20 Temmuz 2016 12:21Davut Güloğlu, Kendisine Dava Açanlara Ateş PüskürdüDavut Güloğlu, Kendisine Dava Açanlara Ateş PüskürdüDavut Güloğlu darbeye karşı sert tepki göstererek kendisini mahkemeye verenler için "Onlar etek giymiş etek! Onlar eteğin altına saklanan adamlardır" dedi.
 • 20 Temmuz 2016 02:52Topbaş: Darbeciler İçin 'Vatan Hainleri Mezarlığı' KurulacakTopbaş: Darbeciler İçin 'Vatan Hainleri Mezarlığı' KurulacakTaksim'de konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, darbecilerin gömülmesi için 'vatan hainleri mezarlığı' kurulması talimatı verdiğini açıkladı.
 • 20 Temmuz 2016 02:37Kadir Topbaş,?vatan Hainleri MezarlığıKadir Topbaş,?vatan Hainleri Mezarlığı" Kurulması Talimatı Verdiğini Açıkladı*Taksim Meydanı'nda 'Demokrasi Nöbeti" tutan binlere hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, akşamüzeri yaptıkları özel toplantıda, darbe teşebbüsü sırasında ölen darbecilere 'Vatan Hainleri Mezarlığı" kurulması talimatı verdiğini açıkladı.
 • 19 Temmuz 2016 11:36Fetö'nün Darbe Girişimine Sanatçılardan TepkilerİSTANBUL (AA) – Sanat dünyasından ünlü isimler, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine sosyal medyada tepki gösterdi.
 • 16 Nisan 2016 17:03Rize'nin Ovit Dağı'nda 'Kar Üzerinde Dünyanın En Büyük Horon Halkası' Rekorunu Kar ve Tipi EngellediRize'nin Ovit Dağı'nda 'Kar Üzerinde Dünyanın En Büyük Horon Halkası' Rekorunu Kar ve Tipi EngellediRize'nin Ovit Dağı'nda 'kar üzerinde dünyanın en büyük horon halkası' rekorunu kar ve tipi engellediRİZE'nin İkizdere İlçesi'nde 2 bin 640 rakımlı Ovit Dağı'nda Ekşioğlu Vakfı tarafından düzenlenen 5'inci Ovit Kar Şenliği'nde terörizme karşı sevgi, barış ve kardeşlik mesajı vermek için, 'Kar üzerinde dünyanın en büyük horon halkası' rekor denemesi gerçekleştirildi.
 • 16 Nisan 2016 12:49Ovit'ten Kar Altında Dünyaya Barış Mesajı VerdilerEkşioğlu Vakfı ev sahipliğinde gerçekleşen 5. Ovit Kar Şenlikleri bu yıl terör olayları nedeni ile şenlik formatından çıkartılarak tüm dünyaya mesaj olacak farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.
 • 13 Nisan 2016 12:07Ovit'ten Dünyaya Barış Mesajı VerilecekOvit'ten Dünyaya Barış Mesajı VerilecekHer yıl Ekşioğlu Vakfı ev sahipliğinde gerçekleşen Ovit Şenlikleri bu yıl terör olayları nedeni ile şenlik formatından çıkartılarak tüm dünyaya mesaj olacak farklı bir formata taşınıyor.
 • 29 Ocak 2016 11:42Ünlü Sanatçı Güloğlu Çerkezköy'e Yatırım YapıyorÜnlü Sanatçı Güloğlu Çerkezköy'e Yatırım YapıyorKaradenizli ünlü şarkıcı Davut Güloğlu, daha önce arkadaş ziyareti için geldiği Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yatırım yapmaya başladı.
 • 08 Aralık 2015 15:19Gazeteleri Şikayet Eden Davut Güloğlu'na, Savcılık'tan Ders Gibi YanıtGazeteleri Şikayet Eden Davut Güloğlu'na, Savcılık'tan Ders Gibi YanıtGüloğlu, bazı gazeteleri kendisini aşağıladıkları iddiasıyla şikâyet etti. "Tanınmış bir kişinin sert eleştirilere alışık olması gerekir" diyen savcılık soruşturmayı reddetti.
 • 03 Ekim 2015 22:32Davut Güloğlu - Hala ÇocuksunDavut Güloğlu - Hala ÇocuksunDavut Güloğlu - Hala Çocuksun
 • 03 Ekim 2015 19:37Davut Güloğlu - Sana SanaDavut Güloğlu - Sana SanaDavut Güloğlu - Sana Sana
 • 03 Ekim 2015 17:42Davut Güloğlu - EmineDavut Güloğlu - EmineSATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ ( CLICK HERE TO BUY ): https://itunes.apple.com/tr/album/ask-ep/id983380837Emine - DAVUT GÜLOĞLU ( AŞK/ POLL PRODUCTION/ 2015 )
 • 03 Ekim 2015 16:27Davut Güloğlu - Alayını SallıyorumDavut Güloğlu - Alayını SallıyorumSATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ ( CLICK HERE TO BUY ): https://itunes.apple.com/tr/album/ask-ep/id983380837Alayını Sallıyorum - DAVUT GÜLOĞLU ( AŞK/ POLL PRODUCTION/ 2015 )
 • 18 Haziran 2015 08:35Hayko Cepkin, Davut Güloğlu'na Açtığı Hakaret Davasını KazandıHayko Cepkin, Davut Güloğlu'na Açtığı Hakaret Davasını KazandıÜnlü sanatçı, 5 yıl önce katıldığı bir televizyon programında kendisine "Maymuna benziyor!" diyen Davut Güloğlu'na açtığı tazminat davasını kazandı.
 • 24 Mart 2015 16:02Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Gebze'de Akrabasının Cenazesine KatıldıTrabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Gebze'de Akrabasının Cenazesine KatıldıTrabzonspor kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kanserden ölen akrabası Nebahat Deniz'in bugün Gebze'de yapılan cenaze törenine katıldı.
 • 20 Şubat 2015 18:36Şarkıcı Davut Güloğlu, Vali Yazıcı'yı Ziyaret EttiŞarkıcı Davut Güloğlu, Rize Valisi Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.