SON DAKİKA DAVUT GÜLOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Davut Güloğlu Haberleri

 • 03 Eylül 2016 15:38Antalya Expo 2016'da Güloğlu ve Gürman CoşturduAntalya Expo 2016'da Güloğlu ve Gürman CoşturduKaradenizli şarkıcı Davut Güloğlu ile Akdeniz ile Arap müziğini harmanlayan Öykü Gürman, Expo 2016 Antalya'nın yerli konserler serisinde sahneye çıktı.
 • 03 Eylül 2016 12:59Güloğlu ve Gürman Expo 2016'yı CoşturduGüloğlu ve Gürman Expo 2016'yı CoşturduEXPO 2016 Antalya’nın yerli konserler serisinde Karadenizli besteci ve şarkıcı Davut Güloğlu ile Akdeniz ile Arap müziğini harmanlayan Öykü Gürman, sahne aldı.
 • 16 Ağustos 2016 17:39Nihat Doğan Halil Sezai İçin Yazdı: Ne Yapsaydım, Şiir mi YazsaydımNihat Doğan Halil Sezai İçin Yazdı: Ne Yapsaydım, Şiir mi YazsaydımNihat Doğan, 'Halil Sezai'ye canlı yayında yüklendi' haberleri için; "milleti hedef alan ayyaşa, şiir mi yazsaydım" dedi.
 • 15 Ağustos 2016 18:39Sıla'ya Küfreden Davut Güloğlu: Görüşümü Demokrasi Olarak GörmüyorlarSıla'ya Küfreden Davut Güloğlu: Görüşümü Demokrasi Olarak GörmüyorlarDavut Güloğlu, Yenikapı Mitingi'ne ilişkin söyledikleriyle gündemde olan şarkıcı Sıla'ya ettiği küfürden sonra gelen tepkiler üzerine twitter hesabından açıklamada bulundu.
 • 15 Ağustos 2016 00:08Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür Etti!Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür Etti!Davut Gü;loğlu, İstanbul ' da yapılan ' Demokrasi ve Şehitler Mitingi ' ile ilgili ' Darbeye karşıyım ama Yenikapı ' daki şova katılmayacağım ' şeklinde ifadelerle fikrini aç;ıklayan şarkıcı Sıla Gencoğlu'na ' S... olsun gitsin ' şeklinde kü;fü;r etti.
 • 14 Ağustos 2016 16:44Davut Güloğlu'ndan Sıla'ya KüfürDavut Güloğlu'ndan Sıla'ya KüfürBeyaz TV'de yayımlanan röportajında Davut Güloğlu, Sıla için "s... olsun gitsin" dedi.
 • 14 Ağustos 2016 15:36Davut Güloğlu, Sıla'ya Küfür EttiDavut Güloğlu, Sıla'ya Küfür EttiBeyaz TV'de yayımlanan röportajında Davut Güloğlu, Sıla için "s... olsun gitsin" dedi.
 • 10 Ağustos 2016 16:15Davut Güloğlu 'Susan' Sanatçılara Tepki GösterdiDavut Güloğlu 'Susan' Sanatçılara Tepki GösterdiSamsun’un Atakum ilçesinde katıldığı demokrasi nöbetinde 15 Temmuz hain darbe girişimine günlerce sessiz kalan sanatçılara tepki gösteren sanatçı Davut Güloğlu, “Ağaçlar için sokaklara dökülen sanatçılar, söz konusu vatan olduğunda bırakın sokağa çıkmayı, sosyal medya hesaplarından bile hain darbe girişimine karşı bir söylemde bulunamadılar” dedi.
 • 07 Ağustos 2016 23:19Derleme Gün İçinde Geçtiğimiz "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan "demokrasi nöbeti", Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi" ile taçlandırıldı.
 • 07 Ağustos 2016 19:02Demokrasi ve Şehitler MitingiDemokrasi ve Şehitler Mitingi""Türkiye'nin en geniş katılımlı mitingi" olarak tarihe geçecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi", her siyasi görüşten insanı, vatan uğrunda "tek yürek" yaptı.
 • 06 Ağustos 2016 13:03Ünlülerden Demokrasi Nöbetine DestekÜnlülerden Demokrasi Nöbetine DestekTrabzon’da, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, 22. gününde de devam etti.
 • 06 Ağustos 2016 02:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerTrabzon'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından vatandaşlar tarafından başlatılan "demokrasi nöbeti" sürüyor.
 • 06 Ağustos 2016 00:49Sanatçılar Demokrasi NöbetindeSanatçılar Demokrasi NöbetindeRize'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki için yoğun katılımla devam eden "Demokrasi nöbeti"ne Şenol İpek, Doğuş, Afrikalı Ali, Mustafa Topaloğlu, Davut Güloğlu, Berdan Mardini, Hop Dedik Ayhan, Gezegen Mehmet ve Faik Öztürk'ün de aralarında bulunduğu sanatçı, sunucu ve mankenlerde destek verdi.
 • 05 Ağustos 2016 11:36Sanatçılardan, Sanatçılardan, "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"Ne Katılım ÇağrısıTaksim Meydanındaki demokrasi nöbetine katılarak hep birlikte "Memleketim" şarkısı okuyan ses ve sinema sanatçıları, pazar günü Yenikapı'da yapılacak "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne tüm vatandaşları ve sanatçı arkadaşlarını davet etti.
 • 02 Ağustos 2016 05:59Ünlülerden Demokrasi Nöbeti'ne DestekÜnlülerden Demokrasi Nöbeti'ne DestekFatih’te darbe girişimin yaşandığı 15 Temmuz gecesi başlayan demokrasi nöbeti, on yedinci gününde de devam etti.
 • 29 Temmuz 2016 09:58Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 09:48Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Cami önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 08:04Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Millet Camii önündeki vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 05:59Cumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Sanatçı, Oyuncu, Radyocu ve Sporcuları Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 03:09Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
 • 29 Temmuz 2016 02:26Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde devam eden demokrasi nöbetine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Ceceli, Linet, Kutsi, Sinan Akçıl, Nihat Doğan, Alişan, Doğuş, İntizar, Ümit Sayın, Berdan Mardini, Yaşar İpek, Serkan Kaya ve Davut Güloğlu'nun aralarında bulunduğu sanat ve spor dünyasından çok sayıda ünlü de destek verdi.
 • 28 Temmuz 2016 11:32Yeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarYeşim Salkım: Ne Mutlu ki Erdoğan VarDemokrasi nöbetinin önceki akşam en coşkulu adreslerinden biri Antalya'ydı. Ünlülerin vatandaşla buluştuğu nöbette Yeşim Salkım'ın sarf ettiği cümle, büyük alkış aldı.
 • 27 Temmuz 2016 08:19Antalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi ŞöleniAntalya'da Darbe Girişimine Karşı Demokrasi Şöleni– ANTALYA Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Demokrasi Şöleni'ne 30'un üzerinde sanatçı ve onbinlerce vatandaş katıldı.
 • 27 Temmuz 2016 06:37Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (2)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.
 • 27 Temmuz 2016 06:23Sanatçılar Sanatçılar "Demokrasi Nöbeti"Nde (3)Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla sürdürülen "demokrasi nöbeti"ne, sanatçılar Mustafa Ceceli, Bengü, Yeşim Salkım, Murat Dalkılıç, Alişan, Kutsi, Berkay, Doğuş, İntizar, Berksan ve Davut Güloğlu da destek verdi.