09:1900
SON DAKİKA DAVUT GÜLOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Davut Güloğlu Haberleri


DAVUT GÜLOĞLU

Memur bir baba ile ev hanımı bir annenin 11 çocuğundan yedinci çocuğu olarak dünyaya geldi. Genç yaşında anne ve babasını kaybettikten sonra bir dönem futbola merak saran sanatçı, Rize Belediye Spor, Salaha Spor gibi amatör futbol kulüplerinde 6 yıl futbol oynadı.

Ancak, içindeki müzik... Devamı

   

  Dünya Güreş Şampiyonası

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Bugün burada yaşadığımız mutluluğu, daha üst seviyelerde yaşayacağız" Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "Takım klasmanında zirveye çıkmak için mücadele edeceğiz" (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kızkalesi'nde Burcu Güneş ve Davut Güloğlu Rüzgarı Esti

  Kızkalesi'nde Burcu Güneş ve Davut Güloğlu Rüzgarı Esti

  Mersin Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi’nde 4. Turizm Festivali düzenlendi. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kazkalesi Turizm Festivali

  Kazkalesi Turizm Festivali

  Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Türkiye’nin yatırım planlamasının ve gelecekte imza atacağı turizm yatırım çalışmaların merkezinin Mersin olduğunu söyledi. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Pelin Subay: Davut Güloğlu ile Hala Görüşüyoruz

  Pelin Subay: Davut Güloğlu ile Hala Görüşüyoruz

  Davut Güloğlu'nun eski eşiyle yaşadığı evi bastığı konuşulan Pelin Subay, "Güloğlu ile hâlâ görüşüyoruz. Geri dönüş ihtimalimiz var." dedi. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Davut Güloğlu İlk Celsede Beraat Etti

  Şarkıcı Güloğlu'nun oturduğu sitenin yöneticisini "tehdit" ettiği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşmasında beraatına karar verildi. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Industrıe Denım'de Denım'in İki Yüzü

  Industrıe Denım'de Denım'in İki Yüzü

  Türkiye'de ilk defa ve sadece Industrie Denim mağazasında satışa sunulan Meltin'Pot markası denime farklı bir perspektiften bakıyor. (14 Şubat 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.09.2014 09:19:35. #1.13#