SON DAKİKA DENİZBANK HABERLERİ

Son Dakika Denizbank Haberleri

 • 14:34 Denizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL Artırıyor Denizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL Artırıyor DenizBank açıklamasına göre, Tarım ve KOBİ sektörleri başta olmak üzere 3. köprü, 3. Havalimanı ve Kıbrıs Barış Suyu gibi Türkiye'nin kalkınmasında kritik öneme sahip projelerine sağlanan finansmanda önemli bir rol üstlenen DenizBank, söz konusu alanlarda desteğini artırmak amacıyla toplamda 1,5 milyar lira tutarında sermaye artırımına gdiyor.
 • 11:59 Yenimahalle'den Son Gün Uyarısı Yenimahalle'den Son Gün Uyarısı Emlak, ilan-reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergileri ile yol harcamalarına katılım paylarının 1’inci taksit ödemeleri, 31 Mayıs Salı günü sona eriyor.
 • 11:33 Denizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL Artırıyor DenizBank, ödenmiş sermayesinde 1,5 milyar lira tutarında artırım gerçekleştirerek, toplam sermaye benzeri kredi dahil özkaynak büyüklüğünü 13,5 milyar liranın üzerine çıkarıyor.
 • 14:03 Ünlüler Türk Kızılayı İçin Söyleyecek Türk Kızılayı yararına düzenlenen "Türkiye'nin Yıldızları Kızılay İçin Söylüyor" başlıklı konser, yarın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde gerçekleştirilecek.
 • 13:24 Türkiye-Rusya Ticari İlişkileri" Konulu Toplantı Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Podelsyhev, Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilere yönelik, her kriz için bir çözüm yolu olduğunu belirterek, "Bu krizden de çıkacağız ve çözüm bulacağız. Bu krize çözüm bulmak ve ileriye gidebilmek için iki ülke birbirine saygısını korumalı, devam ettirmeli ve birbirini anlamaya çalışmalıdır.
 • 11:03 Yatırımcı Rehberi (1) Yatırımcılar bu hafta borsa ile kazanırken, altın, dolar ve avroyla zarar etti.
 • 23:34 İdso, Eleni Karaindrou ile Konser Verdi İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) DenizBank Konserleri 2015-2016 sezonu, ünlü Yunan besteci Eleni Karaindrou konseriyle sona erdi.
 • 08:59 Gündem / 26 Mayıs 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek Milli Güvenlik Kurulu toplantısına başkanlık edecek.
 • 11:55 Sberbank İlk Çeyrek Karını 2,8 Kat Artırdı MOSKOVA (AA) – Rusya'nın en büyük bankası Sberbank'ın 2016 ilk çeyrek net karının bir önceki yılın aynı dönemine göre 2,8 kat artarak 30,6 milyar rubleden 118 milyar rubleye (yaklaşık 1,8 milyar dolar) yükseldiği bildirildi.
 • 16:01 Ekonomistler Tcmb Faiz Kararını Değerlendirdi AA Finans Analisti ve ekonomist Haluk Bürümcekçi, faiz indirimleri sadeleşme başlığı altında gerçekleştirildiği için sürecin yavaşlatılacağı veya kesintiye uğrayacağı yönünde bir sinyal verilmediğini belirterek, "Anlaşılan, piyasa koşulları elverdiği müddetçe TCMB üst bant indirimlerine devam edecek.
 • 12:27 İzmit Belediyesi'nde Hafta Sonu Vergi Mesaisi Var İzmit Belediyesi'nde Hafta Sonu Vergi Mesaisi Var İzmit Belediyesi’nde son ödeme tarihi 31 Mayıs Salı günü olan Emlak Vergisi ve işyeri Çevre Temizlik vergisi nedeniyle hafta sonu mesai yapılacak.
 • 11:38 Çankaya Belediyesi'nden Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri Hatırlatması Çankaya Belediyesi'nden Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri Hatırlatması Çankaya Belediyesi, vatandaşların faizle karşılaşmamaları için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2016 yılı birinci taksit ödemelerinin son gününün 31 Mayıs olduğunu hatırlattı.
 • 10:05 5. E-Ticaret Konferansı Point Hotel'de Gerçekleşti 5. E-Ticaret Konferansı Point Hotel'de Gerçekleşti Farklı sektörlerde ön plana çıkan E_CRM uygulamaları, dijital transformasyon, dönüşüm sürecindeki riskler ve fırsatlar, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer aldı.
 • 15:09 Gediz Meslek Yüksekokulu'nda Bankacılık Eğitim Semineri Gediz Meslek Yüksekokulu'nda Bankacılık Eğitim Semineri Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde okuyan 1. ve 2. sınıf öğrencilerine ‘Finansal Kariyer ve Dijital Kuşak Bankacılığı’ konulu bankacılık eğitim semineri verildi.
 • 12:13 Çevre Temizlik Vergileri İçin Son Gün 31 Mayıs Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, emlak, ilan-reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2016 yılı 1’inci taksitlerinin ödeme süresinin 31 Mayıs Salı günü sona ereceği bildirildi.
 • 15:24 Tosya'da Uçurtma Şenliği Düzenlendi Tosya'da Uçurtma Şenliği Düzenlendi Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Tosya Tiyatro Kulübü Uçurtma Şenliğine katıldı.
 • 10:04 Türkiye'nin Yıldızları" Kızılay İçin Söyleyecek Sanatçılar Orhan Gencebay, İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Serdar Ortaç, Serkan Kaya ve Cenk Eren, Türk Kızılayı yararına konser verecek.
 • 14:51 Galatasaray, Filede İki İsmi Renklerine Bağladı Galatasaray Spor Kulubü, erkek ve bayan voleybol takımları transfere hızlı başladı.
 • 15:47 Şaphane Myo'da 'Kariyer ve Etkinlik Haftası' Sona Erdi Şaphane Myo'da 'Kariyer ve Etkinlik Haftası' Sona Erdi Şaphane Meslek Yüksekokulu’nda 5 gün önce Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören tarafından başlatılan ‘Kariyer ve Etkinlik Haftası’ birbirinden güzel çeşitli etkinliklerle tamamlandı.
 • 14:24 İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İskif) 2016 İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İskif) 2016 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun'un konuşması DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in konuşması "İSKİF' 2016'da 10 bin kişinin iş bulması hedefleniyor" İŞKUR İstanbul İl Müdürü Coşkun: "Bu yıl fuarda asgari 10 bin kişinin iş sahibi olması ve işsizliğin önemli oranda azaltılmasını hedefliyoruz" DenizBank Genel Müdürü Ateş: "Dünyada nerede hangi hükümet olursa olsun birinci meselesi, ekonomiyi büyütüp istihdamı artırmaktır" İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İSKİF) 2016'da asgari 10 bin kişinin iş sahibi olmasının ve işsizliğin önemli oranda azaltılmasının hedeflendiğini söyledi.
 • 13:49 İskif' 2016'da 10 Bin Kişinin İş Bulması Hedefleniyor" İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İSKİF) 2016'da asgari 10 bin kişinin iş sahibi olmasının ve işsizliğin önemli oranda azaltılmasının hedeflendiğini söyledi.
 • 12:50 Avrupa'da Tek Gülen Galatasaray Odeabank Oldu Türk takımlarının basketbol, futbol, hentbol ve voleybolda Avrupa kupalarındaki mücadelesinde çıktığı 6 finalden sadece Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takım, ULEB Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaştı.
 • 12:45 Sarıgöl'de Uçurtma Şenliği Sarıgöl'de Uçurtma Şenliği Sarıgöl Ziraat Odası ve Sarıgöl Denizbank Şubesi tarafından ortaklaşa "Uçurtma Şenliği’’ düzenlendi.
 • 10:55 Ziraat Odası Başarılı Öğrencilere Altın Dağıttı Ziraat Odası Başarılı Öğrencilere Altın Dağıttı Bayramiç Ziraat Odası 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeni ile okullarda düzenlenen Şiir, Kompozisyon ve Resim dalında ki okullar arası yarışmada ilk üçe giren öğrencilere 1’er küçük altın hediye etti.
 • 17:16 Dikkat! Son Tarih 31 Mayıs Dikkat! Son Tarih 31 Mayıs Yenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 1'inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 17:10 Sarıkamış'ta Denizbank ve Ziraat Odası Çiftçileri Unutmadı Sarıkamış'ta Denizbank ve Ziraat Odası Çiftçileri Unutmadı Sarıkamış’ta Denizbank Sarıkamış Şubesi ile Sarıkamış Ziraat Odası Başkanlığı, Çiftçiler Günü’nde ortaklaşa düzenledikleri yemekli toplantıda, çiftçiler, STK temsilcileri ve muhtarlarla buluştu.
 • 14:45 Çiftçiler Günü Denizbank Sarıkamış Şubesi ile Sarıkamış Ziraat Odası Başkanlığı yetkilileri, Çiftçiler Günü dolayısıyla çiftçi ve muhtarlarla bir araya geldi.
 • 12:19 Dünya Çiftçiler Günü Eskişehir'de Tepebaşı Ziraat Odası ve Denizbank işbirliğiyle vatandaşlara Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla pilav ikram edildi.
 • 11:07 Denizbank'tan Çiftçilere Özel Kampanyalar DenizBank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla çiftçilere özel bir dizi kampanya sunuyor.
 • 10:14 Denizbank Bulanık Şubesi Açıldı Denizbank Bulanık Şubesi Açıldı Muş’un Bulanık ilçesinde Denizbank Şubesi açıldı.
 • 13:41 Çiftçiler Gününü 'Nohutlu Pilav' İkramı ile Kutladılar Çiftçiler Gününü 'Nohutlu Pilav' İkramı ile Kutladılar Tarım sektöründe yüzde 30’u aşan pazar payı ile özel bankalar arasında olan Denizbank, üreticileri her alanda gönülden desteklemeye devam ediyor.
 • 17:11 Dolar Sert Dalgalandı Dolar Sert Dalgalandı Bu sabah saat 0901'de 2.9470/2.9485 seviyesinde olan dolar/TL, 2.9757'ye kadar yükseldikten sonra saat 1644'te 2.9595/2.9757 seviyesinde bulunuyor.
 • 12:51 Vergi Ödemesi İçin Son Günü Beklemeyin Pursaklar Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergisi ile çevre temizlik vergilerinin 2016 yılı 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceğini açıkladı.
 • 13:21 Türk Bankacılar 35. Kez Buluştular Türk Bankacılar 35. Kez Buluştular Frankfurt'ta Türk Bankacılar 35. kez buluştu.
 • 10:58 Denizbank'tan Yaz Öncesi Kazandıran Kampanya DenizBank, mayıs ayı boyunca sürecek kampanyası ile hem kredi kartı hem banka kartı sahibi müşterilerine kuyumculuk dışında tüm sektörlerde farklı günlerde ve tek seferde yapacakları her 150 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda 70 TL bonus kazanma avantajı sunuyor.
 • 09:48 DenizBank'tan yaz öncesi kazandıran kampanya Müşterilerine pek çok ayrıcalık sunan DenizBank'ın kazançlı dünyası ile kart sahipleri avantajlı alışveriş fırsatlarına sahip olmaya devam ediyor.
 • 22:30 35. Türk Bankaları Bahar Kokteyli Avrupa'da faaliyet gösteren Türk ve Alman bankalarının temsilcileri, Almanya'nın Frankfurt kentindeki "35. Türk Bankaları Bahar Kokteyli" etkinliğinde bir araya geldi.
 • 14:50 Gso'da Enerji· Veri·mli·li·ği· İ·mkanları Anlatılacak Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (TurSEFF) altında enerji projelerinin uygulanmasında 5 milyon avroya kadar finansman için uygun görülebildiği TURSEFF, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) öncülüğünde yürütülen, "Enerji Verimliliği Projesi" kapsamında, GAP Enerji Verimliliği Danışmanlık ve Kuluçka Merkezi işbirliği çerçevesinde, 10 Mayıs Salı günü "Güney Doğu Anadolu'da Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji İmkanları" konulu eğitim semineri düzenlenecek.
 • 11:51 Gso'da Enerji Verimliliği İmkanları Anlatılacak Gso'da Enerji Verimliliği İmkanları Anlatılacak Gaziantep’te Güney Doğu Anadolu’de Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji imkanları konulu eğitim semineri düzenleneceği bildirildi.
 • 11:38 Denizbank'ın İlk Çeyrek Net Karı 301 Milyon TL Seviyesinde DenizBank'ın ilk çeyrek net karı yıllık yüzde 12 artış ile 301 milyon TL seviyesinde gerçekleşti.
 • 18:58 Denizbank'tan 298,1 Milyon TL Net Kar DenizBank'ın, yılın ilk çeyreğinde konsolide olmayan net karı 298,1 milyon liraya çıktı.
 • 15:10 Burhaniye'de Çiftçilere Lokmalı Banka Desteği Burhaniye'de Çiftçilere Lokmalı Banka Desteği Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Tarım Bakanlığının son açıkladığı Genç Çiftçi Hibe Desteği çiftçileri heyecanlandırırken, bankalarda çiftçilere destek için yarışa girdi.
 • 13:16 Verginizi Ödemeyi Unutmayın Çankaya Belediyesi, belediyelere ödenmesi gereken Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2016 yılı birinci taksit ödemelerinin son gününün 31 Mayıs olduğunu açıkladı.
 • 11:35 Hepsiburada.com'dan Anneler Günü İçin Hepsiburada.com'dan Anneler Günü İçin "Hediye Bulucu" Servisi Anneler Günü için sunduğu sınırsız hediye seçeneğini Gülben Ergen'in rol aldığı bir reklam filmi ile müşterilerine anlatan hepsiburada.
 • 11:51 Eczacıbaşı Vitra, Larson'la Sözleşme Yeniledi Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Eczacıbaşı VitrA, ABD'li oyuncusu Jordan Quinn Larson'un sözleşmesini iki yıl uzattı.
 • 17:34 Fenerbahçe Başkanı Yıldırım'dan 'Hep Destek Tam Destek' Çağrısı Süper Lig'de bitime 3 hafta kala lider Beşiktaş'ın 3 puan ardından zirve takibini sürdüren Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, kulüp dergisine yazdığı yazıda taraftara, 'Hep destek tam destek' çağrısında bulundu.
 • 17:33 Metin Albayrak: "Beşiktaş'ın Önü Çok Açıldı" Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Vodafone Arena’nın tamamlanmasıyla Beşiktaş’ın önünün çok açıldığını belirterek, "biz gelmeden önce Beşiktaş’ın senelik maç hasılat geliri 19-20 milyon TL idi.
 • 16:34 Devlet Bize Karşılıksız Yardımda Bulunmadı, Verilen Para Tribünün İsim Hakkı Devlet Bize Karşılıksız Yardımda Bulunmadı, Verilen Para Tribünün İsim Hakkı" Beşiktaş'ta camia şampiyonluk için geri sayıma başlarken, Yönetim Kurulu üyesi ve basın sözcüsü Metin Albayrak, bu senenin renginin siyah beyaz olduğunu söyledi.
 • 14:02 Beşiktaş Basın Sözcüsü Albayrak: Bizim Stadımızı Devlet Yapmadı Beşiktaş Basın Sözcüsü Albayrak: Bizim Stadımızı Devlet Yapmadı Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Devlet bize karşılıksız yardımda bulunmadı, bunlar sponsorluk anlaşmaları." dedi.
 • 13:58 Aziz Yıldırım: "Hep Destek Tam Destek" Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe camiası olarak, tıpkı hain terör olaylarında olduğu gibi paralel çetelerin oyunlarına karşı da devletimizin ve milletimizin yanında olacağız" dedi.