SON DAKİKA DENİZBANK HABERLERİ

Son Dakika Denizbank Haberleri

 • 18:35İzmir'de Oynanacak Arkas - Belogorie Maçı İptal Edildiİzmir'de Oynanacak Arkas - Belogorie Maçı İptal EdildiArkasspor'un Rus ekibi Belogorie ile İzmir'de oynayacağı Voleybol Şampiyonlar Ligi maçı, politik sebepler nedeniyle iptal edildi.
 • 09:59Halkbank, Zenit Kazan DeplasmanındaDenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden Halkbank Erkek Voleybol Takımı, D Grubu'ndaki 3. maçında, yarın Rusya'da Zenit Kazan ile karşılaşacak.
 • 09:54Halkbank'ın Rakibi Zenit KazanCEV DenizBank Voleybol Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda mücadele eden Halkbank, üçüncü maçında yarın Zenit Kazan’la karşı karşıya gelecek.
 • 20:51Ziraat Bankası - Dinamo Moskova Maçı da İptalErcan ATA - ANKARA/ DHA Rusya ile sorun haline gelen uçak krizi her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor.
 • 19:32Rus Voleybol Takımları GelmiyorAvrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Erkekler Denizbank CEV Şampiyonlar Ligi'nde Ziraat Bankası ile Arkas Spor'un Rus rakiplerinin Türkiye'deki maçlarına gelmeyeceklerini açıkladı.
 • 17:50Arkasspor'un Rus Takımıyla Maçı İptalArkasspor'un CEV Denizbank Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda yarın İzmir'de Rus ekibi Belogorie ile oynaması gereken maç iptal edildi.
 • 14:57Yatırım Fonlarının PerformansıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgeleri içinde en fazla değer kazanan ve kaybeden 10 katılma belgesi ile değişim oranları fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle gerçekleşti: Fon 26 Kasım Fiyatı (TL) 27 Kasım Fiyatı (TL) Tarih Arası Değişim Yüzde.
 • 14:53Karma Yatırım Fonlar Yüzde 0,49 Değer KazandıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 0,49, para piyasası yatırım fonları 0,08 değer kazandı.
 • 14:52Borsa Yatırım Fonları Yüzde 0,19 Değer KazandıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden borsa yatırım fonları yüzde 0,19, tahvil bono yatırım fonları yüzde 0,05, uluslararası yatırım fonları yüzde 0,33 değer kazandı.
 • 14:49Emtia Fonları Yüzde 0,04 Değer KaybettiEmtia yatırım fonları yüzde 0,04 değer kaybetti, fon sepeti yatırım fonları yüzde 0,54, esnek yatırım fonları yüzde 0,41, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 0,71 değer kazandı.
 • 14:34Arkasspor Sahaya Çıkıp BekleyecekCev DenizBank Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki temsilcimiz Arkasspor'un yarın İzmir'de Rus ekibi Belogorie ile yapacağı karşılaşma, Rusya Voleybol Federasyonu'nun takımlarını Türkiye'ye göndermeme kararı nedeniyle oynanmayacak.
 • 11:09Voleybol: Avrupa KupalarıTürk takımlarının voleybolda Avrupa kupalarındaki mücadelesi, bu hafta da sürecek.
 • 11:04Halkbank, Rusya'ya Sorunsuz Şekilde GeldiHalkbank, Rusya'ya Sorunsuz Şekilde GeldiCev DenizBank Erkekler Şampiyonlar Ligi D Grubu'ndaki üçüncü maçında Rusya'nın Zenit Kazan takımıyla karşılaşacak Halkbank, bugün sabaha karşı Kazan'a geldi.
 • 11:01Arkas Spor, Maç Oynanacak Gibi Hareket EdiyorDenizBank CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda yarın Rus ekibi Belogorie ile karşılaşacak Arkas Spor, rakibinin, İzmir'e gelmeyeceğini açıklamasına rağmen müsabaka oynanacak gibi hazırlıklarını sürdürüyor.
 • 10:54Halkbank Kafilesi Rusya'daHalkbank Voleybol Takımı, Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi mücadelesi için Rusya'nın Kazan kentine gitti.
 • 16:32Arkasspor'un Rus Rakibi Türkiye'ye Gelmiyor2016 CEV (Avrupa Voleybol Konfederasyonu) DenizBank Erkekler Şampiyonlar Ligi A Grubu'nda mücadele eden Arkasspor'un rakiplerinden Rusya temsilcisi Belogorie, salı günü İzmir'de oynanacak müsabakaya gelmeme kararı aldı.
 • 12:26Arkas Spor'un Rus Rakibi, Maça Gelmeyeceğini BildirdiArkas Spor'un DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda 1 Aralık Salı günü konuk edeceği Rus ekibi Belogorie, İzmir'e gelmeyeceğini bildirdi.
 • 11:21Yatırımcı Rehberi (3)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan emtia, esnek, fon sepeti, hisse senedi yoğun ve karma yatırım fonlarına katılma belgelerinin, TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık bazda ve yıl başına kıyasla değişim oranları (%) fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle: Fon.
 • 11:20Yatırımcı Rehberi (4)Bankalar ve bazı aracı kurumlarca oluşturulan para piyasası, tahvil bono, uluslararası ve borsa yatırım fonlarına katılma belgelerinin TL olarak bir önceki ve geçen hafta sonu fiyatları ile haftalık bazda ve yıl başına kıyasla değişim oranları şöyle: PARA PİYASASI Önceki Hafta Sonu Fiyatı (TL) Geçen.
 • 10:29Yenimahalle'de Çevre Temizlik Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle'de Çevre Temizlik Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 09:57Emlak Vergi Ödemelerinde Pazartesi Son GünYenimahalle Belediyesi, emlak, ilan ve reklam ile iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2’inci taksitlerini ödemeyen mükellefler için son gün uyarısı yaptı.
 • 09:42DenizBank ve Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliği DenizBank ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile, 26 Kasım–11 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 'KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri' başladı.
 • 16:395. Uluslararası Resort Turizm Kongresi - Ayık -ve Ateş5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi - Ayık -ve AteşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜROFED Başkanı Osman Ayık'ın konuşması - Osman Ayık'a sertifika takdimi - Denizbank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Hakan Ateş'in konuşması - Kongreye katılanlar- Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Yusuf Hacısüleyman'ın konuşması- Almanya merkezli DER Touristik CEO'su Sören Hartmann'ın konuşması görüntüleri. 5. Uluslararası Resort Turizm Kongresi- AKTOB Başkanı Hacısüleyman: - "Türk-Rus ilişkilerinde siyasi bir gerginlik olsa bile, tüm Rus misafirlerimiz ve Antalya'yı yaşam yeri seçmiş olan Rus vatandaşlarıyla bugüne kadar nasıl birlikte yaşadıysak, bundan sonra da birlikte yaşayacağımız ve Türk misafirperverliğini eksiltmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum"- Alman tur operatörü Rewe'nin CEO'su Hartmann: - "Uluslararası seyahatte 2015 ve 2016'nın virüsü güvensizliktir.
 • 14:175. Uluslararası Resort Turizm KongresiAkdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Türkiye ile Rusya arasında siyasi bir gerginlik olsa bile, Rus misafirler ve Antalya'da yaşayan Rus vatandaşlarıyla bugüne kadar nasıl yaşandıysa, bundan sonra da birlikte yaşayacaklarını ve Türk misafirperverliğinin eksiltilmeyeceğini bildirdi.
 • 13:54Yatırım Fonlarının PerformansıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgeleri içinde en fazla değer kazanan ve kaybeden 10 katılma belgesi ile değişim oranları fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle gerçekleşti: Fon 25 Kasım Fiyatı (TL) 26 Kasım Fiyatı (TL) Tarih Arası Değişim (Yüzde)
 • 13:50Emtia Fonları Yüzde 0,48 Değer KazandıEmtia yatırım fonları yüzde 0,48, fon sepeti yatırım fonları yüzde 0,87 değer kazandı, esnek yatırım fonları yüzde 0,77, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 2,21 değer kaybetti.
 • 13:50Karma Yatırım Fonlar Yüzde 1,35 Değer KaybettiBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 1,35 değer kaybetti, para piyasası yatırım fonları 0,02 değer kazandı.
 • 13:50Borsa Yatırım Fonları Yüzde 1,04 Değer KaybettiBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden borsa yatırım fonları yüzde 1,04, tahvil bono yatırım fonları yüzde 0,17 değer kaybetti, uluslararası yatırım fonları yüzde 0,69 değer kazandı.
 • 11:2214. İstanbul Bienali Sona ErdiİKSV tarafından, Koç Holding sponsorluğunda düzenlenen 14. İstanbul Bienali, 26 Kasım günü sona erdi.
 • 11:06Voleybol: Avrupa Kupalarında GörünümAvrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen kupalarda yer alan 4 Türk takımı, bu haftaki maçlarında galip geldi.
 • 00:08Calcit: 0 - Vakıfbank: 3İstanbul/ DHA Voleybol Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden VakıfBank, B Grubu'ndaki 3. maçında deplasmanda Slovenya'nın Calcit takımını 3-0 mağlup etti.
 • 22:43Voleybol: Kadınlar Denizbank Cev Şampiyonlar LigiSalon: Sportna Dvorana Tivoli Hakemler: Gilles Gaupp (Fransa), Rene Cinatl (Çek Cumhuriyeti) Calcit: Vrhovnik, Grudina, Aragao, Potokar, Kucej, Kostic (Jerala, Hribar, Bozic, Iglicar, Turk, Forstnaric) VakıfBank: De Kruijf, Çağla Akın, Buijs, Rasic, Blassioli, Hill (Ayça Aykaç, Seda Aslanyürek, Naz Aydemir Akyol, Cansu Çetin, Gözde Kırdar) Setler: 12-25, 14-25, 15-25 Süre: 69 dakika (22, 24, 23) Voleybol Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden VakıfBank, B Grubu'ndaki 3. maçında deplasmanda Slovenya'nın Calcit takımını 3-0 yendi.
 • 20:12Chemik Police'yi 3-0 Yenen Eczacıbaşı Vitra Liderlik KoltuğundaChemik Police'yi 3-0 Yenen Eczacıbaşı Vitra Liderlik KoltuğundaSalon: Burhan FelekHakemler: Georgios Georgouleas (Yunanistan), Eldar Aliyev (Azerbaycan)Eczacıbaşı VitrA: Burbach J. Larson, Maja Poljak, Tijana Boskovic, Neriman Özsoy, Christiane Fürst, Molly Kreklow (Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, Nilay Özdemir, Neslihan Güler)Chemik Police: Helena Havelkova, Stefana Veljkovic, M. Montano, Anna Werblinska, Kasza A. Bednarek, Izabela Belcik (Maj-Erwardt, Izabela Kowalinska, Joanna Wolosz, Aleksandre Jagielo, Mariola Zenik)Setler: 25-22, 25-18, 26-24Süre: 87 dakika (29, 25, 33) DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu'nun 3. maçında Eczacıbaşı VitrA, Polonya'nın Chemik Police ekibini 87 dakika süren mücadelede 3-0 yenerek liderlik koltuğuna oturdu.
 • 19:11Eczacıbaşı Vitra Liderlik Koltuğuna OturduEczacıbaşı Vitra Liderlik Koltuğuna Oturduİstanbul/ DHA Eczacıbaşı VitrA, DenizBank CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. maçında Polonya'nın Chemik Police ekibini 3-0 mağlup etti.
 • 19:03Voleybol: Kadınlar Denizbank Cev Şampiyonlar LigiSalon: Burhan Felek Hakemler: Georgios Georgoleas (Yunanistan), Eldar Aliyev (Azerbaycan) Eczacıbaşı VitrA: Larson, Maja Poljak, Boskovic, Neriman Özsoy, Fürst, Kreklow (Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, Nilay Özdemir, Neslihan Güler) Chemik Police: Havelkova, Veljkovic, Montano, Werblinska, Bednarek, Belcik (Maj-Erwardt, Kowalinska, Wolosz, Jagielo, Zenik) Setler: 25-22, 25-18, 26-24 Süre: 87 dakika (29, 25, 33) Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı, DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu'nun 3. maçında Polonya'nın Chemik Police ekibini 3-0 yendi.
 • 13:43Borsa Yatırım Fonları Yüzde 0,24 Değer KazandıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden borsa yatırım fonları yüzde 0,24, uluslararası yatırım fonları yüzde 0,43 değer kazandı, tahvil bono yatırım fonları yüzde 0,02 değer kaybetti.
 • 13:41Yatırım Fonlarının PerformansıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgeleri içinde en fazla değer kazanan ve kaybeden 10 katılma belgesi ile değişim oranları fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle gerçekleşti: Fon 24 Kasım Fiyatı (TL) 25 Kasım Fiyatı (TL) Tarih Arası Değişim (Yüzde)
 • 13:38Emtia Fonları Yüzde 0,53 Değer KazandıEmtia yatırım fonları yüzde 0,53, fon sepeti yatırım fonları yüzde 0,44, esnek yatırım fonları yüzde 0,27, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 0,71 değer kazandı.
 • 09:01Gündem/ 26 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlarla bir araya gelecek ve Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyelerine akşam yemeği verecek.
 • 00:02Gündem Özeti/ 26 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlarla bir araya gelecek ve Yüksek Askeri Şura üyelerine akşam yemeği verecek.
 • 23:29Hava Sahasını İhlal Eden Rus Savaş Uçağının DüşürülmesiRus savaş uçağının, Türkiye'nin hava sahasını ihlal etmesi nedeniyle düşürülmesinin ardından yaşanan gerginlik, spor organizasyonlarını da etkiledi.
 • 21:55Fenerbahçe Grundig: 3 - Impel Wroclaw: 0İstanbul/ DHA CEV DenizBank Bayanlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 3. maçında temsilcimiz Fenerbahçe Grundig, Impel Wroclaw'ı 3-0 (25-13, 25-10, 26-24) yenerek namağlup liderliğini sürdürdü.
 • 21:38Voleybol: Kadınlar Denizbank Cev Şampiyonlar LigiSalon: Burhan Felek Hakemler: Aleksandar Vinaliev (Bulgaristan), Nadezda Kozlova (Rusya) Fenerbahçe Grundig: Bosetti, Dietzen, Mihajlovic, Kim Koung, Eda Dündar, Skorupa (Merve Dalbeler, Şeyma Ercan, Ezgi Dilik, Polen Uslupehlivan) Impel: Hildebrand, Kakolewska, Skowronska, Costagrande, Ptak, Radecka (Dürr, Kossanyiova, Pisla, Sikorska, Kaczor) Setler: 25-13, 25-10, 26-24 Süre: 77 dakika (24, 23, 30) Voleybol Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe Grundig, E Grubu'ndaki üçüncü maçında evinde Polonya temsilcisi Impel'i 3-0 yendi.
 • 14:32Yatırım Fonlarının PerformansıBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgeleri içinde en fazla değer kazanan ve kaybeden 10 katılma belgesi ile değişim oranları fonmarket.com'dan alındığı şekliyle şöyle gerçekleşti: Fon 23 Kasım Fiyatı (TL) 24 Kasım Fiyatı (TL) Tarih Arası Değişim Yüzde.
 • 14:27Karma Yatırım Fonlar Yüzde 2,32 Değer KaybettiBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden karma yatırım fonlar yüzde 2,32 değer kaybetti, para piyasası yatırım fonları 0,02 değer kazandı.
 • 14:26Emtia Fonları Yüzde 1,02 Değer KazandıEmtia yatırım fonları yüzde 1,02, fon sepeti yatırım fonları yüzde 1,06 değer kazandı, esnek yatırım fonları yüzde 1,18, hisse senedi yoğun yatırım fonları yüzde 3,87 değer kaybetti.
 • 14:25Borsa Yatırım Fonları Yüzde 2,04 Değer KaybettiBankalar ve bazı aracı kurumlar tarafından oluşturulan yatırım fonlarına katılma belgelerinden borsa yatırım fonları yüzde 2,04, tahvil bono yatırım fonları yüzde 0,19 değer kaybetti, uluslararası yatırım fonları yüzde 0,23 değer kazandı.
 • 11:12Vakıfbank, Şampiyonlar Lig'inde 3'te 3 PeşindeVakıfBank Kadın Voleybol Takımı, DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında yarın deplasmanda Slovenya'nın Calcit ekibiyle karşı karşıya gelecek.
 • 10:53Eczacıbaşı Vitra, Chemik Police'i AğırlayacakEczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. maçında yarın Polonya'nın Chemik Police takımını konuk edecek.
 • 00:06Gündem Özeti/ 25 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK) 31. Toplantısı'nın açılışına katılacak.