SON DAKİKA DENİZBANK HABERLERİ

Son Dakika Denizbank Haberleri

 • 25 Mart 2017 15:03 Türk Telekom CEO'su Dr. Paul Doany, Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde konuştu Uludağ Ekonomi Zirvesi bu yıl da iş ve ekonomi dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.
 • 25 Mart 2017 14:27 Ateş: Artık Endüstri 4.0 Dönemi Ateş: Artık Endüstri 4.0 Dönemi DenizBank Üst Yöneticisi Ateş, "Çıplak gerçek şu; Eski tür girişimcilik out, yeni tür girişimcilik yani, endüstri 4.0 in" dedi.
 • 25 Mart 2017 14:21 Abdullah Kavukcu: Bu Topraklardan Çıkıp Ülkemizi Tanıtıyoruz Abdullah Kavukcu: Bu Topraklardan Çıkıp Ülkemizi Tanıtıyoruz CAPITAL ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin 'Girişimcilik: Türkiye Ne Yapmalı' panelinde Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, Vinayahouse CEO'su Kate Unsworth, World SME Forum Danışmanı Janamitra Devan, Zorlu Holding...
 • 25 Mart 2017 13:33 Uludağ Ekonomi Zirvesi DenizBank Üst Yöneticisi (CEO) Hakan Ateş, "Çıplak gerçek şu; Eski tür girişimcilik out, yeni tür girişimcilik yani, endüstri 4.0 in" dedi.
 • 25 Mart 2017 11:40 Uludağ Ekonomi Zirvesi Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Paul Doany, "İnsan faktörünü unutmamak bizim iş hayatımızın bir parçası. Teknoloji alanında çalışan bireyler çok kibirli olurlar.
 • 25 Mart 2017 11:17 Uludağ Ekonomi Zirvesi Uludağ Ekonomi Zirvesi Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu, "Başladığımız zaman gazeteler manşet attı 'Simitten hamburgere rakip' diye ve insanlar çok dalga geçti.
 • 24 Mart 2017 17:07 Yeni Dijital Dalga: Yükselen Teknolojiler Yeni Dijital Dalga: Yükselen Teknolojiler CAPİTAL ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin 'Yeni Dijital Dalga: Yükselen Teknolojiler' oturumunda moderatörlüğü Cisco Genel Müdürü Cenk Kıvılcım üstlendi.
 • 24 Mart 2017 11:59 Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı Uludağ Ekonomi Zirvesi Başladı CAPITAL ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı.
 • 22 Mart 2017 15:21 Turizmde Perakendeciliğe Geçiş ve Markalaşma Turizmde Perakendeciliğe Geçiş ve Markalaşma" Paneli Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Başkanı Murat Ersoy, Turizmde Perakendeciliğe Geçiş projesi kapsamında ulusal Global Rezervasyon Portal Sistemi'ni kullanıma hazır hale getirdiklerini belirterek, "Bu sistemle tur operatörüne 'senin taşıyamadığın riski biz taşırız, sen istediğin...
 • 22 Mart 2017 12:32 Denizbank, Yuan ile Reeskont Kredisi Veriyor Denizbank, Yuan ile Reeskont Kredisi Veriyor Çin yuanı cinsinden reeskont kredisi vermeye başlayan Denizbank, söz konusu kredi imkanını Çin ile ticaret yapan Türk reel sektör firmalarına kullandıracak.
 • 22 Mart 2017 11:20 Denizbank Yuan Cinsinden İlk Reeskont Kredisini Kullandırdı Denizbank Yuan Cinsinden İlk Reeskont Kredisini Kullandırdı DenizBank, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) iş birliğinde reel sektöre Çin yuanı cinsinden ilk reeskont kredisini kullandıran banka oldu.
 • 21 Mart 2017 20:04 Sanayiciler, Banka Yöneticileriyle Bir Araya Geldi Sanayiciler, Banka Yöneticileriyle Bir Araya Geldi Sanayiciler, banka yöneticileriyle bir araya geldi GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: "Biz ne kadar çok yatırım yaparsak o kadar borçlanıyoruz" "Bankalardan kredi hacmini artırarak, reel sektörü azami ölçüde desteklemelerini beklemekteyiz" Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Aydın: "Türk...
 • 21 Mart 2017 18:22 TBB Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Açıklaması Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın, "Birlikte olduğumuzda birbirimize cesaret vereceğiz, güç vereceğiz.
 • 21 Mart 2017 17:53 Sanayiciler, Banka Yöneticileriyle Bir Araya Geldi Sanayiciler, Banka Yöneticileriyle Bir Araya Geldi Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Gaziantepli sanayicilerin ne kadar çok yatırım yaparsa o kadar borçlandığını belirterek, “Bankalardan kredi hacmini artırarak, reel sektörü azami ölçüde desteklemelerini beklemekteyiz” dedi.
 • 17 Mart 2017 11:48 Denizbank Genel Müdürü Ateş Açıklaması DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, sadece Rusya'nın Mir ödeme sistemiyle değil, Visa ve MasterCard'ın da ikna edilerek kredi kartlarıyla doğrudan TL'den rubleye, rubleden TL'ye kayıp yaşanmadan harcama yapılabileceği bir organizasyon yaptıklarını bildirdi.
 • 16 Mart 2017 14:10 Turizmcilere Ruble Müjdesi 1 Turizmcilere Ruble Müjdesi 1 Turizmcilere ruble müjdesiSiyamend Kaçmaz, Moskova, 16 Mart, (DHA)- Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da 'Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak' dedi.
 • 16 Mart 2017 13:11 Denizbank'tan Ertan Taşlı'ya Ziyaret Denizbank'tan Ertan Taşlı'ya Ziyaret Denizbank yetkilileri Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı’yı ziyaret ettiler.
 • 16 Mart 2017 11:27 Rus Turistler İçin Yeni Model Rus Turistler İçin Yeni Model DenizBank Genel Müdürü Ateş, Rus turistlerin sabit ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacaklarını söyledi.
 • 16 Mart 2017 11:17 Turizmcilere Ruble Müjdesi (2) Turizmcilere Ruble Müjdesi (2) Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da "Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak" dedi.
 • 16 Mart 2017 11:16 Turizmcilere Ruble Müjdesi (1) Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da "Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak" dedi.
 • 16 Mart 2017 11:07 Turizmcilere Ruble Müjdesi 1 Turizmcilere Ruble Müjdesi 1 Turizmcilere ruble müjdesiSiyamend Kaçmaz, Moskova, 16 Mart, (DHA)- Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da 'Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak' dedi.
 • 16 Mart 2017 10:53 Turizmcilere Ruble Müjdesi Turizmcilere Ruble Müjdesi Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da "Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak" dedi.
 • 16 Mart 2017 10:52 Turizmcilere Ruble Müjdesi Turizmcilere Ruble Müjdesi Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmcilere destek olmak için geldiği Rusya'nın başkenti Moskova'da "Rus turistler sabit Ruble fiyatı üzerinden taksitler halinde bilet ve tur paketi satın alma imkanına kavuşacak" dedi.
 • 15 Mart 2017 09:51 Elektrikli Taksiler İstanbul Yollarına Çıkıyor Elektrikli Taksiler İstanbul Yollarına Çıkıyor Renault, Greenway, DenizBank ve İstanbul Taksiciler Odası 'Elektrikli Taksi Projesi'nde buluştu. Nisan ayından itibaren 'yüzde 100 elektrikli' Zoe'ler taksi olarak kullanılacak.
 • 15 Mart 2017 00:17 Elektrikli Taksiler İstanbul Yollarına Çıkıyor Elektrikli Taksiler İstanbul Yollarına Çıkıyor Renault, Greenway, DenizBank ve İstanbul Taksiciler Odası 'Elektrikli Taksi Projesi'nde buluştu.