SON DAKİKA DENİZBANK HABERLERİ

Son Dakika Denizbank Haberleri

 • 20:58SPK Haftalık BülteniDenizbank, 7 milyar lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı için Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) başvurdu.
 • 17:10Odeabank'ta Üst Düzey AtamaGökhan Sun, Odeabank KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.
 • 16:26Odeabank'ta üst düzey atamaOdeabank'ta üst düzey atamaSun, Odeabank Kobi Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu
 • 10:02Denizbank Bölge Müdürü Engin Eskiduman'dan Kitso'a ZiyaretDenizbank Bölge Müdürü Engin Eskiduman'dan Kitso'a ZiyaretDenizbank Bölge Müdürü Engin Eskiduman, Bölge Bireysel Bankacılık Satış Müdürü Ebru Duru ve Denizbank Kilis Müdürü Ali Rıza İkidişli, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Mehmet Erdal Öndeş’i ziyaret ettiler.
 • 10:39Denizbank Ag'ye Avusturya'dan ÖdülDenizBank AG, müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı ile Avusturya merkezli Finans Pazarlama Birliği tarafından ikinci kez "Yüksek Müşteri Memnuniyeti" ödülüne layık görüldü.
 • 17:27Ted'li Liderler Eğitim İçin BuluştuTed'li Liderler Eğitim İçin BuluştuAralarında Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Koçtaş Genel Müdürü Alp Özpamukçu, TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener'in de bulunduğu 13 TED'li lider 'TED Leaders' projesinde bir araya geldi.
 • 16:10TED'li liderler, geleceğin liderlerine ilham verecek! 	TED'li liderler, geleceğin liderlerine ilham verecek!Türk Eğitim Derneği ve Türkiye'nin lider eğitim teknolojileri şirketi Enocta, TED mezunu başarılı yöneticilerin deneyimlerini anlattığı "TED Leaders" projesini 20 Haziran'daki lansmanla basına tanıttı.
 • 13:38Ceo'lar Eğitim Projesi İçin Bir Araya GeldiCeo'lar Eğitim Projesi İçin Bir Araya GeldiTürkiye'nin önde gelen gruplarının CEO'ları, e-öğrenme platformu Enocta'nın tanıtımı için bir araya geldi.
 • 13:11Ted Leaders Projesi LansmanıTürk Eğitim Derneğinin (TED) TED Leaders Projesi ile TED okullarından mezun 13 liderin ilham verici fikirlerinin yer aldığı liderlik video eğitim serisi satışa çıkarılacak.
 • 10:25Bigadiç İftarda BuluştuBigadiç İftarda BuluştuBalıkesir’in Bigadiç ilçesinde iş adamları Mustafa Ülker ve Mustafa Ertem tarafından verilen iftar yemeğine geniş çaplı katılım oldu.
 • 17:15Güneydoğu'da Kosgeb Girişimcilik Eğitimleri BaşladıGüneydoğu'da Kosgeb Girişimcilik Eğitimleri BaşladıKüçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nın (KOSGEB) Güneydoğu Anadolu Bölgesi genelinde yeni girişimcilere yönelik olarak vereceği faizsiz krediler için ihtiyaç duyulan girişimcilik belgesinin temini konusunda düzenlediği girişimcilik eğitimleri başladı.
 • 12:59Denizbank'tan "Sberbank" AçıklamasıSberbank tarafından, DenizBank'ın satışına yönelik bir planları olmadığı yönünde resmi açıklama yapıldığı bildirildi.
 • 11:21Şehidin Ölüm Yardımını Boşanma Aşamasındaki Eşi Aldı, Aile İsyan EttiŞehidin Ölüm Yardımını Boşanma Aşamasındaki Eşi Aldı, Aile İsyan EttiDiyarbakır'da şehit olan jandarma uzman onbaşı Sabri Acem için devletin ödediği 96 bin liralık ölüm yardımını boşanma aşamasındaki eşi alınca aile isyan etti: Cenazesine bile gelmedi.
 • 11:04Türkiye'nin En Değerli Markası THY OlduTürkiye'nin En Değerli Markası THY OlduUluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'in araştırmasına göre, Türk Hava Yolları (THY) 2,4 milyar doları aşan değeriyle Türkiye'nin "en değerli markası" oldu.
 • 10:51Denizbanklı Kobi'lere Yemek Kuponu AvantajıDenizBank, Ticket Restaurant ile yapılan iş birliği kapsamında çalışanları için en az 1.000 lira tutarında öğle yemeği kartı/kuponu siparişi veren DenizBanklı KOBİ'lere 250 lira Ticket Restaurant yemek kuponu hediye ediliyor.
 • 09:10Sberbank, Denizbank'ı Satmayı PlanlamıyorSberbank, Denizbank'ı Satmayı PlanlamıyorSberbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Svetlana Sagaydak, Denizbank'ı satmayı planlamadıklarını, satışa çıkartıldığına ilişkin açıklamaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.
 • 23:22Sberbank, Denizbank'ı Satmayı PlanlamıyorSberbank, Denizbank'ı Satmayı PlanlamıyorDaha önce Reuters haber ajansı bankacılık sektöründeki kaynaklarına dayanarak yaptığı haberde, Sberbank'ın Denizbank'ın satışını değerlendirdiğini yazmıştı.
 • 23:17Sberbank, Denizbank'ı Satmayı PlanlamıyorSberbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Svetlana Sagaydak, Denizbank'ı satmayı planlamadığını, satışa çıkartıldığına ilişkin açıklamaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 12:52İskif'2016 Fuarı BaşladıTürkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Mehmet Ali Özkan, "Tüm dünyada bugün 197 milyon işsiz bulunuyor.
 • 12:44Danıştay, Denizbank'ı Haklı BulduDanıştay, Denizbank'ı Haklı BulduBanka'dan konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: "İstanbul 10. İdare Mahkemesi'nde TMSF'ye karşı açtığımız davada mahkemenin davamızın kabulüne, TMSF'nin idari işleminin iptaline karar verdiğini ve TMSF tarafından dava konusu 3.978.878,60, TL'nin bankamıza ödendiği ve mahkeme kararının TMSF tarafından temyiz edildiği ve dava dosyasının Danıştay'da temyiz incelemesinde olduğu duyurulmuştu.
 • 23:44Bankacılık Sektöründe İşten Çıkarma DepremiBankacılık Sektöründe İşten Çıkarma DepremiTürk bankacılık sektöründe yaşanan küçülme, son 9 ayda bin 500'den fazla bankacının işsiz kalmasına neden oldu.
 • 13:358.tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması BaşlıyorGıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı’nın, Denizbank sponsorluğunda düzenlediği Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması başlıyor.
 • 12:05İskif 2016 İstanbul Fuar Merkezi'nde Yapılacakİstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İSKİF) 9-11 Haziran'da İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.
 • 12:50Karamürsel'de Tarım ve İnsan Fotoğraf SergisiKocaeli'nin Karamürsel ilçesinde 7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi açıldı.
 • 10:10Denizbank'tan Sgk Alacaklarını Taşıyan Eczanelere Önemli AvantajlarDenizBank'ın Türk Eczacıları Birliği ile protokolünü imzaladığı işbirliği anlaşmasına göre SGK ilaç katılım payı alacaklarını bankaya taşıyan birlik üyesi eczacılara önemli avantajlar sunulacak.
 • 11:36Bayram tatili kaç gün olacak? Ramazan bayramı tatiliBayram tatili kaç gün olacak? Ramazan bayramı tatiliBayram Tatili kaç gün olacak? Ramazan bayramı tatili 9 gün olabilir. Zor bir yıl geçiren turizm sektörü, bu açığı yerli turistle kapatmak niyetinde. Sektör temsilcileri Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olmasını istiyor. Talep Bakanlığa iletildi.
 • 11:13Bayram Tatili 9 Gün Olabilir, Talep Bakanlığa İletildiBayram Tatili 9 Gün Olabilir, Talep Bakanlığa İletildiZor bir yıl geçiren turizm sektörü, bu açığı yerli turistle kapatmak niyetinde. Sektör temsilcileri Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olmasını istiyor. Talep Bakanlığa iletildi.
 • 08:13Yabancı Tur Operatörleri Başka Ülkelere Yöneldi, Türkiye'nin Kaybı 15 Milyar DolarYabancı Tur Operatörleri Başka Ülkelere Yöneldi, Türkiye'nin Kaybı 15 Milyar DolarTürkiye'nin turizmdeki kaybının 15 milyar doları bulabileceğini ifade eden TYD Başkanı Murat Ersoy, asıl sıkıntının tur operatörlerin başka pazarlara yönelmesi olduğunu söyledi.
 • 16:43Turizmciler, Sektör Buluşmasında Bir Araya GeldiTurizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Başkanı Murat Ersoy, turizm sektöründe yaşananlara ilişkin, "Artık hiçbir büyük oyuncu cirosunun yüzde 60'ını aynı sepete koymayacak.
 • 16:01Turizm Sektör BuluşmasıTurizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Başkanı Murat Ersoy, Türkiye'ye gelen turist sayısında ocakta yüzde 6,5, şubatta yüzde 10, martta yüzde 13 ve nisanda yüzde 28 azalma yaşandığını belirterek, "Gerileme oranı yükselerek gidiyor ancak ramazan sonrası turist sayısında artış görmeye başlayacağız. Erken rezervasyonlarda yüzde 25 artış söz konusu." dedi.
 • 14:59Turizm Sektörü, Tyd Önderliğinde İstanbul'da BuluştuTYD ve Marriott International işbirliğiyle organize edilen 'Turizm Sektör Buluşması' Marriott International bünyesinde yer alan The Ritz- Carlton İstanbul oteli ev sahipliğinde gerçekleşti.
 • 14:34Denizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL ArtırıyorDenizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL ArtırıyorDenizBank açıklamasına göre, Tarım ve KOBİ sektörleri başta olmak üzere 3. köprü, 3. Havalimanı ve Kıbrıs Barış Suyu gibi Türkiye'nin kalkınmasında kritik öneme sahip projelerine sağlanan finansmanda önemli bir rol üstlenen DenizBank, söz konusu alanlarda desteğini artırmak amacıyla toplamda 1,5 milyar lira tutarında sermaye artırımına gdiyor.
 • 11:59Yenimahalle'den Son Gün UyarısıYenimahalle'den Son Gün UyarısıEmlak, ilan-reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergileri ile yol harcamalarına katılım paylarının 1’inci taksit ödemeleri, 31 Mayıs Salı günü sona eriyor.
 • 11:33Denizbank Ödenmiş Sermayesini 1,5 Milyar TL ArtırıyorDenizBank, ödenmiş sermayesinde 1,5 milyar lira tutarında artırım gerçekleştirerek, toplam sermaye benzeri kredi dahil özkaynak büyüklüğünü 13,5 milyar liranın üzerine çıkarıyor.
 • 14:03Ünlüler Türk Kızılayı İçin SöyleyecekTürk Kızılayı yararına düzenlenen "Türkiye'nin Yıldızları Kızılay İçin Söylüyor" başlıklı konser, yarın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde gerçekleştirilecek.
 • 13:24Türkiye-Rusya Ticari İlişkileri" Konulu ToplantıRusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Podelsyhev, Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilere yönelik, her kriz için bir çözüm yolu olduğunu belirterek, "Bu krizden de çıkacağız ve çözüm bulacağız. Bu krize çözüm bulmak ve ileriye gidebilmek için iki ülke birbirine saygısını korumalı, devam ettirmeli ve birbirini anlamaya çalışmalıdır.
 • 11:03Yatırımcı Rehberi (1)Yatırımcılar bu hafta borsa ile kazanırken, altın, dolar ve avroyla zarar etti.
 • 23:34İdso, Eleni Karaindrou ile Konser Verdiİstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) DenizBank Konserleri 2015-2016 sezonu, ünlü Yunan besteci Eleni Karaindrou konseriyle sona erdi.
 • 08:59Gündem/ 26 Mayıs 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek Milli Güvenlik Kurulu toplantısına başkanlık edecek.
 • 11:55Sberbank İlk Çeyrek Karını 2,8 Kat ArtırdıMOSKOVA (AA) – Rusya'nın en büyük bankası Sberbank'ın 2016 ilk çeyrek net karının bir önceki yılın aynı dönemine göre 2,8 kat artarak 30,6 milyar rubleden 118 milyar rubleye (yaklaşık 1,8 milyar dolar) yükseldiği bildirildi.
 • 16:01Ekonomistler Tcmb Faiz Kararını DeğerlendirdiAA Finans Analisti ve ekonomist Haluk Bürümcekçi, faiz indirimleri sadeleşme başlığı altında gerçekleştirildiği için sürecin yavaşlatılacağı veya kesintiye uğrayacağı yönünde bir sinyal verilmediğini belirterek, "Anlaşılan, piyasa koşulları elverdiği müddetçe TCMB üst bant indirimlerine devam edecek.
 • 12:27İzmit Belediyesi'nde Hafta Sonu Vergi Mesaisi Varİzmit Belediyesi'nde Hafta Sonu Vergi Mesaisi Varİzmit Belediyesi’nde son ödeme tarihi 31 Mayıs Salı günü olan Emlak Vergisi ve işyeri Çevre Temizlik vergisi nedeniyle hafta sonu mesai yapılacak.
 • 11:38Çankaya Belediyesi'nden Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri HatırlatmasıÇankaya Belediyesi'nden Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri HatırlatmasıÇankaya Belediyesi, vatandaşların faizle karşılaşmamaları için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2016 yılı birinci taksit ödemelerinin son gününün 31 Mayıs olduğunu hatırlattı.
 • 10:055. E-Ticaret Konferansı Point Hotel'de Gerçekleşti5. E-Ticaret Konferansı Point Hotel'de GerçekleştiFarklı sektörlerde ön plana çıkan E_CRM uygulamaları, dijital transformasyon, dönüşüm sürecindeki riskler ve fırsatlar, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri ise ele alınacak diğer konular arasında yer aldı.
 • 15:09Gediz Meslek Yüksekokulu'nda Bankacılık Eğitim SemineriGediz Meslek Yüksekokulu'nda Bankacılık Eğitim SemineriDumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulu’nda, Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde okuyan 1. ve 2. sınıf öğrencilerine ‘Finansal Kariyer ve Dijital Kuşak Bankacılığı’ konulu bankacılık eğitim semineri verildi.
 • 12:13Çevre Temizlik Vergileri İçin Son Gün 31 MayısMali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, emlak, ilan-reklam ve iş yerlerinden alınan çevre temizlik vergilerinin 2016 yılı 1’inci taksitlerinin ödeme süresinin 31 Mayıs Salı günü sona ereceği bildirildi.
 • 15:24Tosya'da Uçurtma Şenliği DüzenlendiTosya'da Uçurtma Şenliği DüzenlendiKastamonu’nun Tosya İlçesinde Tosya Tiyatro Kulübü Uçurtma Şenliğine katıldı.
 • 10:04Türkiye'nin Yıldızları" Kızılay İçin SöyleyecekSanatçılar Orhan Gencebay, İrem Derici, Soner Sarıkabadayı, Serdar Ortaç, Serkan Kaya ve Cenk Eren, Türk Kızılayı yararına konser verecek.
 • 14:51Galatasaray, Filede İki İsmi Renklerine BağladıGalatasaray Spor Kulubü, erkek ve bayan voleybol takımları transfere hızlı başladı.
 • 15:47Şaphane Myo'da 'Kariyer ve Etkinlik Haftası' Sona ErdiŞaphane Myo'da 'Kariyer ve Etkinlik Haftası' Sona ErdiŞaphane Meslek Yüksekokulu’nda 5 gün önce Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören tarafından başlatılan ‘Kariyer ve Etkinlik Haftası’ birbirinden güzel çeşitli etkinliklerle tamamlandı.