SON DAKİKA DEVLET METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Son Dakika Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri

11:07
Meteoroloji Gözlem İstasyonu Veri Aktarmaya Başladı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Daday’da kurulan otomatik meteoroloji gözlem istasyonu veri aktarımına başladı.
Meteoroloji Gözlem İstasyonu Veri Aktarmaya Başladı
18:10
Üniversitede Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu Kuruldu Adıyaman Üniversitesi yerleşkesinde, bölgenin meteorolojik parametrelerinin doğru ve kesintisiz sağlanacağı Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu kuruldu.
Üniversitede Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu Kuruldu
14:47
Zonguldak'ta Sağanak Yağış Zonguldak'ta sabah saatlerinde sağanak yağış etkili oldu.
Zonguldak'ta Sağanak Yağış
13:14
Sıcak Hava Bunalttı Zonguldak'ta, Ramazan ayının ikinci günü vatandaşlar gölgelik yerleri tercih etti.
Sıcak Hava Bunalttı
14:36
Zonguldak'ta Sıcaklık 24 Dereceyi Buldu Zonguldak'ta hava sıcaklıkları 24 dereceyi buldu.
Zonguldak'ta Sıcaklık 24 Dereceyi Buldu
16:12
Uçaklar Artık Erzurum'u 'Pas' Geçmeyecek Olumsuz hava şartlarında uçaklar artık Erzurum'u 'pas' geçmeyecek.
Uçaklar Artık Erzurum'u 'Pas' Geçmeyecek
17:57
Eflani'ye Kurulan Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu Veri Aktarımına Başladı Devlet Meteoroloji İşleri Bölge Müdürlüğü tarafından Karabük'ün Eflani ilçesine geçtiğimiz günlerde kurulan otomatik meteoroloji gözlem istasyonu veri aktarımına başladı.
Eflani'ye Kurulan Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonu Veri Aktarımına Başladı
16:20
Hafta Sonunda Sıcaklar İstanbul'da Artıyor, Başkent İse Yağışlı Son iki gündür karlı havanın etkisi altında kalan İstanbul'da hafta sonu hava sıcaklıklarının artacağı tahmin ediliyor.
11:34
Kula'nın Beş Günlük Hava Durumu Artık İnternette Kula'da yapılan protokol kapsamında belediyenin tahsis ettiği alanda Meteoroloji Gözlem İstasyonu kuruldu.
Kula'nın Beş Günlük Hava Durumu Artık İnternette
19:40
Karapınar 4 Mevsimi Birden Yaşadı Konya'nın Karapınar ilçesinde etkili olan soğuk hava hayatı olumsuz etkiledi.
Karapınar 4 Mevsimi Birden Yaşadı
13:13
Ani Bastıran Yağmur Vatandaşları Şaşırttı Zonguldak'ta sabah saatlerinde aniden bastıran sağanak yağmur vatandaşlara zor anlar yaşattı.
Ani Bastıran Yağmur Vatandaşları Şaşırttı
11:56
Güneş Geri Geliyor Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre önümüzdeki hafta Cuma gününe kadar hava sıcaklıklarının artacağı bekleniliyor.
Güneş Geri Geliyor
16:39
Çöl Sıcaklıkları Vatandaşlara Zor Anlar Yaşatıyor Türkiye'de son haftalarda mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları, vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.
Çöl Sıcaklıkları Vatandaşlara Zor Anlar Yaşatıyor
17:22
Adana Dört Mevsimi Birden Yaşadı Adana'da bir anda etkili olan sağnak yağış, kentte hayatı olumsuz etkiledi.
Adana Dört Mevsimi Birden Yaşadı
18:27
İzmir'de Mayıs Yağmuru Hayatı Olumsuz Etkiledi İzmir'de öğleden sonra etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi.
İzmir'de Mayıs Yağmuru Hayatı Olumsuz Etkiledi
15:53
İzmir'de Mayıs Yağmuru Hava sıcaklığının 24 dereceyi bulduğu İzmir'de öğleden sonra kendini gösteren sağanak yağış caddelerde su birikintilerine sebep oldu.
İzmir'de Mayıs Yağmuru
16:43
Hafta Başına Dikkat Devlet Meteoroloji İşleri Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü, 12 Mart Pazartesi gününden itibaren Düzce'nin sel ve su baskınları tehlikesi altında olabileceği tahmininde bulunuyor.12 Mart 2012 Pazartesi gününden itibaren artacak hava sıcaklıkları...
11:03
Samsun'un 6 İlçesinde Eğitime Kar Engeli Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışının Samsun'da da etkili olması nedeniyle 6 ilçede okullar 1 gün tatil edildi.
Samsun'un 6 İlçesinde Eğitime Kar Engeli
17:34
Edremit Körfezi İçin Don Olayı Uyarısı Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, zirai don olayı beklendiği bildirilerek, çiftçilerin ve arıcıların dikkatli olması istendi.
15:46
Zonguldak'ta Hava Durumu Zonguldak'ta mevsim sıcaklıkları yeni hafta itibariyle 3 ila 10 derece arasında seyredecek.
Zonguldak'ta Hava Durumu
12:30
Bayburt'ta Kış Bayburt'ta salı gününden itibaren devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
17:19
Obruk Barajı Dondu Çorum-İskilip karayolu üzerindeki 32 kilometre uzunluğundaki Obruk Barajı dondurucu soğuklar nedeniyle dondu.
Obruk Barajı Dondu
13:47
Batı Karadeniz'de Hava Durumu Yurt genelinde olduğu gibi Batı Karadeniz'de de hava sıcaklıkları hafta sonu itibariyle düşüyor.
Batı Karadeniz'de Hava Durumu
10:50
Meteoroloji'den Göller Yöresi'ne Kuvvetli Yağış Uyarısı Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Isparta ve çevresine kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
15:34
Marmaris'te Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi Marmaris'te dün gece saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Marmaris'te Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi
16:31
Çorum'da Soğuk Hava Hayatı Olumsuz Etkiliyor Çorum'da etkili olan dondurucu soğuklar hayatı olumsuz etkiliyor.
Çorum'da Soğuk Hava Hayatı Olumsuz Etkiliyor
18:00
Orman ve Su İşleri Bakanlığı'na Bağlı Kuruluşlardaki Değişiklik Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ, kapatılan Elazığ Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'nün kent ekonomisine ciddi zararlar vereceğini öne sürdü.
15:24
"Yağışlar Devam Edecek, Vatandaş Tedbiri Elden Bırakmasın" Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Analiz Uzmanı Hayrettin Akoğlu, şiddetli yağışların devam edeceğini, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz ve Orta Anadolu'da yaşayanların olası sellere karşı tedbirli olmasını istedi.
23:12
Marmara'da Kuvvetli Yağış Uyarısı Başta İstanbul olmak üzere bölgenin kuzey ve doğu kesimlerinde, yarın kuvvetli yağış beklendiği bildirildi.
16:12
Aküye Bağladığı Vantilatörle Serinledi Nemden dolayı hissedilir sıcaklığın 40 dereceyi bulduğu Adana'da tatil için kent dışına çıkamayanlar, serinlemek için hafta sonunu parklardaki ağaç altlarında geçirdi.
Aküye Bağladığı Vantilatörle Serinledi
16:05
Kula'ya Meteroloji Gözlem İstasyonu Kuruluyor Manisa'nın Kula ilçesine, meteroloji gözlem istasyonu kurulacak.
Kula'ya Meteroloji Gözlem İstasyonu Kuruluyor
10:50
Sel ve Su Baskınların Dikkat Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Kütahya ve çevre illerde 3 gün boyunca sağanak yağış uyarısında bulunarak, vatandaşları sel, su baskınları ve yıldırım düşmesi gibi konularda uyarıyor.
18:09
Eroğlu: Türkiye'de Her İki Kişiden Biri Bizim Getirdiğimiz Suyu Kullanıyor Çevre ve Orman Bakanı Veysel Oroğlu, "Türkiye'de her iki kişiden biri bizim getirdiğimiz suyu kullanıyor." dedi.
Eroğlu: Türkiye'de Her İki Kişiden Biri Bizim Getirdiğimiz Suyu Kullanıyor
12:50
Gürültü Yönetmeliğinde Uzlaşma Bakan Eroğlu, eğlence yerlerindeki müzik yayınına ilişkin düzenlemede iş yerlerinin talebi doğrultusunda değişiklikler yapacaklarını belirterek, "Çok hassas alanları sınırladık.
12:49
Bakan Eroğlu: Nükleer Bulutların Türkiye'yi Etkilemesi Söz Konusu Değil Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Japonya'nın Fukuşima Nükleer Santralı'ndan yayılan radyasyon bulutunun Türkiye'yi etkilemesinin söz konusu olmadığını söyledi.
Bakan Eroğlu: Nükleer Bulutların Türkiye'yi Etkilemesi Söz Konusu Değil
11:48
Çevre ve Orman Bakanı Eroğlu İzmir'de Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Japonya'daki radyasyon oranının Türkiye için şu anda herhangi bir riski yok" dedi.
16:00
AK Parti'de 5 İlde Toplam 88 Başvuruda Bulunulduğu Bildirildi AK Parti'nin Trabzon, Rize, Gümüşhane, Artvin ve Bayburt İl Başkanlıklarına Milletvekili Aday Adaylığı İçin Toplam 88 Başvuruda Bulunulduğu Bildirildi.
AK Parti'de 5 İlde Toplam 88 Başvuruda Bulunulduğu Bildirildi
15:55
AK Parti Karadeniz Bölgesinden 88 Başvuru Aldı AK Parti'nin Trabzon, Rize, Gümüşhane, Artvin ve Bayburt İl Başkanlıklarına Milletvekili Aday Adaylığı İçin Toplam 88 Başvuruda Bulunulduğu Bildirildi.
19:48
Küresel Isınma Kurultayı Kitap Oldu "Kamunun Küresel Isınma Konusundaki Yaklaşımı – Geleceğine Sahip Çık" Kurultayındaki Konuşma Ve Bildiriler, Kitap Haline Getirildi.
18:01
Küresel Isınma Kurultayı Kitap Oldu "Kamunun Küresel Isınma Konusundaki Yaklaşımı- Geleceğine Sahip Çık" kurultayındaki konuşma ve bildiriler, kitap haline getirildi.
17:21
Başbakan Erdoğan Cumartesi Günü Fethiye'ye Geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 15 Ocak 2011 Cumartesi Günü. Muğla'nın Fethiye İlçesinde 37 Tesisin Toplu Açılışını Yapacak.
Başbakan Erdoğan Cumartesi Günü Fethiye'ye Geliyor
17:31
İklim Değişikliği Sağlığı da Bozuyor İklim Değişikliği İnsan Sağlığını da Olumsuz Etkiliyor.
13:00
Su Sayaçlarınızı Donmaya Karşı Koruyun Kocaeli Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü, Soğuk Havada Yaşanacak Don Olaylarında Su Sayaçlarının Korunması Uyarısında Bulundu.
09:17
Kuvvetli Yağış ve Sel Uyarısı Birçok Şehirde Kuvvetli Yağış Bekleniyor.
17:22
Antalya En Sıcak Ağustos´ U Yaşıyor Meteoroloji Verilerine Göre Son Yılların En Sıcak Ağustos Ayının Yaşandığı Antalya'da Çocuklar Evlerin Balkonlarına Kurulan Küçük Şişme Havuzlarla Serinletiliyor.
Antalya En Sıcak Ağustos´ U Yaşıyor
12:57
Antalya En Sıcak Ağustos Ayını Yaşıyor Meterolojinin Verilerine Göre Antalya Son Yılların En Sıcak Ağustos Ayını Yaşıyor
Antalya En Sıcak Ağustos Ayını Yaşıyor
16:17
Sıcaklar Bunaltınca Hayvan Barınakları Suyla Yıkanmaya Başladı Ülke Genelinde Mevsim Normallerinin Üzerine Çıkan Sıcak Hava, Muğla'nın Fethiye İlçesinde Bunaltıcı Bir Seviyeye Yükseldi. Gölgede 40 Dereceyi Bulan Hava Sıcaklıklarından Kaçan İnsanlar Kendilerini Su Parkları ve Deniz Kenarlarına Attı. Sıcaktan Bunalan Hayvanlar İse Yıkanarak Serinletiliyor.
13:37
Rize'de Etkili Yağışlar Karayolu Ulaşımını Engelledi Rize'de Gece Geç Saatlerden İtibaren Etkili Olan Yağışlar Sonucu Karayollarında Heyelan Meydana Geldi. Heyelan Sonucu Araç Yolları Trafiğe Kapatıldı. İl Merkezinde Etkili Olan Yağışlar Sonucu Bazı İşyerlerinde Su Baskınları Olduğu Gözlendi.
23:59
Nevşehir-Çevre Ve Orman Bakanı Eroğlu Nevşehir´De "nevşehir'e 3 Otomatik Meteoroloji Ölçüm İstasyonu Kuracağız"
Nevşehir-Çevre Ve Orman Bakanı Eroğlu Nevşehir´De
19:07
Nevşehir'deki 3 Otomatik Meteoroloji Ölçüm İstasyonu Sayısı 6'ya Çıkacak Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Nevşehir Bölgesinde Kurdukları 3 Otomatik Meteoroloji Ölçüm İstasyonu Sayısını 6'ya Çıkaracaklarını Söyledi. Bakan Eroğlu, Niğde'deki Temaslarının Ardından Nevşehir'e Geldi.
Nevşehir'deki 3 Otomatik Meteoroloji Ölçüm İstasyonu Sayısı 6'ya Çıkacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:00:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DEVLET METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]