SON DAKİKA DİDİM HABERLERİ

Son Dakika Didim Haberleri

 • 00:41Aydın İl Asayiş Koordinasyon Kurulu Toplantısı Kuşadası'nda YapıldıAydın İl Asayiş Koordinasyon Kurulu Toplantısı Kuşadası'nda YapıldıAydın İl Asayiş Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Kuşadası Kaymakamlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
 • 19:33Aydın'da Trafik Kazası: 2 YaralıDidim ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 18:20Didim'de Trafik Kazası; 2 YaralıDidim'de Trafik Kazası; 2 YaralıAydın’ın Didim İlçesinde meydana gelen kazada direksiyon hâkimiyetini kaybeden otomobil sürücüsü, yoldan çıkarak tarlaya uçtu.
 • 18:19Didim'e Yenir Bir Cem Evi Daha AçıldıDidim'e Yenir Bir Cem Evi Daha AçıldıAydın’ın Didim ilçesinde yeni bir cem evi daha açıldı.
 • 16:24Hükümlülerin Yaptığı Su Kabağı Süslemeler, Turizmin HizmetindeHükümlülerin Yaptığı Su Kabağı Süslemeler, Turizmin HizmetindeAlanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğü, 28 hükümlünün su kabağı süslemesi ile bakır işlemesi çalışmalarını görücüye çıkardı.
 • 11:03Önce Derbi Sevincini Yaşadı, Ardından Kaza YaptıÖnce Derbi Sevincini Yaşadı, Ardından Kaza YaptıAydın’ın Didim İlçesinde meydana gelen motosiklet kazasında sürücü ağır yaralandı.
 • 09:35Fenerium Tır'ı Didim'e GeldiFenerium Tır'ı Didim'e GeldiFenerbahçe’nin lisanslı ürünlerin satıldığı Fenerium TIR’ı Aydın’ın Didim ilçesine geldi.
 • 09:35Didim Mesleki Eğitim Merkezinden Didim 75 Gençliğe ZiyaretDidim Mesleki Eğitim Merkezinden Didim 75 Gençliğe ZiyaretDidim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Erel ile okul idarecileri, Didim 75 Gençlik Derneğine ziyarette bulundu.
 • 14:58Didim Ziraat Odasından Markalaşma Konulu KonferansDidim Ziraat Odasından Markalaşma Konulu KonferansDidim Ziraat Odas ilçede zeytincilikle uğraşan küçük üreticileri markalaşmaya teşvik etmek amacıyla ’Markalaşma’ konulu konferans düzenledi.
 • 14:54Didim Belediye Başkanı Atabay Barış ve Çok Kültürlülük Konferansında KonuştuDidim Belediye Başkanı Atabay Barış ve Çok Kültürlülük Konferansında KonuştuMerkezi Berlin’de bulunan Uluslar ve Kültürlerarası Diyalog Enstitüsü (IDI)’nin Çanakkale’de düzenlediği 3. Dünya Barış ve Turizm Konferansında Barış ve çok kültürlülüğünün dünyaya katkısı konuşuldu.
 • 18:03Didim Belediyesi'nde Yangın Tatbikatı YapıldıDidim Belediye Binası başta olmak üzere Didim Tavşanburnu Tabiat Parkında, Didim Belediyesi Garaj Amirliği ve Didim Belediyesi Huzurevinde yangın tatbikatı yapıldı.
 • 17:55Didim'de Engelliler Yararına Düzenlenen Oyun İlgi GörmediDidim'de Engelliler Yararına Düzenlenen Oyun İlgi GörmediDidim Halk Tiyatrosu ve Didim ve Yöresi Engelliler Derneği işbirliğiyle “10 Engelliye 10 Akülü araç kampanyası” kapsamında “Seninle evlenir miyim” adlı oyun Didim’de sahnelendi.
 • 17:51Mursi'nin İdam Kararını Didim'den Protesto Sesleri…Mursi'nin İdam Kararını Didim'den Protesto Sesleri…Aydın Rabia Platformu, Mısır’ın eski Cumhurbaşkanı Mursi’ye verilen idam cezasını Didim’de protesto etti.
 • 16:04Miss Apollon Güzelleri Didim'de Boy GösterecekMiss Apollon Güzelleri Didim'de Boy GösterecekAydın'ın Didim İlçesi'nde bu yıl 8'incisi düzenlenecek Miss Apollon Uluslararası Güzellik Yarışması kapsamında kampa giren 18 güzel, kraliçe tacını takmak için birbiriyle yarışacak.
 • 10:55Didim'de Yabancılar 2 Engelli Çocuğu SevindirdiDidim'de Yabancılar 2 Engelli Çocuğu SevindirdiDidim’de Yabancılardan oluşan Halpin Hands Grubu, Didim ve Yöresi Engelliler Derneğine kayıtlı 2 engelli çocuğa özel yapım ortopedik engelli sandalye bağışladı.
 • 01:37Aydın - Bakan Zeybekci Hiç Kimse Benden Daha Milliyetçi OlamazAydın - Bakan Zeybekci Hiç Kimse Benden Daha Milliyetçi OlamazBakan Zeybekci Hiç kimse benden daha milliyetçi olamaz (2) KUŞADASI'NA GİTTİ Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Didim'in ardından geçtiği Kuşadası'nda turizmciler ve partilileriyle bir araya geldi.
 • 21:35Kuşadası ve Didim Turizm Serbest Bölgesi OlacakKuşadası ve Didim Turizm Serbest Bölgesi OlacakEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kuşadası ve Didim arasındaki bölgenin serbest turizm bölgesi ilan edileceğini açıkladı.
 • 19:47Zeybekci: Zeybekci: "Bu Milletin Aklına Dokunan Her Türlü Açıklama, Bu Ülkeye, Gelecek Nesillere İhanettir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin konuşmaları Ekonomi Bakanı Zeybekci: - "Seçim kampanyası sebebiyle bu milletin aklına dokunan her türlü açıklama, bu ülkeye, gelecek nesillere ihanettir" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu'nun seçim vaatlerine ilişkin "Seçim kampanyası sebebiyle bu milletin aklına dokunan her türlü açıklama, bu ülkeye, gelecek nesillere ihanettir" dedi.
 • 18:58Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci: "Hiç Kimse Benden Daha Milliyetçi Olamaz" (2)Kuşadası'na GİTTİ Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Didim'in ardından geçtiği Kuşadası'nda turizmciler ve partilileriyle bir araya geldi.
 • 18:08Bakan Zeybekci: Hiç Kimse Benden Daha Milliyetçi OlamazBakan Zeybekci: Hiç Kimse Benden Daha Milliyetçi OlamazEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin güçlü iktidar çıkardığını ama güçlü muhalefet çıkaramadığını belirtip, "Biz bu ülkenin yumurta sırtında olan insanlarıyız. Yokluk nedir iyi bilirim. Halkın içinden çıkan insanlarız. Hiç kimse benden daha milliyetçi olamaz. Hiç kimse bu ülkeye Tayyip Erdoğan'dan daha sevdalı olamaz" dedi.
 • 17:00Ekonomi Bakanı Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu'nun seçim vaatlerine ilişkin "Seçim kampanyası sebebiyle bu milletin aklına dokunan her türlü açıklama, bu ülkeye, gelecek nesillere ihanettir" dedi.
 • 16:55Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Sen hesap uzmanısın demişler, bir daha da maliyeye uğramamış” dedi.
 • 10:15Didim Belediyespor'da Bedri Altıntaş Güven TazelediDidim Belediyespor'da Bedri Altıntaş Güven TazelediBölgesel Amatör Lig takımlarından Didim temsilcisi Didim Belediyespor’da gerçekleşen olağan genel kurulda mevcut başkan Bedri Altıntaş güven tazeledi.
 • 09:57Didim Rotaract Kulübü'nden Otizm Sınıfına DestekDidim Rotaract Kulübü'nden Otizm Sınıfına DestekDidim Rotaract Kulübü, Gazi İlkokulu bünyesinde bulunan Otizmli çocukların eğitimi gördüğü özel sınıfa çocukların eğitiminde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan oyun malzemeleri desteğinde bulundu.
 • 09:03Gündem/ 21 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akıncılar'daki TUSAŞ Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi'nin açılış törenine katılacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 21 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Çankaya Köşkü'nde veda ziyaretinde bulunacak.
 • 13:36Ege Denizi'nde Kaçak OperasyonuEge Denizi'nde Kaçak OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Helikopter ve Sahil Güenlik botunun denizdeki kaçak göçmene yaklaşması- Can simidi atılması- Helikopterle kurtarılması - Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerinin, "Umut Harekatı" kapsamında son 4 günde gerçekleştirdiği arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçak kurtarıldı- Çıktıkları tehlikeli yolculukta 2 kaçağın ölü olarak denizden çıkarıldığı operasyonlarda, 3 göçmen kaçakçısı da yakalandı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerince "Umut Harekatı" kapsamında 15-18 Mayıs'ta icra edilen arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçağın kurtarıldığı, 2 kişinin ölü olarak denizden çıkarıldığı, 3 göçmen kaçakçısının da yakalandığı bildirildi.
 • 13:29Didim'de 48 Kaçak Göçmen YakalandıDidim'de 48 Kaçak Göçmen YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sahil Güvenlik ekiplerinin görüntüleri Didim'de 48 kaçak göçmen yakalandı Didim'de yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 48 kaçak göçmen yakalandı.
 • 12:13Didim'de 48 Kaçak Göçmen YakalandıDidim'de yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 48 kaçak göçmen yakalandı.
 • 12:01Didim'de 1919 Kişilik Dev Korodan Guinness RekoruDidim'de 1919 Kişilik Dev Korodan Guinness RekoruDidim'de 1919 kişilik dev korodan Guinness rekoru AYDIN'ın Didim İlçesi'ndeki 19 Mayıs kutlamalarında, 13 yaşından büyük 1919 kişiden kurulu dev koro, Gençlik Marşı'nı başarıyla seslendirerek Guinness rekoru kırdı.
 • 11:31Didim'de 48 Kaçak Göçmen YakaladıDidim'de 48 Kaçak Göçmen YakaladıAydın’ın Didim ilçesinden yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 48 kaçak göçmen Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.
 • 11:15Didim'de 1919 Kişilik Dev Korodan Guinness RekoruDidim'de 1919 Kişilik Dev Korodan Guinness RekoruAydın'ın Didim İlçesi'ndeki 19 Mayıs kutlamalarında, 13 yaşından büyük 1919 kişiden kurulu dev koro, Gençlik Marşı'nı başarıyla seslendirerek Guinness rekoru kırdı.
 • 10:56Didim Yalıköy Mahallesinde Öğrencilere Çevre EğitimiDidim Yalıköy Mahallesinde Öğrencilere Çevre EğitimiDidim Belediyesi’nin organizasyonuyla, Yalıköy Ortaokulu öğrencileri ile Çevre Eğitim etkinliği gerçekleştirdi.
 • 10:37Didim'de 19 Mayıs'ta 1919 Kişi ile Rekor KırıldıDidim'de 19 Mayıs'ta 1919 Kişi ile Rekor KırıldıAydın’ın Didim İlçesi’nde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 1919 kişi, Cumhuriyet Kent Meydanında koro halinde Gençlik Marşı’nı seslendirdi.
 • 10:26Batı Anadolu Arkeolojisine Işık Tutan MüzeBatı Anadolu Arkeolojisine Işık Tutan MüzeMuğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdürü Emel Özkan, sondaj ve kurtarma kazıları sonucunda Bodrum yarımadasının tarihsel gelişimi ile ilgili oldukça şaşırtıcı sonuçlara ulaştıklarını söyledi.
 • 04:471919 Kişiden Gençlik Marşı1919 Kişiden Gençlik MarşıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 1919 kişinin koro halinde Gençlik Marşı'nı seslendirmesi 1919 kişiden Gençlik Marşı- Aydın'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bir araya gelen bin 919 kişi, koro halinde Gençlik Marşı'nı seslendirdi Didim ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bir araya gelen bin 919 kişi, koro halinde Gençlik Marşı'nı seslendirdi.
 • 23:331919 Kişiden Gençlik MarşıDidim ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde bir araya gelen bin 919 kişi, koro halinde Gençlik Marşı'nı seslendirdi.
 • 18:12İzmir - Türkiye'de Obezite Artıyorİzmir - Türkiye'de Obezite ArtıyorTürkiye'de obezite artıyor İzmir'de yapılan Türk Pediatri Kurumu 51'inci Kongresi kapsamında düzenlenen basın toplantısında, Türk Pediatri Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Çullu Çokuğraş, kurum yetkilileri ve oyuncu Özge Özberk, 'Abur cubur yemiyorum, sağlıklı atıştırıyorum" adlı kampanyanın tanıtımı yaptı.
 • 17:09Prof. Dr. Çokuğraş: Türkiye'de Obezite ArtıyorProf. Dr. Çokuğraş: Türkiye'de Obezite Artıyorİzmir'de yapılan Türk Pediatri Kurumu 51'inci Kongresi kapsamında düzenlenen basın toplantısında, Türk Pediatri Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Çullu Çokuğraş, kurum yetkilileri ve oyuncu Özge Özberk, 'Abur cubur yemiyorum, sağlıklı atıştırıyorum' adlı kampanyanın tanıtımı yaptı.
 • 14:24Didim Gençlik Festivalinde Bayan Mehteranlar Beğeni TopladıDidim Gençlik Festivalinde Bayan Mehteranlar Beğeni TopladıDidim Gençlik Festivalinin ikinci günü etkinlikleri kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi Bayan Mehteran Takımı eşliğinde kortej düzenlendi.
 • 14:08Didim'de Gençlik 19 Mayıs İçin Yürüdü; Esnaf Odası Konvoy DüzenlediDidim'de Gençlik 19 Mayıs İçin Yürüdü; Esnaf Odası Konvoy DüzenlediDidim’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gençlik yürüyüşü düzenlendi.
 • 13:4919 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Aydın'ın ilçelerinde etkinlikler düzenlendi.
 • 13:46Didim'de 31 Kaçak Göçmen YakalandıDidim'de 31 Kaçak Göçmen YakalandıAydın’ın Didim ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 31 kaçak göçmen Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı.
 • 13:44Genel Seçime DoğruAK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Aydın Milletvekili adayı Zeynep Karahan Uslu, Engelliler Haftası kapsamında bir engelli gence tekerlekli sandalye hediye etti.
 • 13:11Ege Denizi'nde Kaçak OperasyonuAydın'ın Didim ilçesinde yasa dışı yollardan yurtdışına çıkmaya çalışan, çoğunluğu Suriye uyruklu 31 kaçak yakalandı.
 • 19:59Sahil Güvenlik 307 Kaçak Kurtardı, 2 Ceset Çıkardıİzmir Valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre, 16 Mayıs Cumartesi günü Karaburun Eğriliman açıklarında kaçak mültecileri taşıyan botun batması sonucu 2 kişinin cesetleri bulundu.
 • 19:23Ege Denizi'nde Kaçak OperasyonuSahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerince "Umut Harekatı" kapsamında 15-18 Mayıs'ta icra edilen arama kurtarma faaliyetlerinde, 307 kaçağın kurtarıldığı, 2 kişinin ölü olarak denizden çıkarıldığı, 3 göçmen kaçakçısının da yakalandığı bildirildi.
 • 17:47Ege'de Mülteci Botu Battı: 2 Ölüİzmir Valiliği'nin yaptığı açıklamaya göre 16 Mayıs Cumartesi günü Karaburun Eğriliman açıklarında mültecileri taşıyan bot battı.
 • 17:21Çocuk Felcinde Suriye AlarmıÇocuk Felcinde Suriye Alarmıİzmir'de düzenlenen Türk Pediatri Kurumu 51'inci Kongresi kapsamında düzenlenen basın toplantısında, Türk Pediatri Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Çullu Çokuğraş, kurum yetkilileri ve Balkan ülkelerinden gelen davetliler aşının önemine değindi.
 • 14:44Didim'in Didim'in "Turizm Yolu" Yatırım Programına AlındıDidim Ticaret Odası’nın bundan 6 yıl önce gündem oluşturarak kamuoyunun dikkatlerini çektiği Turizm Yolu yatırımı gerçekleşiyor.