SON DAKİKA DOĞA BEKLERİZ HABERLERİ

Son Dakika Doğa Bekleriz Haberleri


DOĞA BEKLERİZ

Bir dönem Gizem Özdilli ve Nigar Talibova ile birlikte kurdukları Adrenalin isimli müzik grubu ile şarkıcılık yapmış ve bu iki meslektaşıyla Ortaköy, İstanbul'da "Models" isimli bir kafe işletmiştir.Manken-modellik kariyerine ilk adımlarını 1996'da İnterstar ve 1998'de ATV tarafından düzenlenmiş iki... Devamı

15:11
Doğa Bekleriz: O Suratı Görünce İştahım Kaçıyor Eski manken, "Emrah'ın reklam filmini izledim. O suratı görünce iştahım kaçıyor, o hamburgeri nasıl yiyorlar anlamıyorum." dedi.
Doğa Bekleriz: O Suratı Görünce İştahım Kaçıyor
18:02
Seda Üren Evlendi Şarkıcı Seda Üren, iki yıldır birlikte olduğu Lazer Medical'ın sahibi Ercüment Nefesoğlu ile dün akşam dünya evine girdi.
Seda Üren Evlendi
15:17
"Doğa'nın Lezzeti" Görücüye Çıkacak Doğa Koleji Bilim Kültür Sanat Şenliği'nde, veliler pişirdi, ünlüler yedi!
'Doğa'nın Lezzeti' Görücüye Çıkacak
12:03
Çifte Kutlama Yaptı Model ve Sunucu Doğa Bekleriz, Doğum Gününde Çifte Kutlama Yaptı.
16:10
5. Küba Ritimleri ve Mojıto Gecesi Coşturdu Elite World Otelleri'nin bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği "Geleneksel Küba Ritimleri ve Mojito Gecesi"nde ünlü isimlerin muhteşem figürleri geceye damgasını vurdu.
5. Küba Ritimleri ve Mojıto Gecesi Coşturdu
15:48
Bodrum'da Türk Fimleri Haftası Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bu yıl üçüncüsü, 23-28 eylül tarihleri arasında düzenlenen 'Bodrum Türk Filmleri Haftası' başladı.
Bodrum'da Türk Fimleri Haftası
06:03
Doğa Bekleriz: Amacım Beylere Yemek Yaptırmak 'Doğa'yla Haydi Bakalım' isimli bir yemek programı yapmaya hazırlayan Doğa Bekleriz, ''Hedefim mutfakla arası iyi olan beylere yemek yaptırmak'' dedi.
Doğa Bekleriz: Amacım Beylere Yemek Yaptırmak
18:03
Doğa Bekleriz'den Ayrılık Açıklaması Beş yıl önce İzmirli petrolcü Fatih Alkan ile evlenip mankenliği bırakan Doğa Bekleriz, uzun zamandan sonra İstanbul gecelerinde boy gösterdi.
Doğa Bekleriz'den Ayrılık Açıklaması
15:14
En Ahlaksız Teklifler Robert Redford ile Demi Moore'un Unutulmaz 'Ahlaksız Teklif' Filmi ve 'Binbir Gece' Dizisinde Şehrazat'a Yapılan Tek Gecelik İlişki Teklifi Ne Yazık Ki Sık Sık Günümüzde Yaşanıyor.
20:25
Doğa Rutkay'dan İlginç Açıklama! Her Şeye Çok Çabuk Sinirlendiği Söylenen Doğa Rutkay, Hafta Sonu'na Konuştu.
03:30
'Soyadımı Yanlış Yazamazsınız' Kanaltürk'te Program Yapan Oyuncu Doğa Rutkay, İsminin Manken Doğa Bekleriz ile Karıştırılmasına Fena Halde Sinirleniyor. Rutkay, Gazetecilere Veryansın Ederek 'Benim Soyadımı Yanlış Yazamazsınız' Sözleriyle Sert Çıktı.
10:30
İlişkimi Kimse Bozamaz İki Yıldır, Duman Grubunun Solisti Kaan Tangöze ile Birlikte Olan Seçkin Piriler, Bu İlişkiyi Bozmaya Kimsenin Gücünün Yetmeyeceğini Söyledi. Seçkin Piriler, 'Kaan Benim Sevgilim. Ama İki Yıldır Birlikte Kimseye Röportaj ya da Özel Fotoğraf Vermedik. Reklamdan ve Gözlerden Uzak, Mutlu Bir Aşk Yaşıyorum. Kimsenin Bunu Bozmasına ve Yıpratmasına İzin Vermiyoruz' Dedi.
12:50
En Güzel Göğüs Şenay'da! Silikonlarını Çıkarttıracağını Söyleyen Ece Gürsel, En Çok Şenay Akay'ın Göğüslerini Beğendiğini Söyledi!
23:20
Doğa Bekleriz Evinin Kadını Oldu! Manken Doğa Bekleriz, Petrolcü Aşkı Uğruna Podyumlardan Çekildi....
11:40
'Fatih Ne Derse O' İzmirli Petrolcü Fatih Alkan ile Birlikte Olmaya Başlayan Doğa Bekleriz, Artık Sevgilisi Ne Derse Onu Yapıyor.
05:50
Hülya Avşar'a Yaşlı Dediler! Gündemdeki Oyuncu, Manken ve Şarkıcıların Yaşlarını Araştırdık. Görülen O Ki, 30'lu Yaşlardaki Kadınlar Magazin ve Sanat Dünyasında Ağırlıklı Olarak Yer Tutuyor.
21:00
Doğa Beklerize Taciz! Güzel Manken Doğa Bekleriz Geçmişte Yaşadığı Tacizi Anlattı.
14:00
Doğa'dan İnce Taktik Doğa Bekleriz Oynadığı Diziden Bir Türlü Ayrılamayınca Disiplinsiz Davranıp Kendisini Attırmış.
15:10
Doğa'nın Yerine Tuğba Tuğba Ekinci, Doğa Bekleriz'in 'Evimin Erkeği' Dizisinden Ayrılmasıyla Kadroya Dahil Oldu.
09:56
Sevgilisi Böyle İstedi Doğa Bekleriz, Uğruna Mankenliği Bırakıp İzmir'e Yerleştiği Sevgilisi Fatih Alkan İçin Şimdi de Diziden Ayrılmaya Karar Verdi.
06:03
aşkı için 1 Milyon YTL Lazım Doğa Bekleriz, Petrolcu Nişanlısının Kıskançlığı Yüzünden Rol Aldığı Diziden Ayrılmak İstiyor
08:10
Şen Dullar! Sanat Dünyasının ve Sosyeteden Bazı Hanımların Yıldızı, Eşlerinden Ayrıldıktan Sonra Daha Bir Parıldamaya Başladı.
15:10
Fatih'siz Adım Atmıyor 'Evimin Erkeği' İsimli Dizide Rol Alan Doğa Bekleriz, İşadamı Sevgilisi Fatih Alkan'ın Şartlarına Razı Oldu
15:50
Mankenlerin "Tuğba Özay" Polemiği "K2 Network" İsimli Bilgisayar Oyunun Tanıtımına Katılan Ünlü Manken Doğa Bekleriz, Mankenliği Bırakacağını Açıkladı. Bekleriz, "Tanıtıma Tuğba Özay Gelecekti, Hapiste Olduğu İçin Şebnem Geldi. Kendisini Hiç Sevmem" Derken, Şebnem Schefer İse Yorum Yapmadı. Manken Eda Özerkan İse Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Hakkında Çıkan Dedikoduların Doğru Olmadığını Söyledi.
15:32
Ortaçağ Oyunu "K2 Network" Basına Tanıtıldı Ortaçağ'dan Esinlenilerek Yapılan Bilgisayar Oyunu K2 Network'ün İçeriği ve Oynanış Tarzı Çırağan Sarayı'nda Düzenlenen Bir Organizasyonla Tanıtıldı. Ünlü Mankenler Eşliğinde Gerçekleşen Tanıtım Kokteylinde Oyundan Sahneler Sunularak Oyun Stili Hakkında Bilgi Verildi.
18:40
En İyi Manken Kim? Top Model Tartışması Yine Alevlendi. Size Göre Kağıt Bebekler Aleminin En İyi Modeli Kim?
15:10
Doğa 'Veda Ettim' Dedi İzmirli İşadamı Sevgilisi Fatih Alkan'la Nişanlanan ve İkinci Kez Dünya Evine Girmeye Hazıranan Doğa Bekleriz, Son Kez Podyuma Çıktı.
05:32
Biner Atın Semizine Gider Yolun Temizine Selahattin Duman - Buralarda Durum Berabere.. Beygir Tecavüzcüsü Yakalandı.. Lokanta Müşterisini Beygirden Beter Eden İşletmeciye İlişen Yok.. Bu da Beni Dilhûn Ediyor.. Sanırım Yeni Kanaat Önderlerimiz Doğa Bekleriz ve Simge Tertemiz Hanımlar da Bana Hak Verir..
13:03
Doğa Bikini Giymeyecek! Ünlü Manken Doğa Bekleriz 'Artık Bikini Giymeyeceğim' Dedi.
06:01
Neden Bikini Giymeme Kararı Aldı Ünlü Manken Doğa Bekleriz 'Artık Bikini Giymeyeceğim' Dedi, Peki Ama Neden?
11:40
Gözler Diğer Mankenlerde Tuğba Özay'ın 'Çeteye Yardım ve Yataklık Etmekten' Tutuklanması Gözleri Kağıt Bebeklere Çevirdi
07:01
Aşk Başını Döndürdü Manken Doğa Bekleriz Uzun Zaman Aradığı Aşkı Petrolcü Sevgilisinde Buldu
16:57
Doğa'nın Keyfi Yerinde Doğa Bekleriz Özel Hayatı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu.
14:01
Doğa İzmir'e Yerleşecek Aradığı Aşkı Çeşme'de Bulan Doğa Bekleriz, Sözlüsü Fatih Alkan ile Evlenme Kararı Aldıktan Sonra İzmir'e Yerleşti.
14:01
Doğa Bekleriz Nişanlanıyor! Fatih Alkan'la Çeşme'de Tatil Yapan Doğa Bekleriz, Yaz Sonunda Nişanlanacağını Söyledi
12:53
Doğa Bekleriz Nişanlanıyor! Bir Ay Önce Tanıştığı İş Adamı Fatih Alkan'la Çeşme'de Tatil Yapan Doğa Bekleriz, Yaz Sonunda Nişanlanacağını Söyledi!
19:16
Esra Eron'un Büyük Acısı Erez Eğilmez'in Defilesinde Sahne Alan Esra Eron Arkadaşının Ölüm Haberini Alınca Üzüntüden Kahroldu
09:21
İşte Selülit Top 10 Hülya Avşar, Seda Sayan ve Gülben Ergen Arasında Geçtiğimiz Hafta Başlayan Selülit Tartışması, Podyum Dünyasına Sıçradı.
09:56
Kim Selülitli, Kim Değil? Ünlü Modacı Barbaros Şansal, 'Kim Selülitli, Kim Değil' Tartışmasına Son Noktayı Koydu ve Listeleri Açıkladı!
12:51
Aradığı Aşka Kavuştu! Doğa Bekleriz, Petrolcü Fatih Alkan'la Aşk Yaşamaya Başladı! Alaçatı'da Görüntülenen İkili Mutluluk Pozu Verdi!
13:26
Doğa'nın Eski Kocasıyla Eğlendi! Geçtiğimiz Hafta Emre Altuğ'dan Ayrılan Çağla Şikel Önceki Gecce Doğa Bekleriz'in Eski Kocası Namık Güldeniz'le Eğlendi!
15:46
Bir Zamanlar Maziye Bak Gizel Özdilli, Nigar Talibova, Doğa Bekleriz Bir Zamanlar Çok Samimiydiler. Şimdi Sanki Kan Davası Güdüyorlar.
19:43
Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz, Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı Ünlü manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı. Mankenler daha sonra işyerinde müşterilere pizza servisi yaptı.
Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz, Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı
18:48
Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Garson Oldu Ünlü Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Açılışını Yaptıkları İşyerinde Müşterilere Pizza Servisi Yaptı.
Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Garson Oldu
15:40
Doğa Bekleriz ve İsmail Özkan'ın Deniz Keyfi Balıkesir'in Edremit İlçesine Konser İçin Gelen Manken Doğa Bekleriz ile Türk Sanat Müziği Sanatçısı İsmail Özkan, Altınoluk Beldesinde Bulunan Beach Kulübün Açılışına Katıldı.
12:29
İsmail Özkan, Doğa Bekleriz'e Sahnede Evlilik Teklifi Yaptı Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Yaptırılan Sağlık Merkezi, Park, Spor Kompleksi ve Oyun Alanının Açılışı Dolayısıyla Konser Veren Türk Sanat Müziği Sanatçısı İsmail Özkan, Manken Doğa Bekleriz'e Sahnede Evlenme Teklifinde Bulundu.
11:48
Ayakkabı Kış Fuarı Açılıyor Ünlü Mankenler İzmir'de Buluşuyor İzfaş, Düzenlediği Fuarlar ile İzmir, Türkiye ve Hedef Ülkelerin Ekonomilerine Hizmet Etme Misyonunu Sürdürüyor. Ayakkabı/kış 2007 - 22. İzmir Ayakkabı, Çanta, ve Aksesuarları Fuarı, 5-8 Temmuz 2007 Tarihleri Arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda Düzenlenecek.
Ayakkabı Kış Fuarı Açılıyor Ünlü Mankenler İzmir'de Buluşuyor
17:23
Edremit'te Şenlik Var Edremit Belediyesi'nin 'Yaşanası Mahalleler' isimli yaz etkinlikleri başlıyor. Manken Doğa Bekleriz ve şarkıcı İsmail Özkan'ın katılımıyla Gerçekleşecek.
Edremit'te Şenlik Var
11:48
Tuğba Özay, Karadenizliyle Evlenmek İstiyor Ünlü Manken Tuğba Özay, Karadenizli Biriyle İzdivaç Yaşamak İstediğini, Evleneceği Kişinin de Karadenizli Olmasını İstediğini Söyledi.
Tuğba Özay, Karadenizliyle Evlenmek İstiyor
22:16
Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi Doğuş Otomotiv'in Trabzon'daki Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv, Kalabalık Bir Davetli Topluluğunun Katılımıyla Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.
Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:16:15. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA DOĞA BEKLERİZ HABERLERİ
[Hata Bildir]