12:2700
SON DAKİKA DOĞA BEKLERİZ HABERLERİ

Son Dakika Doğa Bekleriz Haberleri


DOĞA BEKLERİZ

Bir dönem Gizem Özdilli ve Nigar Talibova ile birlikte kurdukları Adrenalin isimli müzik grubu ile şarkıcılık yapmış ve bu iki meslektaşıyla Ortaköy, İstanbul'da "Models" isimli bir kafe işletmiştir.Manken-modellik kariyerine ilk adımlarını 1996'da İnterstar ve 1998'de ATV tarafından düzenlenmiş iki... Devamı

  Çifte Kutlama Yaptı

  Model ve Sunucu Doğa Bekleriz, Doğum Gününde Çifte Kutlama Yaptı. (30 Kasım 2013 Cumartesi )

   

  5. Küba Ritimleri ve Mojıto Gecesi Coşturdu

  5. Küba Ritimleri ve Mojıto Gecesi Coşturdu

  Elite World Otelleri'nin bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği "Geleneksel Küba Ritimleri ve Mojito Gecesi"nde ünlü isimlerin muhteşem figürleri geceye damgasını vurdu. (29 Kasım 2013 Cuma )

   

  Bodrum'da Türk Fimleri Haftası

  Bodrum'da Türk Fimleri Haftası

  Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bu yıl üçüncüsü, 23-28 eylül tarihleri arasında düzenlenen 'Bodrum Türk Filmleri Haftası' başladı. (24 Eylül 2013 Salı )

   

  Doğa Bekleriz: Amacım Beylere Yemek Yaptırmak

  Doğa Bekleriz: Amacım Beylere Yemek Yaptırmak

  'Doğa'yla Haydi Bakalım' isimli bir yemek programı yapmaya hazırlayan Doğa Bekleriz, ''Hedefim mutfakla arası iyi olan beylere yemek yaptırmak'' dedi. (19 Eylül 2013 Perşembe )

   

  Doğa Bekleriz'den Ayrılık Açıklaması

  Doğa Bekleriz'den Ayrılık Açıklaması

  Beş yıl önce İzmirli petrolcü Fatih Alkan ile evlenip mankenliği bırakan Doğa Bekleriz, uzun zamandan sonra İstanbul gecelerinde boy gösterdi. (01 Aralık 2012 Cumartesi )

   

  En Ahlaksız Teklifler

  Robert Redford ile Demi Moore'un Unutulmaz 'Ahlaksız Teklif' Filmi ve 'Binbir Gece' Dizisinde Şehrazat'a Yapılan Tek Gecelik İlişki Teklifi Ne Yazık Ki Sık Sık Günümüzde Yaşanıyor. (22 Mayıs 2009 Cuma )

   

  Doğa Rutkay'dan İlginç Açıklama!

  Her Şeye Çok Çabuk Sinirlendiği Söylenen Doğa Rutkay, Hafta Sonu'na Konuştu. (18 Eylül 2008 Perşembe )

   

  'Soyadımı Yanlış Yazamazsınız'

  Kanaltürk'te Program Yapan Oyuncu Doğa Rutkay, İsminin Manken Doğa Bekleriz ile Karıştırılmasına Fena Halde Sinirleniyor. Rutkay, Gazetecilere Veryansın Ederek 'Benim Soyadımı Yanlış Yazamazsınız' Sözleriyle Sert Çıktı. (08 Ağustos 2008 Cuma )

   

  İlişkimi Kimse Bozamaz

  İki Yıldır, Duman Grubunun Solisti Kaan Tangöze ile Birlikte Olan Seçkin Piriler, Bu İlişkiyi Bozmaya Kimsenin Gücünün Yetmeyeceğini Söyledi. Seçkin Piriler, 'Kaan Benim Sevgilim. Ama İki Yıldır Birlikte Kimseye Röportaj ya da Özel Fotoğraf Vermedik. Reklamdan ve Gözlerden Uzak, Mutlu Bir Aşk Yaşıyorum. Kimsenin Bunu Bozmasına ve Yıpratmasına İzin Vermiyoruz' Dedi. (19 Mart 2008 Çarşamba )

   

  En Güzel Göğüs Şenay'da!

  Silikonlarını Çıkarttıracağını Söyleyen Ece Gürsel, En Çok Şenay Akay'ın Göğüslerini Beğendiğini Söyledi! (07 Şubat 2008 Perşembe )

   

  Doğa Bekleriz Evinin Kadını Oldu!

  Manken Doğa Bekleriz, Petrolcü Aşkı Uğruna Podyumlardan Çekildi.... (25 Ocak 2008 Cuma )

   

  'Fatih Ne Derse O'

  İzmirli Petrolcü Fatih Alkan ile Birlikte Olmaya Başlayan Doğa Bekleriz, Artık Sevgilisi Ne Derse Onu Yapıyor. (21 Ocak 2008 Pazartesi )

   

  Hülya Avşar'a Yaşlı Dediler!

  Gündemdeki Oyuncu, Manken ve Şarkıcıların Yaşlarını Araştırdık. Görülen O Ki, 30'lu Yaşlardaki Kadınlar Magazin ve Sanat Dünyasında Ağırlıklı Olarak Yer Tutuyor. (22 Aralık 2007 Cumartesi )

   

  Doğa Beklerize Taciz!

  Güzel Manken Doğa Bekleriz Geçmişte Yaşadığı Tacizi Anlattı. (14 Kasım 2007 Çarşamba )

   

  Doğa'dan İnce Taktik

  Doğa Bekleriz Oynadığı Diziden Bir Türlü Ayrılamayınca Disiplinsiz Davranıp Kendisini Attırmış. (03 Kasım 2007 Cumartesi )

   

  Doğa'nın Yerine Tuğba

  Tuğba Ekinci, Doğa Bekleriz'in 'Evimin Erkeği' Dizisinden Ayrılmasıyla Kadroya Dahil Oldu. (01 Kasım 2007 Perşembe )

   

  Sevgilisi Böyle İstedi

  Doğa Bekleriz, Uğruna Mankenliği Bırakıp İzmir'e Yerleştiği Sevgilisi Fatih Alkan İçin Şimdi de Diziden Ayrılmaya Karar Verdi. (18 Ekim 2007 Perşembe )

   

  Şen Dullar!

  Sanat Dünyasının ve Sosyeteden Bazı Hanımların Yıldızı, Eşlerinden Ayrıldıktan Sonra Daha Bir Parıldamaya Başladı. (01 Ekim 2007 Pazartesi )

   

  Fatih'siz Adım Atmıyor

  'Evimin Erkeği' İsimli Dizide Rol Alan Doğa Bekleriz, İşadamı Sevgilisi Fatih Alkan'ın Şartlarına Razı Oldu (27 Eylül 2007 Perşembe )

   

  Mankenlerin "Tuğba Özay" Polemiği

  "K2 Network" İsimli Bilgisayar Oyunun Tanıtımına Katılan Ünlü Manken Doğa Bekleriz, Mankenliği Bırakacağını Açıkladı. Bekleriz, "Tanıtıma Tuğba Özay Gelecekti, Hapiste Olduğu İçin Şebnem Geldi. Kendisini Hiç Sevmem" Derken, Şebnem Schefer İse Yorum Yapmadı. Manken Eda Özerkan İse Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ Hakkında Çıkan Dedikoduların Doğru Olmadığını Söyledi. (28 Ağustos 2007 Salı )

   

  Ortaçağ Oyunu "K2 Network" Basına Tanıtıldı

  Ortaçağ'dan Esinlenilerek Yapılan Bilgisayar Oyunu K2 Network'ün İçeriği ve Oynanış Tarzı Çırağan Sarayı'nda Düzenlenen Bir Organizasyonla Tanıtıldı. Ünlü Mankenler Eşliğinde Gerçekleşen Tanıtım Kokteylinde Oyundan Sahneler Sunularak Oyun Stili Hakkında Bilgi Verildi. (28 Ağustos 2007 Salı )

   

  En İyi Manken Kim?

  Top Model Tartışması Yine Alevlendi. Size Göre Kağıt Bebekler Aleminin En İyi Modeli Kim? (27 Ağustos 2007 Pazartesi )

   

 

  Doğa 'Veda Ettim' Dedi

  İzmirli İşadamı Sevgilisi Fatih Alkan'la Nişanlanan ve İkinci Kez Dünya Evine Girmeye Hazıranan Doğa Bekleriz, Son Kez Podyuma Çıktı. (24 Ağustos 2007 Cuma )

   

  Doğa Bikini Giymeyecek!

  Ünlü Manken Doğa Bekleriz 'Artık Bikini Giymeyeceğim' Dedi. (14 Ağustos 2007 Salı )

   

  Gözler Diğer Mankenlerde

  Tuğba Özay'ın 'Çeteye Yardım ve Yataklık Etmekten' Tutuklanması Gözleri Kağıt Bebeklere Çevirdi (13 Ağustos 2007 Pazartesi )

   

  Aşk Başını Döndürdü

  Manken Doğa Bekleriz Uzun Zaman Aradığı Aşkı Petrolcü Sevgilisinde Buldu (04 Ağustos 2007 Cumartesi )

   

  Doğa'nın Keyfi Yerinde

  Doğa Bekleriz Özel Hayatı Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu. (31 Temmuz 2007 Salı )

   

  Doğa İzmir'e Yerleşecek

  Aradığı Aşkı Çeşme'de Bulan Doğa Bekleriz, Sözlüsü Fatih Alkan ile Evlenme Kararı Aldıktan Sonra İzmir'e Yerleşti. (29 Temmuz 2007 Pazar )

   

  Doğa Bekleriz Nişanlanıyor!

  Fatih Alkan'la Çeşme'de Tatil Yapan Doğa Bekleriz, Yaz Sonunda Nişanlanacağını Söyledi (26 Temmuz 2007 Perşembe )

   

  Doğa Bekleriz Nişanlanıyor!

  Bir Ay Önce Tanıştığı İş Adamı Fatih Alkan'la Çeşme'de Tatil Yapan Doğa Bekleriz, Yaz Sonunda Nişanlanacağını Söyledi! (26 Temmuz 2007 Perşembe )

   

  Esra Eron'un Büyük Acısı

  Erez Eğilmez'in Defilesinde Sahne Alan Esra Eron Arkadaşının Ölüm Haberini Alınca Üzüntüden Kahroldu (19 Temmuz 2007 Perşembe )

   

  İşte Selülit Top 10

  Hülya Avşar, Seda Sayan ve Gülben Ergen Arasında Geçtiğimiz Hafta Başlayan Selülit Tartışması, Podyum Dünyasına Sıçradı. (16 Temmuz 2007 Pazartesi )

   

  Kim Selülitli, Kim Değil?

  Ünlü Modacı Barbaros Şansal, 'Kim Selülitli, Kim Değil' Tartışmasına Son Noktayı Koydu ve Listeleri Açıkladı! (14 Temmuz 2007 Cumartesi )

   

  Aradığı Aşka Kavuştu!

  Doğa Bekleriz, Petrolcü Fatih Alkan'la Aşk Yaşamaya Başladı! Alaçatı'da Görüntülenen İkili Mutluluk Pozu Verdi! (09 Temmuz 2007 Pazartesi )

   

  Doğa'nın Eski Kocasıyla Eğlendi!

  Geçtiğimiz Hafta Emre Altuğ'dan Ayrılan Çağla Şikel Önceki Gecce Doğa Bekleriz'in Eski Kocası Namık Güldeniz'le Eğlendi! (08 Temmuz 2007 Pazar )

   

  Bir Zamanlar Maziye Bak

  Gizel Özdilli, Nigar Talibova, Doğa Bekleriz Bir Zamanlar Çok Samimiydiler. Şimdi Sanki Kan Davası Güdüyorlar. (06 Temmuz 2007 Cuma )

   

  Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz, Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı

  Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz, Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı

  Ünlü manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Adana'da Pizza Pizza'nın açılışını yaptı. Mankenler daha sonra işyerinde müşterilere pizza servisi yaptı. (04 Temmuz 2007 Çarşamba )

   

  Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Garson Oldu

  Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Garson Oldu

  Ünlü Manken Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz Açılışını Yaptıkları İşyerinde Müşterilere Pizza Servisi Yaptı. (04 Temmuz 2007 Çarşamba )

   

  Doğa Bekleriz ve İsmail Özkan'ın Deniz Keyfi

  Balıkesir'in Edremit İlçesine Konser İçin Gelen Manken Doğa Bekleriz ile Türk Sanat Müziği Sanatçısı İsmail Özkan, Altınoluk Beldesinde Bulunan Beach Kulübün Açılışına Katıldı. (04 Temmuz 2007 Çarşamba )

   

  İsmail Özkan, Doğa Bekleriz'e Sahnede Evlilik Teklifi Yaptı

  Balıkesir'in Edremit Belediyesi Tarafından Yaptırılan Sağlık Merkezi, Park, Spor Kompleksi ve Oyun Alanının Açılışı Dolayısıyla Konser Veren Türk Sanat Müziği Sanatçısı İsmail Özkan, Manken Doğa Bekleriz'e Sahnede Evlenme Teklifinde Bulundu. (03 Temmuz 2007 Salı )

   

  Ayakkabı Kış Fuarı Açılıyor Ünlü Mankenler İzmir'de Buluşuyor

  Ayakkabı Kış Fuarı Açılıyor Ünlü Mankenler İzmir'de Buluşuyor

  İzfaş, Düzenlediği Fuarlar ile İzmir, Türkiye ve Hedef Ülkelerin Ekonomilerine Hizmet Etme Misyonunu Sürdürüyor. Ayakkabı/kış 2007 - 22. İzmir Ayakkabı, Çanta, ve Aksesuarları Fuarı, 5-8 Temmuz 2007 Tarihleri Arasında Uluslararası İzmir Fuar Alanı'nda Düzenlenecek. (29 Haziran 2007 Cuma )

   

  Edremit'te Şenlik Var

  Edremit'te Şenlik Var

  Edremit Belediyesi'nin 'Yaşanası Mahalleler' isimli yaz etkinlikleri başlıyor. Manken Doğa Bekleriz ve şarkıcı İsmail Özkan'ın katılımıyla Gerçekleşecek. (28 Haziran 2007 Perşembe )

   

  Tuğba Özay, Karadenizliyle Evlenmek İstiyor

  Tuğba Özay, Karadenizliyle Evlenmek İstiyor

  Ünlü Manken Tuğba Özay, Karadenizli Biriyle İzdivaç Yaşamak İstediğini, Evleneceği Kişinin de Karadenizli Olmasını İstediğini Söyledi. (27 Haziran 2007 Çarşamba )

   

  Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi

  Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi

  Doğuş Otomotiv'in Trabzon'daki Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv, Kalabalık Bir Davetli Topluluğunun Katılımıyla Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı. (26 Haziran 2007 Salı )

   

  Yarışmayı Kaybettiler!

  Bak Kim Dan Ediyor Yarışmasının İki Ünlü İsmi Doğa Bekleriz ve Sami Levi'nin Aşk Yaşadığı İddia Ediliyor! (15 Haziran 2007 Cuma )

   

  En İyi Dansçı Bengü

  Bak Kim Dans Ediyor Yarışmasında Gülen Bengü Oldu (11 Haziran 2007 Pazartesi )

   

  Şebnem'i Kızdıran Soru

  Demokrat Parti (Dp) Üyesi Olan Manken Şebnem Schaefer, Gazetecilerin Baraj Sorularına Tepki Gösterdi (11 Haziran 2007 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 12:27:14. #1.13#