10:3400
SON DAKİKA EDİTH PİAF HABERLERİ

Son Dakika Edith Piaf Haberleri

  Mezar Taşları Araştırma Konusu Oldu

  Mezar Taşları Araştırma Konusu Oldu

  Yaşar Üniversitesinden araştırma görevlisi ile doktora öğrencisi, Paris'in "ünlüler mezarlığı" Pere Lachaise ve İzmir'in en eskilerinden Paşaköprü Mezarlığı'ndaki mezar taşlarındaki yazıları, akademik araştırma konusu yaptı Araştırmada, ünlülerin mezar taşlarının sade, sıradan insanların ise üzerine yazılanlarla öne çıktığı ortaya kondu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Mezar Taşları Akademik Çalışma Oldu

  Mezar Taşları Akademik Çalışma Oldu

  Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Araştırma Görevlisi Emre Yıldız ile doktora öğrencisi Toros Mutlu, ünlülerin mezarlığı olarak bilinen Paris’teki Pére Lachaise ve İzmir’in en eski mezarlıklarından Paşaköprü mezarlığındaki mezar taşlarındaki yazıları inceleyerek kitap haline getirdi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  İdso Mayıs Ayının İlk Konserinde Vivaldi'nin Dört Mevsimini Çalacak

  İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Mayıs ayının ilk konserini 2 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirecek. (29 Nisan 2014 Salı )

   

  Cesarıa Evora 'Mae Carınhosa' Albümüyle Yeniden Kalplerimizde

  Cesarıa Evora "Mae Carınhosa" Albümüyle Yeniden Kalplerimizde

  "Her zamanki gibi son derece parlak müzisyenlerinin eslik ettiği Cesaria'nin sesi bizleri bambaşka bir nostalji yolculuğuna daha götürüyor, sanki hala bizimleymiş gibi…" (25 Mart 2014 Salı )

   

  Paris'te Türk Masalları

  Geleneksel Türk masallarından oluşan çocuk oyunu, Yunus Emre Enstitüsünün organizasyonuyla Paris'teki ilkokullarda sergilenecek. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  TEMA Vakfının 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena'da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı

  TEMA Vakfı’nın 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena’da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi. (24 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Gül, Hollande onuruna yemek verdi (4) -

  Gül, Hollande onuruna yemek verdi (4) -

  Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Türkiye'nin AB üyelik sürecinin iyi niyet ve saptanan prosedürler çerçevesinde sürdürülmesi gerektiğini belirterek "Bütün bu sürecin sonunda gerçekler kendini anlatacaktır ve bu süreç devam ettirilmelidir" dedi. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Gül, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande Onuruna Yemek Verdi

  Gül, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande Onuruna Yemek Verdi

  Hollande: "2004 yılında başlatılan müzakere sürecinin, iyi niyet ve saptanan prosedürler çerçevesinde sürdürülmesi gerektiğini düşünüyoruz. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 10:34:26. #1.11#