SON DAKİKA EDİTH PİAF HABERLERİ

Son Dakika Edith Piaf Haberleri

16:17
Mireille Mathieu Sılaya Döndü Fransa’nın ünlü sesi Mireille Mathieu, Avignon’da verdiği konserle hayranlarını büyüledi.
Mireille Mathieu Sılaya Döndü
12:55
Haftanın Tarihine Bakış Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye’nin başkenti oldu.
13:21
İşte Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Dünyanın En İlginç Mezarları Dünyanın birçok bölgesinde bulunan mezarlıklar gerek görünümleri, gerekse yapılış nedenleri ile hayli ilginç özellikler taşıyor.
İşte Ölmeden Önce Görmeniz Gereken Dünyanın En İlginç Mezarları
14:11
Mezar Taşları Araştırma Konusu Oldu Yaşar Üniversitesinden araştırma görevlisi ile doktora öğrencisi, Paris'in "ünlüler mezarlığı" Pere Lachaise ve İzmir'in en eskilerinden Paşaköprü Mezarlığı'ndaki mezar taşlarındaki yazıları, akademik araştırma konusu yaptı Araştırmada, ünlülerin mezar taşlarının sade, sıradan insanların ise üzerine yazılanlarla öne çıktığı ortaya kondu.
Mezar Taşları Araştırma Konusu Oldu
11:39
Mezar Taşları Akademik Çalışma Oldu Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Araştırma Görevlisi Emre Yıldız ile doktora öğrencisi Toros Mutlu, ünlülerin mezarlığı olarak bilinen Paris’teki Pére Lachaise ve İzmir’in en eski mezarlıklarından Paşaköprü mezarlığındaki mezar taşlarındaki yazıları inceleyerek kitap haline getirdi.
Mezar Taşları Akademik Çalışma Oldu
14:19
İdso Mayıs Ayının İlk Konserinde Vivaldi'nin Dört Mevsimini Çalacak İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Mayıs ayının ilk konserini 2 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirecek.
12:08
Cesarıa Evora "Mae Carınhosa" Albümüyle Yeniden Kalplerimizde "Her zamanki gibi son derece parlak müzisyenlerinin eslik ettiği Cesaria'nin sesi bizleri bambaşka bir nostalji yolculuğuna daha götürüyor, sanki hala bizimleymiş gibi…"
Cesarıa Evora 'Mae Carınhosa' Albümüyle Yeniden Kalplerimizde
09:37
Paris'te Türk Masalları Geleneksel Türk masallarından oluşan çocuk oyunu, Yunus Emre Enstitüsünün organizasyonuyla Paris'teki ilkokullarda sergilenecek.
12:06
Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı TEMA Vakfının 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena'da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi.
Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı
11:40
Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı TEMA Vakfı’nın 20. kuruluş yılı nedeniyle, Ülker Sports Arena’da bir konser veren ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli, izleyenleri büyüledi.
Andrea Bocelli, Sıla ile Düet Yaptı
23:50
Gül, Hollande onuruna yemek verdi (4) - Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Türkiye'nin AB üyelik sürecinin iyi niyet ve saptanan prosedürler çerçevesinde sürdürülmesi gerektiğini belirterek "Bütün bu sürecin sonunda gerçekler kendini anlatacaktır ve bu süreç devam ettirilmelidir" dedi.
Gül, Hollande onuruna yemek verdi (4) -
23:35
Gül, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande Onuruna Yemek Verdi Hollande: "2004 yılında başlatılan müzakere sürecinin, iyi niyet ve saptanan prosedürler çerçevesinde sürdürülmesi gerektiğini düşünüyoruz.
Gül, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande Onuruna Yemek Verdi
15:18
Klasik Müzik Orkestrası Sahnedeydi Türkiye’deki liseler arasında bir ilk olarak nitelendirilen Özel İzmir Amerikan Koleji Klasik Müzik Orkestrası, izleyenlere unutulmaz bir konser verdi.
Klasik Müzik Orkestrası Sahnedeydi
15:55
Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri Başlıyor "Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri" Yasmin Levy ile yeni yılda başlıyor.
Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri Başlıyor
10:51
İstanbul'da Kültür Sanat Mevlana Celaleddin i Rumi'nin vuslat gecesi Şeb i Arus, 13 Aralık'ta Ülker Sports Arena'da yapılacak .
10:18
Haftanın Tarihine Bakış Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye'nin başkenti oldu.
Haftanın Tarihine Bakış
08:15
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinye Park'ta! 'İstinyePark Tunes of September' dünyaca ünlü kontrtenor Edson Cordeiro'yu ağırladı.
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinye Park'ta!
09:12
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, İstinyePark'ta 'İstinyePark Tunes of September' dünyaca ünlü kontrtenor Edson Cordeiro'yu ağırlıyor.
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, İstinyePark'ta
11:27
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinyePark'ta İstinyePark yazın son günlerinin tadını, müzikle dolu bir etkinlikle çıkarmaya devam ediyor!
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinyePark'ta
11:07
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinyepark'ta! 'İstinyePark Tunes of September' eylül akşamlarını müzikle dolduruyor.
Dünyaca Ünlü Müzisyenler, Eylül Ayında İstinyepark'ta!
13:14
Patrıcıa Kaas'tan Romantik Kabare Efsanevi şarkıcı Edith Piaf'ın 50.yıldönümünde Piaf'ın şarkılarını yeniden yorumlayan, Fransızların süperstarı Patricia Kaas, albümünün dünya turnesi ve İstanbul Shopping Fest kapsamında İstanbul'un yepyeni etkinlik ve yaşam mekanı Life Park'ta...
Patrıcıa Kaas'tan Romantik Kabare
12:40
Kaas Chante Pıaf, İstanbul Shoppıng Fest Kapsamında 16 Haziran Pazar Akşamı Lıfepark'ta Sahneye... "KAAS Chante PIAF" projesi ile dünya çapında milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden ünlü Fransız diva Patricia Kaas, 16 Haziran akşamı Lifepark'ta sahne alacak.2012 dünya turnesini sold out konserler ile tamamlayan Kaas son albümü "KAAS"...
Kaas Chante Pıaf, İstanbul Shoppıng Fest Kapsamında 16 Haziran Pazar Akşamı Lıfepark'ta Sahneye...
11:06
Fransa Yunus Emre Enstitüsü'nden Paris'in İlkokullarında Türk Masalları Geleneksel Türk masallarından oluşan müzikli danslı çocuk oyunu "Les Petits Riens" (Küçük Hiçlikler) Fransa Yunus Emre Enstitüsü'nün organizasyonuyla Paris'in ilkokullarına konuk olacak.
14:37
İstinyepark Yaza Güzel Bir Giriş Yapıyor! İlk konseri 5 Haziran'da dünyaca ünlü Grammy adayı kontrtenor Edson Cordeiro ile başlayacak olan 'İstinyePark Tunes of June', Haziran ayı boyunca birbirinden ünlü sanatçıları ağırlayacak.
16:29
Georges Moustaki Hayatını Kaybetti Fransızların dünyaca ünlü şarkıcı ve bestecisi Georges Moustaki hayatını kaybetti.
Georges Moustaki Hayatını Kaybetti
08:59
Edson Cordeiro ve Louie Austen Haziran'da İstinyePark'ta 'İstinyePark Tunes of June' haziran akşamlarını müzikle dolduruyor
Edson Cordeiro ve Louie Austen Haziran'da İstinyePark'ta
11:19
'İstinyePark Tunes Of June' Haziran Akşamlarını Müzikle Dolduruyor Dünyaca ünlü şarkıcılar Edson Corderio ve Louie Austen haziran ayında İstinyePark'ta!
'İstinyePark Tunes Of June' Haziran Akşamlarını Müzikle Dolduruyor
16:05
Ajda Ahu Giray'dan Edıth Pıaf Şarkıları Ölümünden yaklaşık 50 yıl sonra, Edith Piaf Fransa ve yurtdışında en fazla tanınan Fransız şarkıcısı ünvanını taşımayı sürdürüyor.
Ajda Ahu Giray'dan Edıth Pıaf Şarkıları
12:40
Akdeniz Rüyası Eski 45'liklerle Mest Etti 'Akdeniz Rüyası Balmumu & Eski 45'likler' konseri, Adanalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Akdeniz Rüyası Eski 45'liklerle Mest Etti
11:01
Akdeniz Rüyası Eski 45'liklerle Mest Etti Adana Tabip Odası'nın 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Akdeniz Rüyası Balmumu & Eski 45'likler" konseri Adanalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Akdeniz Rüyası Eski 45'liklerle Mest Etti
13:20
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (18.3.MERSİN'de doğuştan spastik engelli olan 14 yaşındaki Rüya Yener, katıldığı Halk Eğitim Merkezi kurslarında kazandığı başarılarla takdir topladı.)
13:29
Vali Cerrah Kan Verdi Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Vali Cerrah Kan Verdi
11:32
Eski 45'liklerle Akdeniz Rüyası Adana'da 40'lı, 60'lı, 70'li, 80'li yılların 45'likleri "Akdeniz Rüyası Balmumu & Eski 45'likler" konseriyle müzikseverlerle buluşuyor.
Eski 45'liklerle Akdeniz Rüyası
15:19
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (9.3.MERSİN'de son 3 yıl içerisinde faili meçhul cinayet olmadı.)
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
13:30
Andrea Bocelli "Portofino'da Aşk" Dünyanın en sevilen tenoru Andrea Bocelli hayranlarıyla bu kez aşk şarkıları ile Cinemaximum sinemalarında buluşuyor.
Andrea Bocelli 'Portofino'da Aşk'
08:10
"Aslı'nın Tasarım Atölyesi" Galeri Eksen'de Aslı Kutluay'ın "Aslı'nın Tasarım Atölyesi" adlı sergisi 31 Ocak'ta Galeri Eksen'de sanatseverler ile buluşacak.
'Aslı'nın Tasarım Atölyesi' Galeri Eksen'de
06:03
Ajda Pekkan'ı Kendime Yakın Hissediyorum! Bugün İş Sanat'ta konser vermeye hazırlanan cazcı Ima, Ajda Pekkan'ı çok beğendiğini söyledi ve ekledi: Onu kendime yakın hissediyor ve bir şarkısını öğrenmeyi....
Ajda Pekkan'ı Kendime Yakın Hissediyorum!
12:03
Ercan Andrea Bocelli'den Tutkunun Müziği Dünyaca ünlü süperstar Andrea Bocelli müzik severlerle yine ve yeniden iddialı bir albümle buluşuyor.
Ercan Andrea Bocelli'den Tutkunun Müziği
10:54
"Ustalara Saygı" Gülriz Sururi İçin Gerçekleşecek "Ustalara Saygı", 21 Ocak'ta, ömrünü daima tiyatro yaşayıp tiyatro düşünerek geçiren Gülriz Sururi için gerçekleştiriliyor.
'Ustalara Saygı' Gülriz Sururi İçin Gerçekleşecek
11:21
'Serçe Bilekli, Aslan Yürekli Tiyatro Savaşçısı'na Saygı "Ustalara Saygı" toplantıları, 21 Ocak Pazartesi akşamı tüm yaşamını tiyatroyla yoğrularak geçiren Gülriz Sururi için gerçekleştirilecek.
11:17
"Serçe Bilekli, Aslan Yürekli" Bir Tiyatro Savaşçısı Beşiktaş Belediyesi "Ustalara Saygı" toplantıları, 21 Ocak Pazartesi akşamı tüm yaşamını tiyatroyla yoğrularak geçiren Gülriz Sururi için gerçekleştirilecek.
'Serçe Bilekli, Aslan Yürekli' Bir Tiyatro Savaşçısı
06:03
40 Yıl Sonra mı Aklınıza Geldim? Londra'da verdiği konserle dünyanın dikkatini çeken Selda Bağcan, Türkiye'de 'görülmediğini' söyledi.
40 Yıl Sonra mı Aklınıza Geldim?
14:24
Selda Bağcan Sahnedeydi Selda Bağcan; Londra Olimpiyatları Kapsamında "Queen Elizabeth Hall" sahnesindeydi!
Selda Bağcan Sahnedeydi
11:10
Selda Bağcan "Queen Elizabeth Hall"de Selda Bağcan; Londra Olimpiyatları kapsamında2 Ağustos'ta "Queen Elizabeth Hall" sahnesinde!
Selda Bağcan 'Queen Elizabeth Hall'de
13:09
Selda Bağcan New York ve Londra'ya Uçuyor! Selda Bağcan; iki dev festivalde sahne almak için New York ve Londra'ya uçuyor!
Selda Bağcan New York ve Londra'ya Uçuyor!
21:20
Taş Plaklar Müzede Sergilenecek Bir döneme damgasını vuran taş plaklar, Gaziantep'te açılan müzede sergileniyor.
08:31
Zaz'dan, Muhteşem Konser Zaz, Türkiye turnesinin ilk konserini İstanbul'da, Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirdi.
Zaz'dan, Muhteşem Konser
11:29
Yaz Akşamları, Müzikle Renklenecek Şenay Ünal - Çeşitli etkinlikler çerçevesinde Türkiye'ye gelerek büyük şehirlerde konser vermeye hazırlanan çok sayıda yabancı grup ve şarkıcı, yaz ayları boyunca müzikseverlerle buluşacak.
10:14
Sinemalarda Aynur Haşhaş ve 'Meyhaneci' Türküsü Film 15 Haziran'da Türkiye'de gösterime girdi.
Sinemalarda Aynur Haşhaş ve 'Meyhaneci' Türküsü
15:21
Kocaeli Kitap Fuarı'nda Geçmişe Yolculuk 4. Kocaeli Kitap Fuarı'nda yer alan sahaf rafları tarihi yazınları okurlarla buluşturuyor.
Kocaeli Kitap Fuarı'nda Geçmişe Yolculuk
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:48:14. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EDİTH PİAF HABERLERİ
[Hata Bildir]