SON DAKİKA EGE HABERLERİ

Son Dakika Ege Haberleri

23:53
Bakan Kılıç'tan Milli Sporcuya Tebrik Mesajı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Akdeniz Şampiyonası’nda gençler kategorisinde altın madalya kazanan Milli sporcu Enver Yıldırım için tebrik mesajı yayımladı.
23:04
Bakan Kılıç'tan Milli Eskrimci Yıldırım'a Kutlama Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Akdeniz Şampiyonası'nda gençler kategorisinde altın madalya kazanan Enver Yıldırım'ı tebrik etti.
23:04
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (3) "Hem temsili demokrasiyi hem katılımcı demokrasiyi birlikte geliştirelim. Canlı, birbirine güvenen, bariyerler, duvarlar oluşturmayan bir toplum oluşturalım. Yaşam biçimi, kimin ne tür tercihi varsa inancı, düşüncesi, yaşam biçimi hepsi saygıdeğerdir.
22:44
Türk Yunan Mübadiller Büyükçekmece'de Buluştu Lozan Barış Anlaşması çerçevesinde 92 yıl önce gerçekleşen ’Nüfus Mübadelesi’ ile doğdukları topraklardan göç etmek zorunda kalan Türk ve Yunan mübadiller Büyükçekmece’de "Mübadil Lezzetler" sunumunda bir araya geldi.
22:12
Zeybekci: "2015 Yılı Emin Olun Ki Her Anlamda İyi Olacaktır" "İhracatın Yükselen Yıldızları" ödül töreni- Ekonomi Bakanı Zeybekci: "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, kurla ilgili bugünlerde yaşanan sıkıntılarla ilgili endişe duyulmaması gerektiğini belirterek "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır" dedi.
Zeybekci: '2015 Yılı Emin Olun Ki Her Anlamda İyi Olacaktır'
21:48
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (2) "Yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacağız. Yani, İzmir'de de olsa yüksek teknoloji içeriyorsa 5. bölge muamelesi görecek.
21:30
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım (4) İdeolojik SAPLANTIYA GİRDİĞİNİZDE GERİ GİDERSİNİZ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kaya Termal Otel'de İzmir Valiliği tarafından işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, meslek örgütlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda konuştu.
Davutoğlu: İzmir'e, Başbakanlık Ofisi Açacağım (4)
21:08
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2) Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir’de yüksek teknoloji içeren yeni yatırımlarda 5. bölge teşviki uygulayacaklarını söyledi.
Başbakan Davutoğlu İzmir İş Dünyasıyla Buluştu…(2)
21:08
İzmir İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması" Başbakan Davutoğlu: (1) "Demokrasi olmadan ekonomik kalkınma olmaz. Çoğulculuk olmadan ekonomik kalkınma olmaz" "İzmir şu veya bu düşüncenin diğerlerini dışladığı bir şehir olma gibi bir yaklaşımın dışında herkesi içine çeken, tarihten beri çeken karakterini korumalıdır" "İzmir'i tekrar Türkiye'nin ekonomisinin.
20:55
İhracatın Yükselen Yıldızları" Ödül Töreni Ekonomi Bakanı Zeybekci: "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır"
20:42
Kuzey Ege'de Kuvvetli Fırtına Çanakkale ve Biga'da iki kişi fırtına nedeniyle çatılardan düşen parçalarla yaralandı.
19:18
Davutoğlu: "Kılıçdaroğlu'ndan Muhtar Olabilir Mi?" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa’da partisinin kongresinde yaptığı konuşmada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirekek, “İkamet adresini bulamayan Kılıçdaroğlu’ndan muhtar olabilir mi? Hani hukuki olarak olur da siyaseten acaba ne kadar yıl idare edebilir” dedi.
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu'ndan Muhtar Olabilir Mi?'
17:46
Dev Dalgalar Taşları Savurdu Kuzey Ege’de etkili olan şiddetli fırtına, Kabatepe limanında dev dalgalar oluşmasına sebep oldu.
Dev Dalgalar Taşları Savurdu
17:38
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Saatteki hızı zaman zaman 60 kilometreye ulaşan fırtına nedeniyle Kabatepe Limanı'ndaki taşlar yerinden söküldü.
17:24
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Kuzey Ege'deki kuvvetli fırtına- Saatteki hızı zaman zaman 60 kilometreye ulaşan fırtına nedeniyle Kabatepe Limanı'ndaki taşlar yerinden söküldü Kuzey Ege'de etkili olan kuvvetli fırtına, Kabatepe Limanı'nda yüksekliği 10 metreyi bulan dalgalara neden oldu.
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına
17:16
Bakan Kılıç, Yıldız Milli Eskrim Takımı'nı Kutladı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Akdeniz Şampiyonası'nda bir gümüş ve 2 bronz madalya kazanan Yıldız Milli Eskrim Takımı'nı tebrik etti.
17:14
Aliağa 42 Milyon Ton Elleçleme Miktarına Ulaştı İzmir’in Aliağa ilçesi, 2014 yılı içerisinde 42 milyon ton elleçleme yaparak bir önceki yılın elleçleme miktarını geçti.
Aliağa 42 Milyon Ton Elleçleme Miktarına Ulaştı
16:58
Fotoğraflarla İstanbul'da Fırtına Meteoroloji’nin uyarılarının ardından İstanbul’u etkisi altına alan şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkiliyor.
Fotoğraflarla İstanbul'da Fırtına
16:25
Davutoğlu: "Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun"- "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
Davutoğlu: 'Cumhurdan Anladığı Sadece Kendi Mahalleleri'
16:22
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "En kısa zamanda uygun mekanda İzmir'de Başbakanlık ofisini açacağız. Bazı yurtiçi ve dışı görüşlerimizi İzmir'de yapacağız, ta ki dünyanın her yerinde İzmir bilinsin, sayılsın, İzmir adı Akdeniz'de, Ege'de, Balkanlar'da, Afrika, Asya ve Avrupa'da yükselen bir yeni şehrin, yeni Türkiye'nin yeni İzmir'i olsun" "CHP'ye inatla soruyorum, gerçek cumhuriyetçi parti hangi parti?
16:18
Bakan Çağatay Kılıç, Yıldız Milli Eskrim Takımını Tebrik Etti Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İspanya’da düzenlenen Akdeniz Şampiyonası’nda 1 gümüş, 2 bronz madalya kazanan Yıldız Milli Eskrim Takımı’nı için bir tebrik mesajı yayımladı.
16:11
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Fırtına nedeniyle Biga'daki ilçe stadının çatısı uçtu.
16:04
Davutoğlu: "Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Zihniyetimizde, Cumhur Arasında Ayrım Yapmak Yoktur'
15:59
Davutoğlu: "Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2)-"Cumhuriyetçi olacaksanız milli iradeye saygı göstereceksiniz.
Davutoğlu: 'Milli İradeye Saygı Göstermeyenler Cumhuriyetçi Olamaz'
15:42
Davutoğlu: "İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'de Bir Başbakanlık Ofisi Açacağız'
15:42
AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" "Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
15:27
Davutoğlu: "İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik" AK Parti İzmir 5. Olağan Kongresi-Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)-"Ankara dışında başbakanlığımızın bir tek İstanbul'da ofisi var. İnşallah seçimden sonra İzmir'de bir başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız"-"Cumhuriyetin temeli cumhurdur yani millettir.
Davutoğlu: 'İzmir'i Hep Başımızın Tacı Bildik'
14:40
Akigo, Üstünlüğünü Koruyamadı Spor Toto Süper Lig'de 12 haftadır galip gelemeyen Ege temsilcisi Roberto Carlos yönetiminde çıktığı iki maçta da sahadan 2 2'lik beraberlikle ayrıldı.
14:03
Manisaspor, Menemen Belediyespor'dan Sefa Küpeli'yi Transfer Etti PTT 1. Lig’deki Ege temsilcisi Manisaspor, Menemen Belediyespor'dan Sefa Küpeli ile 3,5 yıllık sözleşme imzaladı.
13:50
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde Başbakan Davutoğlu İzmir'de yaptığı konuşmada, "Seçimden sonra İzmir'de başbakanlık ofisi açıp toplantıların bir kısmını İzmir'de yapacağız" dedi.
Davutoğlu'ndan İzmir'e Büyük Müjde
13:40
Facia Madeninin İşçileri İş Bulamadıklarını Söyledi Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 kişinin öldüğü madende çalışan ve geçen yıl 1 Aralık itibariyle işten çıkartılan İzmir Kınıklı bir grup maden işçisi, verilen sözlerin tutulmadığını, tazminatlarını hala alamadıklarını ve iş bulamadıklarını söyleyerek tepki gösterdi.
Facia Madeninin İşçileri İş Bulamadıklarını Söyledi
13:30
Eskrimde 3 Madalya Yıldız Milli Takım, Akdeniz Şampiyonası'nda 1 gümüş, 2 bronz madalya kazandı.
13:24
Lodos Didim'de Etkili Oldu Aydın’ın Didim’de etkili olan Lodos günlük hayatı olumsuz etkilerken, lodos dolayısıyla Ege Denizinde oluşan dalgalar Altınkum sahilini vurdu.
Lodos Didim'de Etkili Oldu
13:00
Genç Futbolcular Profesyonel Oldu Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Çanakkale Dardanelspor alt yapısından 3 genç yeteneğe profesyonel imza attırdı.
Genç Futbolcular Profesyonel Oldu
11:59
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de etkili olan kuvvetli lodos, hayatı olumsuz etkiliyor.
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi
11:56
"Türk Taşı" Modası Geri Döndü Kriz öncesi ABD'de bir çok ünlünün lüks konutlarında tercih ettiği Türk traverten ve mermerlere olan talep, ekonomideki toparlanmayla yeniden artışa geçti.
11:46
Gökçeada'da Bir Caminin Külahı Devrildi Kuzey Ege'de etkili olan fırtına, Gökçeada ilçesinde bir caminin külahının devrilmesi ve iki evin çatılarının hasar görmesine yol açtı.
Gökçeada'da Bir Caminin Külahı Devrildi
11:42
Öğrenciler Uzay Kampını Gezdi Konak Belediyesi, başarılı karneleriyle göz dolduran öğrencileri yarı yıl tatilinde Uzay Kampına götürerek ödüllendirdi.
Öğrenciler Uzay Kampını Gezdi
11:35
Fırtına Gökçeada'da Minarenin Külahını Uçurdu Kuzey Ege’de etkili olan şiddetli fırtına, Gökçeada’da bir caminin minaresinin külahını uçurdu Ulaşımın tamamen durduğu Gökçeada’ya elektrik de verilemiyor.
Fırtına Gökçeada'da Minarenin Külahını Uçurdu
11:19
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Çatıları Uçurdu Zaman zaman şiddetini artıran ve saatteki hızı 60 kilometreye ulaşan fırtına yüzünden Gökçeada'da bir caminin külahı devrildi, iki evin çatıları hasar gördü.
11:17
İstanbul'da Tüm Vapur Seferleri İptal Edildi İstanbul'u etkili olan şiddetli lodos nedeniyle tüm vapur seferleri iptal edildi. THY de fırtına nedeniyle 3 gün için iptal edilen sefer sayısını 332 olarak açıkladı.
İstanbul'da Tüm Vapur Seferleri İptal Edildi
11:03
Gökçeada'da Bir Minarenin Külahı Fırtınada Yıkıldı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde bir caminin minaresinin külahı, şiddetli fırtınada düştü.
10:29
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege'de etkili olan kuvvetli lodos deniz ulaşımını olumsuz etkiledi.
Çanakkale'de Kuvvetli Lodos Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi
09:58
Kuzey Ege'de Fırtına Kuzey Ege'de etkili olan kuvvetli fırtına, Çanakkale Boğazında deniz ulaşımını aksatıyor.
Kuzey Ege'de Fırtına
09:36
Fırtına Nedeniyle Feribot Seferleri Güçlükle Yapılabiliyor "Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir arasındaki feribot seferleri güçlükle yapılabiliyor.
Fırtına Nedeniyle Feribot Seferleri Güçlükle Yapılabiliyor
09:18
Yurtta Hava Durumu Hava sıcaklığının ülke genelinde 2 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.
Yurtta Hava Durumu
09:11
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Fırtına nedeniyle Çanakkale Eceabat ve Çanakkale Kilitbahir arasındaki feribot seferleri güçlükle yapılabiliyor.
09:10
Deri'n Fikirler Yarışmasında Finalistler Belli Oldu Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl 5. kez düzenlenen Deri'n Fikirler Deri Tasarım ve Üretim Yarışmasında finalistler belli oldu.
Deri'n Fikirler Yarışmasında Finalistler Belli Oldu
07:36
Kuzey Ege'de Kuvvetli Fırtına Fırtına nedeniyle Kabatepe Gökçeada, Geyikli Bozcaada ve Lapseki Gelibolu feribot seferleri yapılamıyor.
07:27
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu İstanbul sabaha lodos kabusuyla uyandı. Devrilen ağaçlar yol kapattı, boğazda dev dalgalar oluştu. THY, İDO ve BUDO kuvvetli lodos yüzünden yüzlerce seferini iptal etti.
İstanbul'u Lodos Vurdu, Yüzlerce Sefer İptal Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EGE HABERLERİ
[Hata Bildir]