SON DAKİKA ELMALI HABERLERİ

Son Dakika Elmalı Haberleri

17:51
Malkara ve Şarköy'de Kırsal Turizim Çalışmaları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan ve Manisa Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim Zurnacı, Malkara ve Şarköy ilçelerinde yapılması düşünülen turizm köylerini belirleme çalışmaları kapsamında bölgede incelemelerde bulundu.
12:16
Bu Görüntüler İstanbulluları Rahatlatacak İstanbul’a su sağlayan barajların doluluk oranı son 4 yılın en yüksek seviyesine ulaşarak yüzde 85’i aştı.
Bu Görüntüler İstanbulluları Rahatlatacak
11:22
İstanbullulara Barajlardan Sevindirici Haber Geldi İstanbul'a su sağlayan barajların doluluk oranı son 4 yılın en yüksek seviyesine ulaşarak yüzde 85'i aştı.
İstanbullulara Barajlardan Sevindirici Haber Geldi
14:53
Günay'dan Antalya ile İlgili TBMM Başkanlığına Soru Önergesi Eski Kültür ve Turizm Bakanı, İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Antalya ili ile ilgili TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
12:38
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir Antalya, en fazla nüfusa sahip iller sıralamasında beşinciliğe yükseldi.
Antalya En Kalabalık Beşinci Şehir
12:28
Antalya'nın Nüfusu 2 Milyon 222 Bin 562 Oldu Antalya’nın nüfusu 2014 yılında, bir önceki yıla göre 64 bin 297 kişi artarak 2 milyon 222 bin 562 kişi oldu.
12:25
Pehlivanlar Feslikan'a Hazırlanıyor Her yıl düzenlenen Feslikan Yaylası Şenlikleri’yle ortalama 500 güreşçiyi er meydanına çıkaran Konyaaltı Belediyesi pehlivanlara olan desteğini tüm yıl boyunca sürdürüyor.
Pehlivanlar Feslikan'a Hazırlanıyor
17:23
Tüfekle Oynayan Genç Kendini Vurdu Niğde’nin Elmalı köyünde 16 yaşındaki bir genç yanlışlıkla kendini yaraladı.
13:23
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Yaşar KAÇMAZ, İstanbul DHA CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos, Ermeni Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Süryani Katolik Patrikvekili Yusuf Sağ, Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Yusuf Çetin ve Türkiye Museviler Hahambaşı İzak Haleva ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu
13:03
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rum Ortodoks Patriği Bartholomeos, Ermeni Patrik Genel Vekili Başepiskopos Aram Ateşyan, Süryani Katolik Patrikvekili Yusuf Sağ, Süryani Ortodoks Kilisesi Mor Filiksinosu Metropolit Yusuf Çetin ve Türkiye Museviler Hahambaşı İzak Haleva ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda öğle yemeğinde bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu Dini Liderlerle Öğle Yemeğinde Buluştu
14:59
Antalya'da Fırtına ve Yağış Antalya'da fırtına ve yağış- Kent merkezinde sabah saatlerinden itibaren fırtına ve yağış etkili olmaya başladı- Rüzgarın saatteki hızı, zaman zaman 93 kilometreye kadar çıktı Antalya'da sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan fırtına ve yağış hayatı olumsuz etkiliyor.
Antalya'da Fırtına ve Yağış
12:54
Antalya'da Fırtına ve Yağış Antalya'da sabah saatlerinden itibaren fırtına ve yağış etkili olmaya başladı.
09:42
Aydın Sağlık-Sen'den Genel Sekreter Acat'a Ziyaret Sağlık-Sen Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Aydın’a yeni atanan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Acat’ı ziyaret etti.
Aydın Sağlık-Sen'den Genel Sekreter Acat'a Ziyaret
16:25
Kırşehir'de Karne Heyecanı Kırşehir'de eğitim gören 42 bin 12 öğrenci, karnelerini aldı.
14:26
Gençlere Örnek Olmak İçin 75 Yaşında Kur'an Öğreniyor Yalova merkeze bağlı Elmalı köyünde yaşayan Medine Akçal, gençlere örnek olmak amacıyla Kur'an-ı Kerim kursuna katılıyor.
Gençlere Örnek Olmak İçin 75 Yaşında Kur'an Öğreniyor
09:56
Gençlere Örnek Olmak İçin 75 Yaşında Kur'an Öğreniyor Yalova merkeze bağlı Elmalı köyünde yaşayan Medine Akçal, gençlere örnek olmak amacıyla Kur'an ı Kerim kursuna katılıyor.
11:04
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü Turizm kenti Antalya'nın Akdeniz manzaralı Beydağları'nın zirvesinde 1 metreyi aşan kar nedeniyle doğa yürüyüş grupları, kar yürüyüşlerine başladı.
Sahile 40 Kilometre Uzakta Kar Yürüyüşü
14:43
Doğa Tutkunları Yaban Hayatına Yiyecek Takviyesinde Bulundu Çorum'un İskilip ilçesinde doğa tutkunu bir grup, bölgedeki ağır kış şartları dolayısıyla yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanlarına yiyecek takviyesinde bulundu.
13:57
Spina Bifida Derneğinden Şiir Dolu Gece MANİSA Büyükşehir Belediyesi aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Spina-Bifida Derneği tarafından 'İçinden Şiir Geçen Türküler' adlı bir etkinlik düzenlendi.
13:53
Sporcular 'Ben Başaracağım' Diyebilmelidir MANİSA Büyükşehir Belediyesi'nin aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Kültür Merkezi Meclis Salonu'nda Pedagog Kemal Çamlıoğlu tarafından 'Sporda Biz Olmak' adlı bir seminer düzenlendi.
Sporcular 'Ben Başaracağım' Diyebilmelidir
13:14
Dövülerek Öldürülen Mahir Çetin'in Davası Başladı Antalya'nın Kaş ilçesinde geçen 3 Eylül günü Mahir Çetin'i linç edilerek öldürmekle suçlanan 1'i tutuklu 7 sanık ilk kez hakim karşısına çıktı.
Dövülerek Öldürülen Mahir Çetin'in Davası Başladı
11:37
Korkuteli Jandarma Tonaj Uygulamasına Devam Ediyor Antalya’nın Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, yük kamyonlara tonaj uygulaması yaptı.
Korkuteli Jandarma Tonaj Uygulamasına Devam Ediyor
18:00
Antalya, Davos Zirvesinde Antalya, Davos zirvesinde ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, dünyanın en büyük patronlarının, CEO'larının ve siyasi liderlerinin geldiği Davos'a kabul edilen ilk belediye başkanı olduğunu belirterek, 'Yeni bir sloganımız var, 'Visit Antalya' diyorduk, şimdi 'Invest Antalya.' 'Antalya'yı ziyaret et'ten 'Antalya'ya yatırım yap'a gelir bir slogan" diye konuştu.
Antalya, Davos Zirvesinde
15:23
Türel Ulaşım, İmar, Alt Yapı Projelerini Anlattı Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel, "Eskiden Antalya çalışıyordu belediye eğleniyordu.
Türel Ulaşım, İmar, Alt Yapı Projelerini Anlattı
14:03
Bakan Eroğlu'ndan Vali Şahin'e Ziyaret Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti.
23:39
Enerji Verimliliği Ödülleri Sahiplerini Buldu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu'nun (TÜBİTAK), ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlediği enerji verimliliği proje yarışmasının ödülleri sahiplerine verildi.
Enerji Verimliliği Ödülleri Sahiplerini Buldu
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
14:23
Elmalı'da Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 14 Yaralı Antalya'nın Elmalı ilçesinde öğrenci servisi şarampole devrildi, 14 kişi yaralandı.
Elmalı'da Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 14 Yaralı
13:28
Korkuteli'nde Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 13 Yaralı Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Elmalı karayolunda meydana gelen trafik kazasında 13 öğrenci yaralandı.
Korkuteli'nde Öğrenci Servisi Kaza Yaptı: 13 Yaralı
09:48
Demba Ba'dan Tüm Dünyaya 61:8 Mesajı, 61:8 Nedir ? 61:8 ne anlama geliyor ? Beşiktaşlı golcü, twitter'dan yayınladığı şifreyle rakamların işaret ettiği Saff Suresi'nin 8'inci ayeti ile "Kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacak" mesajını verdi.
Demba Ba'dan Tüm Dünyaya 61:8 Mesajı, 61:8 Nedir ?
09:22
Demba Ba'dan Tüm Dünyaya 61:8 Mesajı Beşiktaşlı golcü, twitter'dan yayınladığı şifreyle rakamların işaret ettiği Saff Suresi'nin 8'inci ayeti ile "Kafirler istemese de Allah nurunu tamamlayacak" mesajını verdi.
Demba Ba'dan Tüm Dünyaya 61:8 Mesajı
15:01
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8) Tatil KARARINA FIRTINA NEDEN OLDU Antalya'da okulların tatil edilmlesine, ağaçların devrilmesine, çatıların uçmasına, yolların göle dönmesine, ev ve işyerlerini su basmasına yol açan şiddetli yağış ve fırtınanın akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği açıklandı.
Antalya'da Fırtına ve Yağmur Yaşamı Felç Etti, Okullar Tatil Edildi (8)
13:55
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip Antalya Büyükşehir Belediyesi, 988 personel ve 129 araçla sivrisinek mücadelesi yapacak.
Antalya'da Sinekle Mücadele İçin Bin Kişilik Ekip
12:46
İstanbul'un Barajlarının Yüzde 81'i Doldu İstanbul'a su sağlayan barajların doluluk oranı, yüzde 81,26'ya yükseldi.
İstanbul'un Barajlarının Yüzde 81'i Doldu
10:00
İstanbul'da Barajlar Yüzleri Güldürüyor Son haftalarda geçen karlı ve yağmurlu havalar, İstanbul'da barajlara yaradı. Doluluk oranları yüzde 81'i aştı.
İstanbul'da Barajlar Yüzleri Güldürüyor
18:33
Hasta 3 Yaşındaki Çocuk Kar Paletli Araçla Hastaneye Ulaştırıldı Rize’de 3 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle yolların kapanması sonucu hastaneye gidemeyen ateşlenen 3 yaşındaki Murat Satır, kar paletli araçla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı.
Hasta 3 Yaşındaki Çocuk Kar Paletli Araçla Hastaneye Ulaştırıldı
17:40
Rize 3 Yaşındaki Çocuk Paletli Ambulansla Kurtarıldı 3 yaşındaki çocuk paletli ambulansla kurtarıldı RİZE'de yüksek ateş nedeniyle rahatsızlanan ve yoğun kar nedeniyle yolu kapanan köyde mahsur kalan 3 yaşındaki Murat Satır'a paletli kar ambulansı ile 4 saat süren bir mücadelenin ardından ulaşıldı.
Rize 3 Yaşındaki Çocuk Paletli Ambulansla Kurtarıldı
17:05
3 Yaşındaki Çocuk, Kar Paletli Ambulansla Kurtarıldı 3 yaşındaki çocuk, kar paletli ambulansla kurtarıldı- Rize'de 3 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle yolların kapanması sonucu hastaneye gidemeyen 3 yaşındaki Murat Satır, kar paletli araçla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı Muradiye Beldesi'ne bağlı Elmalı köyünde 3 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle yolların kapanması sonucu evlerinden çıkartılamayan 3 yaşındaki Murat Satır, kar paletli araçla kurtarılarak hastaneye getirildi.
3 Yaşındaki Çocuk, Kar Paletli Ambulansla Kurtarıldı
16:50
3 Yaşındaki Çocuk, Kar Paletli Ambulansla Kurtarıldı Rize'de 3 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle yolların kapanması sonucu hastaneye gidemeyen 3 yaşındaki Murat Satır, kar paletli araçla evinden alınarak hastaneye ulaştırıldı.
16:44
Demre De-Myra Tarım Festivali Başladı Antalya'nın Demre ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen De-Myra Tarım Festivali başladı.
Demre De-Myra Tarım Festivali Başladı
16:23
Ateşlenen 3 Yaşındaki Murat, Paletli Ambulansla Kurtarıldı Rize merkeze bağlı Elmalı Köyü'nde yüksek ateş nedeniyle rahatsızlanan 3 yaşındaki Murat Satır'a, yolun kardan kapalı olması nedeniyle paletli kar ambulansı ile 4 saat süren bir mücadelenin ardından ulaşıldı.
Ateşlenen 3 Yaşındaki Murat, Paletli Ambulansla Kurtarıldı
11:10
Antalya'da Şiddetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Meteoroloji, Antalya için şiddetli yağış ve fırtına uyarısı yaptı.
16:39
Şiddetli Yağış ve Fırtına Uyarısı Antalya ve Muğla'da şiddetli yağış ve fırtına bekleniyor.
14:42
Meteorolojiden Antalya İçin Kuvvetli Yağış Uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yarın sabahtan itibaren Antalya genelinde kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.
14:15
Bakan Elvan'dan Antalya'ya Yatırım Müjdesi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Antalya’ya son 12 yılda ulaştırma alanında 3 katrilyon 100 milyonluk yatırım yapıldığını belirterek, Antalya’ya hızlı tren başta olmak üzere otoyol ve bölünmüş yol müjdesi verdi.
Bakan Elvan'dan Antalya'ya Yatırım Müjdesi
11:42
Umke Bingöl Ekibi Hastaların İmdadına Koşuyor Bingöl’ün Yedisu ilçesine bağlı köyde mahsur kalan 57 yaşındaki kadın ve 11 aylık bir bebek, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) Bingöl birimi tarafından başlatılan 8 saatlik operasyonun ardından kurtarılarak, hastaneye ulaştırıldı.
Umke Bingöl Ekibi Hastaların İmdadına Koşuyor
17:35
Lokum da Et ve Tavuk Döner Gibi Kesilerek Satılıyor Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir lokum imalathanesi fıstıklı lokum döner imal etti.
Lokum da Et ve Tavuk Döner Gibi Kesilerek Satılıyor
15:41
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "Kentin yüzde 49'u tescilli orman. Yani daha önce ormanların tapusu yoktu.
15:16
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özkoç Açıklaması "AK Parti Kadın Kolları Teşkilatımız fedakar, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti'nin başarısında her daim öncü güç olmuştur"
13:56
Veysel Eroğlu: "A,b,c Planlarını Uygulamasaydık Haziran Ayında Sular Kesilmişti" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, barajlardaki doluluk oranının yüzde 75 olduğunu ifade ederek, “Eğer biz A,B,C planlarını uygulamasaydık Haziran ayında sular kesilmişti” dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ELMALI HABERLERİ
[Hata Bildir]