04:3400
SON DAKİKA ELMALI HABERLERİ

Son Dakika Elmalı Haberleri

   

  13 Yaşındaki Çocuk Gelin İntihar Etti

  13 Yaşındaki Çocuk Gelin İntihar Etti

  En çok çocuk gelin olayına rastlanan Niğde'de, 4 ay önce İslam A. ile birlikte yaşamaya başlayan 13 yaşındaki H. Ü. isimli çocuk gelin intihar etti. (Dün 16:22)

   

  Çocuk Gelin İntihar Etti

  Çocuk Gelin İntihar Etti

  Niğde’de 4 ay önce ailelerin rızasıyla evlendirildiği ileri sürülen çocuk gelin, tabancayla başına ateş ederek intihar etti. (Dün 15:54)

   

  Toygar Işıklı Manisa'yı Coşturdu

  Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Hemşeri Dernekleri Festivali çerçevesinde, ilk önce Balıkesirliler Derneği'nin etkinlikleri düzenlendi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek

  Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek

  Akdağmadeni Muhtarlar Derneğince hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca kabul edilen , Yerel Yönetimler ve “Sakin Şehirler” Cittaslow Projesi kapsamında Akdağmadeni muhtarları “Sakin Şehirleri” gezecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Anadolu Mutfağı Danimarka'da Sergilendi

  Türkiye'den Danimarka'ya giden bir restoranın çalışanları müşterilere Anadolu mutfağının lezzetlerini estetik bir tarzda sunarak büyük beğeni topladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Festivalde Çifte Eğlence

  Festivalde Çifte Eğlence

  Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Kent Konseyi'nin işbirliği ile bu yıl 3. Kez gerçekleştirilen Hemşehri Dernekleri Festivali tüm hızıyla devam ediyor. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başvurusu Kabul Edilmeyince Aym'yi Yine Aym'ye Şikayet Etti

  Anayasa Mahkemesi (AYM) bireysel başvuruda, başvuru evrakında tespit edilen eksikliklerin verilen kesin süre içerisinde tamamlanmaması nedeni ile idari yönden reddedilmesinin usul ve yasaya aykırı olduğu gerekçesi ile yapılan başvuruyu reddetti. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Elmalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Kuruyor

  Elmalı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Kuruyor

  Antalya’nın Elmalı ilçesinde Türk Halk Müziği Korusu kuruyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Adana'dan 3 Güreşçi Milli Takım Kampına Çağrıldı

  Adana'dan 3 Güreşçi Milli Takım Kampına Çağrıldı

  Güreş Federasyonu Adana İl Temsilcisi Yusuf İnce, İsmet Atlı Güreş Eğitim Merkezi’nden 3 sporcunun milli takım hazırlık kampına davet edildiğini söyledi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 04:34:49. #1.12#