SON DAKİKA EMİNE YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Emine Yılmaz Haberleri

17:04
Burdur'da İki Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı Bucak ilçesindeki kazada bir imam, köy muhtarı, muhtarın eşi ve doktor olan 2 kızı ile aynı araçta bulunan Ağlasun Devlet Hastanesi Başhekimi yaralandı.
15:02
Burdur'da İmam ve Muhtarın Otomobili Çarpıştı: 6 Yaralı Burdur'da imam ve muhtarın otomobili çarpıştı: 6 yaralı BURDUR'un Bucak İlçesi'nde cenazeden dönen imam 46 yaşındaki İbrahim Kuzgun'un otomobili ile Üzümlübel Mahallesi Muhtarı 54 yaşındaki Hüseyin Yılmaz'ın otomobili kafa kafaya çarpıştı.
Burdur'da İmam ve Muhtarın Otomobili Çarpıştı: 6 Yaralı
14:28
Cenaze Dönüşü Kaza: 7 Yaralı Burdur’un Bucak ilçesi yakınlarında cenazeden dönen imamın kullandığı otomobilin bir başka otomobille çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Cenaze Dönüşü Kaza: 7 Yaralı
14:14
Burdur'da İmam ve Muhtarın Otomobili Çarpıştı: 6 Yaralı Burdur'un Bucak İlçesi'nde cenazeden dönen imam 46 yaşındaki İbrahim Kuzgun'un otomobili ile Üzümlübel Mahallesi Muhtarı 54 yaşındaki Hüseyin Yılmaz'ın otomobili kafa kafaya çarpıştı.
Burdur'da İmam ve Muhtarın Otomobili Çarpıştı: 6 Yaralı
14:11
Başkan Üzülmez, Hac Ziyaretlerinde Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, umre vazifesini yerine getiren ablası Emine Yılmaz'ı da evinde ziyaret etti.
Başkan Üzülmez, Hac Ziyaretlerinde
14:00
Kalem Tutturarak Rapor Verdiler' İddiası Vücudunun sol kısmı felçli ve ileri derecede Alzheimer hastası olan annesine kalem tutturarak rapor verdiklerini iddia eden Yeter Yılmaz, kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan annesine maaş bağlanmasını istiyor.
Kalem Tutturarak Rapor Verdiler' İddiası
10:13
Oğuzeli Ata'sına Koştu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitimin desteklediği ''Oğuzeli Ata'sına Koşuyor'' adlı yol koşusu lise,ortaokul ve ilkokulların katılımıyla gerçekleşti.
Oğuzeli Ata'sına Koştu
14:20
Kızlar Cudi Dağı Eteklerinde Pamuk Topluyor Şırnak'ın Silopi ilçesi yakınlarındaki Cudi Dağı eteklerindeki tarlalarda pamuğun hasadını, yörede oturan genç kızlar yapıyor.
22:40
TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Kamalı mevkiinde bulunan TOKİ konutlarında çatlaklar oluşması kat sakinlerini endişelendirdi.
TOKİ Konutlarındaki Çatlaklar Kat Sakinlerini Endişelendirdi
11:42
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı Kayseri'de öğrenci servisinin devrildiği kazada 14'ü öğrenci 15 kişi yaralandı.
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 15 Yaralı
16:00
Asansör Kazasından Sonra Doğan Bebek İçin de Tazminat İstendi Mecidiyeköy’de 10 işçinin ölümüne neden olan asansör kazasında hayatını kaybeden işçilerden Murat Usta’nın kazadan yaklaşık bir ay sonra doğan kızı için de tazminat talep edildi.
14:54
Minibüs Bariyerlere Çarptı: 8 Yaralı Bolu'da, kontrolden çıkıp bariyerlere çarpan minibüsteki 8 kişi hafif yaralandı.
Minibüs Bariyerlere Çarptı: 8 Yaralı
16:36
Evlilik Yolunda İlk Adımı Attılar Yenimahalle Muhtarı Hüseyin-Sultan Özdemir çiftinin oğlu Mustafa Özdemir, Süleyman-Emine Yılmaz çiftinin kızı Seher ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attılar.
Evlilik Yolunda İlk Adımı Attılar
16:35
Asansör Faciasında Ölen İşçinin Ailesinden 820 Bin Liralık Dava Mecidiyeköy’deki asansör faciasında hayatını kaybeden 10 işçiden Murat Usta’nın ailesi, Torunlar GYO şirketine 820 bin liralık tazminat davası açtı.
16:14
Asansör Kazasında Ölen İşçinin Ailesi 820 Bin Liralık Tazminat Davası Açtı Mecidiyeköy’de 10 işçinin ölümüne neden olan asansör kazasına ilk tazminat davası açıldı.
17:39
50 Yıldır Ekmeğini Tenekeden Çıkarıyor İzmir'in Tire ilçesinde yaşayan Emine Yılmaz, 50 yıldır ekmek parasını tenekeden çıkarıyor.
50 Yıldır Ekmeğini Tenekeden Çıkarıyor
14:56
Yol Yarışlarının Ödülleri Verildi Gaziantep’te 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen yol koşusunun ödülleri sahiplerini buldu.
Yol Yarışlarının Ödülleri Verildi
20:51
Ağrı'da Trafik Kazaları: 6 Yaralı Ağrı’da meydana gelen iki trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Ağrı'da Trafik Kazaları: 6 Yaralı
15:46
Çevreci Köylüler, Çevre Günü'nde Hakim Karşısında (2) Dava 29 EYLÜL'E ERTELENDİ Rize Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya tutuksuz yargılanan 39 sanıktan 27'si ile sanıkların avukatı Muzaffer Derya Çalışkan ve Onur Enerji Şirketi avukatı Hatice Ceren Urgun katıldı.
12:49
Bafra'da Geleceğin 'Mozart'ları Yetişiyor Samsun’un Bafra ilçesinde Uğurun Gitar Dükkanında eğitim gören gençler Bafra Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde hünerlerini sergiledi.
Bafra'da Geleceğin 'Mozart'ları Yetişiyor
11:22
Asırlık Buğday Dövme Geleneğini Sürdürüyorlar Akseki'nin Hocaköy mahallesinde yaşayan vatandaşlar, dibek taşında, tokmakla, atalarından kalma buğday dövme geleneklerini yıllardır sürdürüyor.
Asırlık Buğday Dövme Geleneğini Sürdürüyorlar
14:05
Mardin'de Paramı Yönetebiliyorum Projesi Mardin kent konseyi tarafından liselerdeki öğrencilere 'Paramı yönetebiliyorum' projesi anlatıldı.
Mardin'de Paramı Yönetebiliyorum Projesi
15:43
Kursa Katılan Arıcılar Tatbikat Yaptı Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde arıcılık, her geçen gün gelişirken, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen kurslar da büyük ilgi gördü ve kadınlar da kurslara katılmaya başladı.
Kursa Katılan Arıcılar Tatbikat Yaptı
09:06
Bir Karanfil Onları Dünyanın En Mutlu Annesi Yaptı Bursa'da otistik çocuklar, Anneler Günü için düzenlenen törende, karanfil vererek elini öptüğü annelerini, dünyanın en mutlu insanı yaptı.
Bir Karanfil Onları Dünyanın En Mutlu Annesi Yaptı
08:40
Bir Karanfil Onları Dünyanın En Mutlu Annesi Yaptı Bursa’da otistik çocuklar, Anneler Günü için düzenlenen törende, karanfil vererek elini öptüğü annelerini, dünyanın en mutlu insanı yaptı.
Bir Karanfil Onları Dünyanın En Mutlu Annesi Yaptı
19:33
Minibüs 50 Metrelik Şarampole Devrildi: 4 Yaralı Ordu'da,bir minibüs, yaklaşık 50 metrelik şarampole devrildi.
Minibüs 50 Metrelik Şarampole Devrildi: 4 Yaralı
15:48
Hanımlara Cenaze Hizmetleri Kursu Düzenlendi Giresun Müftülüğü Çıtlakkale Kur’an Kursunda bayanlara yönelik cenaze hizmetleri kursu düzenlendi.
16:06
Köy Çocukları İlk Kez Kuaförle Tanıştı Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencileri tarafından daha önce hiç kuaföre gitmeyen köy çocuklarının saçlarını kesti.
Köy Çocukları İlk Kez Kuaförle Tanıştı
15:52
Şırnaklı Köylü Kızlar, İlk Kez Kuaförle Tanıştı Şırnak Mesleki Eğitim Merkezi kursiyerleri, sosyal faaliyet kapsamında bugün merkeze bağlı Kaymakam Çeşmesi Köyü'ne giderek, köylü kızların saçlarını keserek, bakımını yaptı.
Şırnaklı Köylü Kızlar, İlk Kez Kuaförle Tanıştı
15:04
Şırnaklı Köylü Kızlara Kuaför Şırnak Mesleki Eğitim Merkezi, çırak, kalfa ve usta yetiştirme kursuna giden genç kızlar, merkeze bağlı Kaymakam Çeşmesi Köyü'ne giderek, daha önce hiç kuaförde saç kestirmeyen kızların saçlarını keserek, bakımını yaptı.
09:45
Oğuzeli'nde Spor Şöleni Yaşanıyor Oğuzeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce organize edilen, Oğuzeli Kaymakamlığı, Oğuzeli Belediyesi ve Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteklediği Spor Şenlikleri, ortaokullar arası masa tenisi ve atletizm, liseler arası atletizm yarışmalarıyla devam etti.
Oğuzeli'nde Spor Şöleni Yaşanıyor
16:35
Muş'ta Sspe Hastalarına Evde Bakım Hizmeti Başladı Muş Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Özgür Ömer Yıldız, Subakut Sklerozan Panensefalit(SSPE) kızamık virüsüne yakalanan yatalak hastalara evde bakım hizmetleri daha etkin hale getireceklerini söyledi.
Muş'ta Sspe Hastalarına Evde Bakım Hizmeti Başladı
09:12
Kumluca'da Kur-an-ı Kerim Meali Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi Kumluca'da, Kur an'ı Kerim'in Anlamıyla Buluşma Platformu ve Kumluca Ahlak Kültür ve Çevre Derneğinin düzenlediği "Kur'an ı Kerim Meali Yarışması" sonuçlandı.
Kumluca'da Kur-an-ı Kerim Meali Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi
12:09
Emniyet Müdürü Şehit Ailesini Ziyaret Etti Samsun’un Çarşamba ilçesinde Polis Teşkilatı'nın 169. kuruluş yıl dönümünde Ilçe Emniyet Müdürü Feyzullah Ilke Serdar, Çarşambalı şehit polis Turgay Yılmaz’ın ailesini ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Şehit Ailesini Ziyaret Etti
20:14
Bakan Elvan, Boğsak Tüneli'nin Açılışını Yaptı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Mersin'in Silifke İlçesi'nde Mersin- Antalya arası Akdeniz Sahil Yolu Projesi kapsamında yapılan Boğsak Tüneli'nin açılışını yaptı.
Bakan Elvan, Boğsak Tüneli'nin Açılışını Yaptı
18:53
Bakan Elvan, Boğsak Tünelinin Açılışını Yaptı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Mersin-Antalya arası Akdeniz Sahil Yolu Projesi kapsamında yapılan Boğsak Tünelinin açılışını yaptı.
15:55
Çobanın Azmi Keçilerin Sütünü Artırdı Balıkesir’in Burhaniye ilçesine bağlı Dutluca köyünde, besici Hüseyin Yılmaz, 21 yıl önce, kıl keçiler de başlattığı Saanen melezleme çalışmalarında büyük başarı sağladı.
Çobanın Azmi Keçilerin Sütünü Artırdı
11:10
Dört Kez Yendiği Kanseri "Grip" Gibi Görüyor Konya'da kanser tedavisine her seferinde olumlu yanıt veren Ahmet Yılmaz, sürekli tekrarladığı için artık "grip" gibi görmeye başladı.
Dört Kez Yendiği Kanseri 'Grip' Gibi Görüyor
14:20
Arsa Sahibi, Belediyece Kiraya Verilen 2 Atm ve Taksi Durağını Kapattı Antalya'nın Alanya ilçesi Mahmutlar Beldesi’nde belediyenin kiraya verdiği 2 ATM ve taksi durağının, tapulu arazileri içinde yer aldığı gerekçesiyle arsa sahipleri kaldırımı tel örgüyle ulaşıma kapattı.
Arsa Sahibi, Belediyece Kiraya Verilen 2 Atm ve Taksi Durağını Kapattı
13:49
Belediyeye Tepki İçin Kaldırımı Tel Örgüyle Kapattılar Alanya'nın Mahmutlar beldesinde, belediyenin kendilerine ait arsaya, istimlak bedeli ödemeden yol ve kaldırım yaptığını iddia eden arsa sahipleri, kendi sınırları içinde kaldığını öne sürdükleri kaldırımı tel örgüyle kapattı Arsa sahiplerinden Ayşe Kutbay: "Vatandaşlar mağdur olmasın diye yolu şimdilik kapatmadık.
Belediyeye Tepki İçin Kaldırımı Tel Örgüyle Kapattılar
11:24
Antalya'da Kaldırımı Tel Örgüyle Kapattılar Belediyenin kiraya verdiği kaldırımın kendi tapulu arazileri olduğunu iddia eden 4 kişi, kaldırımı tel örgüyle çevirdi.
Antalya'da Kaldırımı Tel Örgüyle Kapattılar
13:17
Evde Eğitim Gören Engelli Öğrencinin Karnesini Vali Karahan Verdi Giresun'da evde eğitim gören bedensel engelli 1'inci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Safiye Nur Çakır, karnesini Vali Hasan Karahan'dan aldı.
Evde Eğitim Gören Engelli Öğrencinin Karnesini Vali Karahan Verdi
13:03
Evde Eğitim Gören Engelli Öğrenci Karnesini Validen Aldı Giresun’da evde eğitim gören 8 yaşındaki bedensel engelli 1. sınıf öğrencisi Safiye Nur Çakır karnesini Vali Hasan Karahan’dan aldı.
Evde Eğitim Gören Engelli Öğrenci Karnesini Validen Aldı
07:36
"İnternetime Dokunma" Eylemi İçin Taksim'de Toplanan Gruba Polis Müdahale Etti. Arkadaşlarıyla Taksim İstiklal Caddesi'nde buluşan Ceyhun Yılmaz, iddiaya göre 1 metreden atılan boyalı mermi ile gözünden vurularak 19.30 sıralarında yaralandı.
'İnternetime Dokunma' Eylemi İçin Taksim'de Toplanan Gruba Polis Müdahale Etti.
07:34
Taksim'de Gözünden Yaralanan Ceyhun Yılmaz Taburcu Oldu Taksim'de yapılan "İnternetime Dokunma" eyleminde gözünden yaralanan Ceyhun Yılmaz, 9 saat süren tedavisi sonrasında hastaneden taburcu edildi.
Taksim'de Gözünden Yaralanan Ceyhun Yılmaz Taburcu Oldu
16:44
Cumhurbaşkanlığı Forsu Havza'ya Getirildi Mustafa Kemal Atatürk'ün Havzalılara hediyesi olan Cumhurbaşkanlığı forsu, onarılarak Havza Atatürk Evi'nde yeniden sergilenmeye başlandı.
Cumhurbaşkanlığı Forsu Havza'ya Getirildi
14:00
Atatürk'ün Hediyesi Cumhurbaşkanlığı Forsu Havza'ya Getirildi Atatürk tarafından Havzalılara hediye edilen Cumhurbaşkanlığı forsu, TBMM Genel Sekreterliği Restorasyon ve Teknik Uygulamalar Başkanlığı Tekstil Restorasyon Atölyesinde gördüğü onarımın ardından yeniden Havza'ya getirildi Kaymakam Kalaycı: "Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gözünde kurtuluş mücadelesinde ilk kıvılcımın çakıldığı Havza'nın ve Havzalıların önemi ve yeri her zaman farklı olmuştur.
Atatürk'ün Hediyesi Cumhurbaşkanlığı Forsu Havza'ya Getirildi
09:23
Kapaklı ve Çerkezköy'de Çalışan Gazeteciler Unutulmadı Kapaklı Kaymakamı Kuzulu ve Çerkezköy Kaymakamı Kubilay, bölgede görev yapan gazetecilerin Gazeteciler Gününü gönderdikleri mesajlarla kutladı.
Kapaklı ve Çerkezköy'de Çalışan Gazeteciler Unutulmadı
11:40
Kros'ta İl Dereceleri Belli Oldu Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları birimi tarafından Kros İl Birinciliği müsabakaları düzenlendi.
Kros'ta İl Dereceleri Belli Oldu
10:10
Tekirdağ' da Pekay 2.olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Tekirdağ' da Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) Tekirdağ Şube Başkanlığı 2.Olağan Genel Kurul Toplantısı düzenlendi.
Polisevinde düzenlenen toplantıya Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) üyeleri katıldı.
Tekirdağ' da Pekay 2.olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 03:24:29. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EMİNE YILMAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]