SON DAKİKA ERCİŞ KAYMAKAMLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Erciş Kaymakamlığı Haberleri

10:40
Kaymakamlık Voleybol Kupasını Erciş Şeker Fabrikası Kazandı Van'ın Erciş İlçe Kaymakamlığı tarafından kurumlar arasında düzenlenen voleybol turnuvasının birincisi Erciş Şeker Fabrikası Voleybol takımı oldu.
Kaymakamlık Voleybol Kupasını Erciş Şeker Fabrikası Kazandı
14:24
Erciş'te Kurumların Bahçe Düzenlemesi Yapılıyor Van'ın Erciş Belediye Başkanlığı ilçenin modern bir görünüme kavuşması için, kamu kurum ve kuruluşlarının bahçe düzenlemelerini yapıyor.
Erciş'te Kurumların Bahçe Düzenlemesi Yapılıyor
13:22
"Milyarlarca Ağacı Verseniz Bir Tek Canı Geri Getirebilir Mi?" Van'ın Erciş Kaymakamı Barbaros Baran, Çatakdibi köyünde son günlerde gündeme gelen hazine arazisi üzerindeki ağaç kesimi konusunun çözümü için İnci ailesi ve ev yapılacak hak sahibi 63 ailenin temsilcileriyle bir araya geldi.
'Milyarlarca Ağacı Verseniz Bir Tek Canı Geri Getirebilir Mi?'
16:23
Erciş Kaymakamlığı'ndan Çatakdibi Köyündeki Ağaç Kesimleriyle İlgili Basın Açıklaması Van'ın Erciş Kaymakamı Barboros Baran, son günlerde bazı yayın organlarında gündeme gelen ve halkın yanlış yönlendirildiği ifade edilen Çatakdibi köyündeki ağaç kesimleriyle ilgili açıklama yaptı.
Erciş Kaymakamlığı'ndan Çatakdibi Köyündeki Ağaç Kesimleriyle İlgili Basın Açıklaması
14:38
1 Ayda Kaçak Avlanan 120 Ton Balık Ele Geçirildi Van'ın Muradiye İlçesi'nde güvenlik güçlerinin 1 ay içerisinde araçlarda yaptığı arama ve operasyonlarda, kaçak yollarla avlandığı belirlenen 120 ton inci kelafali balığı ele geçirildi.
1 Ayda Kaçak Avlanan 120 Ton Balık Ele Geçirildi
15:32
'İnci Kefalı Göçü' Fotoğraf ve Kısa Film Yarışma Sonuçları Açıklandı Van'ın Erciş ilçesinde 31 Mayıs-2 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen '4.Uluslararası İnci Kefalı Göçü Kültür ve Sanat Festivali' kapsamında düzenlenen 'İnci Kefalı Göçü' konulu fotoğraf ve kısa film yarışma sonuçları açıklandı.
'İnci Kefalı Göçü' Fotoğraf ve Kısa Film Yarışma Sonuçları Açıklandı
21:40
Van Gölü'ne Daldı, Dünya Rekorunu Kırdı Erciş İlçesi'nde yapılan Sahilkent Aile Destek Merkezi'nin açılışında konuşan Bakan Şahin, çözüm sürecine değindi.
20:48
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin Van'da Açıklaması "Biz inanıyoruz ki bir olursak, diri olursak aşılamayacak hiçbir engel, ulaşılamayacak hiçbir hedef yoktur".
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Şahin Van'da Açıklaması
20:39
Bakan Şahin'in Van Gezisi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, birlik olunması durumunda aşılamayacak ve ulaşılamayacak hiçbir engelin kalmayacağını ifade ederek, "Çözüm süreci bize bu dağların güzelliğini, inci kefalinin mübarekliğini daha da güzel dünyaya"...
Bakan Şahin'in Van Gezisi
22:38
Mucize Yolculuğun Festivali Başladı Erciş de bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası İnci Kefali Balık Göçü Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Mucize Yolculuğun Festivali Başladı
19:13
"4. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali" Başladı Van Valisi Karaloğlu."Jandarma ve polis, 24 saat boyunca nöbet tutarak balıkları koruyor."
'4. Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali' Başladı
18:20
İnci Kefali Göçü Festivalle Başladı Van Valisi Münir Karaloğlu, Van Gölü'nde inci kefalinden başka bir canlının yaşamadığını belirterek, bu nadide değeri geçmiş yıllarda yeteri kadar koruyamadıklarını ve göç eden balıkların devlet eliyle, kamu görevlileri eliyle satıldığını söyledi.
İnci Kefali Göçü Festivalle Başladı
15:46
Van'da İnci Kefallerinin Seyirlik Göçü Dünyadaki mucizevi olaylardan biri olan inci kefalinin muhteşem göçü başladı.
Van'da İnci Kefallerinin Seyirlik Göçü
15:54
Erciş Uluslararası İnci Kefali Göçü Festivali'ne Hazırlanıyor Van'ın Erciş ilçesinde, 31 Mayıs-02 Haziran 2013 tarihlerinde yapılacak olan "1.Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları devam ediyor."
14:24
Erciş Festivale Hazırlanıyor Erciş ilçesi, 31 Mayıs-02 Haziran 2013 tarihlerinde yapılacak, "Uluslararası İnci Kefali Göçü Kültür ve Sanat Festivali"ne hazırlanıyor.
17:57
Tayini Çıkan Müdüre Veda Yemeği Ağrı'nın Patnos Kaymakamı Üzeyir Yılmaz, Erciş Kaymakamlığı'na tayini çıkan Yazı İşleri Müdürü Hikmetullah Yiğit için veda yemeği verdi.
Tayini Çıkan Müdüre Veda Yemeği
11:30
Depremzede Kadınlar Kurslarla Yaşama Tutunuyor Emre Ilıkan - Ali Dağer - Van'da iki yıl önce meydana gelen depremlerde yakınlarını kaybeden kadınlar, toplum merkezinde açılan kurslar sayesinde acılarını hafifletiyor.
14:20
Erciş'te "Tarihe Yolculuk Ecdada Saygı" Gezisi "Tarihe Yolculuk Ecdada Saygı" gezisi kapsamında Erciş'ten 38 öğrenci İstanbul'a gönderildi.
16:23
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne Elçi Atandı Van'ın Erciş İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevine Erciş Kaymakamlığı Proje Şefi Abdusselam Elçi atandı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü'ne Elçi Atandı
18:20
18 İşyerinin Sahibi Kurayla Belirlendi Van'ın Erciş ilçe merkezinde 2011 yılında meydana gelen depremde işyerleri ağır hasarlı olanlar için TOKİ tarafından yaptırılan işyerlerinin sahipleri kurayla belirlendi.
18 İşyerinin Sahibi Kurayla Belirlendi
16:53
'Erciş Okuyor' Kitap Okuma Yarışması Düzenleniyor Van'ın Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde ortaokul ve lise öğrencileri arasında 'Erciş okuyor' isimli kitap okuma yarışması düzenliyor.
'Erciş Okuyor' Kitap Okuma Yarışması Düzenleniyor
14:27
Erciş'te Kutlu Doğum Haftası Etkinliği Van'ın Erciş ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde 'Peygamber ve İnsan Onuru' konulu bir konferans düzenlendi.
Erciş'te Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
15:39
Erciş'te "Değerler Eğitimi" Projesi Erciş'te "Değerler Eğitimi" projesi kapsamında, öğretmen ve öğrencilerden oluşan koro etkinlik düzenledi.
18:28
Ercişli Öğrenciler Gönül Elçisi Olmak İçin Yarıştı Van'ın Erciş Kaymakamlığı Gönül Elçileri Ekibi, okulları gezerek 'Gönül Elçileri Projesi'ni anlatırken, öğretmen ve öğrenciler de projeye katılmak için adeta birbirleriyle yarışıyor.
Ercişli Öğrenciler Gönül Elçisi Olmak İçin Yarıştı
13:46
Erciş'te "Kentsel Dönüşüm" Çalışmaları Erciş ilçesinde "Kentsel Dönüşüm" için mülk sahipleri bilgilendirildi.
15:41
24 Kasım Öğretmenler Günü Van'ın Erciş ilçesinde yürütülen proje kapsamında, geçen yıl meydana gelen depremde yaşamını yitiren 58 öğretmenin ilçe dışında yaşayan aileleri ziyaret edilecek.24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla proje hazırlayan Erciş Kaymakamlığı ve Milli...
15:23
Van Depreminde Yaşamını Yitiren Öğretmenler Anılacak Van'ın Erciş ilçesinde yürütülen proje kapsamında, geçen yıl meydana gelen depremde yaşamını yitiren 58 öğretmenin ilçe dışında yaşayan aileleri ziyaret edilecek.
13:24
Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Arabacı."Koruma Kurulu'muzun Birinci Amacı Hükümlüleri Topluma... "Kurulumuzun birinci amacı hükümlüleri topluma kazandırmak, iş sahibi yapmak, onların maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamaktır" dedi.
22:24
Erciş'te Kurban Bayramı Kutlaması Van'ın Erciş ilçesinde Kurban Bayramı kutlaması, protokol üyelerinin de katılımıyla gerçekleşti.
Erciş'te Kurban Bayramı Kutlaması
17:07
Gönüllüler Van Gölü Kıyısında Çöp Topladı Van'ın Erciş İlçesi'nde tekerlekli sandalyeli vatandaşların da aralarında bulunduğu gönüllüler, Van Gölü kıyısında çöp topladı.
Gönüllüler Van Gölü Kıyısında Çöp Topladı
23:39
Erciş'te Afet Konutlarının Teslimi Devam Ediyor Van'ın Erciş ilçesinde depremzedeler için yapılan afet konutlarının anahtar teslimi devam ediyor.
Erciş'te Afet Konutlarının Teslimi Devam Ediyor
21:39
Kıyı Ege Belediyeler Birliği, Erciş'i Unutmadı Kıyı Ege Belediyeler Birliği, Van'ın Erciş ilçesine bağlı Bayramlı köyüne 8 derslikli ilköğretim okulu yaptırıyor.
Kıyı Ege Belediyeler Birliği, Erciş'i Unutmadı
17:00
Kıyı Ege Belediyeler Birliği'nden Erciş'e 8 Derslikli Okul Kıyı Ege Belediyeler Birliği, Erciş'E bağlı Bayramlı köyünde 8 derslikli ilköğretim okulu yaptırıyor.
22:22
Erciş'te Tamamlanan Bin 376 Konut Kuraya Hazır Van Valisi Münir Karaloğlu, Erciş'te TOKİ tarafından tamamlanan deprem konutlarında incelemelerde bulundu.
Erciş'te Tamamlanan Bin 376 Konut Kuraya Hazır
17:20
Az Hasarlı Konutlara Destek Parası Ödenmeye Başladı Erciş'teki hasar tespit çalışmalarında az hasarlı olarak belirlenen konut sahiplerine destek parası ödenmesi başladı.
16:20
Erçiş'te Az Hasarlı Konut Yardımlarının Ödemesi Devam Ediyor Van'ın Erciş ilçesinde Bakanlar Kurulu kararı gereğince az hasarlı konutlara yapılan karşılıksız ödemelerin devam ettiği bildirildi.
Erçiş'te Az Hasarlı Konut Yardımlarının Ödemesi Devam Ediyor
18:57
Erciş Kaymakamı Baran Çalışmaları Yerinde İnceledi Van'ın Erciş Kaymakamı Barbaros Baran, ilçeye bağlı köylerde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
Erciş Kaymakamı Baran Çalışmaları Yerinde İnceledi
16:06
Erciş'in Umut Çocukları Kentte meydana gelen depremden sonra İstanbul Aydın Üniversitesi'nce Erciş'te "Umut Çocukları" projesiyle açtıkları yaz okuluna devam eden çocuklar veda şenliği düzenledi.
00:28
Erciş Kaymakamı Görevine Başladı Van'ın Erciş İlçe Kaymakamı Barbaros Baran resmen görevine başladı.
Erciş Kaymakamı Görevine Başladı
19:20
Erciş'te Protokolün Bayramlaşması Erciş Kaymakamlığı'nın organize ettiği törende protokol bayramlaştı.
00:35
Erciş Depreminde Yakınlarını Kaybedenler İftarda Buluştu Van'ın Erciş Kaymakamlığı tarafından 23 Ekim 2011 tarihinde ilçede meydana gelen depremde yakınlarını kaybeden aileler için iftar yemeği düzenledi.
Erciş Depreminde Yakınlarını Kaybedenler İftarda Buluştu
22:44
Erciş'te Depremzedelere İftar Erciş Kaymakamlığı, 23 Ekim 2011'de meydana gelen depremde yakınlarını kaybedenlere iftar verdi.
14:27
Düzeltme-Çadırda Eğitim Gören Deprem Çocuklarından Sbs Başarıları Daha önce geçilen haberde Erciş Öğretmenler Derneği Başkanı Mustafa Avcı için sehven 'Kimse Yok mu Derneği Başkanı Mustafa Avcı' ifadesi kullanılmıştır.
06:48
Çadırda Eğitim Gören Deprem Çocuklarından Sbs Başarıları Van'ın Erciş ilçesinde 23 Ekim'de yaşanan 7,2 büyüklüğündeki depremin ardından çadırda eğitim gören 182 çocuk SBS sınavlarında başarı gösterdi.
Çadırda Eğitim Gören Deprem Çocuklarından Sbs Başarıları
16:40
Malatya'da Vali Yardımcılıkları ve Kaymakamlıklara Atamalar Malatya'daki bazı ilçelerin kaymakamlarının görev yeri değişti.
13:32
Malatya'da 7 Kaymakam ve 3 Vali Yardımcısı Değişti Vali Yardımcıları ve Kaymakamların kararnameleri sonrasında Malatya'da 7 ilçe kaymakamı ile 3 vali yardımcısının yerleri değiştirildi.
14:33
Dr. Kaplan'a Yapılan Saldırıyı Kınandı Van Tabip Odası, önceki gün Erciş İlçe Devlet Hastanesi'nde görevli Dr.Dr.Abdullah Kaplan'a yönelik saldırıyı kınadı.
Dr. Kaplan'a Yapılan Saldırıyı Kınandı
13:16
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Rıpert, Ercişli Depremzedeleri Ziyaret Etti Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean Maurice Ripert, geçen yıl depremin vurduğu Van'ın Erciş İlçesi'nde incelemelerde bulundu.
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Rıpert, Ercişli Depremzedeleri Ziyaret Etti
15:27
Dumlupınar Üniversitesi'nden Erciş'te Arama Kurtarma Kursu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Arama Kurtarma Kulübü ve Avrupa Birliği (AB) Türkiye Ulusal iş birliğiyle hazırlanan 'İsimsiz Kahramanlar Projesi' çerçevesinde Van'ın Erciş ilçesinde kurs düzenledi.
Dumlupınar Üniversitesi'nden Erciş'te Arama Kurtarma Kursu
16:10
Erciş'ten Gelin Arabaları Geçti Van ve Erciş'te geçen yıl meydana gelen yıkıcı depremlerden ötürü evlenemeyen nişanlı ve sözlü 100 çift, Van Valiliği ve Mehir Vakfı'nın ortaklaşa organize ettiği bir etkinlikle dünya evine giriyor.
Erciş'ten Gelin Arabaları Geçti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:43:13. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERCİŞ KAYMAKAMLIĞI HABERLERİ
[Hata Bildir]