18:0200
SON DAKİKA ERSİN TARANOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ersin Taranoğlu Haberleri

  Eski Muhtara Son Veda

  Eski Muhtara Son Veda

  Karapürçek'e bağlı Hoca köyünün eski muhtarlarından Ahmet Canca tedavi gördüğü İzmit Darıca Devlet Hastanesinde hayata veda etti. (03 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  'Yok Artık' Dedirten Dram

  'Yok Artık' Dedirten Dram

  Ankara'da 3 infaz koruma memurunun öldürüldüğü saldırıda ölen Ali Duran'ın ağır yaralanan eşinin dramı ortaya çıktı. (22 Ocak 2013 Salı )

   

  İnfaz ve Koruma Memurlarının Öldürülmesi

  İnfaz ve Koruma Memurlarının Öldürülmesi

  Sincan ilçesinde, cezaevinde çalışanları taşıyan servis otobüsünde, infaz koruma memuru Emre Ençok'ın silahlı saldırısında eşini kaybeden, kendisi de ağır yaralanan Seda Duran'ın (34) yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. (22 Ocak 2013 Salı )

   

  Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı

  Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı

  TBMM Tarafından 22 Haziran 1954'te Çıkarılan Kanunla İl Olan Sakarya, Bugüne Kadar Bir Başbakan Yardımcısı, 11 Bakan Çıkardı. (18 Mayıs 2008 Pazar )

   

  "Gıda Endüstrisi ve Tüketici İlişkileri" Konferansı, Ankara'da Yapıldı

  Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) tarafından "Tüketici Haftası' nedeniyle, Ankara Hilton Otel'de, "Gıda Endüstrisi ve Tüketici İlişkileri' konulu bir konferans düzenlendi.
  Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, TGDF Yöneticileri ve Akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını TGDF Genel Sekreteri Ersin Taranoğlu yaptı.
  Sektörün sor... (20 Mart 2008 Perşembe )

   

  Sakaryalı Eski Bakanlardan 28 Şubat Değerlendirmesi

  Sakaryalı Eski Bakanlardan 28 Şubat Değerlendirmesi

  28 Şubat Kararlarının Alınmasından 6 Ay Sonra Kurulan 55. Anasol-d Hükümetinin Orman Bakanı Ersin Taranoğlu, 28 Şubat'ın Bir Siyasi İktidarın Beceriksizliği Olduğunu Belirtirken, 54. Refah-yol Hükümetinde Bayındırlık ve İskan Bakanı Olarak Görev Alan Cevat Ayhan İse 28 Şubat'ı Gerçekleştirenlerin Ülkeye Ne Kadar Kötlük Yaptıklarını Şimdi Gördüklerini Söyledi. (28 Şubat 2008 Perşembe )

   

  Hakan Şükür ve Orhan Ak'a Özel Ödül

  Sakarya'da Yerel Bir Gazete Tarafından Düzenlenen 'Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları' Ödül Töreninde Galatasaray'ın Milli Futbolcuları Hakan Şükür ve Orhan Ak Özel Ödüle Layık Görüldü. (01 Mayıs 2007 Salı )

   

  'Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları' ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.

  "Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları" ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.

  Sakarya'da yayın yapan yerel gazetenin "Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları" ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı. (01 Mayıs 2007 Salı )

   

  Türkiye - Norveç Maçı Öncesi Türkiye-almanya Dostluk Maçı

  A Milli Futbol Takımı'nın Yarın Norveç ile Almanya'nın Frankfurt Şehrinde Oynayacağı Karşılama Öncesinde Milli Takımın Sponsor Yetkilileri Karşılaşmanın Oynanacağı Commezbank Arena Stadı Çalışanları ile Dostluk Maçı Yaptı. (28 Mart 2007 Çarşamba )

   

  Ersin Taranoğlu'ndan, Taşköprü Belediyesi'ne Ziyaret

  Ersin Taranoğlu'ndan, Taşköprü Belediyesi'ne Ziyaret

  Eski Bakanlardan Ersin Taranoğlu, Taşköprü Belediyesi'ne Nezaket Ziyaretinde Bulundu. (18 Ocak 2007 Perşembe )

   

  Erzincan: 10. Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği

  Erzincan: 10. Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği

  Erzincan'nın Çayırlı İlçesi'nde bu yıl 10.'su düzenlenen "Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği" 7- 9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. (14 Haziran 2006 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri