SON DAKİKA ERSİN TARANOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ersin Taranoğlu Haberleri

13:14
Ramazan'da Gıda Fiyatlarına Zam Beklenmiyor Ramazan ayında gıda sektöründe hububat, et, sebze-meyve fiyatlarında artış değil düşüş bekleniyor.
Ramazan'da Gıda Fiyatlarına Zam Beklenmiyor
10:51
İçkale'den Taranoğlu'na Gelin Gidiyor İşkadını Nadire İçkale'nin yeğeni Yonca Eke, eski Orman ve Spor bakanlarından Ersin Taranoğlu'nun kardeşi Serkan Taranoğlu ile evleniyor.
15:27
Ramazan'da Gıda Zammı Yok Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu, Ramazan ayı boyunca gıda ve içecek ürünlerine zam yapılmayacağını duyurdu.
Ramazan'da Gıda Zammı Yok
15:17
Ramazan Öncesi Zam İddialarına Yanıt "stokçuluk bize gelmez, uymaz. Stokçuluk ortadan kalkmıştır.
Ramazan Öncesi Zam İddialarına Yanıt
15:08
Ramazan Öncesi Zam İddialarına Yanıt Ramazan ayı öncesinde Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) tarafından gıda piyasalarında son gelişmelerin değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi.
14:27
Ramazan Ayında Gıda Zammı Yok Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF), Ramazan ayı boyunca gıda ve içecek ürünlerine zam yapılmayacağını duyurdu.
Ramazan Ayında Gıda Zammı Yok
14:18
Gıda ve İçeçecek Ürünlerine Ramazanda Zam Beklenmiyor" TGDF Genel Sekreteri Taranoğlu: "Üretim rakamlarına baktığımızda arz yeterince vardır.
13:01
Tgdf Genel Sekreteri Taranoğlu: Ramazan Fırsatçılarına Müsaade Etmeyeceğiz Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) Genel Sekreteri Ersin Taranoğlu, Ramazan öncesinde gıda fırsatçılarına müsaade etmeyeceklerini söyledi.
Tgdf Genel Sekreteri Taranoğlu: Ramazan Fırsatçılarına Müsaade Etmeyeceğiz
16:01
İzmir Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci Altıncı akademik yılını tamamlayan İzmir Üniversitesi’nde yüksek lisans, lisans ve ön lisans eğitimi alan 450’den fazla öğrenci, başarı ile geçen eğitim hayatlarının ardından meslek hayatlarına doğru yeni bir yola çıktı.
İzmir Üniversitesi'nde Mezuniyet Sevinci
09:40
İzmir Üniversitesi'nde 5'İnci Kez Mezuniyet Sevinci Yaşandı Altıncı akademik yılını tamamlayan İzmir Üniversitesi'nde, yüksek lisans, lisans ve ön lisans eğitimi alan 450'den fazla öğrenci, başarı ile geçen eğitim hayatlarının ardından meslek hayatlarına doğru yeni bir yola çıktı.
18:20
Binali Yıldırım, İzmir Ekibini Tanıttı Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, yerel seçimde yarışa çıkacağı A takımını tanıttı.
Binali Yıldırım, İzmir Ekibini Tanıttı
16:55
Bakan Ayşenur İslam, Sakarya'da Dualarla Karşılandı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçim bölgesi Sakarya'da partililer tarafından dualarla karşılandı.
Bakan Ayşenur İslam, Sakarya'da Dualarla Karşılandı
16:26
Zafer Bayramını 5 Bin 137 Metrede Kutladılar 14'üncü Uluslararası Zafer Tırmanışına katılan 138 dağcı Ağrı Dağının doruğuna çıkarak barış mesajları yolladı.
Zafer Bayramını 5 Bin 137 Metrede Kutladılar
10:25
Eski Muhtara Son Veda Karapürçek'e bağlı Hoca köyünün eski muhtarlarından Ahmet Canca tedavi gördüğü İzmit Darıca Devlet Hastanesinde hayata veda etti.
Eski Muhtara Son Veda
22:19
'Yok Artık' Dedirten Dram Ankara'da 3 infaz koruma memurunun öldürüldüğü saldırıda ölen Ali Duran'ın ağır yaralanan eşinin dramı ortaya çıktı.
'Yok Artık' Dedirten Dram
17:20
İnfaz ve Koruma Memurlarının Öldürülmesi Sincan ilçesinde, cezaevinde çalışanları taşıyan servis otobüsünde, infaz koruma memuru Emre Ençok'ın silahlı saldırısında eşini kaybeden, kendisi de ağır yaralanan Seda Duran'ın (34) yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor.
İnfaz ve Koruma Memurlarının Öldürülmesi
16:47
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinden Dayanışma Yemeği Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, dayanışma yemeği düzenledi.
13:55
61. Hükümetin Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Oldu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Türkiye Cumhuriyeti'nin 61. Hükümetinde Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç oldu.
61. Hükümetin Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Oldu
11:15
Nasuh Mahruki Erciyes Zirve Tırmanışında Erciyes 17'nci Zirve Tırmanışı ve Sütdonduran Kampı başladı.
Nasuh Mahruki Erciyes Zirve Tırmanışında
11:15
Dağcılar Erciyes'te Buluştu Kayseri'de Hacılar Dağcılık ve Kış Sporları Merkezi (HADAK) tarafından düzenlenen, "17. Erciyes Zirve Tırmanışı ve Sütdonduran Kampı", 20 ilden 450 dağcıyı bir araya getirdi.
11:00
Erciyes Zirve Tırmanışı Başladı Erciyes 17. Zirve Tırmanışı ve Sütdonduran Kampı başladı.
Erciyes Zirve Tırmanışı Başladı
17:59
Edkik'den Dağcılık Şenliğine Davet Bu Yıl 12'ncisi Düzenlenecek Olan Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği 18-20 Temmuz 2008 Tarihleri Arasında Yoğun Bir Katılımla Gerçekleşmesi Planlanıyor.
Edkik'den Dağcılık Şenliğine Davet
13:23
Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı TBMM Tarafından 22 Haziran 1954'te Çıkarılan Kanunla İl Olan Sakarya, Bugüne Kadar Bir Başbakan Yardımcısı, 11 Bakan Çıkardı.
Sakarya Bugüne Kadar 11 Bakan Çıkardı
15:44
"Gıda Endüstrisi ve Tüketici İlişkileri" Konferansı, Ankara'da Yapıldı Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (TGDF) tarafından "Tüketici Haftası' nedeniyle, Ankara Hilton Otel'de, "Gıda Endüstrisi ve Tüketici İlişkileri' konulu bir konferans düzenlendi.
Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, TGDF Yöneticileri ve Akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşen konferansın açılış konuşmasını TGDF Genel Sekreteri Ersin Taranoğlu yaptı.
Sektörün sor...
13:35
Sakaryalı Eski Bakanlardan 28 Şubat Değerlendirmesi 28 Şubat Kararlarının Alınmasından 6 Ay Sonra Kurulan 55. Anasol-d Hükümetinin Orman Bakanı Ersin Taranoğlu, 28 Şubat'ın Bir Siyasi İktidarın Beceriksizliği Olduğunu Belirtirken, 54. Refah-yol Hükümetinde Bayındırlık ve İskan Bakanı Olarak Görev Alan Cevat Ayhan İse 28 Şubat'ı Gerçekleştirenlerin Ülkeye Ne Kadar Kötlük Yaptıklarını Şimdi Gördüklerini Söyledi.
Sakaryalı Eski Bakanlardan 28 Şubat Değerlendirmesi
12:24
Hakan Şükür ve Orhan Ak'a Özel Ödül Sakarya'da Yerel Bir Gazete Tarafından Düzenlenen 'Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları' Ödül Töreninde Galatasaray'ın Milli Futbolcuları Hakan Şükür ve Orhan Ak Özel Ödüle Layık Görüldü.
11:45
"Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları" ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı. Sakarya'da yayın yapan yerel gazetenin "Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları" ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.
'Sakarya'nın Değerleri ve Yılın Sporcuları' ödül törenine spor dünyasının ünlü isimleri katıldı.
10:39
Türkiye - Norveç Maçı Öncesi Türkiye-almanya Dostluk Maçı A Milli Futbol Takımı'nın Yarın Norveç ile Almanya'nın Frankfurt Şehrinde Oynayacağı Karşılama Öncesinde Milli Takımın Sponsor Yetkilileri Karşılaşmanın Oynanacağı Commezbank Arena Stadı Çalışanları ile Dostluk Maçı Yaptı.
18:54
Ersin Taranoğlu'ndan, Taşköprü Belediyesi'ne Ziyaret Eski Bakanlardan Ersin Taranoğlu, Taşköprü Belediyesi'ne Nezaket Ziyaretinde Bulundu.
Ersin Taranoğlu'ndan, Taşköprü Belediyesi'ne Ziyaret
05:38
Sakın Çıkma Haluk Haluk Ulusoy, Aziz Yıldırım?a Cevap Verecekti Ama Uyarı Geldi: Futbol Federasyonu Başkanı, İddialara Yanıt Vermeye Hazırlanırken Ersin Taranoğlu Ulusoy?u Telefonla İkaz Edip ?aleyhine Olabilir? Dedi. Toplantıyı Kapulluoğlu Yaptı
02:48
Reklamlar Tebliğe Uygun Türkiye Gıda ve İçecek Sanayi Dernekleri Federasyonu (Tgdf) Genel Sekreteri Ersin Taranoğlu, Reklam Kurulu"nun Danone Danacol, Ülker Kalbim Benecol ve Becel Pro-Active Ürünlerine Ait Reklamlarını...tofaş"ta Yeni Ceo Ali Pandır
05:41
Bakan Oğullarına Bilet Kıyağı Şan: ?bakan Murat Başesgioğlu?nun Oğlu Hakan ve Çağrı ile Eski Bakan Ersin Taranoğlu?nun Oğlu Çağatay, 2002 Finallerine Federasyon Bütçesinden Gitmiş.?
03:36
Eski Bakana Yargı Yolu Depremde 5 Kişiye Mezar Olan SSK Lojmanları ile İlgili Davada, Dokunulmazlığı Kalkan, Dönemin Orman Bakanı Ersin Taranoğlu da Yargılanacak. Sakarya"da 17 Ağustos Depreminde Beş Kişiye Mezar Olan SSK Lojmanlarının Müteahhitleri Nuri Paker ve Nalan Tercan ile Belediye Görevlileri 4"er Yıl 2"şer Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı. Mahkeme, Müteahhitlerin Ortağı Olan, Dönemin Orman
16:59
Erzincan: 10. Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği Erzincan'nın Çayırlı İlçesi'nde bu yıl 10.'su düzenlenen "Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği" 7- 9 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.
Erzincan: 10. Esence Yedi Göller Dağcılık Şenliği
02:00
Acı veriyor Dünya Kupası maçlarını Almanya’da izleyen Fatih Terim, Haluk Ulusoy, Yıldırım Demirören ve eski bakanlardan Ersin Taranoğlu, Milli Takım’ın burada olmamasının büyük acı verdiğini söylediler.
Acı veriyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:01:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ERSİN TARANOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]