SON DAKİKA ESENDERE HABERLERİ

Son Dakika Esendere Haberleri

17:40
İtlaf Kararı Verilen Katırların Sınır Dışına Kaçtığı İddiası İtlaf kararı verilen at ve katırların sınır dışına kaçtığı iddiası- Yüksekova'da itlaf kararı verilen 97 at ve katırın sınır dışına kaçtığı iddiası üzerine Esendere Gümrük Müdürlüğünce Çobanpınar köyü muhtarı Pervizhan Beşer hakkında, "yedieminin yükümlülüklerini yerine getirmediği" gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu-Beşer: "Sanki Allah tarafından hayvanlara haber gönderilmiş, onlar da kaçmış.
İtlaf Kararı Verilen Katırların Sınır Dışına Kaçtığı İddiası
17:37
Askerlerin El Koyduğu Katırlar İran'a Kaçtı Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Onbaşılar köyünde kaçakçılık olayında el konulan ve imha kararı çıkarılan 97 katır İran’a kaçtı.
17:18
İtlaf Kararı Verilen At ve Katırların Sınır Dışına Kaçtığı İddiası Yüksekova'da itlaf kararı verilen 97 at ve katırın sınır dışına kaçtığı iddiası üzerine Esendere Gümrük Müdürlüğünce Çobanpınar köyü muhtarı Pervizhan Beşer hakkında, "yedieminin yükümlülüklerini yerine getirmediği" gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu Beşer: ''Sanki Allah tarafından hayvanlara haber gönderilmiş, onlar da kaçmış.
16:27
Kaçakçılık Olayında Yakalanan Katırlar İran'a Kaçtı Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Onbaşılar köyünde kaçakçılık olayında el konulan ve imha kararı çıkarılan 97 katır İran’a kaçtı.
Kaçakçılık Olayında Yakalanan Katırlar İran'a Kaçtı
16:32
Hakkari - Mahkemenin 'İtlaf' Kararı Verdiği 97 Katır, İran'a Kaçmış Mahkemenin 'itlaf' kararı verdiği 97 katır, İran'a kaçmış Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde geçen kasım ayında jandarma tarafından sınırda kaçakçılara yönelik operasyonda el konulan 97 katır için Yüksekova 1'inci Asliye Hukuk Mahkemesi, 'insan ve hayvan sağlığını tehdit ettiği' gerekçesiyle imha kararı verdi.
Hakkari - Mahkemenin 'İtlaf' Kararı Verdiği 97 Katır, İran'a Kaçmış
15:59
İtlaf Edilmesi İstenen 97 Katır İran'a Kaçtı Hakkari Yüksekova'da jandarma tarafından sınırda kaçakçılara yönelik operasyonda el konulan 97 katır, tutuldukları yerdeki çitleri aşarak İran tarafına geçti.
İtlaf Edilmesi İstenen 97 Katır İran'a Kaçtı
10:22
Aileler Uyuşturucuya Karşı Bilinçlendiriliyor Karabağlar Belediyesi gençlerde giderek artan uyuşturucu kullanımının önüne geçebilmek amacıyla 'Uyuşturucuyla Mücadele Programı' hazırladı.
Aileler Uyuşturucuya Karşı Bilinçlendiriliyor
11:46
Yüksekova'da PKK Üyesi Bir Kişi Teslim Oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, PKK üyesi 1 kişi güvenlik güçlerine teslim oldu.
Yüksekova'da PKK Üyesi Bir Kişi Teslim Oldu
11:42
Yüksekova'da Bir Terörist Teslim Oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütünden kaçan bir terörist, güvenlik güçlerine teslim oldu.
16:59
Yüksekova'da Vatandaşlar Atık Kül Konusunda Uyarıldı Hakkari’nin Yüksekova Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, çöp merkezlerine rastgele atılan kömür atıklarıyla ilgili yurttaşları uyardı.
Yüksekova'da Vatandaşlar Atık Kül Konusunda Uyarıldı
15:30
Yüksekova'da Karla Mücadele Çalışması Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, kar yağışı nedeniyle kapanan yolları açma ve genişletme çalışmaları sürüyor.
Yüksekova'da Karla Mücadele Çalışması
15:56
Kros Şampiyonları Kupa ve Madalyalarını Aldı Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Kros yarışmaları sona erdi.
Kros Şampiyonları Kupa ve Madalyalarını Aldı
13:06
Kahta'da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı Adıyaman'ın Kahta ilçesinde, bir otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.
Kahta'da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı
15:15
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor Hakkari İl Genel Meclis Başkanı Lokman Özdemir, Hakkari merkez ve ilçelerinde işsizlik sorununun gittikçe arttığını, ekonomiyi canlandırmak ve işsizlik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) kurulacağını söyledi.
14:49
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor Hakkari İl Genel Meclis Başkanı Özdemir, Hakkari'de ekonomiyi canlandırmak ve işsizlik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla İş Geliştirme Merkezi kurulacağını söyledi.
Hakkari'de İş Geliştirme Merkezi Kuruluyor
17:53
Ak Partili Çiftçi: "Van Bölgenin Cazibe Merkezi Olacak" AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, bölgenin can damarlarından biri olan Van’ın her açıdan önemli olduğunu ve hükümetleri döneminde 16 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi.
15:12
Yüksekova'da Virajlı Yol Protestosu Yüksekova-van karayolunda çöplük mevki olarak adlandırılan virajlı yol, ölümlü ve yaralamalı kazalara neden olduğu gerekçesiyle protesto edildi.
Yüksekova'da Virajlı Yol Protestosu
14:04
Kahta'da Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 7 Yaralı Adıyaman'ın Kahta ilçesinde, minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada Haci Ertürk öldü, 7 kişi de yaralandı.
Kahta'da Minibüs ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 7 Yaralı
12:50
Havaalanı Yüksekova'nın Umudu Oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 yıl önce yapımına başlanan havaalanı inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyor.
Havaalanı Yüksekova'nın Umudu Oldu
12:43
Boğaz'daki Tekne Kazası İstanbul Valiliği: "Teknenin batması sonucu başlatılan arama kurtarma faaliyetleri devam ediyor" AFAD yetkilisi Gökkaya: "Falezlerin olduğu bölgeleri ekiplerimiz arıyor.
16:44
Hakkari ve İlçelerinde 126 Köy 225 Mezra Yolu Kar Nedeniyle Kapandı Hakkari ve ilçelerinde kar yağışı dolayısıyla 126 köy ve 225 mezranın yolu ulaşıma kapandı.
15:29
Hakkari'de Yoğun Yağış Nedeniyle Yollar Kapandı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yağış nedeniyle kapanan yolda araçlarıyla mahsur kalan vatandaşlar, karla mücadele ekipleri tarafından kurtarıldı.
Hakkari'de Yoğun Yağış Nedeniyle Yollar Kapandı
12:47
Yüksekova'da Gece Bastıran Kar Yağışı Devam Ediyor Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde dün gece başlayan kar yağışı devam ediyor.
12:15
Yüksekova'da Kar Esareti Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, köy ve mezra yolları ulaşıma kapandı.
Yüksekova'da Kar Esareti
10:29
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Açıklaması "İran’a yönelik uygulamaya konulan mütekabiliyet uygulaması akabinde İran taşıtlarının ikili, transit ve boş girişler dahil ülkemize girişi düşmüştür.
11:39
Güzeldere Geçidi'ne, 400 Milyon Liralık Çözüm Van Başkale karayolu üzerinde bulunan ve araçla 45 dakikalık zorlu tırmanış gerektiren Güzeldere Geçidi,400 milyon liralık yatırımla, güvenli bir yola dönüştürülüyor.
Güzeldere Geçidi'ne, 400 Milyon Liralık Çözüm
16:38
Adıyaman'da Otomobille Minibüs Çarpıştı: 6 Yaralı Kahta ilçesinde, otomobille minibüsün çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı.
12:32
Yağmur ve Kayganlaşan Yol Kaza Getirdi: 6 Yaralı Adıyaman’ın Kahta ilçesinde yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda iki araç çarpıştı.
Yağmur ve Kayganlaşan Yol Kaza Getirdi: 6 Yaralı
17:53
Yüksekova'daki Havaalanı İnşaatı Devam Ediyor Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 yıl önce yapımına başlanan havaalanı inşaatındaki çalışmalar devam ediyor.
Yüksekova'daki Havaalanı İnşaatı Devam Ediyor
17:13
Yüksekova'daki Havaalanı İnşaatı Yüksekova ilçesinde 3 yıl önce yapımına başlanan havaalanı inşaatındaki çalışmalar hızla devam ediyor.
19:08
Esendere Gümrük Kapısı Lojmanlarının İnşaatında Çökme; 3 Yaralı Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'ne bağlı Esendere Beldesi'nde gümrük kapısı lojmanı inşaatının 4'üncü katında meydana gelen çökmede 3 işçi yaralandı.
Esendere Gümrük Kapısı Lojmanlarının İnşaatında Çökme; 3 Yaralı
14:53
Esendere Gümrük Kapısında Modernizasyon Çalışması Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bulunan İran sınırındaki Esendere Gümrük Kapısı, 60 milyon lira harcanarak yeniden inşa ediliyor.
Esendere Gümrük Kapısında Modernizasyon Çalışması
14:18
Esendere Gümrük Kapısı'nda Modernizasyon Çalışması Hakkari'nin Yüksekova liçesinde bulunan İran sınırındaki Esendere Gümrük Kapısı, 60 milyon lira harcanarak yeniden inşa ediliyor.
11:19
Esendere'ye 60 Milyon TL'lik Kompleks Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Esendere beldesinde hizmet veren gümrük müdürlüğüne yaklaşık 60 milyon TL bedelle tam teşekküllü yeni bir kompleks yapılıyor.
Esendere'ye 60 Milyon TL'lik Kompleks
19:33
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 1 Yaralı Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde, hasta taşıyan ambulans ile otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı.
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 1 Yaralı
14:12
Adıyaman'da Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 1 Yaralı Adıyaman’ın Kahta ilçesinde hasta taşıyan ambulans kaza yaptı.
Adıyaman'da Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 1 Yaralı
14:02
Bölücü Terör Örgütü Mensupları Dağlıca Ana Üs Bölgesine Havan ve Uçak Savar ile Ateş Açtı Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensuplarının Dağlıca Ana Üs bölgesine havan ve uçak savar ile açtıkları ateş karşılık verildiğini açıkladı.
13:44
Çözüm Süreci İşliyor, Teröristler Yakıyor, Yıkıyor, Saldırıyor Çözüm süreci aralıksız sürerken Diyarbakır, Tunceli, Hakkari ve Bingöl'de teröristler eylemlerine aralıksız devam ediyor.
20:18
Jandarmanın İkna Ettiği Kadın PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde janadarmanın ikna ettiği 1 kadın PKK'lı silahsız ve teçhizatsız olarak teslim oldu.
19:52
Yüksekova'da 1 PKK'lı Teslim Oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Jandarma Ekiplerinin ikna etmesi sonucunda PKK'lı 1 kadın teslim oldu.
19:02
Yüksekova'da Bir Terörist Teslim Oldu Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerinin ikna çalışmaları sonucunda bir terörist teslim oldu.
Yüksekova'da Bir Terörist Teslim Oldu
15:20
Tıra Uydu Anteni Taktırdı Yüksekova'daki Esendere Sınır Kapısı'nda, kuyrukta beklemekten sıkılan tır şoförü, aracına taktırdığı ev tipi uydu anteni sayesinde televizyon izleyerek vakit geçiriyor.
Tıra Uydu Anteni Taktırdı
14:26
Sabotaj İçin Bomba Hazırlayan İki Kişiden Biri Öldü Biri Yaralandı Şırnak'ta yüksek gerilim hattı direğini imha etmeye çalışırken ellerinde bomba patlayan teröristlerden biri öldü, diğeri ağır yaralandı.
Sabotaj İçin Bomba Hazırlayan İki Kişiden Biri Öldü Biri Yaralandı
13:28
Yüksekova'da Bir Terörist Teslim Oldu Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
Yüksekova'da Bir Terörist Teslim Oldu
21:17
Gümrük Kapılarında Oy Kullanma Süreci de Yarın Tamamlanacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı seçmenler için de gümrük kapılarında oy verme süreci yarın sona erecek.
Gümrük Kapılarında Oy Kullanma Süreci de Yarın Tamamlanacak
14:19
Esendere'de Yol Çalışmaları Sürüyor Hakkâri'nin Yüksekova ilçesine bağlı Esendere Belde Belediyesi tarafından başlatılan yol genişletme çalışmaları sürüyor.
Esendere'de Yol Çalışmaları Sürüyor
20:22
Seçimin ikinci gününde oy verme işlemi sona erdi - Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, ilk kez cumhurbaşkanını belirlemek için bulundukları ülkelerde oy vermek için sandık başına gitti.
Seçimin ikinci gününde oy verme işlemi sona erdi -
16:52
Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Cumhurbaşkanı Seçimi" Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek... Cumhurbaşkanı seçimi Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları, ilk kez cumhurbaşkanını belirlemek için bulundukları ülkelerde oy vermek için sandık başına gitti.
Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz 'Cumhurbaşkanı Seçimi' Başlıklı Haberlerimizi Derleyerek...
09:35
Kapıkule'de Oy Verme İşlemi Devam Ediyor Cumhurbaşkanı seçimi için gümrük kapılarındaki oy verme işlemi devam ediyor.
Kapıkule'de Oy Verme İşlemi Devam Ediyor
20:03
Erdoğan: "Başlamış hiçbir proje yarım kalmayacak" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "CHP'nin milletvekilleri, İstanbul Adalet Sarayı'nın önünde paralel yapının emniyet uzantılarının sorgulandığı adliyede şov yapıyor.
Erdoğan: 'Başlamış hiçbir proje yarım kalmayacak' -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:11:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ESENDERE HABERLERİ
[Hata Bildir]