SON DAKİKA EYÜP SULTAN HABERLERİ

Son Dakika Eyüp Sultan Haberleri

10:11
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak Kilis’te, EDAŞ tarafından 27-28 Ocak tarihlerinde bazı semt ve mahallelerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Kilis'te Elektrik Bakım ve Onarımı Yapılacak
11:44
Radyo 7, Eyüp Sultan'da Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Sultan Meydanı’ndan canlı yayın yapan Radyo 7’nin programcısı Umut Öztürk’ün yayınına konuk oldu.
Radyo 7, Eyüp Sultan'da
09:48
Eyüp Belediyesinden Gençlere Karne Hediyesi Eyüp Belediyesi, yarıyıl tatiline giren gençleri karne hediyesi olarak Manisa Şehzadeler Kampına yolladı.
Eyüp Belediyesinden Gençlere Karne Hediyesi
09:09
Eyüp Belediyesi'nden Gençlere Karne Hediyesi 240 Eyüplü Genç Manisa Şehzadeler Kampı'na Gönderiliyor.
08:36
Eyüp Belediyesinden Gençlere Karne Hediyesi Eyüp Belediyesi, yarıyıl tatiline giren gençleri karne hediyesi olarak Manisa Şehzadeler Kampına yolladı.
00:44
Bavyera Maliye Bakanı Markus Söder Nürnberg?de Eyüp Sultan Camiini Ziyaret Etti Almanya? da Pegida hareketi Paris saldırısı ile İslam dini ve Müslümanlara karşı yapılan haksızlık karşısında sessiz kalmayan Bavyera Maliye ve Yurt Bakanı Markus Söder, Kuzey Bavyera'nın en büyük camii konumunda olan Ditib'e bağlı Eyüp Sultan camisini ziyaret etti.
Bavyera Maliye Bakanı Markus Söder Nürnberg?de Eyüp Sultan Camiini Ziyaret Etti
17:52
Boşanmak İsteyen Eşini Öldürüp İntihar Etti * Eyüp'te bir koca, kendisinden boşanmak isteyen 3 çocuk annesi eşini öldürüp, intihar etti.
17:31
Boşanmak İsteyen Eşini Öldürüp İntihar Etti Eyüp'te Murat Topçu, kendisinden boşanmak isteyen eşi Hatice Topçu'yu başından vurarak öldürdükten sonra aynı tabancayla intihar etti.
Boşanmak İsteyen Eşini Öldürüp İntihar Etti
15:20
Eyüp Belediyesinden Vuslat Yolculuğu Eyüp Belediyesi, İstanbul ve Konya'nın Yüksek Hızlı Trenle birbirine bağlanmasının ardından bölge halkına yönelik Vuslat Yolculuğu başlattı.
12:33
Camide Siyaset ABD'ye Sıçradı; Diyanet Camileri Parti Mitingi İçin Seferber Oldu ABD’deki Türk camilerinin, New York’ta düzenlenen siyasi gösteri için seferber edilmesi tepki çekti.
Camide Siyaset ABD'ye Sıçradı; Diyanet Camileri Parti Mitingi İçin Seferber Oldu
19:31
Yolda Rahatsızlanan Kişiye Sağlık Ekipleri Müdahale Etti Bolu'da, kar yağışı nedeniyle kapanan yolda araç içerisinde beklerken rahatsızlanan kişiye, kar küreme aracının açtığı yoldan ulaşan sağlık ekiplerince müdahale edildi.
Yolda Rahatsızlanan Kişiye Sağlık Ekipleri Müdahale Etti
17:41
Yurtta Kış TEM Otoyolunun Bolu Dağı kesiminde kapanan yolda araç içerisinde beklerken rahatsızlanan kişiye, kar küreme aracının açtığı yoldan ulaşan sağlık ekiplerince müdahale edildi.
13:52
Külliye Nedir ? Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kampüs yerine külliye denilmesini istedi. Bu konuşmadan sonra Külliye kelimesinin anlamı eskisinden daha çok araştırılmaya başlandı. İşte Külliyenin sözcük anlamı
Külliye Nedir ?
11:51
Eyüp Dostları Vakfı'nda Keyifli Sohbet Eyüp Dostları Vakfı, 30 Aralık aksamı Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ı ağırladı.
Eyüp Dostları Vakfı'nda Keyifli Sohbet
23:36
Karaman'da Peygamber Sevgisi Salona Sığmadı Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa'nın (sas) dünyaya teşriflerinin kutlandığı Mevlid Kandili, Karaman'da düzenlenen programla idrak edildi.
21:47
Mevlit Kandili Dolayısıyla İstanbul'daki Camiler Doldu Taştı Hazreti Muhammed'in dünyaya geldiği gün olarak kutlanan Mevlit Kandili dolayısıyla İstanbul'daki camiler doldu taştı.
Mevlit Kandili Dolayısıyla İstanbul'daki Camiler Doldu Taştı
21:31
Mevlid Kandili'nde Camiler Doldu Taştı Hazreti Muhammed’in doğum yıl dönümü olan Mevlid Kandili'nde tüm yurtta camiler doldu taştı.
Mevlid Kandili'nde Camiler Doldu Taştı
21:03
Mevlid Kandili İstanbul'daki Camilerde İdrak Edildi İstanbullular Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya geldiği gün olan Mevlid Kandili’nde Eyüp Sultan Cami’ne akın etti.
20:52
Mevlit Kandili Kutlu gece dolayısıyla İstanbul'daki camiler doldu taştı.
20:51
Eyüp Sultan Camii'nde Mevlit Coşkusu akşam saatlerinde soğuk havaya rağmen Eyüp Sultan Camii'ne akın eden vatandaşlar, Eyüp Sultan'ın da türbesini ziyaret ederek burada dua etti.
Eyüp Sultan Camii'nde Mevlit Coşkusu
20:37
Eyüp Sultan Camii'nde Mevlit Coşkusu * Mevlit Kandili'nde vatandaşlar Eyüp Sultan Camii'ne gelerek ibadet etti.
Eyüp Sultan Camii'nde Mevlit Coşkusu
12:20
Eyüp Sultan'da Sokak Hayvanları Unutulmadı Eyüp Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı.
Eyüp Sultan'da Sokak Hayvanları Unutulmadı
12:08
Eyüp Sultan'da Sokak Hayvanları Unutulmadı Sokak hayvanları için Eyüp Sultan Meydanı'nın yanısıra Kemerburgaz, Göktürk ve Ağaçlı'nın da aralarında bulunduğu birçok noktaya yem bırakıldı.
Eyüp Sultan'da Sokak Hayvanları Unutulmadı
14:53
Ekşioğlu Vakfı'ndan Manevi Buluşma Manevi buluşma programlarını sürdüren Ekşioğlu Vakfı, Eyüp Sultan Camii’nin ardından bu kez Rizelileri Maltepe Camii’nde buluşturdu.
10:00
Eyüp Sultan'da Mursi'ye Destek Eylemi Mursi'ye destek için, Eyüp Sultan Camisi'nde sabah namazı sonrası eylem düzenlendi.
Eyüp Sultan'da Mursi'ye Destek Eylemi
11:13
"Huzurun Başkenti Eyüp" Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği "Huzurun Başkenti Eyüp, 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması" sonuçlandı.
21:27
Avusturya'da Camiye Irkçı Saldırı Avusturya'nın başkenti Viyana'da Avusturya Türk İslam Birliğine bağlı Kocatepe Camisinin kapısına domuz organları konuldu.
Avusturya'da Camiye Irkçı Saldırı
17:00
Viyana'da Bir Caminin Kapısına Domuz Organları Konuldu Avusturya'nın başkenti Viyana'da Avusturya Türk İslam Birliğine bağlı Kocatepe Camisinin kapısına domuz organları konuldu.
16:10
Eyüp Fotoğraf Yarışması1.'si Koreli In Gyu Park'tan Ziyaret Eyüp Belediyesi'nin düzenlediği "Huzurun Başkenti Eyüp" konulu 4. Fotoğraf Yarışması'nın birincisi Koreli In Gyu Park, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ı ziyaret etti.
14:50
Sümeyye Erdoğan Yolsuzluk Soruşturmalarına İlginç Bir Benzetme Yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, 17-25 Aralık soruşturmalarını bir insanın arkadaşını sırtından bıçaklamasına benzetti.
Sümeyye Erdoğan Yolsuzluk Soruşturmalarına İlginç Bir Benzetme Yaptı
12:49
Sümeyye Erdoğan: 17-25 Aralık Sırtından Bıçaklanmaya Benziyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, 17-25 Aralık soruşturmalarını bir insanın arkadaşını sırtından bıçaklamasına benzetti.
Sümeyye Erdoğan: 17-25 Aralık Sırtından Bıçaklanmaya Benziyor
16:04
Konya-İstanbul Yht Seferi Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın ardından Konya bir başbakan daha çıkarmış oldu.
00:27
Yok Böyle Bir Millet Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bizim medeniyetimiz kılıçlarla şekillenmiş değil, kalemle kelamla mürekkeple okkayla şekillenmiş bir medeniyettir' dedi.
Yok Böyle Bir Millet
00:22
"Eski Yazı Yoktur, Eskimeyen Yazı Vardır" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dil, medeniyetin, hafızanın, millet olabilmenin ana vasfıdır." dedi.
'Eski Yazı Yoktur, Eskimeyen Yazı Vardır'
00:22
"Dil, Medeniyetin, Hafızanın, Millet Olabilmenin Ana Vasfıdır" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dil, medeniyetin, hafızanın, millet olabilmenin ana vasfıdır." dedi.
'Dil, Medeniyetin, Hafızanın, Millet Olabilmenin Ana Vasfıdır'
23:52
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kimse Osmanlıcanın Öğrenilmesinden Korkmasın" Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, “Kimse Osmanlıcanın öğrenilmesinden ve öğretilmesinden korkmasın.
23:52
"Cehaleti Yok Eden, İdraktir, İrfandır, Ahlaktır ve Hikmettir" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dil, medeniyetin, hafızanın, millet olabilmenin ana vasfıdır." dedi.
'Cehaleti Yok Eden, İdraktir, İrfandır, Ahlaktır ve Hikmettir'
23:39
Hattat Hasan Çelebi'ye Saygı Gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Dil, medeniyetin, hafızanın, millet olabilmenin ana vasfıdır.
Hattat Hasan Çelebi'ye Saygı Gecesi
16:01
Vialand, 2014'te Ziyaret Rekoru Kırdı Dünyanın en önemli sosyal paylaşım sitelerinden Facebook, 2014 yılında en çok konuşulan konular ve en çok ziyaret edilen yerleri açıkladı.
12:17
Facebook'tan 2014'e Bakış İşte, Facebook'tan 2014'ün genel bakışı bu şekilde sıralandı.
09:52
Facebook'ta 2014 Yılında En Çok Paylaşılan Konular Facebook 2014'te en çok paylaşılan konuları açıkladı. Listenin başında Dünya Kupası var. En çok ziyaret edilen mekanlar listesinde Sultanahmet Meydanı ilk sırada.
Facebook'ta 2014 Yılında En Çok Paylaşılan Konular
17:59
Papa Franciscus'un Türkiye Ziyareti Protesto Edildi Saadet Partisi Kadın Kolları üyeleri, Papa Franciscus'un Türkiye ziyaretini protesto etti.
17:08
Sp'li Kadınlar Papa'nın Ziyaretini Protesto Etti Saadet Partisi (SP) Kadın Kolları üyesi bir grup kadın, Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis’in İstanbul’a gelişini protesto etti.
Sp'li Kadınlar Papa'nın Ziyaretini Protesto Etti
16:37
SP'li Kadınlardan Eyüp Sultan'da Papa Protestosu Saadet Partisine üye kadınlar, Katoliklerin ruhani lideri Papa Francesco'nun İstanbul'a gelişini Eyüp Sultan Meydanında protesto etti.
SP'li Kadınlardan Eyüp Sultan'da Papa Protestosu
12:20
Giresunlu Başkanlar'dan İstanbul Çıkarması Giresun’dan İstanbul’a gelen ilçe ve belde Belediye Başkanları İstanbul’da bir dizi toplantı ve ziyarette bulundular.
Giresunlu Başkanlar'dan İstanbul Çıkarması
15:46
Eyüp Sultan'da Manevi Buluşma Türkiye'nin en büyük aile vakıflarından bir tanesi olan Ekşioğlu Vakfı, Eyüp Sultan Camisinde planlanan manevi buluşma ile çok sayıda kişiyi bir araya getirecek.
Eyüp Sultan'da Manevi Buluşma
14:49
Zeytinburnu'nda Küçük Tarık, Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu'nda oturduğu sitenin bahçesinde okul servisinin altında kalarak hayatını kaybeden Tarık Üngür, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
14:31
Servis Altında Can Veren Küçük Tarık Son Yolculuğuna Uğurlandı Zeytinburnu'nda, site içerisinde manevra yapan servis aracının altında kalarak can veren Tarık Üngür, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
14:08
Acılı İşadamı Oğlunu Gözyaşlarıyla Uğurladı Zeytinburnu'nda, site içerisinde manevra yapan servis aracının altında kalarak can veren Tarık Üngür, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Acılı İşadamı Oğlunu Gözyaşlarıyla Uğurladı
12:13
Zeytinburnu'nda Küçük Tarık'ın Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı Zeytinburnu'nda bir okul servisinin altında kalarak hayatını kaybeden Tarık Üngür'ün cenazesi yakınları tarafından Adli Tıp Kurumundan alındı.
Zeytinburnu'nda Küçük Tarık'ın Cenazesi Adli Tıp'tan Alındı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 06:15:22. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EYÜP SULTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]