SON DAKİKA EZİNE HABERLERİ

Son Dakika Ezine Haberleri

13:26
Kuzey Ege'deki Kuvvetli Fırtına Ezine ve Biga ilçelerinde fırtına nedeniyle çatılar uçtu, enerji hatlarında hasar meydana geldi.
16:00
CHP Pm Üyesi Tuncay Özkan'dan Çtso'ya Ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Tuncay Özkan, "CHP olarak, Türkiye’nin sanayi ve ticaret birikiminin önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyoruz" dedi.
12:29
Peynire, Tuz-Yağ ve Kategori Ayarı Geliyor Peynirlerin içerebileceği maksimum tuz oranı yüzde 35 ile yüzde 61 arasında değişen oranlarda azaltılacak.
Peynire, Tuz-Yağ ve Kategori Ayarı Geliyor
11:15
Peynire A'dan Z'ye Yeni Düzenleme Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından peynir ile ilgili Türk Gıda Kodeksi kapsamında yapılan ilk düzenleme yolda.
12:35
Gökçeada Yine Sel Kabusu Yaşadı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde dün akşam etkili olan şiddetli sağanakla taşan Çınarlı Deresi, Gökçeadalılara bir yıl sonra yine sel kabusu yaşattı.
Gökçeada Yine Sel Kabusu Yaşadı
12:25
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde dün akşam etkili olan sağanak yağmurda taşan Çınarlı Deresi, Gökçeadalılar'a bir yıl sonra yine sel kabusu yaşattı.
Çınarlı Deresi Taştı, Gökçeada'yı Sel Aldı
11:39
Gökçeada'daki Kuvvetli Yağış Belediye Başkanı Çetin: "Adada hayat normale döndü, sorun yok"
Gökçeada'daki Kuvvetli Yağış
16:09
Futbol: Çanakkale 1. Amatör Lig Ezinespor: 3 Kavaklık Gençlikspor: 0.
10:21
Ezine'de Elektrikçi Dükkanından Kablo Hırsızlığı Ezine ilçesinde, bir elektrikçi dükkanından yaklaşık 10 bin lira değerinde kablo çalındı.
11:19
Koyun Suni Sancı Yardımıyla Yavruladı Balıkesir Edremit'in Narlı Mahallesinde yaşayan bir üreticinin koyunu, doğum yapmakta zorlanınca götürüldüğü Ezine'de suni sancı verilerek iki kuzu dünyaya getirdi.
Koyun Suni Sancı Yardımıyla Yavruladı
11:32
Çanakkale'de Asayiş Uyuşturucu ele geçirildi.
15:59
Ezine'de Hırsızlık Zanlısı 3 Kişi Yakalandı Çanakkale'nin Ezine ilçesinde, hırsızlık yaptığı iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı.
09:22
Eğitim-Bir-Sen Ezine Temsilcisi Lüleci'nin Ziyaretleri Eğitim Bir Sen Ezine Temsilcisi Caner Lüleci, yeniden ve ilk defa görevlendirilen okul müdürü ve müdür yardımcılarını ziyaret etti.
Eğitim-Bir-Sen Ezine Temsilcisi Lüleci'nin Ziyaretleri
13:22
Çanakkale Gazetecilerin Gecesinde Sürpriz Evlilik Teklifi Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için düzenlenen gecede; üniversite eğitimini Avusturya'da sürdüren 21 yaşındaki Sencer Çetin, üç yıl önce yaşamını yitiren DHA Ezine Muhabiri Mustafa Sezek'in kızı 20 yaşındaki İpek Sezek'e herkesin önünde diz çöküp sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
Çanakkale Gazetecilerin Gecesinde Sürpriz Evlilik Teklifi
13:21
Gazetecilerin Gecesinde Sürpriz Evlilik Teklifi Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için düzenlenen gecede, üniversite eğitimini Avusturya'da sürdüren 21 yaşındaki Sencer Çetin, üç yıl önce yaşamını yitiren DHA Ezine Muhabiri Mustafa Sezek'in kızı 20 yaşındaki İpek Sezek'e herkesin önünde diz çöküp sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
Gazetecilerin Gecesinde Sürpriz Evlilik Teklifi
12:33
Merhum Gazetecinin Kızıyla Evlenmek İçin Meslektaşlarından İzin İstedi Merhum gazetecinin kızıyla evlenmek için meslektaşlarından izin istedi- Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Çanakkale'de düzenlenen yemek, kız isteme törenine dönüştü- Merhum gazeteci Mustafa Sezek'in kızı, annesinin talebi üzerine salondaki basın mensuplarının babasının yerine kendisini Sencer Çetin'e vermesinin ardından sözlendi Çanakkale'de, yaklaşık 3 yıl önce kalp krizi sonucu ölen gazeteci Mustafa Sezek'in kızıyla evlenmek isteyen Sencer Çetin (21), "Çalışan Gazeteciler Günü"
Merhum Gazetecinin Kızıyla Evlenmek İçin Meslektaşlarından İzin İstedi
10:29
Merhum Gazetecinin Kızıyla Evlenmek İçin Meslektaşlarından İzin İstedi Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Çanakkale'de düzenlenen yemek, kız isteme törenine dönüştü Merhum gazeteci Mustafa Sezek'in kızı, annesinin talebi üzerine salondaki basın mensuplarının babasının yerine kendisini Sencer Çetin'e vermesinin ardından sözlendi.
09:56
Ezine Emniyet Müdürü Yaşar, İlçeye Veda Etti Ezine Emniyet Müdürü Kuvvet Yaşar, başka bir göreve atandığı için ilçede veda ziyaretleri yaptı.
12:43
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Sarıköy Mahallesi’nde (köyünde) bu yıl 5’ncisi yapılan geleneksel deve güreşlerinde 76 deve güreşti.
Sarıköy'de 5. Geleneksel Deve Güreşleri Heyecanı
16:25
"Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz" Çanakkale Valiliği tarafından organize edilen "Çanakkale Tanıtım Günleri" Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen törenle başladı.
'Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz'
16:22
Müezzinoğlu: Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz * Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Çanakkale Zaferi'nin 100. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve çalışanları olarak '14 Mart Tıp Bayramı'nı bu sene Çanakkale'de kutlayalım' dedik.
Müezzinoğlu: Aramıza Fitne ve Fesat Sokmak İsteyenler Fırsat Vermemeliyiz
15:36
Çanakkale Tanıtım Günleri" Başladı Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümünde, Sağlık Bakanlığı ve çalışanları olarak '14 Mart Tıp Bayramı'nı bu sene Çanakkale'de kutlayalım' dedik" "Çanakkale'de, 13 14 15 Mart'ta, Çanakkale Savaşı'na katılan, gerek bağımsızlık mücadelesi veren gerekse bizim bağımsızlığımıza kasteden.
Çanakkale Tanıtım Günleri' Başladı
16:51
Ev Kadınının Girişimcilik Hedefi Ev kadınının girişimcilik hedefi- Ezine'de, Sosyal Yardımlaşma Merkezi'nde bazı branşlarda düzenlenen kursa katılıp, el işi ürünleri yapmayı öğrenen ev kadını, bunları satıp, aldığı mikro krediyle çamaşırhane kurmayı hedefliyor Ezine ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma Merkezi'nde bazı branşlarda düzenlenen kursa katılıp, el işi ürünleri yapmayı öğrenen ev kadını, bunları satıp, aldığı mikro krediyle çamaşırhane kurmayı hedefliyor.
Ev Kadınının Girişimcilik Hedefi
20:46
Ezine'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı Ezine'de trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı Ezine'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Ezine'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
20:06
Ezine'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı Çanakkale Ezine'de 2 otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazasında, bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
12:41
Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifinden Alım Rekoru Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği verilerine göre, Burhaniye Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi, 463 ton 821 kilogram zeytinyağı alımı gerçekleştirerek, 10 yıllık rekoru elinden bırakmadı.
10:08
Şarj İçin Bıraktığı Telefonunu Çaldırdı Çanakkale'de bir kişinin kafede cep telefonu çalındı.
10:29
Ezine Emniyet Müdürlüğünden Dayanışma Yemeği Ezine Emniyet Müdürlüğü tarafından dayanışma yemeği düzenlendi.
09:24
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanırken, bazı yollar da kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:14
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu Ezine'nin Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu
14:18
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu Ezine ilçesi Mahmudiye köyünde, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticiye ait bir koyun, tek batında beşiz yavru dünyaya getirdi.
Ezine'de Bir Koyun Beşiz Doğurdu
12:23
Ayvacık'ta Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde bir baba, cezaevine girdikten sonra eşinin yuvaya verdiği çocuklarını arıyor.
Ayvacık'ta Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor
11:43
Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bir baba, cezaevine girdikten sonra eşi tarafından yuvaya verilen çocuklarını arıyor.
Kapı Kapı Dolaşıp Çocuklarını Arıyor
10:24
Ezine'de Öğrencilerin Güvenliği Zabıtaya Emanet Ezine'de, zabıta görevlileri öğrencilerin trafikte güvenliğini sağlıyor.
Ezine'de Öğrencilerin Güvenliği Zabıtaya Emanet
12:28
Çanakkale'de Asayiş Bir kişinin üzerinde uyuşturucu ele geçirildi.
Çanakkale'de Asayiş
15:13
Ezine'de Kuvvetli Yağış İlçeye bağlı bazı köylerde tarım arazileri zarar gördü.
11:21
Çanakkale Ezine Esnafından Duble Yol İsyanı Çanakkale-İzmir Karayolu'nun, Ezine İlçesi içinden geçen bölümünde devam eden çalışmalar sırasında, 30 santim yükseltilen duble yolun, sağ ve solundaki işyerleri çukurda kaldı.
Çanakkale Ezine Esnafından Duble Yol İsyanı
17:47
Çanakkale Kaçaklar, Hava Şartlarının Düzelmesini Bekleyince Yakalandı Çanakkale'nin Ezine İlçesi'ne bağlı Geyikli Beldesi'nde terkedilmiş bir binada deniz yolculuğu için havanın düzelmesini bekleyen Eritre uyruklu 34 kaçak yakalandı.
Çanakkale Kaçaklar, Hava Şartlarının Düzelmesini Bekleyince Yakalandı
15:08
Soğuktan Donmak Üzere Olan Kaçakları Jandarma Buldu Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek için Ezine sahillerine gelen, aralarında 8 aylık hamile kadının da yer aldığı Eritre uyruklu 34 kaçak, jandarma ekiplerince bulundu.
Soğuktan Donmak Üzere Olan Kaçakları Jandarma Buldu
15:03
Soğuktan Donmak Üzere Olan Kaçakları Jandarma Buldu Soğuktan donmak üzere olan kaçakları jandarma buldu- Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek için Ezine sahillerine gelen, aralarında 8 aylık hamile kadının da yer aldığı Eritre uyruklu 34 kaçak, jandarma ekiplerince bulunduÇANAKKALE (AA) - Yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmek için Ezine ilçesi sahillerine gelen Eritre uyruklu 34 kaçak, soğuktan donmak üzereyken jandarma ekiplerince bulundu.
Soğuktan Donmak Üzere Olan Kaçakları Jandarma Buldu
10:44
Acemi Erler Kaza Yaptı: 2 Yaralı Acemi erler kaza yaptı: 2 yaralıÇANAKKALE (AA) - Ezine'de bir otomobilin devrilmesi sonucu 2 acemi er yaralandı.
Acemi Erler Kaza Yaptı: 2 Yaralı
10:14
Acemi Erler Kaza Yaptı: 2 Yaralı Ezine'de bir otomobilin devrilmesi sonucu 2 acemi er yaralandı.
Acemi Erler Kaza Yaptı: 2 Yaralı
13:33
SGK Ayvacık Şubesi Gelecek Yıl Hizmete Girecek Sosyal Güvenlik Kurumu Ayvacık Şubesi 2015 yılında açılacak.
SGK Ayvacık Şubesi Gelecek Yıl Hizmete Girecek
14:48
Galatasaraylı Eski Basketbolcunun Kızının Yeniden Kaçırıldığı İddiası Galatasaraylı eski basketbolcunun kızının yeniden kaçırıldığı iddiası- Yurdakul'un, yaz aylarında kaçırıldığı iddia edilen ve jandarmanın düzenlediği operasyonla bulunan kızının yeniden kaçırıldığı iddia edildi- İstanbul'dan yaklaşık iki ay önce kaçırıldığı ileri sürülen ve kayıp başvurusu yapılan 17 yaşındaki kız, Bayramiç ilçesi Sarıdüz köyünde bulunduÇANAKKALE (AA) - Galatasaraylı eski basketbolcu Haşim Murat Yurdakul'un, Ezine ilçesi Geyikli beldesindeki yazlığından 31 Temmuz'da
Galatasaraylı Eski Basketbolcunun Kızının Yeniden Kaçırıldığı İddiası
14:28
Galatasaraylı Eski Basketbolcunun Kızının Yeniden Kaçırıldığı İddiası Yurdakul'un, yaz aylarında kaçırıldığı iddia edilen ve jandarmanın düzenlediği operasyonla bulunan kızının yeniden kaçırıldığı iddia edildi İstanbul'dan yaklaşık iki ay önce kaçırıldığı ileri sürülen ve kayıp başvurusu yapılan 17 yaşındaki kız, Bayramiç ilçesi Sarıdüz köyünde bulundu.
11:02
Ezine Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi'nin Genel Kurulu Ezine Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi'nin genel kurulunda Yahya Keskin yeniden başkanlığa seçildi.
17:41
Restorandan 15 Şişe İçki ve Mezeleri Çaldılar Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ndeki bir restorana camı kırarak giren hırsızlar, 15 şişe alkollü içki ile mezeleri çaldı.
Restorandan 15 Şişe İçki ve Mezeleri Çaldılar
12:22
Genç Nüfusun Azaldığı Köyde Tarım İşi Yaşlılara Kaldı Genç nüfusun azaldığı köyde tarım işi yaşlılara kaldı- Babadere köyünde, işi ve evi olmayan gençler evlenemediği gerekçesiyle ilçe merkezi ile Çanakkale ve Ezine gibi merkezlere göç edince tarım işleri yaşlılara kaldıÇANAKKALE (AA) - Babadere köyünde, işi ve evi olmayan gençler evlenemediği gerekçesiyle ilçe merkezi ile Çanakkale ve Ezine gibi merkezlere göç edince tarım işleri yaşlılara kaldı.
Genç Nüfusun Azaldığı Köyde Tarım İşi Yaşlılara Kaldı
11:01
Genç Nüfusun Azaldığı Köyde Tarım İşi Yaşlılara Kaldı Babadere köyünde, işi ve evi olmayan gençler evlenemediği gerekçesiyle ilçe merkezi ile Çanakkale ve Ezine gibi merkezlere göç edince tarım işleri yaşlılara kaldı.
15:20
Ezine'de Otomobil Devrildi: 3 Yaralı Ezine'de otomobil devrildi: 3 yaralıÇANAKKALE (AA) - Ezine ilçesinde, bir otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı.
Ezine'de Otomobil Devrildi: 3 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA EZİNE HABERLERİ
[Hata Bildir]