02:5000
SON DAKİKA FAHRETTİN YOKUŞ HABERLERİ

Son Dakika Fahrettin Yokuş Haberleri

   

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Faruk Çelik'ten Akademisyenlere Zam Müjdesi!

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, akademisyen maaşlarının düzenlemesine ilişkin "Yasal düzenleme gerekiyorsa yapılacak " dedi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kamu-Sen Eğitim Seminerinin İlki Konya'da Yapıldı

  Türkiye Kamu Sen'in 2014 yılı eğitim programında yer alan ve Kamu Sen Konya İl Temsilciliğinin ev sahipliğini üstlendiği "Kamu Sen Konya İstişare ve Eğitim Semineri" düzenlendi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Sgk'da Elektronik Atama

  Sosyal Güvenlik Kurumunda, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdür Yardımcılığı, Mali Hizmetler Merkez Müdür Yardımcılığı ve Memur kadroları için elektronik ortamda tercihleri alınan adayların yerleştirme işlemleri gerçekleştirildi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Türk Büro-Sen Başkanı Yokuş: Taşeronlaşma İş Kazalarına Davetiye Çıkarıyor

  Türk Büro-Sen Başkanı Yokuş: Taşeronlaşma İş Kazalarına Davetiye Çıkarıyor

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye'de her geçen yıl artan taşeronlaşmanın, iş kazalarına davetiye çıkardığını belirterek, "Özellikle mevcut siyasi iktidar döneminde yapılan özelleştirmelerle, Devletin elinden çıkardığı başta maden ocakları ve fabrikalarda, taşeron işçi çalıştırılmasına neden olmuştur" dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Türk Büro-Sen Başkanı Yokuş: Taşeronlaşma İş Kazalarına Davetiye Çıkarıyor

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türkiye'de her geçen yıl artan taşeronlaşmanın, iş kazalarına davetiye çıkardığını belirterek, "Özellikle mevcut siyasi iktidar döneminde yapılan özelleştirmelerle, Devletin elinden çıkardığı başta maden ocakları ve fabrikalarda, taşeron işçi çalıştırılmasına neden olmuştur" dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Yokuş Adalet Çalışanlarına da Maaş İyileştirmesi İstedi

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın, hakim ve savcıların maaşlarında iyileştirilme yapılacağına yönelik sözlerini anımsatarak, yargıda yapılacak iyileştirmelerin, diğer adalet çalışanlarına da yansıtılmasını istedi. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 02:50:55. #1.13#