SON DAKİKA FEVZİ ŞANVERDİ HABERLERİ

Son Dakika Fevzi Şanverdi Haberleri

 • 29 Temmuz 2016 17:45Bakan Tüfenkci Cilvegözü'nde İncelemelerde BulunduBakan Tüfenkci Cilvegözü'nde İncelemelerde BulunduGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu.
 • 29 Temmuz 2016 15:54Hatay Bakan Tüfenkçi Suriye ile Gerginliğin Uzun Süre Gitmeyeceğini BiliyoruzHatay Bakan Tüfenkçi Suriye ile Gerginliğin Uzun Süre Gitmeyeceğini BiliyoruzGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi 65'inci Hükümet olarak dostların sayısını artırmak istediklerini belirterek, "İnşallah önümüzdeki dönemler içerisinde komşumuz olan Suriye'deki gelişmeler ile paralel olarak bizlerinde bu noktada bu gerginliğin uzun süre gitmeyeceğini biliyoruz" dedi.
 • 26 Temmuz 2016 00:52Hatay Darbeye Karşı Tek Yürek OlduHatay Darbeye Karşı Tek Yürek Oldu15 TEMMUZ'daki darbe girişiminin 11'inci gününde Hatay'daki demokrasi nöbeti şölene dönüştüdü.
 • 25 Temmuz 2016 12:12Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' BuluşmasıReyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' BuluşmasıReyhanlı'da 'birlik ve kardeşlik' buluşmasıFerhat DERVİŞOĞLU/ REYHANLI(Hatay), (DHA)- HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı 'birlik ve kardeşlik' buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 11:29Reyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' BuluşmasıReyhanlı'da 'Birlik ve Kardeşlik' BuluşmasıHatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde, yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı 'birlik ve kardeşlik' buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 09:46Reyhanlı'da Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik BuluşmasıReyhanlı'da Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik BuluşmasıHatay’ın Reyhanlı ilçesinde, Vali Ercan Topaca, AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, emniyet yetkililerinin ve askerlerin katıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik buluşması düzenlendi.
 • 25 Temmuz 2016 00:41Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerReyhanlı ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine karşı "Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Buluşması" yapıldı.
 • 23 Temmuz 2016 17:59Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Vali Ercan TopacaFetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - Vali Ercan TopacaHatay Valisi Ercan Topaca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik, "Hiçbir silah ve hiçbir güç, milletimizin gücünün karşısında duramayacaktır.
 • 23 Temmuz 2016 16:00Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerHatay Valisi Ercan Topaca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine yönelik, "Hiçbir silah ve hiçbir güç, milletimizin gücünün karşısında duramayacaktır.
 • 18 Temmuz 2016 15:05Hatay Şehidini Duvağıyla UğurladıHatay Şehidini Duvağıyla UğurladıFethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na yapılan saldırıda şehit olan Komiser Yardımcısı Gülşah Güler, memleketi Hatay’da duvağıyla son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18 Temmuz 2016 14:43Gölbaşı Şehidi Komiser Yardımcısı Gülşah Güler Duvağıyla UğurlandıGölbaşı Şehidi Komiser Yardımcısı Gülşah Güler Duvağıyla UğurlandıDarbeciler tarafından Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yapılan saldırıda şehit olan Hataylı Özel Harekat Komiser Yardımcısı Gülşah Güler, son yolculuğuna duvağıyla uğurlandı.
 • 18 Temmuz 2016 14:38Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen Özel Harekat Komiser Yardımcısı Gülşah Güler (24) Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde toprağa verildi.
 • 17 Temmuz 2016 21:34Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Ahmet Kara'nın CenazesiDemokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna Uğurlanıyor - Ahmet Kara'nın CenazesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenaze namazı için gelenler Ahmet Kara'nın cenazesi Kara'nın yakınları Cenaze namazı kılınması Cenazenin omuzlarda taşınması Demokrasi şehitleri son yolculuğuna uğurlanıyor FETÖ'nün darbe girişimi sırasında İstanbul'da hayatını kaybeden Ahmet Kara'nın cenazesi, Hatay'ın Yayladağı ilçesinde toprağa verildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini sırasında İstanbul'da hayatını kaybeden Ahmet Kara'nın cenazesi, Yayladağı ilçesinde defnedildi.
 • 17 Temmuz 2016 18:43Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna UğurlanıyorFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimini sırasında İstanbul'da hayatını kaybeden Ahmet Kara'nın cenazesi, Yayladağı ilçesinde defnedildi.
 • 17 Temmuz 2016 18:37Demokrasi Şehidi Memleketinde DefnedildiDemokrasi Şehidi Memleketinde DefnedildiDarbe girişimi sırasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi binası önünde, askerin ateş açması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ahmet Kara (24) memleket Hatay'da toprağa verildi.
 • 17 Temmuz 2016 13:01Hatay Darbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiHatay Darbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiDarbe girişimine tepki eylemine Suriyeliler de destek verdiFerhat DERVİŞOĞLU/REYHANLI (Hatay), (DHA) - HATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde darbe girişimine tepki eylemine bölgede yaşayan Suriyeliler de destek verdi.
 • 17 Temmuz 2016 07:41Hatay-Darbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiHatay-Darbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiDarbe girişimine tepki eylemine Suriyeliler de destek verdiHATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde darbe girişimine tepki eylemine bölgede yaşayan Suriyeliler de destek verdi.
 • 17 Temmuz 2016 01:55Darbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiDarbe Girişimine Tepki Eylemine Suriyeliler de Destek VerdiHatay'ın Reyhanlı ilçesinde darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlara, Suriyeliler de destek verdi.
 • 16 Temmuz 2016 09:34Reyhanlı'da, Darbe Karşıtı EylemReyhanlı'da, Darbe Karşıtı EylemHatay’ın Reyhanlı ilçesinde askeri darbe girişimine karşı halk sokaklara döküldü.
 • 11 Temmuz 2016 15:17Bakan Yardımcısı Yayman'ın Babası Toprağa VerildiBakan Yardımcısı Yayman'ın Babası Toprağa VerildiKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'ın vefat eden babası 87 yaşındaki Hacı Ökkeş Yayman'ın cenazesi Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde defnedildi.
 • 11 Temmuz 2016 08:54Bakan Yardımcısı Yayman'ın Acı GünüBakan Yardımcısı Yayman'ın Acı GünüKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’ın babası vefat etti.
 • 10 Temmuz 2016 21:28Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman'ın Acı GünüKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman'ın Acı GünüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cenaze namazında dua okunması -Cenazenin omuzlarda taşınması ve defin alanına götürülmesi -Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'ın üzgün hali Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'ın vefat eden babası Ökkeş Yayman toprağa verildi.
 • 10 Temmuz 2016 20:38Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yayman'ın Acı GünüKültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'ın vefat eden babası Ökkeş Yayman toprağa verildi.
 • 07 Temmuz 2016 11:37Reyhanlı'da Bir Evde Patlama: 2 Suriyeli Hayatını KaybettiReyhanlı'da Bir Evde Patlama: 2 Suriyeli Hayatını KaybettiHatay'ın Reyhanlı ilçesinde bir evde meydana gelen, nedeni henüz öğrenilemeyen patlamada 2 Suriyeli hayatını kaybetti.
 • 05 Temmuz 2016 17:32Hatay Ak Partili Yeşildal: Teröre Karşı Herkesin Milli Bir Duruş Sergilemesi LazımHatay Ak Partili Yeşildal: Teröre Karşı Herkesin Milli Bir Duruş Sergilemesi LazımAk Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Türkiye'nin içinde bulunduğu coğrafyanın topyekun bir saldırıya maruz kaldığını ve teröre karşı herkesin milli bir duruş sergilemesi gerektiğini söyledi.
 • 20 Haziran 2016 02:27AK Parti Genel Başkan Yardımcısı AtaşAK Parti Genel Başkan Yardımcısı AtaşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftara katılan vatandaşlardan detay AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'a tablo hediye edilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu AK Parti'de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir.
 • 19 Haziran 2016 22:23AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kurmuş olduğu AK Parti'de siyaset yapmak herkese nasip olacak bir iş değildir.
 • 08 Haziran 2016 00:00Hatay Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Biz Sizleri Yük Olarak GörmüyoruzHatay Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Biz Sizleri Yük Olarak GörmüyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Biz sizleri yük olarak görmüyoruzDIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hatay Valiliği tarafından Suriyeli sığınmacılar için verilen iftara katıldı.
 • 07 Haziran 2016 23:17Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Biz Sizleri Yük Olarak GörmüyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Biz Sizleri Yük Olarak GörmüyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hatay Valiliği tarafından Suriyeli sığınmacılar için verilen iftara katıldı.
 • 01 Haziran 2016 21:11Başbakan Yıldırım, Ankara'ya Geldiİlk yurt dışı ziyaretini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gerçekleştiren Başbakan Binali Yıldırım, özek uçak "ANA" ile saat 21.00'de Ankara'ya geldi.
 • 01 Haziran 2016 20:12Başbakan Yıldırım, Ankara'ya GittiBaşbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile KKTC'den ayrıldı.
 • 01 Haziran 2016 12:41Başbakan Yıldırım KKTC'ye GeldiBaşbakan Yıldırım KKTC'ye GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ercan Havalimanı'nda bekleyenler Başbakan Binali Yıldırım'ın uçaktan inişi Yıldırım'ın karşılayanlarla tokalaşması Karşılama töreni İstiklal Marşı'nın okunması Yıldırım'ın tören kıtasını selamlaması Karşılama heyetiyle tokalaşma Başbakan Yıldırım KKTC'ye geldi Yıldırım, KKTC Başbakanı Özgürgün tarafından resmi törenle karşılandı Başbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile saat 10.35'de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
 • 01 Haziran 2016 10:47Başbakan Yıldırım KKTC'ye GeldiBaşbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile saat 10.35'de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
 • 01 Haziran 2016 09:43Başbakan Yıldırım KKTC'ye GittiBaşbakan Binali Yıldırım, özel uçak "ANA" ile saat 09.35'te Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gitti.
 • 26 Mayıs 2016 16:17Kumlu'da Vali Topaca'ya BirifingKumlu'da Vali Topaca'ya BirifingHatay Valisi Ercan Topaca, Kumlu İlçesi’nde yürütülen hizmetlerle ilgili Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu’ndan brifing aldı.
 • 23 Mayıs 2016 15:03Faruk Çelik Gitti Mahmut Kaçar GeldiFaruk Çelik Gitti Mahmut Kaçar GeldiAK Parti'nin yeni MKYK'sında Cemil Çiçek, Bülent Gedikli, Ömer Çelik, Faruk Çelik gibi isimler yer almazken, Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, MKYK'ya giren isim oldu.
 • 23 Mayıs 2016 07:31Kabine Şifreleri! 6 Bakan İle 8 Genel Başkan Yardımcısı Liste DışıKabine Şifreleri! 6 Bakan İle 8 Genel Başkan Yardımcısı Liste DışıAK Parti MKYK'sında kabinenin şifrelerini de içeren bir değişikliğe gidildi. 6 bakan ile 8 genel başkan yardımcısı liste dışı kaldı. Bazıları kabinede ve grup yönetiminde değerlendirilecek.
 • 22 Mayıs 2016 19:24AK Parti 2. Olağünüstü Büyük KongresiAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu, Siyasi Erdem Etik Kurulu asil ve yedek üyelikleri için yapılan seçim tamamlandı.
 • 22 Mayıs 2016 17:45AK Parti Yeni Genel Başkanını Seçiyor (7) - YenidenAK Parti Yeni Genel Başkanını Seçiyor (7) - Yenidenİşte AK PARTİ'NİN YENİ MKYK LİSTESİAK Parti 2'nci Olağanüstü Büyük Kongresi oy pusulasında yer alan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) listesinde 50 asil üye ve 25 yedek üye adayı bulunuyor.
 • 22 Mayıs 2016 17:08AK Parti'nin Yeni MKYK'sında Kuşak Değişikliği SinyaliAK Parti'nin Yeni MKYK'sında Kuşak Değişikliği SinyaliAK Parti'de yeni MKYK listesinde daha fazla genç ve kadına yer açıldı. Kurul'daki Bakan sayısı azaltıldı, yaşlı üyeler de liste dışı kaldı.
 • 22 Mayıs 2016 16:45Mustafa Köse Mkyk ListesindeMustafa Köse Mkyk ListesindeAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde 50 kişilik Merkez Karar Yürütme Kurulu’nda (MKYK) aday listesi belirlendi.
 • 22 Mayıs 2016 16:38AK Parti Mkyk'da 26 Yeni İsimAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde, partinin Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeliklerine aday gösterilenler arasında, 26 yeni isim yer aldı.
 • 22 Mayıs 2016 15:58AK Parti Yönetiminde Büyük Değişiklik YapıldıAK Parti'nin 2. Olağanüstü Kongresi'nde, parti yönetiminde büyük değişiklik yapıldı.
 • 22 Mayıs 2016 15:38AK Parti Yeni Genel Başkanını Seçiyor (7)AK Parti Yeni Genel Başkanını Seçiyor (7)İşte AK PARTİ'NİN YENİ MKYK LİSTESİAK Parti 2'nci Olağanüstü Büyük Kongresi oy pusulasında yer alan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) listesinde 50 asil üye ve 25 yedek üye adayı bulunuyor.
 • 22 Mayıs 2016 15:38AK Parti Yeni Yönetiminde Savaş Mkyk'da, Erdem Etik KurulundaAK Parti Yeni Yönetiminde Savaş Mkyk'da, Erdem Etik KurulundaAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde Aydın milletvekili Mustafa Savaş MKYK’de Mehmet Erdem de Etik Kurulu listesinde yer aldı.
 • 22 Mayıs 2016 15:23AK Parti'de, İzmir'den Üç İsim ListedeUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın tek aday olarak girdiği AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongre’de, Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesinde AK Parti İzmir Milletvekilleri Nükhet Hotar ve Hamza Dağ; Merkez Disiplin Kurulu (MDK) listesinde ise Kerem Ali Sürekli yer aldı.
 • 22 Mayıs 2016 15:14AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde Mkyk Aday Listesi BelirlendiAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresinde 50 kişilik MKYK aday listesi belirlendi.
 • 22 Mayıs 2016 14:52AK Parti 2. Olağanüstü Büyük KongresiAK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde, partinin Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK), Merkez Disiplin Kurulu, Genel Merkez Parti İçin Demokrasi Kurulu ile Siyasi Erdem ve Etik Kurulu asil ve yedek üyeliklerine aday gösterilen isimler belli oldu.
 • 22 Mayıs 2016 14:29AK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste DışıAK Parti MKYK'da Önemli İsimler Liste DışıAK Parti MKYK listesinde Cemil Çiçek, Yalçın Akdoğan, Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, Recep Akdağ gibi önemli isimlerin yer almaması dikkat çekti.
 • 30 Nisan 2016 01:04Hatahet: Hatahet: "Ürdün Akabe ile İskenderun Limanı Arasındaki Taşımaların Bir An Önce Yapılmasını Ümit...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan detay Ürdün Ulaştırma Bakanı Ayman Hatahet'den röp Ürdün Ulaştırma Bakanı Hatahet Hatay'da Hatahet: "Ürdün Akabe ile İskenderun Limanı arasındaki taşımaların bir an önce yapılmasını ümit ediyoruz" Ürdün Ulaştırma Bakanı Ayman Hatahet, Ürdün Akabe ile İskenderun limanları arasındaki taşımaların bir an önce yapılmasını ümit ettiklerini belirtti.