SON DAKİKA FİKRET KUŞKAN HABERLERİ

Son Dakika Fikret Kuşkan Haberleri


FİKRET KUŞKAN

1986'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü özel yetenek sınavını kazanarak eğitimini bu okulda sürdürüp tamamlamıştır. Oyunculuk konusunda lise eğitimi sırasında edebiyat öğretmeninin desteğini alır. Fotoğrafçılık yaparken bırakarak, tiyatro aşkıyla sınavlara girer.Zor da... Devamı

13:32
"HAYAT Ağacı" 13. Bölümüyle 16 Aralık Salı Trt1'de Birbirlerine kenetlenmiş,her zorluğu omuz omuza ve Tek yürek olarak atlatmaya çalışan Karahanlı Ailesi'nin samimi ve sürükleyici hikayesi...
12:18
"HAYAT Ağacı" 11. Bölümüyle 2 Aralık Salı Günü Birbirlerine kenetlenmiş,her zorluğu omuz omuza ve Tek yürek olarak atlatmaya çalışan Karahanlı Ailesi'nin samimi ve sürükleyici hikayesi...
'HAYAT Ağacı' 11. Bölümüyle 2 Aralık Salı Günü
08:47
"Hayat Ağacı" Tavla Turnuvası!!! Trt 1'in sevilen aile dizisi "Hayat Ağacı" ekibi sette sahne aralarında tavla turnuvası yapıyor. Henüz galip olanın belli olmaması ile birlikte tüm ekip bu turnuva zor biter diyor
13:17
"HAYAT Ağacı" 10. Bölümüyle 25 Kasım Günü Trt1'de Umut'un kalbi Kenan diye çarparken eve gelen zarf tüm işlerin bir anda karışmasına sebep olur!
08:46
"HAYAT Ağacı" 6. Bölümüyle 25 Ekim Cumartesi Trt1'De... Birbirlerine kenetlenmiş,her zorluğu omuz omuza veTek yürek olarak atlatmaya çalışan Karahanlı Ailesi'nin samimi ve sürükleyici hikayesi...
10:10
Red'den Abonelerine 164 Milyon Liralık Tasarruf" Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Buruk: “Mayıs 2013’teki lansmanımızdan bugüne toplam 164 milyon liralık maliyet avantajını Red’lilere yaşatmanın mutluluğuyla yaza veda ediyoruz” “Giyilebilir teknolojide amacımız en iyisini, en erişilebilir şekilde sunmak” “Vodafone markalı telefonlara.
Red'den Abonelerine 164 Milyon Liralık Tasarruf'
10:00
Dev Kadronun İlk Bölüm Heyecanı Saygı ve sevgiyi kaybetmemiş, birbirine kenetlenmiş, hayata karşı her ne olursa olsun dim dik durmayı başarmış Karahanlı Ailesi'nin samimi ve sürükleyici hikayesi.
08:51
Fikret Kuşkan, "YANGIN Sahnesinde Emin Ellerdeydik" "HAYAT Ağacı" Dizisinin Yangın Sahnesinde Gerçek İtfaiyeciler Oynadı!
Fikret Kuşkan, 'YANGIN Sahnesinde Emin Ellerdeydik'
08:38
''Hayat Ağacı'', Çok Yakında TRT 1'de Seyircisiyle Buluşacak TRT1'de çok yakında seyircisiyle buluşacak olan "Hayat Ağacı" her ne olursa olsun dim dik durmayı başarmış Karahanlı Ailesi'nin samimi ve sürükleyici hikayesini içeriyor.
10:15
Alibeyköy'de "Babam ve Oğlum" Rüzgarı Esti Eyüp Belediyesi'nin mahallelerde düzenlediği açıkhava sinema şöleni ilgi odağı oluyor.
Alibeyköy'de 'Babam ve Oğlum' Rüzgarı Esti
09:32
Hayat Ağacı Filmi Hayat Ağacı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayat Ağacı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
20:30
Mustafa Hakkında Herşey Filmi Mustafa Hakkında Herşey filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Mustafa Hakkında Herşey filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Mustafa Hakkında Herşey Filmi
16:29
Dönersen Islık Çal Filmi Dönersen Islık Çal filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Dönersen Islık Çal filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Dönersen Islık Çal Filmi
13:34
Ekranlara Yasak Geliyor Merakla beklenen dizi Yasak başlıyor.
Ekranlara Yasak Geliyor
10:46
Fikret Kuşkan Nazım Bey'le Ekrana Dönüyor Bir süredir ekranlardan uzak olan Fikret Kuşkan Cuma günü ATV ekranlarında yayınlanacak Yasak diziyle izleyicinin karşısına çıkacak.
Fikret Kuşkan Nazım Bey'le Ekrana Dönüyor
14:15
Yasak Başlıyor! Başrollerinde Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk'ün yer aldığı Yasak dizisi, cuma akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.
12:27
Yasak İçin Dev Kadro, Dev Prodüksiyon Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk gibi başarılı oyuncuların yer aldığı ve yayınlanan ilk fragmanıyla büyük beğeni toplayan "Yasak", prodüksiyonuyla da çok konuşulacak.
Yasak İçin Dev Kadro, Dev Prodüksiyon
16:46
Yasak Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel'in yazdığı Yasak, dizisinin çekimlerinin ilk tanıtımı dün ekrana geldi.
Yasak Dizisinin Tanıtımı Yayınlandı
11:30
Yasak Setinden İlk Kareler Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk'lü Yasak'ın çekimleri başladı.
10:03
Nejat İşler Tedaviye Yanıt Verdi Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren ünlü oyuncunun kan değerlerinin normale dönmeye başladığı ve kortizon tedavisine başlandığı öğrenildi.
Nejat İşler Tedaviye Yanıt Verdi
00:06
Oyuncu Nejat İşler'in yoğun bakımda tedavi görmesi - Oyuncu Nejat İşler'in Acıbadem Bodrum Hastanesi yoğun bakım ünitesindeki tedavisine devam ediliyor.
Oyuncu Nejat İşler'in yoğun bakımda tedavi görmesi -
23:14
Oyuncu Nejat İşler'in Yoğun Bakımda Tedavi Görmesi İşler'in tedavi gördüğü hastaneye sabah saatlerinden bu yana gelen ünlü isimler gözyaşlarına boğuldu Yazar şarkıcı Özyılmazel: "Onun için bol bol dua edin.
Oyuncu Nejat İşler'in Yoğun Bakımda Tedavi Görmesi
14:01
Nejat İşler'in Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor Kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde, solunum cihazına bağlı olarak tedavisi süren ünlü oyuncu İşler'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
Nejat İşler'in Sağlık Durumu Ciddiyetini Koruyor
12:58
Nejat İşler'e ziyaretler - Oyuncu Nejat İşler'in Acıbadem Bodrum Hastanesi yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor.
Nejat İşler'e ziyaretler -
12:53
Nejat İşler'i Arkadaşları Yalnız Bırakmadı Ünlü oyuncu Nejat İşler'in Muğla'nın Bodrum ilçesinde tedavisi devam ederken, hastaneye sanatçı arkadaşları gelmeye başladı.
Nejat İşler'i Arkadaşları Yalnız Bırakmadı
12:49
Oyuncu Arkadaşları Nejat Işler'i Yalnız Bırakmadı Oyuncu arkadaşları, Muğla'nın Bodrum ilçesinde rahatsızlanarak yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan Necat Işler için sabah saatlerinde itibaren hastaneye akın etmeye başladı.
Oyuncu Arkadaşları Nejat Işler'i Yalnız Bırakmadı
12:39
Oyuncu Nejat İşler'in Yoğun Bakımda Tedavi Görmesi Bazı şarkıcı ve oyuncu arkadaşları, Acıbadem Bodrum Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Nejat İşler'i ziyaret etti.
Oyuncu Nejat İşler'in Yoğun Bakımda Tedavi Görmesi
04:43
Bodrum Ek Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda Bilinci YERİNDE DEĞİL HAYATİ TEHLİKESİ VAR Acil Serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda yoğun bakım servisine alınarak tedavisine devam edilen 42 yaşındaki Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy yaptığı yazılı açıklamada; 'Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu.
Bodrum Ek Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda
01:01
Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda Bilinci YERİNDE DEĞİL HAYATİ TEHLİKESİ VAR Acil Serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda yoğun bakım servisine alınarak tedavisine devam edilen 42 yaşındaki Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy yaptığı yazılı açıklamada; 'Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu.
Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda
23:28
Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.
Ünlü Oyuncu Nejat İşler Yoğun Bakımda
16:29
Adnan Kahveci Belgeseli'nin Çekimleri Sakarya'da Yapıldı Gerede yakınlarında 1993 yılında geçirdiği trafik kazasında ölen Adnan Kahveci'nin yaşamını anlatan belgeselin çekimlerine Sakarya'da devam edildi.
Adnan Kahveci Belgeseli'nin Çekimleri Sakarya'da Yapıldı
20:02
Erkekleri ve Kadınları Yakından Tanıyacağız! Bu yılın son günleri ve 2014'ün ilk günlerinde vizyona girecek olan iki film; kadınlar ve erkekler arasındaki çekişmeyi sinemaya taşıyor.
12:01
Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler 'ERKEKLER'"Fetih 1453"ün yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni filmi, "Erkekler" izleyiciyle buluşacak.
Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler
14:49
Bu Hafta 6 Yerli Film Vizyona Giriyor Sinemaseverler bu hafta 6 yerli film ile buluşuyor.
Bu Hafta 6 Yerli Film Vizyona Giriyor
11:34
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek Yönetmen Fatih Aksoy'un yeni filmi "Erkekler" izleyiciyle buluşacak Bosnalı sinemacı Danis Tanovic'in yazıp yönettiği "Bir Hurdacının Hayatı", seyirci karşısına çıkacak Bir zihinsel engellinin hayatının anlatıldığı "Özür Dilerim" dram sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.
Bu Hafta 8 Film Vizyona Girecek
06:03
'Erkekler' Filmi Görücüye Çıktı Ali Poyrazoğlu, Fikret Kuşkan ve Asuman Dabak'ın oynadığı 'Erkekler' filminin galası, Nişantaşı'nda yapıldı.
'Erkekler' Filmi Görücüye Çıktı
06:02
Komedi Şebeklik Yapmak Değildir 'Erkekler' filminde oynayan Fikret Kuşkan, komedi projeleriyle ilgili hassasiyetini anlattı: Komedi filmlerinin bir derdi olmalı.
Komedi Şebeklik Yapmak Değildir
21:13
Erkekler Orijinal Fragman Erkeklerin dünyasına içeriden bir bakış sergileyecek olan filmde Ali Poyrazoğlu bir psikiyatristi, Fikret Kuşkan ise eşinden yeni boşanan Avukat Adem'i canlandırıyor ve her gece bir başka kadınla beraber olan hızlı bir çapkına hayat veriyor.
06:03
'Böyle Bitmesin'in Tiryakisi Oldu TRT 1 ekranlarında cuma akşamları izleyiciyle buluşan 'Böyle Bitmesin' dizisi, bugün İclal Aydın ve Fikret Kuşkan'ı konuk ediyor.
'Böyle Bitmesin'in Tiryakisi Oldu
15:03
Tolgahan Sayışman: Pazarda Su Sattım Son dönemin başarılı oyuncularından Tolgahan Sayışman, çocukluğuyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Tolgahan Sayışman: Pazarda Su Sattım
12:24
Darbeleri ve Yankılarını Ele Alan Filmler Gişe Rekorları Kırdı Babam ve Oğlum, Vizontele Tuuba, Hükümet Kadın, O… Çocukları, Beynelmilel… 12 Eylül ile 27 Mayıs darbelerinin siyasi ve sosyal hayata yansımalarını konu eden bu dramlar, gişede başarılı oldu.
Darbeleri ve Yankılarını Ele Alan Filmler Gişe Rekorları Kırdı
06:03
Ali Poyrazoğlu' Erkekler Filmiyle Ego Dersi Veriyor Başrollerini Ali Poyrazoğlu ve Fikret Kuşkan'ın paylaştığı 'Erkekler' isimli sinema filminin çekimleri sürüyor.
Ali Poyrazoğlu' Erkekler Filmiyle Ego Dersi Veriyor
09:02
Sekiz Yıl Sonra İlk Kez Tiyatro Dünyasının Yapıtaşlarından Birisi Olarak Gösterilen Ali Poyrazoğlu, Sekiz Yıl Sonra...
Sekiz Yıl Sonra İlk Kez
06:03
Ali Poyrazoğlu 8 Yıl Aradan Sonra Sinemaya Dönüyor Usta oyuncu, Fatih Aksoy'un yönettiği 'Erkekler' isimli filmde başrolü Fikret Kuşkan'la paylaşıyor.
Ali Poyrazoğlu 8 Yıl Aradan Sonra Sinemaya Dönüyor
11:31
Hayat Devam Ediyor'un Finalinde Neler Oldu? Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını yaptığı Hayat Devam Ediyor final yaptı ve ekranlara veda etti.
Hayat Devam Ediyor'un Finalinde Neler Oldu?
10:01
Finalde Neler Oldu? Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcılığını üstlendiği Hayat Devam Ediyor dizisi ekranlara veda etti.
Finalde Neler Oldu?
13:36
Bir Dizi Pazar Günü Final Yapıyor Mahsun Kırmızıgül imzalı Hayat Devam Ediyor dizisinin ekran macerası Pazar günü sona erecek.
Bir Dizi Pazar Günü Final Yapıyor
14:44
Hayat Devam Ediyor Dizisi Yayından Kaldırılıyor! Bir dizi daha seyirciye veda ediyor. atv'nin pazar günleri ekrana gelen dizisi, 3 bölüm daha yayınlandıktan sonra sona erecek.
Hayat Devam Ediyor Dizisi Yayından Kaldırılıyor!
06:03
Bakırcı Ailesi'nin Evinde Bir Gün... atv'nin iki sezondur büyük ilgiyle izlenen dizisi 'Hayat Devam Ediyor'un çekimleri son hızla sürüyor.
Bakırcı Ailesi'nin Evinde Bir Gün...
06:03
Yürüyen Bir Fotoğraf Makinesiyim 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde çömlek ustası 'İsmail Bakırcı'yı canlandıran Fikret Kuşkan, işi dışında göz önünde olmayı sevmiyor: Benim işim fotoğraf....
Yürüyen Bir Fotoğraf Makinesiyim
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:22:42. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FİKRET KUŞKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]