SON DAKİKA FLASH TV HABERLERİ

Son Dakika Flash Tv Haberleri

13:21
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak Program yaptığı kanalla anlaşması sonlandırılan Karlı ve Uğur Arslan'la 'Evleneceksen Gel' adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan arasındaki kavga alevlendi.
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak
12:03
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak Program yaptığı kanalla anlaşması sonlandırılan Karlı ve Uğur Arslan'la 'Evleneceksen Gel' adlı evlilik programını sunmaya başlayacak Seda Sayan arasındaki kavga alevlendi.
Songül Karlı: Sonları Flash Tv Olacak
12:00
Flash TV'nin Haber Sunucusu Canlı Yayından Niran Ünsal'ı Bombaladı Yorumlarıyla ün salmış haber sunucusu Mustafa Yenigün, Ünsal'ın tesettüre girmesini Bülent Ersoy'un kandil gecesi programa tesettüre çıkmasıyla karşılaştırdı.
16:07
Dünya Çocukları Fotoğraf Sergisi Foça Belediyesi'nin katkılarıyla, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününde, Belgesel Film Yönetmeni ve Gezgin İsmail Ragıp Geçmen'den anlamlı sergi
16:23
Flash Tv'de Satılan İxperia K5 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam Teknolojiye Atarlanan Adam bu videoda Flash Tv'den sipariş verebileceğiniz iXperia K5'i inceliyor.
Flash Tv'de Satılan İxperia K5 İncelemesi - Teknolojiye Atarlanan Adam
10:03
Zehirlenen Yıldız Tilbe Hastaneye Kaldırıldı! Yıldız Tilbe, zehirlendiğini Twitter'dan duyurdu! Ünlü şarkıcı köylülerden aldığı pekmezi suya karıştırıp içince zehirlenmiş.
Zehirlenen Yıldız Tilbe Hastaneye Kaldırıldı!
15:34
Flash Tv Dizilerini Gölgede Bırakacak Kısa Film Flash Tv Dizilerini Gölgede Bırakacak Kısa Film
Flash Tv Dizilerini Gölgede Bırakacak Kısa Film
07:33
Annesini Öldüren Çalınak'a Canlı Yayında Ateş Püskürdü İki eşini öldüren Çalınak, Seda Sayan'ın programına katılınca, annesi öldürülen Ekrem Bey canlı yayında ateş püskürdü.
Annesini Öldüren Çalınak'a Canlı Yayında Ateş Püskürdü
09:13
Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan Arasındaki Dava Sonuçlandı Yargı, sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'un Süperstar Ajda Pekkan'a hakaret içeren ifadelerini yayınlayan televizyona RTÜK tarafından verilen cezayı 'haklı' buldu.
Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan Arasındaki Dava Sonuçlandı
08:15
Flash TV Spikeri de Kafasından Aşağı Su Döktürdü ALS hastalığı için başlatılan kampanyaya destek veren Mustafa Yenigün canlı yayında Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Fatih Portakal ve Yeni Türkü'ye meydan okudu.
Flash TV Spikeri de Kafasından Aşağı Su Döktürdü
12:49
Televizyon Yayınlarını İzlemek İçin İşte Yeni Frekanslar Bugün gece sabaha karşı Türksat 4A uydusunun devreye girmesi ile TV'lerin frekans ayarının tekrar yapılması gerekecek. TÜRKSAT A.Ş., TV'lerin yeni frekansları yayınladı.
Televizyon Yayınlarını İzlemek İçin İşte Yeni Frekanslar
10:00
YSK Seçim İçin Yayın Yapacak Radyo ve Tv'leri Belirledi Yüksek Seçim Kurulu, 10 Ağustos 2014'te yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için ulusal düzeyde yayın yapan özel televizyon ve radyoları belirledi.
YSK Seçim İçin Yayın Yapacak Radyo ve Tv'leri Belirledi
08:52
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru YSK, ulusal düzeyde yayın yapan özel televizyon ve radyoları belirledi.
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru
17:32
2 Kadını Öldürdü, Kendisine Eş Aradı Flash Tv'de yayınlanan 'Ne Çıkarsa Bahtına' programında 62 yaşındaki Sefer Bey'in yaptığı itiraf herkesi şaşırttı.
2 Kadını Öldürdü, Kendisine Eş Aradı
11:54
Nihat Hatipoğlu da Sosyal Medya Mağduru Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, sosyal medyada kendisine yönelik hakaretlere yasal yaptırım uygulayacağını duyurdu.
Nihat Hatipoğlu da Sosyal Medya Mağduru
07:13
Flash TV Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun Spiker Mustafa Yenigün, 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü gerçekleşen deprem sonrası deprem bilimcilerin yaptığı açıklamaları eleştirdi.
Flash TV Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun
09:05
2 Kadını Öldürüp İzdivaca Çıkan Adamın Hikayesi Daha önce birlikte olduğu 2 kadını katledip evlilik programına katılan Sefer Çalınak, filmlere konu olacak yaşamıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.
2 Kadını Öldürüp İzdivaca Çıkan Adamın Hikayesi
17:12
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam Flash TV'deki evlilik programında kısmetini arayan 62 yaşındaki Sefer Bey'in itirafları programa damga vurdu.
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam
16:02
2 Kadını Öldüren Sefer Bey Evlilik Programında Eş Aradı Flash Tv'de yayınlanan 'Ne Çıkarsa Bahtına' programında 62 yaşındaki Sefer Bey'in yaptığı itiraf herkesi şaşırttı.
2 Kadını Öldüren Sefer Bey Evlilik Programında Eş Aradı
12:53
2 Kadını Öldüren Sefer Bey Evlilik Programında Eş Aradı Flash TV'de canlı yayınlanan "Ne Çıkarsa Bahtına" isimli evlilik programına katılan Sefer Amca, iki kadını öldürdüğünü itiraf etti.
2 Kadını Öldüren Sefer Bey Evlilik Programında Eş Aradı
23:20
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin İzne Ayrıldı CHP'nin seçim öncesi eleştirdiği TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in izne ayrıldığı ve yeni bir ismin başa geçeceği konuşuluyor.
TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin İzne Ayrıldı
14:19
Rtük: Herhangi Bir Kuruluşun Hedef Alınması veya Kayırılması Söz Konusu Değildir RTÜK, seçim döneminde sürecin raporlama kısmıyla ilgilenen Kurulun herhangi bir kuruluşu hedef alması veya kayırması söz konusu olmadığını savunarak, "Bütün süreçler tarafsızlık içerisinde ve hukuka uygun olarak yürütülmektedir.
13:26
Seçimde Yayın Yasaklarını İhlal Eden Kanallar RTÜK: "Sürecin raporlama kısmıyla ilgilenen Üst Kurulun herhangi bir kuruluşu hedef alması veya kayırması söz konusu değildir.
Seçimde Yayın Yasaklarını İhlal Eden Kanallar
16:03
Flash Tv'den Papa'ya İslama Davet Çağrısı Flash Tv'den Papa'ya İslama Davet Çağrısı.
Flash Tv'den Papa'ya İslama Davet Çağrısı
04:37
Zor Yerden - Bölüm 4 Özet - Mustafa Yenigün "Zor Yerden" sohbet programının dördüncü hafta özeti.
Zor Yerden - Bölüm 4 Özet - Mustafa Yenigün
12:28
İzdivaç Programında Görülmemiş Olay Flash Tv'nin 'İzdivaç' programındaki diyaloglar izleyenleri çok şaşırttı.
İzdivaç Programında Görülmemiş Olay
15:14
CHP Grup Toplantısıyla İlgili E Posta Talimat Değil, İç Haberleşmedir" RTÜK: "Geçtiğimiz günlerde çeşitli yollarla kaydedilmiş bazı ses kayıtlarının CHP grup toplantısında yayınlanmasıyla ilgili olarak da daire yöneticileri iç haberleşme yoluyla uzmanlardan değerlendirme istemişlerdir.
00:55
Flash TV'nin Haber Spikeri Ekrana Ekmekle Çıktı Flash TV'nin gece haberlerini sunan Gökhan Taşer, ekmek almak için dışarı çıkan ve hayatını kaybeden Berkin Elvan için ekrana ekmekle çıktı.
Flash TV'nin Haber Spikeri Ekrana Ekmekle Çıktı
11:47
Başkan Gökçek: "Uluslararası Güçler Seçim Öncesinde Ülkeyi Karıştırmak Amacıyla Yeni Planlar Ortaya... ANKARA (İHA) – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Melih Gökçek, uluslararası güçlerin seçim öncesinde ülkeyi karıştırmak amacıyla yeni planlar ortaya koyacaklarını söyledi.
Başkan Gökçek: 'Uluslararası Güçler Seçim Öncesinde Ülkeyi Karıştırmak Amacıyla Yeni Planlar Ortaya...
23:21
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikaha Katıldı Bursa'da Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ'un kızının düğünü AK Parti ve CHP'li siyasetçileri bir araya getirdi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikaha Katıldı
22:41
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptı - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ziya Göktuğ'un kızı Özge Göktuğ ile Asutay Güleç çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptı -
22:06
Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da, Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ'un kızının düğününde nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu Bursa'da Nikah Şahidi Oldu
22:03
Kılıçdaroğlu ve Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu ve Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu
21:24
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı Çalışma Faruk Çelik ile CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'da Mustafa Sarıgül'ün kıydığı Özge Göktuğ ile Asutay Güleç'in nikah şahitliğini yaptı.
Bakan Çelik ile Kılıçdaroğlu, Nikah Şahitliği Yaptı
21:16
Kılıçdaroğlu, Bakan Çelik ile Birlikte Nikah Şahidi Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve CHP Istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile birlikte Bursa'da nikah şahitliği yaptı.
Kılıçdaroğlu, Bakan Çelik ile Birlikte Nikah Şahidi Oldu
18:03
Kılıçdaroğlu, Göktuğ'un Kızının Nikah Şahitliğini Yapacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam karayolu ile Bursa'ya giderek, Flash TV'nin sahibi Ömer Göktuğ'un kızının nikah şahitliğini yapacak.
Kılıçdaroğlu, Göktuğ'un Kızının Nikah Şahitliğini Yapacak
12:35
Kılıçdaroğlu, Bu Akşam Bursa'da Nikah Şahitliği Yapacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu akşam Bursa’da nikah şahitliği yapacak.
Kılıçdaroğlu, Bu Akşam Bursa'da Nikah Şahitliği Yapacak
14:46
Aşk Olsun Gelincik, Evlendirecek Ulusal FM Radyo frekansları arasında ilk sırada yer alan ve kentin ilk özel radyosu olma özelliğini gururla taşıyan Delta FM' de bir ilke daha imza atılarak evlilik programı yapılacak.
Aşk Olsun Gelincik, Evlendirecek
15:03
İnternet Yasağına İlginç Protesto Flash TV'de "Gece Hattı" isimli programında haberleri sunan Gökhan Taşkın, haber masasının üzerindeki dizüstü bilgisayarı zincirlenmiş biçimde yayına başladı.
İnternet Yasağına İlginç Protesto
10:05
İnternet Fenomeni Melek Subaşı Meğerse Büyük Rol Yapmış Yalçın Çakır'ın programına katılan ve program görüntüleri internette tıklanma rekorları kıran Melek Subaşı'nın tamamen rol yaptığı ortaya çıktı.
İnternet Fenomeni Melek Subaşı Meğerse Büyük Rol Yapmış
09:03
Melek Subaşı - 3 Milyar 750 Milyon! Türk televizyonlarının en unutulmaz anlarından biri: Melek Subaşı, Flash TV'de 3 milyar 750 milyon derken...
Melek Subaşı - 3 Milyar 750 Milyon!
09:03
Melek Subaşı - Doğum Tarihi Muş! Türk televizyon tarihinin "altın" anlarından biri daha; Melek Subaşı Flash TV'de yalan testinde doğum tarihini "Muş" olarak beyan ediyor.
Melek Subaşı - Doğum Tarihi Muş!
15:14
Dev Kadro Karşı Gazetesi'nde Buluşuyor Kamuoyunda merakla beklenen ve 9 Şubat Pazar günü yayın hayatına başlayacak olan Karşı Gazetesi yazar kadrosuyla da çok konuşulacak.
15:02
Talibi Tarafından Beğenilmeyince "O Zaman Kızımı Al" Dedi Flash TV'deki evlilik programı 'Ne Çıkarsa Bahtına'da talip olduğu kişiye, "Beni beğenmezseniz kızım var" diyen kadın izleyenleri şoke etti.
Talibi Tarafından Beğenilmeyince 'O Zaman Kızımı Al' Dedi
00:51
Flaş TV Şafak Sezer'le Dalga Geçti Flaş TV, Alemin kralı dizi setinde kameramanın kulağını patlatıp hapis cezası alan Şafak Sezer'le ana haber bülteninde alay etti.
Flaş TV Şafak Sezer'le Dalga Geçti
11:54
Ulusal Düzeyde Yayın Yapan Özel Televizyon ve Radyolar Belirlendi Yüksek Seçim Kurulu (YSK), ulusal düzeyde yayın yapan özel televizyon ve radyoları belirledi.
Ulusal Düzeyde Yayın Yapan Özel Televizyon ve Radyolar Belirlendi
11:32
Yerel Seçimlere Doğru YSK, ulusal düzeyde yayın yapan özel televizyon ve radyoları belirledi
Yerel Seçimlere Doğru
21:24
Flash TV Spikerinin Ahmet Kaya Tepkisi Mustafa Yenigün, Ahmet Kaya haberini sunduktan sonra olaylı gecede yer alan sanatçılara ağır eleştirilerde bulundu.
Flash TV Spikerinin Ahmet Kaya Tepkisi
17:23
Usta Gazeteci Savaş Ay Vefat Etti (2) Gazeteci Savaş Ay tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat etti.
Usta Gazeteci Savaş Ay Vefat Etti (2)
17:05
Usta Gazeteci Savaş Ay Vefat Etti Haber-kamera.İSTANBUL,(DHA) Gazeteci Savaş Ay tedavi gördüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde vefat etti.
Usta Gazeteci Savaş Ay Vefat Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:30:29. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA FLASH TV HABERLERİ
[Hata Bildir]