SON DAKİKA GAMZE ÖZÇELİK HABERLERİ

Son Dakika Gamze Özçelik Haberleri

20:23
Gamze Özçelik 'Kafa' Gamze Özçelik,O Ses Türkiye Özel programında 'Kafa' isimli şarkıyı seslendirdi ve Ebru Gündeş'in ekibine dahil oldu.
Gamze Özçelik 'Kafa'
10:36
Gamze Özçelik: Çekmeyin Utanıyorum Bir mekanda sevgilisi ile görüntülenen Özçelik, makyaj yaparken kendisini çeken gazetecilere, "Çekmeyin utanıyorum. Çok kalabalıksınız " dedi.
Gamze Özçelik: Çekmeyin Utanıyorum
20:35
Gökhan Demirkol'a 8 Yıl 9 Ay Hapis Cezası Oyuncu Gamze Özçelik’e tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan Gökhan Demirkol, 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
18:37
Gökhan Demirkol'a 8 Yıl 9 Ay Hapis Cezası (2) Oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği suçlamasıyla hakkında verilen hapis cezaları Yargıtay tarafından iki kez bozulan ve yeniden tutuklu yargılanan eski basketbolcu Gökhan Demirkol, 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
18:34
Gökhan Demirkol'un "Tecavüz" İddiasıyla Yargılanması Tutuklu sanık Demirkol, oyuncu Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
17:13
Gökhan Demirkol'a 8 Yıl 9 Ay Hapis Oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklu yargılanan Gökhan Demirkol, 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Gökhan Demirkol'a 8 Yıl 9 Ay Hapis
17:01
Gökhan Demirkol, Trafik Kazası Davasından da Aranıyormuş Oyuncu Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklu yargılanan eski milli basketbolcu Gökhan Demirkol'un trafik kazasından da arandığı ortaya çıktı.
Gökhan Demirkol, Trafik Kazası Davasından da Aranıyormuş
16:15
Eski Milli Basketbolcu Demirkol, 2 Yıl Sonra Tutuklandı Oyuncu Gamze Özçelik’e tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan ve 2 yıldır kaçak olan eski milli basketbolcu Gökhan Demirkol, Antalya’da tutuklandı.
Eski Milli Basketbolcu Demirkol, 2 Yıl Sonra Tutuklandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GAMZE ÖZÇELİK HABERLERİ
[Hata Bildir]