08:1400
SON DAKİKA GENELKURMAY BAŞKANLIĞI HABERLERİ

Son Dakika Genelkurmay Başkanlığı Haberleri

  PKK'lılar Köylüleri Tehdit Edip Traktör Yaktı

  Muş’un Hasköy ilçesine bağlı Karakütük köyünde 6 vatandaş, silahlı 3 PKK’lı tarafından tehdit edildiklerini ve traktörlerinin yakıldığını söyledi. (Dün 14:39)

   

  Önemli Yurt İçi Olaylar

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde, polisevine ateş ederek olay yerinden kaçan 4 5 kişilik grup tarafından daha sonra güvenlik güçlerine ateş açıldığı, çıkan çatışmada, kaçan grup içerisinde bulunan bir şahsın olay yerinde öldüğü bildirildi. (Dün 14:06)

   

  Silopi'de Polisevine Ateş Açan Gruptaki Bir Kişi Çatışmada Öldü

  Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak’ın Silopi ilçesinde polisevine ateş açarak, emniyet güçleri ile çatışan gruptaki bir kişinin çıkan çatışmada öldüğünü açıkladı. (Dün 14:05)

   

  Anıtkabir'i Dün 232 Bin 573 Kişi Ziyaret Etti

  Anıtkabir'i Dün 232 Bin 573 Kişi Ziyaret Etti

  Cumhuriyet'in 91. yıldönümü olan dün (29 Ekim) Anıtkabir’i 232 bin 573 kişi ziyaret etti. (Dün 14:01)

   

  Tanrıkulu: Genelkurmay Başkanlığı Tarafından İzaha Muhtaç Bir Yanıt Verildi

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Genelkurmay Başkanlığı'nın 'Ankara-IŞİD ilişkisi' başlığı ile basına yansıyan fotoğraflara ilişkin açıklamasını değerlendirdi. (Dün 13:42)

   

  Silopi'de Polisevine Ateş Edildi: Kaçan 1 Kişi Öldü

  Silopi'de Polisevine Ateş Edildi: Kaçan 1 Kişi Öldü

  Dün sabaha karşı 4-5 kişilik bir grup, Şırnak Silopi'de bulunan polisevine ateş edip kaçtı. Kaçan grup içerisindeki bir şahıs, çıkan çatışmada öldü. (Dün 13:21)

   

  Atatürk Büstünü Yerinden Söktüler

  Atatürk Büstünü Yerinden Söktüler

  Şırnak’ın Silopi ilçesinde yaşı küçük çocuklardan oluşan 10-15 kişilik grup, girdikleri bir okulun bahçesindeki Atatürk büstünü yerinden söktü. (Dün 13:09)

   

  Diyarbakır'da Astsubay Aydoğdu'ya Yönelik Silahlı Saldırı

  Diyarbakır'da Astsubay Aydoğdu'ya Yönelik Silahlı Saldırı

  Genelkurmay Başkanlığı: "Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Körhat mahallesi çarşamba pazarında, ailesi yanında olduğu halde alışveriş yapmakta olan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet Aydoğdu, yüzleri maskeli, kimlikleri ve eşgalleri henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından, yakın mesafeden başına ateş edilmek suretiyle. (Dün 12:30)

   

  Diyarbakır'da Askere Silahlı Saldırı

  Genelkurmay Başkanlığı: "Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, şehidimize Allah'tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz" (Dün 12:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 08:14:30. #1.11#