SON DAKİKA GÖMEÇ HABERLERİ

Son Dakika Gömeç Haberleri

 • 20:53Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle Sonuna Kadar Mücadele EdeceğizCumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle Sonuna Kadar Mücadele EdeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan terörle sonuna kadar mücadele edileceğini söyledi.
 • 15:25Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tahir Elçi'nin Öldürülmesine TepkiCumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Tahir Elçi'nin Öldürülmesine TepkiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesi ve 1 polisin şehit edilmesine ilişkin "Sayın Elçi'ye ve şehit polisimize Allah'tan rahmet, yaralılara şifalar diliyorum.
 • 15:24Cumhurbaşkanı Erdoğan Balıkesir'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, zeytin topladı.
 • 14:29Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayvalık'ta Zeytin Hasadına KatılacakCumhurbaşkanı Erdoğan Ayvalık'ta Zeytin Hasadına KatılacakFabrikaya ait detaylar- Balıkesir Valisi Mustafa Yaman'ın hazırlıkları yerinde incelemesine ait detaylar- Fabrikanın sahibi Ahmet Sucu ile röportaj- Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ile röportaj Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayvalık'ta zeytin hasadına katılacak- Balıkesir Valisi Yaman: - "(Cumhurbaşkanı Erdoğan) Dünyanın en güzel zeytinyağının üretildiği Ayvalık'a teşrif ederek hem zeytin hasadına katılacak hem de Ayvalık'ın önemli zeytinyağı fabrikasında zeytinyağının üretimine tanık olacak"- Ayvalıklı zeytin üreticisi ve zeytinyağı fabrikası sahibi Sucu: - "Sayın Erdoğan, rahmetli Bayar'dan sonra zeytin hasadına gelecek ilk Cumhurbaşkanımız olacak" SUAT SALGIN - Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Ayvalık'ta zeytin hasadına katılacağını ve bir tesiste zeytinyağı üretimine tanık olacağını söyledi.
 • 12:58Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayvalık'ta Zeytin Hasadına KatılacakBalıkesir Valisi Mustafa Yaman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Ayvalık'ta zeytin hasadına katılacağını ve bir tesiste zeytinyağı üretimine tanık olacağını söyledi.
 • 15:26Ark Yapan Elektrik Telleri Yangına Sebep OlduArk Yapan Elektrik Telleri Yangına Sebep OlduBalıkesir’in Gömeç ilçesinde, ark yapan elektrik tellerinin sebebiyet verdiği arazi yangını heyecana yol açtı.
 • 15:05Gömeç Mahalle Liginin Şampiyonları Kupalarına KavuştuGömeç Mahalle Liginin Şampiyonları Kupalarına KavuştuBalıkesir’in Gömeç ilçesinde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Ligi Futbol Turnuvasında birinci olan Mithatpaşa ve Kemalpaşa takımlarına kupaları düzenlenen bir törenle verildi.
 • 14:58Gömeç'te Öğretmenler Gününde Coşkulu YemekGömeç'te Öğretmenler Gününde Coşkulu YemekBalıkesir’in Gömeç ilçesinde; Gömeç Kaymakamlığı, Gömeç Belediyesi ve Gömeç Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri Öğretmenler Günü’ne özel yemeğe ilgi yoğun oldu.
 • 14:23Çanakkale İzmir Karayolu YeşillendiriliyorÇanakkale İzmir Karayolu YeşillendiriliyorBalıkesir’in Burhaniye ilçesinden geçen Çanakkale-İzmir karayolunda ağaçlandırma çalışması başlatıldı.
 • 16:01Gömeç'te Çöken Yollara Belediye MüdahalesiGömeç'te Çöken Yollara Belediye MüdahalesiBalıkesir’in Gömeç ilçesinde, ilçenin ana arteri olan Atatürk Caddesi’nde şiddetli yağışlar ve ağır tonajlı kamyonlar nedeniyle çöken yollar Gömeç Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki ekipler tarafından onarılmaya başlandı.
 • 14:54Gömeç'te Mahalle Ligine İlgi Yoğun OlduGömeç'te Mahalle Ligine İlgi Yoğun OlduBalıkesir’in Gömeç ilçesinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve kente bağlı tüm ilçe belediyelerin ortaklaşa düzenledikleri Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’na ilgi yoğun oldu.
 • 16:56Karesi Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği'ne Üye OlduKaresi Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği'ne Üye OlduBalıkesir’in Karesi Belediyesi, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’ne üye oldu.
 • 12:45Tariş'in Zeytinyağı Fiyatları Üreticileri SevindirdiTariş'in Zeytinyağı Fiyatları Üreticileri SevindirdiTürkiye’nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir’in Körfez yöresinde, zeytin hasadına başlanırken, Tariş’in açıkladığı zeytinyağı fiyatları da üreticileri sevindirdi.
 • 17:32Gömeç Fasulyesi TanıtıldıGömeç Fasulyesi TanıtıldıHer gün yeni ve farklı bir hizmetle toplumun huzuruna çıkan Kayseri Kocasinan Belediyesi, Gömeç fasulyesini hem tanıttı hem de misafirlerine tattırdı.
 • 16:17Gömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarGömeç Fasulyesini Önce Tanıttılar Sonra TattılarKayseri’nin Gömeç fasulyesi ‘Gömeç Fasulyesi Tanıtım Ve Tadım Töreni’ ile tanıtıldı.
 • 16:11"Gömeç Fasulyesi" TanıtıldıKayseri'nin yöresel ürünlerinden "Gömeç Fasulyesi"nin tanıtımı yapıldı.
 • 16:21Gömeç'te Öğrenciler Zeytin Hasadı YaptıGömeç'te Öğrenciler Zeytin Hasadı YaptıBalıkesir’in Gömeç ilçesinde, 6 Eylül Çok Programlı Anadolu Lisesi (Ç.P.A.L.) öğrencileri Zeytin Hasadının yapıldığı zeytinliklere giderek hasat yapılışını inceleyerek; zeytin ve zeytinyağının faydaları, zeytinin evreleri, kaliteli hasat, kaliteli zeytinyağı, modern tarım hakkında bilgiler aldılar.
 • 13:51Ak Partili Milletvekillerinden Gömeç'e Teşekkür ZiyaretiAk Partili Milletvekillerinden Gömeç'e Teşekkür Ziyareti1 Kasım genel seçimlerinde 4. kez tek başına iktidar olan AK Parti’nin Balıkesir’den TBMM’ye gitme hakkını kazanan 4 milletvekili Edremit Körfezi’ne yönelik gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretleri kapsamında Gömeç ilçesini ziyaret etti.
 • 16:54Balıkesir Valisi Yaman'ın Burhaniye ZiyaretiBalıkesir Valisi Yaman'ın Burhaniye ZiyaretiBALIKESİR (İHA)Balıkesir’in Burhaniye ilçesi, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman’ı ağırladı.
 • 14:37Balıkesir'de Teşkilatlara 1 Kasım Demokrasi Zaferi TeşekkürüBalıkesir'de Teşkilatlara 1 Kasım Demokrasi Zaferi TeşekkürüAK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınoğlu ve Kasım Bostan, meclis açılışı öncesi teşkilatlara çıkarma yaparak, teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.
 • 16:17Gömeçli Kadınlar Osmanlı'nın İzlerini Takip EttiGömeçli Kadınlar Osmanlı'nın İzlerini Takip EttiBalıkesir’in Gömeç ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serap Özer tarafından koordine edilen ’’Bursa tarih ve kültür gezisi’’ gömeçli kadınlar tarafından ilgi gördü.
 • 21:23AK Parti Balıkesir Milletvekili Aydınlıoğlu AçıklamasıAK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, seçim sonuçlarına ilişkin, "Bu seçimler gösterdi ki, Türkiye'de iktidarların önünü kesmek isteyen yerli ve yabancı işbirlikçilerine bu bir tokat oldu" dedi.
 • 20:44Edremit'te Davullar AK Parti İçin ÇaldıEdremit'te Davullar AK Parti İçin ÇaldıSandıkların büyük bir kısmının açıldığı Balıkesir’de AK Parti Balıkesir milletvekili olarak bir kez daha seçilmesi kesinleşen Ali Aydınlıoğlu, Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda halka seslenerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 • 16:48Gömeç seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Gömeç Gömeç seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - GömeçGömeç seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Gömeç oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 16:46Edremit Körfezinde Oy Kullanma İşlemi SürüyorEdremit Körfezinde Oy Kullanma İşlemi SürüyorBalıkesir’in Edremit Körfezinde bulunan Edremit, Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Havran ilçelerinde sabah saatlerinde başlayan oy verme işlemi tüm hızıyla sürüyor.
 • 15:06Balıkesir'in Ekonomik Geleceği TartışıldıBalıkesir'in Ekonomik Geleceği TartışıldıBalıkesir Sanayi Odası ve Balıkesir Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde 6. Balıkesir Ekonomik İstişare toplantısı gerçekleştirildi.
 • 17:42Zeytin Fiyatları Üreticiyi SevindirdiZeytin Fiyatları Üreticiyi SevindirdiTürkiye’nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde yeşil zeytin alımına başlanırken, fiyatlar mahsulün iriliğine göre 2,5 ila 7 lira arasında değişiyor.
 • 11:34Zeytin Fiyatları Burhaniyeli Üreticiyi SevindirdiZeytin Fiyatları Burhaniyeli Üreticiyi SevindirdiÜlkenin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in Körfez Bölgesi'nde, firmalarca yeşil zeytin alımına başlandı.
 • 11:27Zeytin Fiyatları Burhaniyeli Üreticiyi SevindirdiZeytin Fiyatları Burhaniyeli Üreticiyi SevindirdiTürkiye'nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in Körfez Bölgesi'nde, firmalarca yeşil zeytin alımına başlandı.
 • 16:23Edremit Körfezi Yağmura TeslimEdremit Körfezi Yağmura TeslimBalıkesir’in Edremit Körfezi’nde sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 11:33Kuzey Ege Kıyılarında Kuvvetli YağışMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nün İzmir meteoroloji radarı ve uydusundan alınan son görüntüler ile yaptığı değerlendirmelere göre; önümüzdeki 6 saat içerisinde İzmir’in kuzey ilçeleri (Foça, Aliağa, Dikili, Bergama, Kınık) Çanakkale’nin güney ve doğu ilçelerinde (Ayvacık, Bayramiç, Çan ve Yenice) kuvvetli, Edremit Körfezi çevrelerinde (Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç, Ayvalık, İvrindi) çok kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
 • 11:226 Saat İçerisinde Kuzey Ege Kıyılarında Kuvvetli Yağış Bekleniyor6 Saat İçerisinde Kuzey Ege Kıyılarında Kuvvetli Yağış BekleniyorMeteoroloji, önümüzdeki 6 saat içerisinde İzmir'in kuzey ilçeleri, Çanakkale'nin güney ve doğu ilçeleri ve Edremit körfezi çevrelerinde çok kuvvetli yağış görüleceğini duyurdu.
 • 18:34Meteoroloji'den 5 İl İçin 'Kuvvetli Yağış' UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü; İzmir, Manisa, Balıkesir, Çanakkale ve Aydın'ın bazı ilçelerinde önümüzdeki 6 saat içerisinde kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.
 • 13:35Edremit Körfezindeki Çorumlular Her Ay Bir Araya GeliyorEdremit Körfezindeki Çorumlular Her Ay Bir Araya GeliyorBalıkesir’in Körfez yöresindeki Çorumlular, Körfez Çorumlular Platformu çatısı altında bir araya gelirken, her ayın 19’unda buluşmayı da gelenek haline getirdi.
 • 10:01Gömeç AK Parti'de Vefa ZamanıGömeç AK Parti'de Vefa ZamanıBalıkesir Ak Parti il başkanlığı Gömeç’te düzenlediği bir toplantı ile eski ilçe ve belde başkanlığı yapan partilerine plaket verdi.
 • 17:33Muhtarlar GünüAK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit'te muhtarlarla bir araya gelip, sorunlarını dinledi.
 • 16:55Zeytinyağının Kalitesi SevindirdiZeytinyağının Kalitesi SevindirdiTürkiye’nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir’in körfez bölgesinde zeytin hasadına başlanırken, ilk sıkılan zeytinyağlarındaki kalite yüksekliği de üreticileri sevindirdi.
 • 11:36Burhaniye Zeytinyağı Kalitesi SevindirdiBurhaniye Zeytinyağı Kalitesi SevindirdiTürkiye'nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in körfez bölgesinde zeytin hasadına başlanırken, ilk sıkılan zeytinyağlarındaki kalite yüksekliği de üreticileri sevindirdi.
 • 09:28Zeytinyağı Kalitesi SevindirdiZeytinyağı Kalitesi SevindirdiTürkiye'nin en önemli zeytin üretim merkezlerinden Balıkesir'in Körfez Bölgesi'nde zeytin hasadına başlanırken, ilk sıkılan zeytinyağlarındaki kalite yüksekliği de üreticileri sevindirdi.
 • 14:11Kayseri'de Trafik Kazası: 1 ÖlüKayseri'nin meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
 • 17:21Çolakbayrakdar, Çolakbayrakdar, "Marka Olacak Değerlerimiz Var"Vatandaşının hayatı kolaylaştırmak, yaşanabilir bir şehir sunmak amacıyla çalışmalarını çok yönlü ve yoğun bir şekilde devam ettiren Kocasinan Belediyesi, yerel değerlerine sahip çıkarak birer dünya markası yapmak için düzenlediği tanıtım faaliyetlerine devam ediyor.
 • 17:48Yol Kenarında 127 Kaçak YakalandıYol Kenarında 127 Kaçak YakalandıBalıkesir'in Gömeç İlçesi'nde, yol kenarında bekleyen 127 Afgan kaçak, devriye görevindeki jandarma ekiplerince yakalandı.
 • 15:14127 Afgan Uyruklu Sığınmacı Geri Dönünce Yakalandı127 Afgan Uyruklu Sığınmacı Geri Dönünce YakalandıYasa dışı yollarla Avrupa’ya gitmek için İzmir’in Dikili ilçesine gelen 127 Afganistan vatandaşı, hava muhalefeti sebebiyle İstanbul’a geri döndürülünce yakayı ele verdi.
 • 14:25Burhaniye'de Güner Bahadır Yeni Milli Eğitim Müdürü OlduBurhaniye'de Güner Bahadır Yeni Milli Eğitim Müdürü OlduBalıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Sabri Pekşen’in İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne atanmasıyla boşalan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Güner Bahadır atandı.
 • 13:22127 Afgan Kaçak Yakalandı127 Afgan Kaçak YakalandıBalıkesir'in Gömeç ilçesinde, Afganistan uyruklu 127 kaçak yakalandı.
 • 12:45Balıkesir'de 127 Kaçak YakalandıBalıkesir'in Gömeç ilçesinde, Afganistan uyruklu 127 kaçak yakalandı.
 • 16:37Burhaniye'de Arıcılara İlaçlama UyarısıBurhaniye'de Arıcılara İlaçlama UyarısıBalıkesir’in Burhaniye ilçesinde, zeytin sineği ilaçlaması ile ilgili hazırlıklar tamamlanırken, zeytinliklerin yakının da bulunan arı kovanlarının da kaldırılması istendi.
 • 14:36Ali Aydınlıoğlu'ndan Kalkım Yolu MüjdesiAli Aydınlıoğlu'ndan Kalkım Yolu MüjdesiSeçim çalışmalarına devam eden AK Parti Balıkesir Milletvekilli Adayları Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Kasım Bostan, Mustafa Canbey, Hülya Kamçı, Hasan Demiraslan ve Hasan Şafak berbaberinde Ak Parti İl yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları ile birlikte Körfez ilçelerine çıkartma yaptı.
 • 21:13Alanyaspor'da İkinci Kalpar DönemiAlanyaspor'da İkinci Kalpar DönemiAlanyaspor'da ikinci Kalpar dönemi PTT 1'inci Lig'de mücadele eden Alanyaspor, takımı geçen yıl da çalıştıran Hüseyin Kalpar ile anlaştı.
 • 20:11Alanyaspor'da İkinci Kalpar DönemiAlanyaspor'da İkinci Kalpar DönemiPtt 1'inci Lig'de mücadele eden Alanyaspor, takımı geçen yıl da çalıştıran Hüseyin Kalpar ile anlaştı.