SON DAKİKA GÜNEBAKAN HABERLERİ

Son Dakika Günebakan Haberleri

11:27
Alternatif Yakıtlı Araçlar Ankara Trafiğine Çıktı Ankara Üniversitesi öğrencileri, ürettikleri alternatif yakıtlı araçlarla Ankara trafiğinde boy gösterdi.
Alternatif Yakıtlı Araçlar Ankara Trafiğine Çıktı
16:08
Aksaray Belediyesi 9 Ayda 118 Projenin 40 Tanesini Gerçekleştirdi Aksaray Belediyesinin 9 ay gibi çok kısa bir süre içerisinde ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla 118 projenin 40'ını gerçekleştirdi.
Aksaray Belediyesi 9 Ayda 118 Projenin 40 Tanesini Gerçekleştirdi
19:04
O Genç Konuştu: O Fotoğraf Yaşadıklarımızın Özetidir Adana'da Kobani'de ölenler için taziye çadırı kurmak isterken polisin slogan atmaması için iki eliyle ağzını yırtarcasına açtığı üniversitesi öğrencisi konuştu.
O Genç Konuştu: O Fotoğraf Yaşadıklarımızın Özetidir
18:52
Adana'da Kobani Çadırı Olayında Gözaltına Alınanlar Adliyede Adana'da Kobani'de ölenler için taziye çadırı kurmak isterken polisin müdahalesiyle gözaltına alınan 11 kişi ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Adana'da Kobani Çadırı Olayında Gözaltına Alınanlar Adliyede
18:36
Eylemde Ağzı Yırtılırcasına Açılan Genç Konuştu Adana'da Kobani'de ölenler için taziye çadırı kurmak isterken polisin slogan atmaması için iki eliyle ağzını yırtarcasına açtığı üniversitesi öğrencisi konuştu.
Eylemde Ağzı Yırtılırcasına Açılan Genç Konuştu
17:41
Uyuşturucu Bağımlılığını Hastalık Olarak Ele Almak Gerekir" Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç.Dr Levent Atik, uyuşturucu bağımlılığının sinsice ve çok açık yayıldığını belirterek, bunun bir hastalık olarak algılamak ve ele almak gerektiğini söyledi.
Uyuşturucu Bağımlılığını Hastalık Olarak Ele Almak Gerekir'
15:26
Emine Ülker Tarhan'ın Seçim Şarkısı Yayınlandı Başkanlığını CHP'den olaylı bir şekilde ayrılan Emine Ülker Tarhan'ın yaptığı Anadolu Partisi'nin seçim şarkısı, 1980'lerin dizilerinin jeneriğini hatırlatıyor.
Emine Ülker Tarhan'ın Seçim Şarkısı Yayınlandı
11:57
İşletmelere Günebakan Sertifikası Aksaray Belediyesi’nin, halkın daha temiz ve güvenli gıda tüketmesi aynı zamanda işletmelerin hijyen kalitesini yakalaması için başlattığı Günebakan Projesi’nin ilk sertifikası dün düzenlenen törenle birlikte işletme yetkilisine verildi.
İşletmelere Günebakan Sertifikası
12:13
Tokat'ta Traktör Devrildi: 1 Ölü Tokat'ın Niksar ilçesinde traktörün devrilmesi sonucu 1 kişi öldü.
Tokat'ta Traktör Devrildi: 1 Ölü
15:36
Tiyatro Kumpanyası Yeni Sezona Can Oyunuyla Merhaba Diyor! Tiyatro Kumpanyası'nın hazırladığı "Can" oyunu, 24 Ekim günü Caddebostan Kültür Merkezi'nde tiyatro ve şiir sevenlerle buluşuyor.
10:30
Sınırdaki Köylüler: Işid Komşumuz Oldu, Çocuklarımızın Psikolojisi Bozuldu Şanlıurfa’nın Suruç ilçesi Mürşitpınar Mahallesi'nin karşısında bulunan PYD’nin elindeki Kobani kasabasındaki IŞİD ile PYD güçleri arasındaki çatışmalar sürüyor.
11:19
Aksaray'da "Günebakan" Projesi Hayata Geçirildi Aksaray Belediyesi, şehirde gıda üzerinde imalat yapan veya satan işletmelerin daha güvenilir olduğunu göstermek üzere başlattığı "Günebakan" projesi hayata geçirildi.
Aksaray'da 'Günebakan' Projesi Hayata Geçirildi
15:35
Aksaray'da "Günebakan Projesi" Tanıtım Toplantısı Aksaray'da işletmelerin hijyenik olmasını sağlamak amacıyla hazırlanan "Günebakan Projesi''nin tanıtım toplantısı düzenlendi.
Aksaray'da 'Günebakan Projesi' Tanıtım Toplantısı
14:36
Aksaray Belediyesi'nden Günebakan Projesi Aksaray Belediyesi yürütülen “Günebakan Projesi” ile tüm gıda işletmelerinin daha hijyenik olmasını amaçlıyor.
Aksaray Belediyesi'nden Günebakan Projesi
16:45
Hepimizin Sonu" Yazdı, Kazada Öldü Tokat’ın Niksar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Hepimizin Sonu' Yazdı, Kazada Öldü
07:48
Balıkesir'de Bıçaklı Kavga: 1 Ölü Gönen ilçesinde bir kişi, alacak meselesi yüzünden tartıştığı amcasının boğazını keserek öldürdü.
14:46
Günebakan Kadın Derneği'nden Eş Başkan Mutlu'ya Ziyaret Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Yüksel Mutlu, Mersin’de kadına yönelik olağanüstü bir şiddet sarmalı olduğunu belirterek, “Belki bütün bu şiddet olaylarıyla baş edemeyebiliriz ama bunları azaltmanın yollarını bulmak, bunun tartışmasını yürütmek gerektiğini düşünüyoruz” dedi.
Günebakan Kadın Derneği'nden Eş Başkan Mutlu'ya Ziyaret
10:21
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Anadolu yakasında bazı bölgelerde, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
17:19
Gazeteciden İnsanlık Görevi Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bir miting esnasında 2 yaşındaki çocuğun başının polis bariyerlerine sıkıştığını gören gazeteci Kadir Çelik, çocuğun yardımına koştu.
Gazeteciden İnsanlık Görevi
21:10
Saadet Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Erbakan, Gaziantep'te Erbakan, İslahiye ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
13:56
AK Parti'nin Antalya İlçe Belediye Meclis Üyesi Aday Kadrosu Açıklandı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, belediye meclisi üyeleri aday listesini açıkladı.
15:26
Vali Öztürk'ün Acı Günü Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ün teyzesi Hatice Keskin yaşamını yitirdi.
Vali Öztürk'ün Acı Günü
22:29
Yerel Seçimlere Doğru İslahiye Kaymakamı Çakıcı, seçimlere katılan siyasi parti temsilcileriyle biraraya geldi.
11:23
Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonu: 8 Gözaltı Kastamonu'da Cide İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan operasyonda, uyuşturucu madde imal ve ticareti yaptığı öne sürülen 8 kişi gözaltına alındı.
Kastamonu'da Uyuşturucu Operasyonu: 8 Gözaltı
12:46
Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nagehan Talat Arslan Açıklaması Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nagehan Talat Arslan, kuvvetler ayrılığı ilkesinin önemli olduğuna dikkat çekerek, "Yargı tuzdur, tuz kokmamalıdır" dedi.
Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nagehan Talat Arslan Açıklaması
17:30
Tiyatro Kumpanyası Üç Farklı Oyunla Şubat Ayında İstanbul ve Ankara Sahnelerinde Kemal Kocatürk'ün "yalansız, yalın ve harbiden tiyatro" söylemi etrafında şekillenerek Türk tiyatrosuna yeni bir soluk getiren Tiyatro Kumpanyası, Şubat ayında Türkiye gündeminden esintiler taşıyan masal tadında politik bir güldürü olan "7000 Yıllık Uçan Halıya Ters Binen Hırcar" ve 7'den 70'e herkesin Can Babası olarak bilinen şair Can Yücel'in hayat öyküsünden yola çıkan "Can" adı iki oyunla İstanbul ve Ankara sahnelerinde olacak.
Tiyatro Kumpanyası Üç Farklı Oyunla Şubat Ayında İstanbul ve Ankara Sahnelerinde
15:00
Yerel Seçimlere Doğru Saadet Partisi Nurdağı ve Nizip Belediye Başkan adaylarını tanıttı.
15:06
Sp, Gaziantep Adaylarını Tanıttı Mehmet BULUTGAZİANTEP, (DHA)- SAADET Partisi (SP), 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Bozgeyik ve ilçe adaylarını kamuoyuna tanıttı.
Sp, Gaziantep Adaylarını Tanıttı
12:21
Yerel Seçimlere Doğru Saadet Partisi Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bozgeyik oldu.
12:07
Bozgeyik: Rant Belediyeciliğini Ortadan Kaldıracağız Saadet Partisi(SP), 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Gaziantep Belediye başkan adayı olarak Mehmet Bozgeyik’i belirledi.
Bozgeyik: Rant Belediyeciliğini Ortadan Kaldıracağız
17:24
Saadet Partisi'nin İslahiye Adayı Günebakan Oldu Saadet Partisi (SP) İslahiye Belediye Başkanı adayı eski milletvekili Ahmet Günebakan oldu.
11:33
Yayladağı'nda Girişimcilik Kursu Açıldı Hatay Yayladağı'na, Kaymakamlık ve KOSGEB işbirliğiyle girişimcilik kursu açıldı.
12:00
Can Yücel "Can" Oyunu İle Ölümsüzleşiyor Türk tiyatrosunun önemli ustası Genco Erkal tarafından Can Yücel şiirlerinden uyarlanan oyun, Kasım ve Aralık ayında sahnelenecek.
Can Yücel 'Can' Oyunu İle Ölümsüzleşiyor
17:01
Mersin'de Kadınlar, Şiddeti Yürüyüşle Protesto Etti Mersin'de kadınlar, kadına yönelik şiddeti düzenledikleri yürüyüşle protesto etti.
Mersin'de Kadınlar, Şiddeti Yürüyüşle Protesto Etti
15:57
(Özel Haber) 58 Yıldır Esansçılık Yapıyor Gaziantep'te 58 yıldan bu yana esansçılık mesleğini icra eden Abdullah Günebakan, kendisine ait mütevazı camekanı ile unutulmaya yüz tutmuş mesleğini yaşatmaya çalışıyor.
Gaziantepli 3 çocuk babası Abdullah Günebakan, 58 yıldır geçimini...
(Özel Haber) 58 Yıldır Esansçılık Yapıyor
11:13
Kadın Örgütleri Kadın Aday Sayısının Artmasını İstiyor Mersin'deki kadın örgütleri, 2014'te yapılacak yerel seçimlerde daha fazla kadın aday gösterilmesi için çalışma yapmak üzere bir araya geldi.
Mersin'de faaliyet yürüten Günebakan Kadın Derneği tarafından Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele...
Kadın Örgütleri Kadın Aday Sayısının Artmasını İstiyor
11:41
"Günebakan-3" Enerji Fuarı'nın Gözdesi Oldu Türkiye'nin güneş enerjisi ile çalışan ilk arabası "Günebakan-3", Uluslar arası Enerji Kongresi ve Fuarı'nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
'Günebakan-3' Enerji Fuarı'nın Gözdesi Oldu
11:09
'Günebakan-3' Enerji Fuarının Gözdesi Oldu Türkiye'nin güneş enerjisiyle çalışan ilk arabası "Günebakan-3", Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı'nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
'Günebakan-3' Enerji Fuarının Gözdesi Oldu
14:36
Toroslar'da, 60 Bin Mevsimlik Çiçek Toprakla Buluşuyor Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, ilçe merkezindeki kavşak ve orta refüjleri mevsimlik çiçeklerle süslüyor.
Toroslar'da, 60 Bin Mevsimlik Çiçek Toprakla Buluşuyor
17:20
Osmanlı'yı Kubbelerle Anlatan Usta Fotoğrafçı Fotofest'te Osmanlı camilerinin kubbelerini özel bir teknikle fotoğraflayarak anlatan ünlü fotoğrafçı Kamil Fırat, Bursa'da fotoğraf severlerle buluştu.
Osmanlı'yı Kubbelerle Anlatan Usta Fotoğrafçı Fotofest'te
17:02
Futbol: Spor Toto 2. Lig Giresunspor Kulübü Başkanı Bozbağ: "Camiamızdan sabır istiyoruz"
Futbol: Spor Toto 2. Lig
16:53
Kağıthane'ye 3 Yeni Anaokulu Kağıthane'de Talatpaşa, Şirintepe ve Hamidiye mahallelerinde 3 yeni anaokul hizmete açıldı.
14:51
Kağıthane'de Miniklere 3 Yeni Eğitim Yuvası Eğitime desteğini sürdüren Kağıthane Belediyesi ilçeye üç yeni anaokulu daha kazandırdı.
Kağıthane'de Miniklere 3 Yeni Eğitim Yuvası
15:15
Arifiyeli Sporcular Ringlerde Fırtına Gibi Esti Arifiye Belediyesi tarafından Arifiye Spor Kompleksinde düzenlenen Açık Hava Boks Turnuvasında, Arifiyeli sporcular ringlerde fırtına gibi esti.
Arifiyeli Sporcular Ringlerde Fırtına Gibi Esti
15:17
Erzincan'da Yüzlerce Öğrenciye Kırtasiye Dağıtıldı Erzincan'da il genelinde yapılan sınavlarda dağıtılan kırtasiye malzemeleri toplanarak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.
Erzincan'da Yüzlerce Öğrenciye Kırtasiye Dağıtıldı
09:01
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa Hacı adayları aşı oldu
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
11:54
Emektar Boks Antrenörü, Ringlerin Şampiyonlarını Yetiştiriyor Bursa'da yaklaşık 41 yıldır boks antrenörlüğü yapan Çağlar, bir futbol takımının altyapısında oynarken 13 yaşında ringlere adım attı Aktif boks yaşantısı 13 yıl süren Çağlar, ulusal ve uluslararası turnuvalarda birçok kez başarılar elde etmiş sporcuları yetiştirdi Çağlar: "Şu anda futbol antrenörlüğü yapsaydım çok daha fazla paralar kazanabilirdim ama boksa hizmet etmeyi seçtim"
16:21
Maltepe'de Silahlı Yaralama Maltepe Gülsuyu Mahallesi'nde 24 Temmuz günü meydana gelen olayda 1 kişi göğsünden yaralandı.
Maltepe'de Silahlı Yaralama
09:11
Mululuğunuzu Çocuklarla Paylaşın Düğün davetiyelerinizi ve nikah şekerlerinizi TOÇEV'den alarak mutluluğunuzu okuma istekli çocuklarla paylaşabilirsiniz.
Mululuğunuzu Çocuklarla Paylaşın
18:30
Nusaybin'de 12 Yaşındaki Çocuk Ölü Bulundu Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde hayvan otlatmaya giden 12 yaşındaki Mazlum Bayhan, boynunda iple arazide ölü olarak bulundu.
Nusaybin'de 12 Yaşındaki Çocuk Ölü Bulundu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:17:05. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜNEBAKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]