08:3100
SON DAKİKA GÜRÇEŞME HABERLERİ

Son Dakika Gürçeşme Haberleri

  Denizli: 'İzmir'in Sorunu, 'Ben Yaptım Oldu' Anlayışı'

  Denizli: "İzmir'in Sorunu, 'Ben Yaptım Oldu' Anlayışı"

  AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı İlknur Denizli, Gültepe, Gürçeşme, Halkapınar ve Eşrefpaşa’da girmedik mahalle bırakmadı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Körfez'de 'İkinci Bahar' Coşkusu

  Körfez'de "İkinci Bahar" Coşkusu

  Yaşlılar Haftası nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonunda bir araya gelen yaklaşık 300 huzurevi sakini, Bergama Vapuru’nda keyifli saatler yaşadı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  İzmir Büyükşehir'den Yaşlı Bakımına Özel İlgi

  İzmir Büyükşehir'den Yaşlı Bakımına Özel İlgi

  İzmir 7.İleri Yaş Sempozyumu’nda konuşan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Muzaffer Tunçağ, “Yaşlı bakımı konusuna yerel yönetim olarak özel bir önem veriyoruz. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Sorunları Çözmek İçin Geliyoruz

  Sorunları Çözmek İçin Geliyoruz

  Tepecik seçim bürosu açılışı ve kahve gezilerinde bölge halkının sorunlarını yerinde inceleyen Özterzi, “İşsizlik problemini çözüp yolsuzluğun önüne geçeceğiz” dediKonak bağımsız belediye başkan adayı Mehmet Şener Özterzi, Roman seçmenleriyle buluştu. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Mahkemeyi Kazanmasına Rağmen Başka Birimde Görevlendirildi

  Izmir Il Emniyet Müdürlüğü'nde iki şube müdürü ve iki şube müdür yardımcısının görev yerleri tekrar değiştirilerek, polis okuluna atandılar. (04 Mart 2014 Salı )

   

  Liseli Kızları Bıçaklayan Sanık Yargı Önünde

  İzmir Konak'ta 3 ay önce birbirine yakın liselerde okuyan 2 kız öğrenciyi bıçaklayarak yaralayan 20 yaşındaki F.Ü., 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' suçundan iki kez ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmaya başlandı. (03 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Dspli Başkan Tartan'dan 100 Süper Proje

  Dspli Başkan Tartan'dan 100 Süper Proje

  Özellikle katılımcı ve ekonomik yerel yönetim modeli ile Türkiye çapında ses getiren projelere imza atan ve 3 kez ‘yılın en başarılı Belediye Başkanı’ seçilen Konak Belediye Başkanı ve DSP Konak adayı Dr. Hakan Tartan, yeni dönem yaşama geçirmeyi planladığı yüz projesini açıkladı. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Adayı Şeboy: 'Buca'daki Bu Ayıbı Biz Temizleriz'

  AK Parti Adayı Şeboy: "Buca'daki Bu Ayıbı Biz Temizleriz"

  Buca Engelliler Spor Klübü üyeleri, İzelman’a ait olan klüp binasına kiralarını ödeyemeyince kendilerini kapıda buldu. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Kızılay'dan Piriştina'ya İki Güzel Öneri

  Kızılay'dan Piriştina'ya İki Güzel Öneri

  CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina’ya, ziyaret ettiği Kızılay Derneği Buca Şubesi’nden iki güzel öneri geldi. (25 Şubat 2014 Salı )

   

  Simav'da Erken Bahar

  Simav'da Erken Bahar

  Ege’de meyvecilikte tarımsal üretimin önemli merkezlerinden Kütahya’nın Simav ilçesinde, havaların mevsim normallerinin üzerinde sıcak geçmesiyle şeftali, erik, badem ve kızılcık ağaçları yaklaşık 2 ay erken çiçek açtı. (22 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Yeşildere'de 151 Binanın Yıkımı Tamamlandı

  Yeşildere'de 151 Binanın Yıkımı Tamamlandı

  Izmir Yeşildere'de afete maruz bölge ilan edilen 2 hektar üzerinde yer alan 153 yapının 151'inin tahliyesini ve yıkımını gerçekleştirdi. (16 Şubat 2014 Pazar )

   

  Yeşildere 'Yeşil' Olacak

  Yeşildere "Yeşil" Olacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yeşildere’de Bakanlar Kurulu Kararı ile “Afete Maruz Bölge” ilan edilen 2 hektar üzerinde yer alan 153 yapının 151'inin tahliyesini ve yıkımını gerçekleştirdi. (16 Şubat 2014 Pazar )

   

  Alzheimer'ın İlacı Sosyal Yaşam

  Alzheimer'ın İlacı Sosyal Yaşam

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Alzheimer panelinde konuşan uzmanlar, her 68 saniyede bir kişinin yakalandığı Alzheimer hastalığına karşı yalnızlık yerine zengin bir çevreyi, Akdeniz diyeti ile fiziksel aktiviteleri, önerirken, kolestrol ve sigaraya karşı uyarıda bulundu. (15 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Büyükşehir Belediyesinden Çevreye 'Dev Bütçe'

  İzmir Büyükşehir Belediyesinden Çevreye "Dev Bütçe"

  Türkiye'ye örnek çevre projeleriyle dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2004-2014 yılları arasında 3.6 milyar liralık çevre yatırımı yaptı. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Çevreye Dev Bütçe

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Çevreye Dev Bütçe

  Türkiye’ye örnek çevre projeleriyle dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2004-2014 yılları arasında 3.6 milyar liralık çevre yatırımı gerçekleştirdi. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  İzmir Büyükşehirden Bir Kestirme Yol Daha

  İzmir Büyükşehirden Bir Kestirme Yol Daha

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin rahatlatılması için yaptığı çalışmalara önemli bir ulaşım yatırımını daha ekledi. (03 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Gürçeşme ile Yeşildere Arasındaki Mesafe Kısaldı

  Gürçeşme ile Yeşildere Arasındaki Mesafe Kısaldı

  Izmir Büyükşehir Belediyesi’nin kamulaştırmalarla birlikte 6 milyon liraya mal ettiği Gürçeşme Karayolu Üst Geçidi, hem Gürçeşme ve Yenişehir hem de Buca trafiğini rahatlatacak. (02 Şubat 2014 Pazar )

   

  Bayraklı Belediyesi'nden Sömestr Süprizi

  Bayraklı Belediyesi'nden Sömestr Süprizi

  Kurulduğu günden itibaren sosyal çalışmalara ve bu yöndeki projelere ağırlık veren Bayraklı Belediyesi bu kapsamda çeşitli nedenlerle sevgi evlerinde yaşayan kız öğrencilere sömestri hediyesi verdi. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  Tek Odalı Evde Soba Faciası: Anne ve Oğlun Cesetleri Birbirine Sarılı Bulundu

  Tek Odalı Evde Soba Faciası: Anne ve Oğlun Cesetleri Birbirine Sarılı Bulundu

  İzmir'in Konak İlçesi'nde, eşinden ayrı yaşamaya başladıktan sonra kiraladığı tek odalı evde kalan iki çocuk annesi 47 yaşındaki Canan Çelikdağ ile oğlu 7 yaşındaki Ayaz Çelikdağ, boru çıkışı kapalı bırakılan kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü

  İzmir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü

  Konak ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen anne ile oğlunun cesetleri bir hafta sonra birbirlerine sarılı halde bulundu. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Sobadan Zehirlenen Anne ve Oğlu Bir Hafta Sonra Bulundu

  Sobadan Zehirlenen Anne ve Oğlu Bir Hafta Sonra Bulundu

  Izmir’in Konak ilçesinde, kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden anne ve oğlu, bir hafta sonra birbirine sarılı vaziyette bulundu. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Soba Faciası

  İzmir'de Soba Faciası

  İzmir'in Konak ilçesinde, iki çocuk annesi kadın ile 7 yaşındaki oğlu, boru çıkışı kapalı bırakılan kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatlarını kaybetti. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri