SON DAKİKA GÜRÇEŞME HABERLERİ

Son Dakika Gürçeşme Haberleri

15:50
Ödülleri Bisiklet Oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Rüzgar ve Güneş, Temiz Enerjiyle Bütünleş" konulu resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
Ödülleri Bisiklet Oldu
10:18
İzmir'de Ev Yangını: 1 Ölü İzmir’in Gürçeşme semtinde bir evde çıkan yangında, yalnız yaşayan Ahmet Turgay Yamanlı dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.
09:34
Yangında Bir Kişi Öldü İzmir’in Konak ilçesinde çıkan yangında bir kişi dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.
09:04
Dumandan Zehirlenerek Öldü İzmir'in Konak İlçesi'nde, tek katlı bir evde çıkan yangında 57 yaşındaki Ahmet Turgay Yamanlı, dumandan zehirlenerek öldü.
15:38
İşyeri Hırsızları Yakalandı İzmir’in Alsancak semtinde, bir işyerine girip 20 bin lira, LCD televizyon ve iki bilgisayar monitörü çaldığı ileri sürülen 3 şüpheli yakalanırken biri tutuklandı.
İşyeri Hırsızları Yakalandı
14:28
İzmir'deki Hırsızlık İddiası: 1 Tutuklama İzmir'in Alsancak semtindeki işyerlerinde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 1'i tutuklandı.
19:30
Hırsızlık İddiası İzmir'de hırsızlık iddiası- Alsancak semtinde bir haftada 7 işyerinden hırsızlık meydana geldiği iddia edildi- Hırsızlıklar iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, hırsızlık olaylarının arttığını savunan vatandaşlar önlemlerin artırılması talebinde bulundu- Polis, hırsızlık olaylarıyla ilgili 3 kişiyi çalıntı malzemelerle yakaladığı bilgisini verdi Alsancak semtinde bir haftada 7 iş yerinden hırsızlık meydana geldiği ileri süren vatandaşlar güvenlik önlemlerinin
Hırsızlık İddiası
18:38
İzmir'de Hırsızlık İddiası Alsancak semtinde bir haftada 7 işyerinden hırsızlık meydana geldiği iddia edildi Hırsızlıklar iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken, hırsızlık olaylarının arttığını savunan vatandaşlar önlemlerin artırılması talebinde bulundu Polis, hırsızlık olaylarıyla ilgili 3 kişiyi çalıntı malzemelerle yakaladığı bilgisini verdi.
16:16
İzmir'de İki Cinayet Sanığına Ceza İzmir’de, bir birahanede iki grup arasında çıkan kavgada 29 yaşındaki Halil Tunç ve 26 yaşındaki Cengiz Levent’i öldürüp 28 yaşındaki Erkan Arslan’ı yaraladıkları iddiasıyla tutuklu yargılanan Cenk B. 46 yıl, Orhan B. 21 yıl 8 ay hapse mahkum oldu.
İzmir'de İki Cinayet Sanığına Ceza
14:29
Gürçeşme'deki Cinayet Sanıklarına Hapis Cezası İzmir'de, eğlence merkezi çıkışında yaşanan kavgada iki kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaralayan sanığa 46 yıl, yardım eden sanığa ise 21 yıl 8 ay hapis cezası verildi.
Gürçeşme'deki Cinayet Sanıklarına Hapis Cezası
13:10
Niksar'da 5810 Adet Asma Fidanı Dağıtıldı Tokat’ın Niksar ilçesinde 5 bin 810 adet aşılı asma fidanı dağıtıldı.
Niksar'da 5810 Adet Asma Fidanı Dağıtıldı
10:35
70'lik Dede ile AIDS'li Bakıcısı Baba-Kız Gibi Oldu 70 yaşındaki Mustafa Y. ile 15 yıl önce ölen eşinden HIV virüsü bulaşan rahim ağzı kanseri 39 yaşındaki bakıcısının hayatı İzmir Gürçeşme'deki küçük bir evde kesişti.
70'lik Dede ile AIDS'li Bakıcısı Baba-Kız Gibi Oldu
10:12
İki Acı Hayat, Bir 'Baba-kız' Koltuk değnekleri ile güçlükle yürüyebilen 70 yaşındaki Mustafa Y. ve 15 yıl önce ölen eşinden HIV virüsü (AIDS) bulaşan rahim ağzı kanseri 39 yaşındaki bakıcısı E.R., aralarında kan bağı olmamasına rağmen baba-kız oldu.
İki Acı Hayat, Bir 'Baba-kız'
12:27
İzmir'de Kentsel Dönüşüm Tartışıldı İzmir'de Avrupa'dan gelen yapı denetim kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen kentsel dönüşüm toplantısında, İzmir'deki yapı stoğunun %40'ının riskli olduğu açıklandı.
İzmir'de Kentsel Dönüşüm Tartışıldı
12:18
Avrupa Yapı Denetim Kurulu İzmir Toplantısı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir Bölge Müdürü Varan: "Ülkedeki yaklaşık 19 milyon yapının sadece 5 milyonu 1998 yılından sonra inşa edildiği için daha iyi durumda.
12:29
Bayramı Gözyaşlarıyla Geçiren Acılı Baba Yürek Dağladı Bayramı huzurevinde karşılayan yaşlılar, bayramlaşmak için kendilerini ziyarete gelecek yakınlarını nemli gözlerle bekledi.
Bayramı Gözyaşlarıyla Geçiren Acılı Baba Yürek Dağladı
11:41
Bayramı Gözyaşlarıyla Geçiren Acılı Baba Yürek Dağladı Bayramı huzurevinde karşılayan yaşlılar, bayramlaşmak için kendilerini ziyarete gelecek yakınlarını nemli gözlerle bekledi.
Bayramı Gözyaşlarıyla Geçiren Acılı Baba Yürek Dağladı
14:08
Piriştina, Huzurevi Sakinlerini Unutmadı Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleriyle bayramlaştı.
Piriştina, Huzurevi Sakinlerini Unutmadı
13:58
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bayramlaştı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bayram kutlama ve ziyaretleri, renkli olduğu kadar duygulu anlara da sahne oldu.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bayramlaştı
11:13
İzmir Büyükşehir'den Bayram Klasiği İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bayram kutlama ve ziyaretleri, renkli olduğu kadar duygulu anlara da sahne oldu.
İzmir Büyükşehir'den Bayram Klasiği
12:31
Roman Ateşi Gürçeşme'de Yandı Konak Belediyesi ile İzmir Çağdaş Romanlar Derneği’nin işbirliğinde bu yıl 3.’sü düzenlenen Gürçeşme Şenliği yine birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.
Roman Ateşi Gürçeşme'de Yandı
09:59
Alzheimer, Yaşlılığın Kaderi Mi? İzmir Büyükşehir Belediyesi, 65 yaş ve üstünde 400 bine yakın vatandaşın yaşadığı kentte ileri yaşa yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
12:39
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Alzheimer'e Karşı İzmir Büyükşehir Belediyesi, 65 yaş ve üstünde 400 bine yakın vatandaşın yaşadığı kentte ileri yaşa yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Alzheimer'e Karşı
14:11
Konak'ta 9 Eylül Coşkusu Konak Belediyesi İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül’ü düzenlenen iki güzel etkinlikle kutladı.
Konak'ta 9 Eylül Coşkusu
14:43
Velilerden Okul Müdürü Eylemi İzmir Gürçeşme Leman Alptekin İlkokulu Müdürü Ali Özübek'in görevinden alınmasını veliler, öğrenciler ve Eğitim- Sen üyeleri okul önünde protesto etti.
Velilerden Okul Müdürü Eylemi
13:24
Konak'ta, 9 Eylül'de 9 Mahallede Tiyatro Konak Belediyesi, İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül’ü, 9 ayrı mahallede eş zamanlı sahnelenecek 9 ayrı tiyatro oyunuyla kutlayacak.
Konak'ta, 9 Eylül'de 9 Mahallede Tiyatro
11:18
İzmir Fuarı'nda Muhteşem Performans İzmir Büyükşehir Belediyesi Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri ile personelinin kurduğu koro, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı.
İzmir Fuarı'nda Muhteşem Performans
11:14
İzmir Fuarı'nda Muhteşem Performans İzmir Büyükşehir Belediyesi Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri ile personelinin kurduğu koro, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı.
İzmir Fuarı'nda Muhteşem Performans
10:33
İhtiyar Delikanlılar'dan Fuarda Konser İzmir Büyükşehir Belediyesi Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri ile personelinin kurduğu koro, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sahne aldı.
İhtiyar Delikanlılar'dan Fuarda Konser
09:26
Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi Sakinlerinden Muhteşem Performans İzmir Büyükşehir Belediyesi Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri ile personelinin kurduğu koro, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda sahne aldı ve büyük beğeni topladı.
Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi Sakinlerinden Muhteşem Performans
11:06
Konak'ta Mumcu Roman Kadınlara Sertifikaları Başkan Pektaş'tan İzmir Çağdaş Romanlar Derneği ile Konak Halk Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği mum yapımı kursuna katılan 50 kadın sertifikalarını aldı.
Konak'ta Mumcu Roman Kadınlara Sertifikaları Başkan Pektaş'tan
09:24
Otomobil Altında Kalan Kadınlar Acı İçerisinde Kurtarılmayı Bekledi İzmir'de aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak takla atan otomobilin içindeki sürücü ve yanındaki arkadaşı otomobilin altında sıkışıp kaldı.
Otomobil Altında Kalan Kadınlar Acı İçerisinde Kurtarılmayı Bekledi
12:12
Damlacık Sokakları Film Seti Oldu 'türk futbolunun taçsız kralı' olarak bilinen Metin Oktay'ın futbola başladığı yer olarak akıllara kazınan İzmir'in tarihi semti Damlacık, film platosu oldu.
Damlacık Sokakları Film Seti Oldu
10:30
Damlacık Sokakları Film Seti Oldu Türk futbolunun taçsız kralı Metin Oktay’ın futbola başladığı yer olarak akıllara kazınan İzmir’in tarihi semti Damlacık film platosu oldu.
Damlacık Sokakları Film Seti Oldu
09:15
Bizi Sakın Unutmayın! Büyükşehir bürokratlarının ziyaretiyle mutlu olan Huzurevi sakinleri, "Bayram'da bizi unutmayın" mesajı verdi.
10:53
Yaşlılar Haklarını Bilmiyor Yaşlı nüfusun hukuksal farkındalıklarının olmadığı belirlendi.
Yaşlılar Haklarını Bilmiyor
10:13
Yaşlılar Haklarını Bilmiyor İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim üyeleri tarafından 65 yaş üstü kişilerde yapılan araştırmada, yaşlıların hayatlarının bir döneminde ihmal ve suistimale maruz kaldığı belirlendi.
Yaşlılar Haklarını Bilmiyor
11:10
Bayramda Huzurevi Ziyareti İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratları Ramazan Bayramı nedeniyle Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'ni ziyaret etti.
10:34
Huzurevi Sakinlerinden Mesaj Açıklaması Büyükşehir bürokratlarının ziyaretiyle mutlu olan huzurevi sakinleri, “Bayram’da bizi unutmayın” mesajı verdi.
Huzurevi Sakinlerinden Mesaj Açıklaması
10:18
Huzurevi Sakinleri: Bayram'da Bizi Unutmayın İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının ziyaretiyle mutlu olan huzurevi sakinleri, “Bayram’da bizi unutmayın” mesajı verdi.
Huzurevi Sakinleri: Bayram'da Bizi Unutmayın
15:38
Urla'da 200 Roman Aileye Konut ve İş Müjdesi İzmir’in sosyal ve ekonomik açıdan kalkınması için Romanların yaşam kalitesinin arttırılması gerektiğini vurgulayan AK Parti İzmir Milletvekili İlknur Denizli, Konak’ta açılan meslek kursunda yaptığı açıklamada Urla’da yaşayan romanlar için sosyal konut ve pilot seracılık projesinin müjdesini verdi.
Urla'da 200 Roman Aileye Konut ve İş Müjdesi
12:06
Konak'ta Sokaklar Sanatla Buluştu Konak Belediyesinin bu yıl 4. sünü düzenlediği Mehmet Ulusoy Sokakta Tiyatro Festivalinin açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
Konak'ta Sokaklar Sanatla Buluştu
12:52
Çocukların Gözünden Hemşireler Çocuklar, hayallerindeki hemşireleri resimlere yansıttı.
Çocukların Gözünden Hemşireler
16:16
Dönüşümün Başarısı "Uzlaşıda" Gizli 'Kentsel Dönüşüm ve Yeşil Kent İzmir Zirvesi'nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı, "Kentler rant yaratıyor. Bütün problem de bu rantın paylaşılmasından çıkıyor.
Dönüşümün Başarısı 'Uzlaşıda' Gizli
12:20
Kentsel Dönüşüm ve Yeşil Kent İzmir" Zirvesi ‘Kentsel Dönüşüm ve Yeşil Kent İzmir Zirvesi’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Kentler rant yaratıyor.
Kentsel Dönüşüm ve Yeşil Kent İzmir' Zirvesi
10:39
Başkan Pektaş'tan Temizlik İşçilerine Sürpriz Ziyaret Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, gece vardiyasına çıkmaya hazırlanan belediye temizlik işçilerine sürpriz bir ziyarette bulundu.
Başkan Pektaş'tan Temizlik İşçilerine Sürpriz Ziyaret
17:57
Nüfusun 5 Katı İzmir'de Yaşıyor Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı 2 bin 182 nüfuslu Kuşu köyünün 5 kat fazlası İzmir’de yaşıyor.
Nüfusun 5 Katı İzmir'de Yaşıyor
11:16
Kentsel Dönüşümde Yıkılacak Bir Tek O Kaldı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yeşildere'deki yıkım çalışmalarında sona gelerek bölgede yer alan 153 yapının 152'sinin yıkımını tamamladı.
Kentsel Dönüşümde Yıkılacak Bir Tek O Kaldı
10:33
Konak'ta Hastalar İçin Ücretsiz Ambulans Konak Belediyesi, hastaneye gidemeyecek durumdaki hastalar için tam donanımlı ambulans hizmete aldı.
10:32
İzmir'de Heyelan Bölgesindeki Yıkımlar İzmir Büyükşehir Belediyesi, Yeşildere heyelan bölgesindeki 153 yapıdan 152'sinin yıkımını tamamladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:02:57. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜRÇEŞME HABERLERİ
[Hata Bildir]