Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu - Son Dakika

Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu

24.10.2020 16:00

Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü'nde biri futbolcu olmak üzere iki kişi koronavirüse yakalandı. Başkent ekibinde hafta içinde dördü futbolcu toplam 7 kişide korona tespit edilmişti.

Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü'nde biri futbolcu olmak üzere iki kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, rutin testlere devam edildiği belirtilerek, "Koronavirüs semptomları gösteren bir futbolcu ve bir sağlık personelimizin Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Test sonuçları pozitif çıkan futbolcu ve personelimize acil şifalar diliyoruz." denildi.

7 KİŞİDE KORONA TESPİT EDİLMİŞTİ

MKE Ankaragücü'nde hafta içinde dört futbolcu, bir teknik heyet personeli ve iki sağlık çalışanın koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu

Son Dakika Spor Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'un barajlarındaki doluluk oranı son bir haftada yüzde 9'un üstünde arttı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Acı tesadüf! Muhtarlar aynı kaderi paylaştı, ikisi de kalp krizi sonucu hayatını kaybetti Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti Oğlunun acısına kalbi dayanmadı! Mezarı başında öldü, oğlunun yanına gömüldü İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim