Son Dakika Haberleri: Boğulan Gence Kalp Masajı Yapılırken, Arkadaşları Birbirlerine Sarılıp Ağladı

Boğulan Gence Kalp Masajı Yapılırken, Arkadaşları Birbirlerine Sarılıp Ağladı

4 gün önce

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde, 18 yaşındaki Kadir Aydın serinlemek için girdiği denizde boğuldu. Gence kalp masajı yapıldığı sırada arkadaşları birbirlerine sarılarak ağladı.

Sakarya'nın Kocaali ilçesinde, 18 yaşındaki Kadir Aydın serinlemek için girdiği denizde boğuldu. Gence kalp masajı yapıldığı sırada arkadaşları birbirlerine sarılarak ağladı.

SERİNLEMEK İÇİN DENİZE GİRDİ

Kocaali Caferiye Mahallesi'ndeki sahile arkadaşlarıyla birlikte gelen Kadir Aydın, öğleden sonra serinlemek için denize girdi. Arkadaşları bir süre sonra Kadir Aydın'ın gözden kaybolduğunu fark etti.

1 KİLOMETRE UZAKTA BULUNDU

İhbar üzerine gelen Sahil Güvenlik ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı cankurtaran ekipleri, su üstünde jet skilerle ve su altında dalgıçlarla arama yaptı. Kadir Aydın, kaybolduğu noktadan yaklaşık 1 kilometre uzakta suyun içinde bulundu.

KALP MASAJI YAPILDIĞI SIRADA ARKADAŞLARI BİRBİRLERİNE SARILIP AĞLADILAR

Kıyıya çıkarılan genç, yarım saat boyunca kalp masajı yapılmasına rağmen hayata döndürülemedi. Gencin arkadaşları kalp masajı yapıldığı sırada birbirlerine sarılarak gözyaşları döktü. Aydın'ın bir süre önce Düzce'den ailesiyle Kocaali'ne tatile geldiği öğrenildi.


YORUMLAR (11)
  • H.o: Mesai arkadasim kardesim gibi sevdigim Allahn hikmetine sual sorulmaz ama cok erkndi kadirim kardesim daha iki saat once konusp sohbet etmisdik.mekanın cennet olsun.seni ozleyecezzz Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır KADI: EYYALLAH KOÇUM KADARE KARŞI GELİNMİYOR 1 0 Yayından Kaldır
  • Sigortaci: ALLAH RAHMET EYLESIN YAKINLARINA SABIR VERSIN ARKADASLAR DENIZE GIDENLER AKINTIYI BILMEYENLER DIKKAT ETSINLER SAKAYA GELMEZ SUYA EFELIK SOKMEZ BELINIZDEN YUKARU OLAN YUKSEK DERIN YERLERE LUTFEN GIRIP ACILMAYIN BU ZAMANLAR FIRTIA VE SUYUN DELI ZAMANLARI KIYIDA SERINLEYIN BUNU BUTUN TANIDIKLARI NIZA SOYLEYIN BILASA SAMBIYER TURU BALON VEYA HAVALI YATAK GIBI CISIMLERLE ASLA DENIZE GIRMEYIN BIR ANDA UZAKLASIRSINZ DIKKAT Cevap Yaz 18 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kanlar İçinde Bulunan Kadının Sorduğu Soru Kan Dondurdu: Bileğimi Kestim Bir Şey Olur Mu? Yıllardır Ona Ait Olmadığını İddia Ettiği Senet Borcunu Ödüyor

İsveç'te, Siyah Giyimli Adamlar 97 Araba Yaktı İstanbul'da, Alacak Verecek Cinayeti Kameralara Saniye Saniye Yansıdı